Bardzo sucha i problematyczna cera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-09-27, 09:20   #1
Jellywaffle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 2

Bardzo sucha i problematyczna cera


Witajcie, rozpaczliwie potrzebuję porad, będę wdzięczna za każdą odpowiedź. Mam problem z bardzo suchą cerą. Najlepiej wygląda świeżo po masce typu peel-off i nałożeniu kremu nawilżającego. Problem pojawia się po nałożeniu makijażu, przetestowałam wiele podkładów i kremów, ale w kółko jest to samo. Mam wrażenie, że nie ma w ogóle ,,przyczepności'', wystarczy , że przejadę palcem i podkład na nim zostaje, nawet w przypadku skóry na powiekach. W okolicach brwi cały czas występują suche skórki, co wygląda bardzo źle, plus często po całym dniu, pomada z brwi schodzi jak naklejka razem z naskórkiem. Problem też występuje na nosie i jego okolicach. Testowałam podkłady, pudry sypkie do ,,zagruntowania'' podkładu, kremy intensywnie nawilżające i bazy dla cery wrażliwej. Piję dużo wody, bo jestem osobą aktywną, nie brakuje mi też dobrych tłuszczy w diecie. Do tej pory najlepiej sprawdził się podklad healthy mix Bourjois, ale dla mnie niestety ma za małe krycie. Czy mogłybyście mi doradzić, jakiś zestaw do pielegnacji i kosmetyki do makijażu? Oczywiście nie oczekuję cudów , ale jestem otwarta na testowanie w miarę ekonomicznych produktów, o ile jest taka możliwość. Mam straszny kompleks z tego powodu i czasem czuję , że wyglądam jak stary pergamin. Mam 30 lat, więc zmarszczki już się jakieś pojawiły i przez to wszystko też są bardziej uwydatnione. Co myślicie o podkładzie Bell Nude Moist? Czy jest szansa , że i u mnie zda egzamin?
Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia
Jellywaffle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 14:52   #2
Patunia_B
PatuniaB
 
Zarejestrowany: 2022-08
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 1
Dot.: Bardzo sucha i problematyczna cera

Tak, moja przyjaciółka używa go a ma bardzo podobny do pani problem !
Patunia_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-01, 09:51   #3
Jellywaffle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 2
Dot.: Bardzo sucha i problematyczna cera

Dzięki za odpowiedź 😁 w takim razie, zamawiam i będę testować )
Jellywaffle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-01 10:51:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.