Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-30, 12:59   #31
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Powinien był na opinię odpowiedzieć rzeczowo i wypunktować ewentualne błędy w opinii. Tylko, że cóż, do tego to jeszcze trzeba mieć nieco inteligencji, a tym zdaje się Fitowie nie dysponują w nadmiarze.
Uważaj, bo FitWojtek kroi już pozew

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ona tak sie zachowuje, bo nie ma charakteru.
Obstawiam jednak niskie poczucie własnej wartości i ogromną chęć akceptacji wynikającą z kompleksów, wcześniejszej otyłości i presji na założenie rodziny, bo zegar biologiczny robi tik toka, a wszyscy faceci nie odwzajemniali jej zaangażowania. Tutaj pewnie mogłaby pomoc normalna terapia, a nie kilka porad pseudopsycholoszek z programu. W tym momencie się zachowuje Agnieszka żenująco, ale mimo wszystko życzę jej dobrze, bo wydaje się szczerze sympatyczną osobą.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 13:29   #32
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Co do Fitów to myśle ze pierwsze skrzypce gra tam pan Fit i to on jest tym zlym a ona się po prostu dostosowuje na zasadzie z kim przestajesz takim się stajesz .Dla mmie od samego początku byl bucem i nie rozumiałam zachwytów nad ta parą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 15:41   #33
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89239228]Uważaj, bo FitWojtek kroi już pozew

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------



Obstawiam jednak niskie poczucie własnej wartości i ogromną chęć akceptacji wynikającą z kompleksów, wcześniejszej otyłości i presji na założenie rodziny, bo zegar biologiczny robi tik toka, a wszyscy faceci nie odwzajemniali jej zaangażowania. Tutaj pewnie mogłaby pomoc normalna terapia, a nie kilka porad pseudopsycholoszek z programu. W tym momencie się zachowuje Agnieszka żenująco, ale mimo wszystko życzę jej dobrze, bo wydaje się szczerze sympatyczną osobą.[/QUOTE]

Tak, ona ogolnie jest spoko. Ale jest taka wlasnie bez chaakteru. Znam sporo osob , ktore maja kompleksy nizszosci, ale przy tym sa jakies, mimo swoich ograniczen.

Wiec moim zdaniem to jest po prostu brak charakteru. Mozna miec niskie poczucie wlasnej wartosci, ale mozna tez miec przy tym swoj swiat , swoje zainteresowania, jakies prefencje. Mnie sie wydaje, ze Agnieszka tego nie ma, chyba ze cos rpzeoczylam. Po programie to wydaje mi sie, ze jedynym jej zainteresowaniem jest alkohol i melanzowanie i zmiana swojego zycia na rzecz partnera. a pewnie w praktyce tak nie jest, bo mi taki styl zycia w ogole do niej nie pasuje, tylko to tak przejela, bo Kamil taki byl.

Jak patrze na Agnieszke to jest taka kobieta tlo, ktora jeszcze siebie nie zbudowala i szuka wlasnej drogi i to wcale nie musi wynikac z niskiego poczucia wlasnej wartosci, ale wlasnie z cech charakteru i z tego, ze nie ma potrzeby zeby byc jakas. Kotra ma poczucie, ze to mezczyzna ja definiuje, a nie ona sama.

Ogolnie ona jest spoko, ale to jej bycie tlem, zgadzanie sie na wszystko i chloniecie czyjegos stylu zycia i bycia jeststraaaaaszne. Ja znowu odnosze wrazenie, ze ona taka po prostu jest. Ona tez nie ma 20 lat , tylko prawie 30 sci, wiec moim zdaniem miala czas zeby gdzies tam zbudowac siebie. Dla mnie to bylo zenujace jak chciala chudnac, wciskach sie w takie ciuchy jak siostra Kamila i byc taka jak oni , lacznie z tymi imprezami i byciem na kacu. Byl tez odcinek, ze ona jeszcze tyle nie schudla zeby zmiescic sie w odpowiednia sukienke. Przeciez po niej widac , ze to nie jest jej swiat i nie ma w tym niczego zlego, ze ona ma inaczej, tylko te proby dostosowania sie. No nie.

Mam nadzieje, ze chodzi na terapie, bo to nie jest zla dziewczyna, a moze dzieki temu odnajdzie siebie i nabierze charakteru.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 15:41   #34
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że zbierają od klienta-pacjenta dokładny wywiad, bo jest całkiem sporo przeciwskazań dla tego typu zabiegu. I czy uczciwie informują o wszystkich możliwych powikłaniach. A jest ich całkiem sporo.

Natomiast na ich obronę - bawiąc się w adwokata diabła - dodam, że jednak pisanie opinii parę dni po zabiegu, czy dwóch, gdzie zalecana jest seria, jest również takie trochę nie teges. No chyba, że były obiecanki-cacanki, że tak, już zaraz się cud zdarzy. Mam jednak sporo rezerwy do spodziewania się zbyt szybkich efektów pewnych zabiegów i od razu zarzucania komuś, że "nie działa". I pisząc to absolutnie abstrahuję od jego mega nieprofesjonalnego zachowania i straszenia klienta jakąś policją, czy inne takie. Powinien był na opinię odpowiedzieć rzeczowo i wypunktować ewentualne błędy w opinii. Tylko, że cóż, do tego to jeszcze trzeba mieć nieco inteligencji, a tym zdaje się Fitowie nie dysponują w nadmiarze.

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------



Na to wygląda, ale może się jeszcze wyrobi. Niektórzy muszą przejść długą drogę, aby odnaleźć siebie. Typ mojej siostry. Dopiero po 30-tce poszła nieco po rozum do głowy.
O to, to!
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 16:54   #35
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Mi się wydaje że ona sobie myśli że robi dobrze, tak jak powinna. Pisze o alkoholu i o esu ale fajnie bo wszyscy mnie uwielbiają, mam tyle fanów a ile się wzbogace na tym. Stąd te live prawie dziennie, za chwilę będzie badziewia reklamować żeby nie stracić swoich pięciu minut.
Myślę nawet że o terapii dla siebie nawet nie myśli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 16:59   #36
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje że ona sobie myśli że robi dobrze, tak jak powinna. Pisze o alkoholu i o esu ale fajnie bo wszyscy mnie uwielbiają, mam tyle fanów a ile się wzbogace na tym. Stąd te live prawie dziennie, za chwilę będzie badziewia reklamować żeby nie stracić swoich pięciu minut.
Myślę nawet że o terapii dla siebie nawet nie myśli.
Trafi tym do określonego, wcale nie małego grona odbiorców. Każdy ma jakiś target. Nie wiem na ile ona świadomie sobie go obiera, ale cóż - wszystko ma swoje plusy i minusy.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 17:53   #37
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89239228]Uważaj, bo FitWojtek kroi już pozew

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------



Obstawiam jednak niskie poczucie własnej wartości i ogromną chęć akceptacji wynikającą z kompleksów, wcześniejszej otyłości i presji na założenie rodziny, bo zegar biologiczny robi tik toka, a wszyscy faceci nie odwzajemniali jej zaangażowania. Tutaj pewnie mogłaby pomoc normalna terapia, a nie kilka porad pseudopsycholoszek z programu. W tym momencie się zachowuje Agnieszka żenująco, ale mimo wszystko życzę jej dobrze, bo wydaje się szczerze sympatyczną osobą.[/QUOTE]

Było gdzieś powiedziane, że Aga była otyła? To, że schudła, nie znaczy, że cierpiała na otyłość. Mogła mieć nadwagę.

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Co do Fitów to myśle ze pierwsze skrzypce gra tam pan Fit i to on jest tym zlym a ona się po prostu dostosowuje na zasadzie z kim przestajesz takim się stajesz .Dla mmie od samego początku byl bucem i nie rozumiałam zachwytów nad ta parą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja tego kompletnie tak nie odbieram. Moim zdaniem dobrali się jak w korcu maku pod tym względem.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-30, 18:25   #38
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Było gdzieś powiedziane, że Aga była otyła? To, że schudła, nie znaczy, że cierpiała na otyłość. Mogła mieć nadwagę.
Nie wiem, na swoim insta na zdjęciach z przeszłości wygląda grubo. A co to w sumie za różnica? Ewidentnie ma kompleksy na punkcie wagi, bo jeszcze przed rozpoczęciem programu chwaliła się schudnięciem, a potem temat często w trakcie powracał, łącznie z tym, że zaraz po ślubie zaczęła łapać jojo od tych bulionerowych biesiad, ale pocieszała się, że MĄŻ ma powiedzieć, kiedy za dużo zgodnie z jego preferencjami czy coś w tym stylu. W ogóle XD żeby chłop ci mówił ile konkretnie kg możesz przytyć.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 18:32   #39
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

I żeby nie było, ja nie widzę nic złego w tym, że ktoś jest gruby (niezależnie czy to otyłość, czy nadwaga). Nie powinno go to dyskwalifikować do znalezienia partnera/szczęścia. Ale myślę, że te kompleksy dość mocno rzutują na jej obecne atencyjne zachowanie.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 22:19   #40
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-18 o 00:40
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-31, 01:21   #41
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Agnieszka od Marcina Wichrowskiego spodziewa się dziecka.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-31, 01:32   #42
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Nie wyświetlił mi się post wyżej
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-31, 08:55   #43
VivelaPologne
Raczkowanie
 
Avatar VivelaPologne
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Galaxy
Wiadomości: 257
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Ja też myślę, że Agnieszka ma po prostu kompleksy i niskie poczucie własnej wartości. Niesłusznie, bo jest ładną kobietą i sprawia wrażenie raczej takiej energicznej i pozytywnej osoby. Ja ją trochę rozumiem, bo jako dziecko i "wczesna" nastolatka miałam kilka kg nadwagi i gdy schudłam, to też zachowywałam się ciut inaczej. W końcu się sobie spodobałam, lecz mimo wszystko ta niska samoocena nie zniknęła całkowicie (wpływ też miała nieciekawa sytuacja rodzinna).

Wiem, że Aga nastolatką już nie jest, ale chyba nie przepracowała swoich uczuć. Sądzę, że z czasem się "wyrobi" 😉
__________________
Los się śmieje z naszych planów
VivelaPologne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-31, 09:24   #44
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-18 o 00:40
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-31, 12:00   #45
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zajrzałam na jej instagrama i to niesamowite, że kilka lat po programie wygląda dużo młodziej niż w trakcie. Chyba przez dłuższe włosy
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-01, 09:23   #46
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Mała aferka się zrobiła między Agą a Fitami o ostatnie spotkanie. Aga na Live odpowiedziała, ze nie dostała zaproszenia do Krakowa a fity twierdzą, ze dostała, mięli z nią kontakt podczas emisji a potem kontakt się rozmył.

Fitowa mówi o tym w swoim ostatnim filmie na yt. Chyba serio maja konflikt z produkcja sadzac po ostatnich słowach wypowiadanych w tym ich vlogu, oj oj oj :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg A4F36A6F-C4A8-4748-BB0B-2082F8A844DD.jpg (128,6 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BC8D4414-73FE-417C-99C0-8E95F98AA7F1.jpg (123,2 KB, 159 załadowań)

Edytowane przez Lyse
Czas edycji: 2022-06-01 o 09:31
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-01, 09:34   #47
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Dla nie chcących tracić czasu, komentarz na filmie zaczyna się od 9:21.
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-01, 09:44   #48
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Obejrzałam ten fragment (i już sobie uświadomilam, czemu ich tam nie obserwuje ), ale bardziej zainteresował mnie fragment jak Aga się wypowiada jaki hejt się na nich leje na grupie na fb i że jest tam jedna osoba, która w tym góruje. Podejrzewam, że chodzi o pana Bobra, którego streszczenia tutaj były cytowane. Dla jednych są one śmieszne, dla innych nie, ale akurat hejtu ja tam nigdy nie widziałam, co najwyżej od czasu do czasu było coś w zabawny sposób skomentowane. Więc jeśli serio to jest dla nich hejt, to chyba oni powinni się najpierw zaznajomić z definicją tego słowa.
No i Aga mówi, że na szczęście na YT nie mają hejterów - no ciężko mieć, jak się co drugą osobe blokuje i usuwa co drugi komentarz
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-01, 12:52   #49
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Obejrzałam ten fragment (i już sobie uświadomilam, czemu ich tam nie obserwuje ), ale bardziej zainteresował mnie fragment jak Aga się wypowiada jaki hejt się na nich leje na grupie na fb i że jest tam jedna osoba, która w tym góruje. Podejrzewam, że chodzi o pana Bobra, którego streszczenia tutaj były cytowane. Dla jednych są one śmieszne, dla innych nie, ale akurat hejtu ja tam nigdy nie widziałam, co najwyżej od czasu do czasu było coś w zabawny sposób skomentowane. Więc jeśli serio to jest dla nich hejt, to chyba oni powinni się najpierw zaznajomić z definicją tego słowa.
No i Aga mówi, że na szczęście na YT nie mają hejterów - no ciężko mieć, jak się co drugą osobe blokuje i usuwa co drugi komentarz
Raczej nie o niego, on ma te komentarze takie mdłe, właśnie żeby nikogo nie obrazić i ciągle zresztą to podkreśla, że nie obraża. Natomiast rozśmieszył mnie wpis Agi (bulionowej), że "będzie reklamować rzeczy, bo z tego jest wielka kasa". No urocze, że tak jasno daje znać, że ma te rzeczy w odwłoku, ale płacą, więc nam zareklamuje
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-01, 12:57   #50
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Raczej nie o niego, on ma te komentarze takie mdłe, właśnie żeby nikogo nie obrazić i ciągle zresztą to podkreśla, że nie obraża. Natomiast rozśmieszył mnie wpis Agi (bulionowej), że "będzie reklamować rzeczy, bo z tego jest wielka kasa". No urocze, że tak jasno daje znać, że ma te rzeczy w odwłoku, ale płacą, więc nam zareklamuje
Serio? to w takim razie nie wiem o kogo im chodziło, z góry założyłam, że o niego bo jest chyba najbardziej charakterystyczną osobą tam, no i wypowiadał się, że Fitowie go profilaktycznie poblokowali na insta

A tego tekstu o reklamach chyba nie doczytałam no niby kredyt sam się nie spłaci, ale żeby tak wprost od razu o tym mówić, to też troche siara u mnie już po tych live'ach był unfollow, bo nie widziałam w nich żadnego sensu, a teraz jeszcze słup reklamowy kolejny się i tak szykuje
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-01, 13:13   #51
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-18 o 00:39
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-01, 13:14   #52
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-18 o 00:39
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-01, 13:20   #53
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Raczej nie o niego, on ma te komentarze takie mdłe, właśnie żeby nikogo nie obrazić i ciągle zresztą to podkreśla, że nie obraża. Natomiast rozśmieszył mnie wpis Agi (bulionowej), że "będzie reklamować rzeczy, bo z tego jest wielka kasa". No urocze, że tak jasno daje znać, że ma te rzeczy w odwłoku, ale płacą, więc nam zareklamuje
No właśnie chyba o niego chodzi bo on komentuje program od długiego czasu. Na grupie pisał, że go zablokowali i cała świta ślubnych ludków od razu też on ma najwięcej lików pod swoimi postami. A Fity mają tak "bardzo wywalone", że nawet jak ktoś pisze mdło jak wyżej to oni to odbierają jako hejt . Pewnie najbardziej uch boli, że nie mogą tego usunąć.

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość

A tego tekstu o reklamach chyba nie doczytałam no niby kredyt sam się nie spłaci, ale żeby tak wprost od razu o tym mówić, to też troche siara u mnie już po tych live'ach był unfollow, bo nie widziałam w nich żadnego sensu, a teraz jeszcze słup reklamowy kolejny się i tak szykuje
Ja przeczytałam właśnie ten tekst i zaraz sobie przypomniałam, że czas wywalić wszystkich z ostatniej edycji z obserwowanych, nie potrzebuje ich reklam.
Ale trzeba przyznać Adze, że otwarcie mówi o tym, że jest z tego duża kasa. Coraz więcej osób ujawnia widełki i fakt za post sponsorowany wpada niezła sumka jeśli jest sporo obserwujących.
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-01, 13:21   #54
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Dodatkowy powód żeby aga nie dołączyła do fitow. Za bardzo chce być na swieczniku, a to janikom nie będzie pasować.

Za nim zablokowała skomentowała jej wpis Aneta. Coś w stylu nie tłumacz się bla bla. Pozdrawiają zuchoscy z prywatnej grupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-01, 13:22   #55
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Sama wie, że będzie to robić więc nie w smak jej takie komentarze o Fitach na jej profilu i zablokowała komentarze.
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-01, 13:34   #56
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Serio? to w takim razie nie wiem o kogo im chodziło, z góry założyłam, że o niego bo jest chyba najbardziej charakterystyczną osobą tam, no i wypowiadał się, że Fitowie go profilaktycznie poblokowali na insta

A tego tekstu o reklamach chyba nie doczytałam no niby kredyt sam się nie spłaci, ale żeby tak wprost od razu o tym mówić, to też troche siara u mnie już po tych live'ach był unfollow, bo nie widziałam w nich żadnego sensu, a teraz jeszcze słup reklamowy kolejny się i tak szykuje
Moim zdaniem z tymi "instagramerami" i reklamami to tak predzej czy pozniej wychodzi. Ja mam instagram stosunkowo niedlugo. Obserwowalam tampewna pare, ktora na poczatku mnie zachwycila. Byly fajne tresci, lubilam ich styl zycia, wydawalo mi sie, ze maja sporo ciekawych rzeczy do przekazania itd. Ale im bardziej konto sie rozwijalo, tym pojawialo sie coraz wiecej reklam i dziwnych tresci czy rolek, tak jakby pod publike... Te reklamy na poczatku byly niewinnie wplecione w tresc postow , nie bylo to zauwazalne. Ale odkad wszedl obowiazek oznaczania wspolprac, to okazalo sie, ze ich profil sklada sie z samych reklam.

I moze to glupio zabrzmi, ale jak te reklamy zaczely sie tak czesto pojawiac, to odnioslam wrazenie, ze to miejsce nie jest juz tworzone dla ludzi, zeby cos pokazac, ale wlasnie po to zeby wplesc jak najwiecej reklam i na tym zarabiac. W kazdym razie efekt tego byl taki, ze przestalam ich obserwowac. Zaczelam ich obserwowac z innych wzgledow, a nie po to zeby co chwile nadziewac sie na jakies posty czy rolki z reklamami jakichs produktow.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-01, 13:44   #57
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Ale w sumie to co ludzie z takiego programu mieliby pokazywać poza reklamami (oprócz Karola i Laury co dzielą się jakimiś kulinarnymi treściami). Przecież takie Fity czy Agnieszka z tego co było widać prowadzą zwykłe życie. Ani nie są autorytetami w żadnej dziedzinie, ani nie mają żadnych specjalnych pasji.

To nakręcanie dram z d*py (zwłaszcza ze strony Fitów) to też rozpaczliwa próby utrzymania zainteresowania. Co sezon próbują się podpiąć pod chwilowy fame nowych użytkowników.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-01, 13:44   #58
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Co ta Agnieszka wyrabia. Serio trochę się jej poprzewracało w głowie. Wolę Dorotę , znacznie bardziej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-01, 16:08   #59
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Co ta Agnieszka wyrabia. Serio trochę się jej poprzewracało w głowie. Wolę Dorotę , znacznie bardziej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie troche zszokowała ta pewność siebie odnośnie reklam, że będzie reklamować wszystko jak leci, bo wstyd nie skorzystać.
Zazwyczaj największe branie wśród reklamodawców miały jednak osoby, którym się udało zostać w związku, reszta miała jakieś oceans apart czy jak to się tam zwie i na tym koniec. Ciekawa jestem czy faktycznie tyle firm się do niej odezwie, czy po prostu z desperacji weźmie totalnie wszystko, bo przecież pieniążki za to będą (a z tego co napisała, to ta opcja jest bardziej prawdopodobna).
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-01, 17:32   #60
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

"taka kasa ze wstyd nie brać"
Tak jak piszecie, jakieś większe akcje reklamowe dostaja pary, a nie osoby którym sie nie udało, owszem Kaśka reklamuje ciuchy sportowe , ale to raczej na zasadzie że po prostu je dostała za free i dostała kod i jesli ktoś z niego skorzysta to pewnie wtedy jakis procent jest dla niej, tak wyglada większość tego typu promocji. Ale spoko niech pani bulionowa czeka na miliony teraz, bo juz pewnie pod drzwiami stoi kolejka reklamodawców z ofertami...
Swoja drogą , nie zdziwie sie jak na następnym zjeździe "slubnych ludków" sie pojawi i bedzie wielka przyjaźń i z fitową i z bulionem
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-23 23:58:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.