Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-09-30, 11:19   #601
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
Ja już tu kiedyś pisałam, że byłam świadkiem jak jeden pracownik wrzucał paczki w apkę, a drugi obok niego już czekał ze swoim telefonem żeby upolować. Więc pewnie w wielu miejscach właśnie tak to się odbywa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to w sumie nie mam nic przeciwko temu, żeby sobie pracownicy brali niesprzedane jedzenie. Mnóstwo zawodów ma jakieś benefity więc niech oni sobie mają taki.

Ale niech te paczki będą przygotowywane poza oficjalnym obiegiem i nie wrzucane na aplikację.
Mi też się zdarzyło czatować na paczkę i odświeżać jak nienormalna tuż przed jej wrzuceniem. No i niestety jedyne co dostałam to komunikat, że już wyprzedane

Chociaż pewnie jest tak, że pracodawca nie może im tych paczek po prostu dać więc muszą kombinować. U mnie znajoma pracowała w kinie i nie miała prawa zabrać niesprzedanego jedzenia.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-04, 10:24   #602
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Dobra,kliknęłam-to moj pierwszy raz .Cena 45zl ,po promocji 15 zl-ponoc świeże sałatki.A że na trasie rowerowej z pracy i przejeżdżam obok tej knajpy to skorzystam.Zdam potem relacje.

Edit:poszłam za ciosem i kliknęłam jeszcze paczkę z Auchana

Wklejam paczki 14 zł i knajpiana i auchanowa

sałatka (granat ,kasza,pietruszka, fasola czerwona, kukurydza)a drugie to takie wege bowl-mialam wybór wege czy mięso więc wzięłam wege - kusus,tofu,groszek,kimchi ,kiszone marchewki,kiszony ogórek,kiszone coś z imbirem (rzodkiewki?) Sałatkę sprobowalam i była ok , (będzie jutro do pracy )
Poke bowl -to mój pierwszy raz z takim jedzeniem i pierwszy raz jadłam takie kiszonki i smakowały mi.

Natomiast paczka z Auchan jak niżej porażka.Wszystko z terminem do jutra ,prócz ziemniaczków ( które same prawie kosztowały 9 zł ) i mozzarelli do 12stego.Smietana w arozolu -fuj.Ser w jakiejś słodkiej zalewie-fuj,Mocno się zastanowię nad ponownymi zakupami tam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20221004_154334.jpg (138,5 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20221004_154125.jpg (160,1 KB, 102 załadowań)
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2022-10-04 o 17:01
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-06, 11:05   #603
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Ja kolejny raz zamówiłam paczkę u Jakubca mix 40 (piekarnia), szkoda tylko że dużo chleba. Lepsze są paczki mix 30 bo ostatnio miałam bułki i drożdżówki.
Nowością jest paczka z Black Wolf Coffee & Books - dostałam 3 kawałki - trójkąty, ciasta - bardzo smaczne. Cena Foodsi 14,99 zł , oryginalna chyba 40 zł. Jak dla mnie trochę mało, patrząc też po paczkach innych. 5 zł za kawałek ciasta to jak w cukierni, a ponad 13 zł w kawiarni to już przesada.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-06, 11:17   #604
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

To jest niesprawiedliwe - w końcu trafia się paczka z cukierni i odbiór jest wtedy kiedy jestem w pracy
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-06, 11:55   #605
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To jest niesprawiedliwe - w końcu trafia się paczka z cukierni i odbiór jest wtedy kiedy jestem w pracy

Hehe, u mnie sushi ze 159 na 69, ale akurat w godzinach odbioru idę do kina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-06, 12:11   #606
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To jest niesprawiedliwe - w końcu trafia się paczka z cukierni i odbiór jest wtedy kiedy jestem w pracy
No właśnie często tak mam że odbiór paczki jest w godzinach jak jestem w pracy. A co jak kupie i nie odbiorę a lokal jest jeszcze czynny ? Będą trzymać tą paczkę? A jak nie, to co z kasą?
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-06, 13:26   #607
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Ja kolejny raz zamówiłam paczkę u Jakubca mix 40 (piekarnia), szkoda tylko że dużo chleba. Lepsze są paczki mix 30 bo ostatnio miałam bułki i drożdżówki.
Nowością jest paczka z Black Wolf Coffee & Books - dostałam 3 kawałki - trójkąty, ciasta - bardzo smaczne. Cena Foodsi 14,99 zł , oryginalna chyba 40 zł. Jak dla mnie trochę mało, patrząc też po paczkach innych. 5 zł za kawałek ciasta to jak w cukierni, a ponad 13 zł w kawiarni to już przesada.
Ja ostatnio byłam w jednej ze swoich ulubionych cukierni i też się mocno zdziwiłam, kiedy za mały kawałek Pani Walewskiej policzono 12 zł. I to zaznaczono, że aktualne ceny postarają się utrzymać do końca roku, ale będzie bardzo ciężko. Znam tez inne cukiernie, które po prostu w tym momencie kończą działalność albo planują być aktywne do końca roku, bo jak przeliczyli ceny po podwyżkach prądu to kawałek zwykłego ciasta musieliby sprzedawać za 30 zł, to kogo na to stać...
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-06, 14:18   #608
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Teraz w kawiarniach za kawałek ciasta nie widuję ceny niższej niż 12 zł. I powiem szczerze, że nawet jak mam ochotę to odpuszczam kupowanie. To samo mam z gotowymi kanapkami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-06, 15:10   #609
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
5 zł za kawałek ciasta to jak w cukierni, a ponad 13 zł w kawiarni to już przesada.
Dawno nie widziałam kawałka ciasta w cenie 5 zł, najczęściej jakaś babeczka to 7, 50, a normalny kawałek ciasta (1 porcja) bliżej 8- 9 zł. W kawiarni ceny od 17 wzwyż. Ostatnio weszłyśmy ze znajomą na kawę i w witrynce były ciasta, kawałek dla 1 osoby w cenie 24 zł.

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Ja ostatnio byłam w jednej ze swoich ulubionych cukierni i też się mocno zdziwiłam, kiedy za mały kawałek Pani Walewskiej policzono 12 zł. I to zaznaczono, że aktualne ceny postarają się utrzymać do końca roku, ale będzie bardzo ciężko. Znam tez inne cukiernie, które po prostu w tym momencie kończą działalność albo planują być aktywne do końca roku, bo jak przeliczyli ceny po podwyżkach prądu to kawałek zwykłego ciasta musieliby sprzedawać za 30 zł, to kogo na to stać...
O tak, można się niemiło zdziwić, jak drogo wychodzą ciasta na wagę, zwłaszcza, że celowo są mocno naponczowane, żeby ważyły jak najwięcej.

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;89371809]Teraz w kawiarniach za kawałek ciasta nie widuję ceny niższej niż 12 zł. I powiem szczerze, że nawet jak mam ochotę to odpuszczam kupowanie. To samo mam z gotowymi kanapkami.

[/QUOTE]
Gdzie tak tanio? Kanapki też w cenach zaporowych, zwykle od 14 zł w górę.

Edytowane przez marza_mr
Czas edycji: 2022-10-06 o 15:11
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-06, 16:41   #610
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Ostatnio byłam w kawiarni i chciałam napić się kawy, ale stwierdziłam, że 25 zł za kawę (nawet jakąś smakową) to nie na moją kieszeń
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-06, 17:44   #611
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Dawno nie widziałam kawałka ciasta w cenie 5 zł, najczęściej jakaś babeczka to 7, 50, a normalny kawałek ciasta (1 porcja) bliżej 8- 9 zł. W kawiarni ceny od 17 wzwyż. Ostatnio weszłyśmy ze znajomą na kawę i w witrynce były ciasta, kawałek dla 1 osoby w cenie 24 zł.

O tak, można się niemiło zdziwić, jak drogo wychodzą ciasta na wagę, zwłaszcza, że celowo są mocno naponczowane, żeby ważyły jak najwięcej.

Gdzie tak tanio? Kanapki też w cenach zaporowych, zwykle od 14 zł w górę.
U mnie w każdej cukierni nadal są takie za 5, raczej wypasione to 7 zł. Ale w kawiarni co innego, poniżej 15-20 nie widać, dlatego już nie chodzę - cukiernia (cukiernio-piekarnia) i do domciu, chyba że mają akurat fajne miejsce do siedzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-06, 21:25   #612
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

U mnie ostatnio bieda w TGTG i widzę, ze bardzo pospadały oceny poszczególnych miejsc.
Z cukierni ustrzeliłam ostatnio tylko ciasto oreo, bardzo dobre, ale niewielki kawałek w porównaniu do poprzednich paczek.

Edytowane przez magbeth
Czas edycji: 2022-10-06 o 21:26
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-07, 07:10   #613
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Ja ostatnio kupiłam paczkę w piekarni u Jakubca garmażeryjną - wygląda bardzo fajnie, dużo pierogów, miałam paczkę z Auchan - też spoko, a dziś odbieram z Deli Sandwich - zobaczymy.
Ogólnie jak tak piszecie o tych cenach to jestem przerażona
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-07, 09:01   #614
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

W mojej piekarni to zwykły pączek z marmoladą jest za 5,5 zł, a już mój ulubiony z czarnym bzem za 9,5 zł. I to nie jest miasto wojewódzkie, tylko takie na 29 tyś mieszkańców i to żadna bio, eko, vege piekarnia. Po prostu robią wszystko sami i uczciwie. Niestety, już dawno nie widziałam =poza marketami, drożdżówek za mniej niż 4,5 zł, i to drożdżówka jedynie z kruszonką. Więc kawałek ciasta w kawiarni to niemal 20 zł śmiało.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-07, 16:06   #615
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
W mojej piekarni to zwykły pączek z marmoladą jest za 5,5 zł, a już mój ulubiony z czarnym bzem za 9,5 zł. I to nie jest miasto wojewódzkie, tylko takie na 29 tyś mieszkańców i to żadna bio, eko, vege piekarnia. Po prostu robią wszystko sami i uczciwie. Niestety, już dawno nie widziałam =poza marketami, drożdżówek za mniej niż 4,5 zł, i to drożdżówka jedynie z kruszonką. Więc kawałek ciasta w kawiarni to niemal 20 zł śmiało.
U mnie Wrocław też ma takie ceny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-14, 18:27   #616
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

U mnie piekarnia się wyniosła z tgtg, chyba ograniczyli przez te ceny ilość towarów

A w ogóle to już poza tgtg - do mojej pracy zaczal dowozić katering głodny niedźwiedz

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-14, 18:36   #617
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
U mnie piekarnia się wyniosła z tgtg, chyba ograniczyli przez te ceny ilość towarów

A w ogóle to już poza tgtg - do mojej pracy zaczal dowozić katering głodny niedźwiedz

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Rozmawiałam ostatnio z właścicielką piekarni, mówiła że ze względu na podwyżki cen gazu musieli podnieść ceny. W efekcie sprzedaje się mniej pieczywa, dlatego oni ograniczają produkcję - bo mieli za dużo niesprzedanych produktów.
Inne punkty też pewnie będą robić podobnie i zaczną ograniczać dostawy żeby potem nie musieć sprzedawać w aplikacji za ułamek ceny. U mnie w mieście już widać że jest coraz mniej paczek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-14, 20:13   #618
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Rozmawiałam ostatnio z właścicielką piekarni, mówiła że ze względu na podwyżki cen gazu musieli podnieść ceny. W efekcie sprzedaje się mniej pieczywa, dlatego oni ograniczają produkcję - bo mieli za dużo niesprzedanych produktów.
Inne punkty też pewnie będą robić podobnie i zaczną ograniczać dostawy żeby potem nie musieć sprzedawać w aplikacji za ułamek ceny. U mnie w mieście już widać że jest coraz mniej paczek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie tak się domyślam. Mam zamiar i tak kupować w pelnych cenach bo naprawdę dobre pieczywo mają.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-18, 11:02   #619
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

U mnie już od dawna tylko Carrefour i Auchan, tak że chyba odinstaluję apkę.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-18, 14:42   #620
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Wczoraj Foodsi, nie TGTG. Kawiarnia z Chorzowa. Deklarowana wartość paczki 40 złotych, w mojej ocenie zawyżona, jak to często bywa. Zapłacone 13,99 zł i ta kwota oki. W środku dwa rogaliki z dżemem oraz 4 niewielkie kawałki ciemnego ciasta - taki murzynek jakby. Jak na 13,99 to serio zadowoleni, bo ciasto bardzo dobre, rogaliki również. W piekarnio-cukierni za coś takiego zapłaciłabym koło 20 złotych, ale wiadomo - kawiarnie to sobie zawsze nieco wyższe ceny za ciasta życzą. Plusem było "szerokie" okienko godzinowe na odbiór - kilka godzin. Bo ostatnio często obserwuję zarówno na TGTG, jak i Foodsi jakieś dziwne okienka w stylu "odbiór 20:05 - 20:30". Kurczę, to nawet mieszkając blisko trudno się wyrobić. Takie raczej chyba robione pod stałych bywalców lub "znajomych znajomych".

Pod koniec tygodnia chętnie złowię jakieś paczki ze sklepu ze zdrową żywnością, z którego już braliśmy kilka razy. Jeżeli oczywiście coś będzie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-18, 16:18   #621
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Wczoraj Foodsi, nie TGTG. Kawiarnia z Chorzowa. Deklarowana wartość paczki 40 złotych, w mojej ocenie zawyżona, jak to często bywa. Zapłacone 13,99 zł i ta kwota oki. W środku dwa rogaliki z dżemem oraz 4 niewielkie kawałki ciemnego ciasta - taki murzynek jakby. Jak na 13,99 to serio zadowoleni, bo ciasto bardzo dobre, rogaliki również. W piekarnio-cukierni za coś takiego zapłaciłabym koło 20 złotych, ale wiadomo - kawiarnie to sobie zawsze nieco wyższe ceny za ciasta życzą. Plusem było "szerokie" okienko godzinowe na odbiór - kilka godzin. Bo ostatnio często obserwuję zarówno na TGTG, jak i Foodsi jakieś dziwne okienka w stylu "odbiór 20:05 - 20:30". Kurczę, to nawet mieszkając blisko trudno się wyrobić. Takie raczej chyba robione pod stałych bywalców lub "znajomych znajomych".

Pod koniec tygodnia chętnie złowię jakieś paczki ze sklepu ze zdrową żywnością, z którego już braliśmy kilka razy. Jeżeli oczywiście coś będzie.
Oooo! To chyba coś nowego, muszę zerknąć na Foodsi, bo dawno nie patrzyłam a tu moje miasto się rozwija
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-18, 16:21   #622
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Oooo! To chyba coś nowego, muszę zerknąć na Foodsi, bo dawno nie patrzyłam a tu moje miasto się rozwija
Jakoś do Foodsi mam więcej szczęścia ostatnio, niż do TGTG.
Ps. Mój TŻ ma łeb do interesów i przehandlował jeden z tych kawałków murzynka za sporą paczkę ciastek, bo akurat jego kolega z pracy miał chęć na domowe ciasto, a dostał od kogoś kilka opakowań ciastek. Tym bardziej się opłacało.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-10-18 o 16:22
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-18, 16:44   #623
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

TŻ dzisiaj wyczaił paczkę z piekarni/cukierni za 14zł.
Jeden chleb pszenny, jeden żytni, trzy drożdżówki, jedno ciastko kruche z budyniem i owocami, dwa "ziemniaczki".

received_3242530526062578-01.jpeg
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-18, 17:37   #624
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
TŻ dzisiaj wyczaił paczkę z piekarni/cukierni za 14zł.
Jeden chleb pszenny, jeden żytni, trzy drożdżówki, jedno ciastko kruche z budyniem i owocami, dwa "ziemniaczki".

Załącznik 7781418
Fajna paczuszka.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-19, 09:43   #625
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
TŻ dzisiaj wyczaił paczkę z piekarni/cukierni za 14zł.
Jeden chleb pszenny, jeden żytni, trzy drożdżówki, jedno ciastko kruche z budyniem i owocami, dwa "ziemniaczki".Załącznik 7781418
Fajnie, widzę że Jakubiec, ja często u nich zamawiam ale ostatnio same chleby dają Raz udało mi się trafić na pokrojony a potem tylko całe. Ale najbardziej poluje na paczkę garmażeryjną - pycha.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.

Edytowane przez Haggat
Czas edycji: 2022-10-19 o 09:44
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-19, 10:15   #626
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Fajnie, widzę że Jakubiec, ja często u nich zamawiam ale ostatnio same chleby dają Raz udało mi się trafić na pokrojony a potem tylko całe. Ale najbardziej poluje na paczkę garmażeryjną - pycha.
Ja właśnie liczę tylko na pieczywo, zazwyczaj biorę z innego punktu i nie dawali nic słodkiego. Wczoraj byłam trochę zawiedziona, TŻ natomiast się cieszył bo on to by słodkie jadł jak dzik żołędzie

Widziałam właśnie, że w niektórych mają garmaż, ale nie trafiłam.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-19, 10:20   #627
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Ja właśnie liczę tylko na pieczywo, zazwyczaj biorę z innego punktu i nie dawali nic słodkiego. Wczoraj byłam trochę zawiedziona, TŻ natomiast się cieszył bo on to by słodkie jadł jak dzik żołędzie
Widziałam właśnie, że w niektórych mają garmaż, ale nie trafiłam.
Ehhh to musiałybyśmy się wymieniać j a ciągle liczę na jakieś drożdżówki
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-19, 15:15   #628
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Zaraz idę po paczuche do Tyrolskiej, oby było coś słodkiego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-20, 12:10   #629
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Zaraz idę po paczuche do Tyrolskiej, oby było coś słodkiego
mają najlepsze paczki piekarnicze! Ostatnio musiałam złapać z innej piekarni, bo te się za szybko rozeszły i były pyszne, owszem, ale w tej samej cenie, 3 razy mniej, A tu człowiek się rozpuścił
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-20, 13:47   #630
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Too good to go - nie marnuj jedzenia! Nasze wrażenia i uratowane paczki

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
mają najlepsze paczki piekarnicze! Ostatnio musiałam złapać z innej piekarni, bo te się za szybko rozeszły i były pyszne, owszem, ale w tej samej cenie, 3 razy mniej, A tu człowiek się rozpuścił
Nie zdążyłam zrobić zdjęcia, ale były 2 chleby zwykle, 2 z foremki, 1 metrowa bagieta, 3 bułki z ziarnami, 1 chałka no i 3 ślimaki z makiem )) U mnie w mieście już chyba nikt nie korzysta, dostępne były do samego końca, rezerwowałam godzinę przed zamknięciem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-18 17:57:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.