❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-04, 07:20   #1621
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 408
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Witam Dawno mnie tu nie było ale juz wracam
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-04, 09:13   #1622
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Podrzucam cudne zdjęcie z profilu mojego miasta. Kurcze to musi być w oficynie, bo nie znam tych ścian. Te, które znam są wciąż zielone. U nas połowa centrum jest nieznana z uwagi na to, że praktycznie same podwórka w bramach, często zamknięte, a często się po prostu nie zagląda, bo po co.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 310390294_475826017921771_2033117358639610348_n.jpg (252,4 KB, 107 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-10-04 o 09:14
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-04, 10:02   #1623
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Podrzucam cudne zdjęcie z profilu mojego miasta. Kurcze to musi być w oficynie, bo nie znam tych ścian. Te, które znam są wciąż zielone. U nas połowa centrum jest nieznana z uwagi na to, że praktycznie same podwórka w bramach, często zamknięte, a często się po prostu nie zagląda, bo po co.
pieknie

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

[1=7a2075bf2dce9ea818a59ff 8ae1114964dbf5013_6466ae2 54f6c0;89369375]Witam Dawno mnie tu nie było ale juz wracam [/QUOTE]

Witaj
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-04, 14:38   #1624
Pinky_bee
Raczkowanie
 
Avatar Pinky_bee
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 262
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Podrzucam cudne zdjęcie z profilu mojego miasta. Kurcze to musi być w oficynie, bo nie znam tych ścian. Te, które znam są wciąż zielone. U nas połowa centrum jest nieznana z uwagi na to, że praktycznie same podwórka w bramach, często zamknięte, a często się po prostu nie zagląda, bo po co.
Ale pięęęęękne zdjęcie
Pinky_bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-06, 10:43   #1625
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Hej.

Dzisiaj miało być tak pięknie i ciepło, a się zachmurzyło, wieje i jest chłodno. Jesiennie.

Ostatnio nie miałam czasu, ale dzisiaj zobaczyłam jak u mnie w zasięgu wzroku jest kolorowo. Aronie zrobiły się pomarańczowo- czerwone, klony kolorowe, śliwki mają żółte liście... Wszystko się zmienia.

W związku z tym, że miało być ciepło nie paliłam jeszcze w piecu, ale jutro już rozpalam.

A jak u Was?
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-06, 11:11   #1626
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

hej ,hej
U nas bardzo ladnie slonecznie , od poniedzialku okolo 20 stop. ma sie tak utrzymac do niedzieli a co dalej bedzie to zobaczymy.
Ja teraz nie mam czasu ,ale moze w niedziele uda nam sie z pogody skorzystac
Juz zrobilam przeglad cieplych kurtek i przelozylam do szafy moze i jeszcze dlugo nie beda potrzebne ale niech juz sobie wisza
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-06, 17:09   #1627
Eveen
Rozeznanie
 
Avatar Eveen
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 512
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Swoją drogą, czy są już jakieś pierwsze prognozy jak ma wygladać tegoroczna zima w Polsce?
Eveen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-06, 17:18   #1628
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U nas ciepło ostatnie dwa dni Słoneczko dzisiaj dopisało, wczoraj mniej. Oddawałam zwroty w Tk Maxx i przygarnełam filcowego świniaczka do kolekcji. Teraz mamy taki trochę powrót końca lata...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-1579.jpg (110,3 KB, 98 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-10-06 o 17:21
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-06, 18:49   #1629
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
U nas ciepło ostatnie dwa dni Słoneczko dzisiaj dopisało, wczoraj mniej. Oddawałam zwroty w Tk Maxx i przygarnełam filcowego świniaczka do kolekcji. Teraz mamy taki trochę powrót końca lata...
Chcialam je ostatnio kupic ,roztapiaja moje serce , gdyby nie to, ze juz mam tyle wszystkiego a w tym roku planowalam by na choince przewazal kolor zloty i niespodzianka nie mam tyle zlotych ozdob i zeby zrelalizowac moj ,,wspanialy,, pomysl jednak musialabym tych ozdob dokupic ,nie wiem,nie wiem, na razie sie wstrzymuje
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-07, 06:03   #1630
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja w koncu wyjechałam na kilka dni w ramach urlopu jak nie lubię jesieni tak musze przyznać, że jesień w górach jest piękna oby tylko pogoda dopisała

W ogóle kilka dni temu byłam w biedronce i... leciała świąteczna piosenka sama melodia co prawda ale jednak
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-07, 12:10   #1631
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Ja w koncu wyjechałam na kilka dni w ramach urlopu jak nie lubię jesieni tak musze przyznać, że jesień w górach jest piękna oby tylko pogoda dopisała

W ogóle kilka dni temu byłam w biedronce i... leciała świąteczna piosenka sama melodia co prawda ale jednak
O to baw sie dobrze i duzo fajnej pogody zycze ,my za tydzien robimy sobie wolne jak pogoda dopisze to tez gdzies pojedziemy moze w gory
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-07, 14:03   #1632
Eveen
Rozeznanie
 
Avatar Eveen
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 512
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

W Lidlu wystawili juz świateczne słodycze, nie mogłam sobie odmówić pierniczków norymberskich
Eveen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-07, 16:10   #1633
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U mnie coś powoli zaczęło zmieniać się na plus, i nie chodzi tylko o rodzinę, ale całe otoczenie i nie ukrywam, że duża w tym zasługa Pani Robot. Gdybym miała kogoś takiego obok siebie wcześniej, psychoterapeutę który podsunąłby bardziej odważne rozwiązania, to wiele moich lat wyglądałoby inaczej, nauczyłabym się wyznaczać granice. Cieszę się, że spotkałam taką osobę na forum, bardziej niż z czegokolwiek innego przez ostatnie miesiące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Ta znajomość to będzie chyba najlepszy prezent bożonarodzeniowy, bo w sumie powiązany z tym wątkiem o Świętach, spotkanie prawdziwego Dobrego Ducha Świąt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-08, 06:20   #1634
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
O to baw sie dobrze i duzo fajnej pogody zycze ,my za tydzien robimy sobie wolne jak pogoda dopisze to tez gdzies pojedziemy moze w gory
Dziękuję pogodę mamy naprawdę cudowną slyszalam, ze taka pogoda ma sie utrzymac do konca przyszlego tygodnia więc oby tak było i zebyś tez mogła gdzieś wyskoczyć na weekend
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-08, 09:10   #1635
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

W TKMaxxie wystawili juz jakies swiateczne niedobitki z zeszłego roku nic nie przykuło mojej no moze podusie ale kurcze drogie były

Kupiłam juz te ciasteczka cynamonowo-korzenne dzwoneczki

I kupiłam męzowi prezent golarke do wlosow i brody znalazlam mu jeszcze bluze i chyba tez od razu kupię

Juz wiem, co bym chciala pod choinke , chyba smartwatcha samsunga

Pogoda nadal super, wiec zaraz lece na spacer z psem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 311031691_781938866392737_24423541430246072_n.jpg (114,2 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 310875713_1306204640183277_1272708449527713042_n.jpg (137,0 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 310810335_1243546023093425_1822397098904683689_n.jpg (99,6 KB, 61 załadowań)
__________________
No excuses!

Edytowane przez dembi
Czas edycji: 2022-10-08 o 09:16
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-08, 10:00   #1636
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Dziękuję pogodę mamy naprawdę cudowną slyszalam, ze taka pogoda ma sie utrzymac do konca przyszlego tygodnia więc oby tak było i zebyś tez mogła gdzieś wyskoczyć na weekend
Zazdroszczę Wam gór, październik i słońce, to musi być piękne.
Wyciągnęłam już dla chłopaka i dla mnie kubki ze świątecznymi motywami, będziemy w nich zaparzać swoje ulubione herbaty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-08, 10:06   #1637
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Eveen Pokaż wiadomość
W Lidlu wystawili juz świateczne słodycze, nie mogłam sobie odmówić pierniczków norymberskich
Zdziwiło mnie to boz waszej były wcześniej halloweenowe...
Ale kupiłam panettone bo były tylko 3 z całej palety i takie marcepany z nadzieniem pomarańczowym bo uwielbiam. Jeszcze pewnie jakieś marcepany dokupię i czekoladę z % z Linda i wystarczy

Jakie chcecie w tym roku kalendarze adwentowe? Kupujecie w ogóle?

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-08, 10:48   #1638
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Zdziwiło mnie to boz waszej były wcześniej halloweenowe...
Ale kupiłam panettone bo były tylko 3 z całej palety i takie marcepany z nadzieniem pomarańczowym bo uwielbiam. Jeszcze pewnie jakieś marcepany dokupię i czekoladę z % z Linda i wystarczy

Jakie chcecie w tym roku kalendarze adwentowe? Kupujecie w ogóle?

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Ze względu na zawartość podoba mi się Rituals, ale jeszcze nie wiem - chyba trochę szkoda mi kasy, zwłaszcza że nie wiem czy zużyję te minisy później. Ze względu na grafikę najpiękniejszy jest tegoroczny YR, bo kojarzy mi się z nocą polarną i zorzą, mam słabość do krajobrazów Północy i do roślin pochodzących stamtąd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-08, 13:50   #1639
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja już utonęłam w cegłach naukowych Koniec latania po sklepach i szukania ozdób. Tzn pewnie skoczę do Tk Maxxa jak będę za tydzień wracała od stomatologa, bo brakuje mi zielonego, jakiegoś pięknego wieńca. Zamówiłam dwa w Sinsay, zobaczymy co przyjdzie, bo nie wyglądają na zbyt okazałe...

Tydzień zapowiada mi się spokojny, mam dosłownie dwie sprawy do załatwienia i zajęcia w weekend. Spróbuję zmusić się do czytania owych cegieł. Za oknem nadal koniec lata. Ale kapelusz panama i aviatory muszą być

Choinkę miałam już w złocie, starym złocie i brązach, perle i szampanie. A teraz mam kota i psy. Kij z tym, że by potłukła, ale skąd mam wiedzieć, że moi intelektualiści nie zjedzą tych potłuczonych bombek?

Snow piękna laurka, dziękuję Myślę, że po prostu wysłałam Ci trochę empatii i to powinien być społeczny standard, choć wiem, że niestety nie jest. I nie powiem jak mnie to wkurza, bo rodzi wiele problemów, nierzadko pokoleniowych. Poszperam za książkami, które mogłyby Ci jeszcze rozjaśnić różne kwestie

Kalendarzy adwentowych nie kupuję, bo mam trądzikową cerę. Jest zaleczona, wyciszona, ale to nie oznacza, że by się nie wściekła na taki koktajl wszystkiego na raz Nie zmyłam SPF któregoś dnia na noc i mam jakieś małe guano na policzku. Nie ukrywam też, że szkoda mi pieniędzy. Wolę te 2-3 kosmetyki, które są do mnie dopasowane przez specjalistkę.
A ostatnio kosmetycznie jestem taką bułą, że ręce myję Elviskiem dla ras długowłosych, bo tylko to zostało w domu
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-08, 14:48   #1640
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ja już utonęłam w cegłach naukowych Koniec latania po sklepach i szukania ozdób. Tzn pewnie skoczę do Tk Maxxa jak będę za tydzień wracała od stomatologa, bo brakuje mi zielonego, jakiegoś pięknego wieńca. Zamówiłam dwa w Sinsay, zobaczymy co przyjdzie, bo nie wyglądają na zbyt okazałe...

Tydzień zapowiada mi się spokojny, mam dosłownie dwie sprawy do załatwienia i zajęcia w weekend. Spróbuję zmusić się do czytania owych cegieł. Za oknem nadal koniec lata. Ale kapelusz panama i aviatory muszą być

Choinkę miałam już w złocie, starym złocie i brązach, perle i szampanie. A teraz mam kota i psy. Kij z tym, że by potłukła, ale skąd mam wiedzieć, że moi intelektualiści nie zjedzą tych potłuczonych bombek?

Snow piękna laurka, dziękuję Myślę, że po prostu wysłałam Ci trochę empatii i to powinien być społeczny standard, choć wiem, że niestety nie jest. I nie powiem jak mnie to wkurza, bo rodzi wiele problemów, nierzadko pokoleniowych. Poszperam za książkami, które mogłyby Ci jeszcze rozjaśnić różne kwestie

Kalendarzy adwentowych nie kupuję, bo mam trądzikową cerę. Jest zaleczona, wyciszona, ale to nie oznacza, że by się nie wściekła na taki koktajl wszystkiego na raz Nie zmyłam SPF któregoś dnia na noc i mam jakieś małe guano na policzku. Nie ukrywam też, że szkoda mi pieniędzy. Wolę te 2-3 kosmetyki, które są do mnie dopasowane przez specjalistkę.
A ostatnio kosmetycznie jestem taką bułą, że ręce myję Elviskiem dla ras długowłosych, bo tylko to zostało w domu
Pani Robot a masz zdjecia z tej choinki ? chetnie bym poogladala ,ja mam sporo dekoracji w kolorze srebra ,mala czesc w zlocie ,takim jakby przybrudzonym ,kilka drewnianych ozdob i troche zielonych w roznych odcieniach niektore jakby metaliczne ,moze cos mi sie uda z tego zrobic a jak nie ,to bym cos dokupila .
Kalendarza adwentowego nie planuje kupowac
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-08, 17:53   #1641
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Wybieram się z przyjaciółką na ten film "Ania", myślę że będzie mi się podobał. Piosenka go promująca "O nich, o tobie" Sylwii Grzeszczak (bardzo cenię jej twórczość) mocno mi utkwiła w pamięci i cały dzień sobie nucę jej refren.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-08, 19:03   #1642
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

W Action świąteczne cosie na całego
Wlazłam tam, bo szukam jakiegoś sensownego kominka nie za miliony, bo mój wziął sobie z trzaskiem pękł

Kusiły mnie brokatowe świeczki oraz podgrzewacze, ale wstrzymam się jeszcze, na osłodę kupiłam jakiegoś batonika w mocno świątecznym opakowaniu(na dzisiejszy seans z koreańskimi dramami będzie akurat) oraz grubą szklankę. Czy tylko dla mnie herbaty smakują zupełnie inaczej w szklance niż kubku?

W Kauflandzie też już są świąteczne słodycze


Znalazłam też idealną hybrydę w kolorze brokatowej zieleni- Hi Hybrid 324. Cudownie się mieni i już go widzę na paznokciach w listopadzie oraz grudniu (chociaż nie mogłam się powstrzymać i już teraz go zrobiłam, piękny jest )


Powiedzcie mi że nie tylko ja jeszcze nie byłam na grzybach
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-08, 21:03   #1643
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Hej, witajcie
Uaktywniam się w powolnym odliczaniu do Świąt. Czy któraś z Was robi kalendarze adwentowe dla dzieci? Zrobiłam pierwszy raz w tamtym roku i mój prawie 3latek miał niezłą zabawę. Strasznie mnie te kalendarze cieszą, pewnie dlatego, że sama nigdy takich nie miałam, a jeśli już to z czekoladkami
W tamtym roku w kalendarzu znalazły się książki, dodatki do kąpieli, ubranka, foremki do ciasteczek, puzzle i zadania. Generalnie dużo książek bo też dużo czytamy. I właśnie zasiadam do obmyślania jakie książki zamówić.

Zawsze na jesień/zimę robiłam spore zamówienia na świece YC, odkąd mamy dziecko przestałam palić świece...szczególnie zapachowe, ale wróciła mi ochota na jakieś cynamonowe pachnidła
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 06:49   #1644
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 408
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja jeszcze nic świątecznego w sklepach nie widziałam ale kilka firm kosmetycznych wypuściło już Kalendarze adwentowe nacieszyłam oko ale nie planuję zamawiać ani jednego
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 05:48   #1645
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

W Sinsay juz jest zakladka SEASON OF JOY pare rzeczy, nie powiem, bym kupila
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 10:53   #1646
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Nie moje kolory, ale może byc fajny https://www.sinsay.com/pl/pl/wieniec...yjny-4896q-03x
Ja mam ten:
https://www.sinsay.com/pl/pl/wieniec...ded246b86a0f44
Zmaltretowaną kokardkę trzeba wysuszyć suszarką na okrągłej szczotce.
A dziś przyjdą te, zobaczymy...
https://www.sinsay.com/pl/pl/wieniec...ded246b86a0f44

https://www.sinsay.com/pl/pl/wieniec...c49af2cde808a0

Ten mam na lato, wyglada bardzo naturalnie:
https://www.sinsay.com/pl/pl/wieniec...ded246b86a0f44

Mnie się podoba kilka rzeczy z zakładki Halloween.




Ahhh konika dorwałam

Rysuje mi sie powoli jaki chcę klimat - bajkowy, nawiązujący do mojego wczesnego dzieciństwa. To były najlepsze święta.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3958Q-08X-001-1-531823.jpg (73,2 KB, 67 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-10-10 o 11:26
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 12:18   #1647
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Wybieram się z przyjaciółką na ten film "Ania", myślę że będzie mi się podobał. Piosenka go promująca "O nich, o tobie" Sylwii Grzeszczak (bardzo cenię jej twórczość) mocno mi utkwiła w pamięci i cały dzień sobie nucę jej refren.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Byłam na tym filmie. Podobal mi się, bardzo ciekawie opowiedziana historia, tak wszystko spójne i jedno z drugiego wynikało, miło się to oglądało. Pod koniec oczywiście się wzruszyłam, nawet bardzo. Piosenka też mi się podoba i kojarzy mi się z jedna osoba, której już nie ma,więc już w ogóle mam łzy w oczach jak ja słyszę...

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Nawet tztowi się film podobał, a on ogólnie nie jest fanem tego typu produkcji

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 13:01   #1648
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Byłam na tym filmie. Podobal mi się, bardzo ciekawie opowiedziana historia, tak wszystko spójne i jedno z drugiego wynikało, miło się to oglądało. Pod koniec oczywiście się wzruszyłam, nawet bardzo. Piosenka też mi się podoba i kojarzy mi się z jedna osoba, której już nie ma,więc już w ogóle mam łzy w oczach jak ja słyszę...

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Nawet tztowi się film podobał, a on ogólnie nie jest fanem tego typu produkcji

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
Tak w ogóle to dzisiaj wszystkiego dobrego Misiu, to będzie dla Ciebie ważny rok, bo i te wspólne Święta i ślub, początek małżeństwa, oby wszystko szło po Twojej myśli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Nie moje kolory, ale może byc fajny https://www.sinsay.com/pl/pl/wieniec...yjny-4896q-03x
Ja mam ten:
https://www.sinsay.com/pl/pl/wieniec...ded246b86a0f44
Zmaltretowaną kokardkę trzeba wysuszyć suszarką na okrągłej szczotce.
A dziś przyjdą te, zobaczymy...
https://www.sinsay.com/pl/pl/wieniec...ded246b86a0f44

https://www.sinsay.com/pl/pl/wieniec...c49af2cde808a0

Ten mam na lato, wyglada bardzo naturalnie:
https://www.sinsay.com/pl/pl/wieniec...ded246b86a0f44

Mnie się podoba kilka rzeczy z zakładki Halloween.




Ahhh konika dorwałam

Rysuje mi sie powoli jaki chcę klimat - bajkowy, nawiązujący do mojego wczesnego dzieciństwa. To były najlepsze święta.
Piękny ten konik na biegunach - ozdoba ja dużo inspiracji do bożonarodzeniowego wystroju, jeżeli to ma być klimat bajkowy, biorę z baletu Dziadek do Orzechów (lub filmów, bo już kilka powstało).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 13:21   #1649
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Nie moje kolory, ale może byc fajny https://www.sinsay.com/pl/pl/wieniec...yjny-4896q-03x
Ja mam ten:
https://www.sinsay.com/pl/pl/wieniec...ded246b86a0f44
Zmaltretowaną kokardkę trzeba wysuszyć suszarką na okrągłej szczotce.
A dziś przyjdą te, zobaczymy...
https://www.sinsay.com/pl/pl/wieniec...ded246b86a0f44

https://www.sinsay.com/pl/pl/wieniec...c49af2cde808a0

Ten mam na lato, wyglada bardzo naturalnie:
https://www.sinsay.com/pl/pl/wieniec...ded246b86a0f44

Mnie się podoba kilka rzeczy z zakładki Halloween.




Ahhh konika dorwałam

Rysuje mi sie powoli jaki chcę klimat - bajkowy, nawiązujący do mojego wczesnego dzieciństwa. To były najlepsze święta.
Uroczy konik ,U mnie bedzie klimat bajkowy na parapecie kilka drewnianych dziadkow do orzechow i drewniany konik ,jeszcze gdzies ulokuje zimowe domki i drewniana mala karuzele na swieczki ,na razie za dekoracjami sie nie rozgladam nie chce na sile kupowac tylko dlatego ze ubzduralam sobie cos zlotego na choinke (moja choinka zawsze skapao ubrana tak w stylu skandynawskim nie przeladowana, jak to mowi moja sasiadka ,,jakos tak nie konczylas ozdobiac dolozysz cos ), czekam az cos samo mi wpadnie w rece i chwyci za serce .A w sypialni mam ciag komod i tam bedzie stala mala sztuczna choinka i kilka reniferow ,to wszystko ,reszta dekoracji porozdawana ,jeszcze na kanapie futrzaste kocyki i przytulne poduszki ,powiedzmy ,ze w tym roku stawiam na minimalizm .....ahhhhhh zapomnialam w kuchni czerwone gwiazdy w donicach
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 13:27   #1650
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Snow pamiętam o Tobie i książkach, ale mam zapierdziel. Może wieczorem uda mi się pogrzebać.

Bronhilda futrzane kocyki to obowiązek tak jak kraciaste na jesień
Mam też futrzane poduchy do sypialni i marzę o takiej narzucie.

Myślę również o dwóch choinkach, takich rzadkich z plastikowymi igłami - wyglądających hipernaturalnie. czekam na ofertę IKEA. Przeładowany glam już mi się znudził. Ja nawet lampek nie mam
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-16 14:04:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.