Biura Podróży, opinie, doświadczenia - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-09, 11:51   #1201
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
na podróże poślubne w RT jest zniżka 2%
O, super

Właśnie przeglądaliśmy oferty na Teneryfę z RT i Alfa Star miał ktoś jakieś problemy kiedyś z tymi biurami?
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 14:10   #1202
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
O, super

Właśnie przeglądaliśmy oferty na Teneryfę z RT i Alfa Star miał ktoś jakieś problemy kiedyś z tymi biurami?
ja byłam i z jednym i z drugim i nigdy na nie nie narzekałam, ewentualnie tamte rejony to jeszcze TUI
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 11:39   #1203
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Biura Podróży

Patrzyłam już na first minute. Tyyyyle jest fajnych wycieczek, można dostać zawrotów głowy. Moim faworytem jest Kreta, w tui i Alfastar już sobie podpatrzyłam. W ogóle z wielką chęcią bym już poleciała się trochę wygrzać na słońcu bo mi tego bardzo brakuje, a wam?
__________________
Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć

http://fotoforum.gazeta.pl/a/50296.html
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 11:51   #1204
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez motylek66 Pokaż wiadomość
Patrzyłam już na first minute. Tyyyyle jest fajnych wycieczek, można dostać zawrotów głowy. Moim faworytem jest Kreta, w tui i Alfastar już sobie podpatrzyłam. W ogóle z wielką chęcią bym już poleciała się trochę wygrzać na słońcu bo mi tego bardzo brakuje, a wam?
Oj, ja też chętnie bym się wygrzała na słoneczku prawdopodobnie jutro zarezerwujemy Teneryfę z Itaką 2 tygodnie, druga połowa września 2014 to będzie nasza podróż poślubna
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 09:11   #1205
malczik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 74
Dot.: Biura Podróży

oj bardzo bym chciała się gdzieś wyłożyć na słoneczku, jeść dobre jedzonko i nie myśleć o niczym, tylko o tym, jak tu się dobrze zrelaksować Zima jeszcze się nie zaczęła na dobre, a ja już mam jej dosyć. Zazdroszczę Wam, że macie już jakieś plany na wakacje. Ja jeśli nie znajdę jakiejś mega super hiper promocji to będę siedzieć w domu w przyszłym roku. Wiem, że przynudzam, ale uwielbiam wyjeżdżać i nie lubię sobie odmawiać podróży...
malczik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 09:40   #1206
unachica17
Rozeznanie
 
Avatar unachica17
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 625
Dot.: Biura Podróży

Ja zawsze z almaturu jeżdze:P w 2014 r pewnie tez tak bedzie
unachica17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 17:41   #1207
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez malczik Pokaż wiadomość
oj bardzo bym chciała się gdzieś wyłożyć na słoneczku, jeść dobre jedzonko i nie myśleć o niczym, tylko o tym, jak tu się dobrze zrelaksować Zima jeszcze się nie zaczęła na dobre, a ja już mam jej dosyć. Zazdroszczę Wam, że macie już jakieś plany na wakacje. Ja jeśli nie znajdę jakiejś mega super hiper promocji to będę siedzieć w domu w przyszłym roku. Wiem, że przynudzam, ale uwielbiam wyjeżdżać i nie lubię sobie odmawiać podróży...
Ja tak samo nie znoszę zimna... lato przychodź a niestety żadko mamy możliwość wyjazdu zagranicę...

Wczoraj podpisaliśmy umowę z biurem podróży (Itaka) i na naszą podróż poślubną lecimy na Teneryfę
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-15, 20:17   #1208
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
ja polecam Rainbow nie tylko dlatego że tu pracuje ale dlatego że ludzie są bardzo zadowoleni, bardzo mało reklamacji firma stabilna długo na rynku sprawdzona, klienci stali co roku kupują, przychodzą nowi i są bardzo zadowoleni, klienci chwalą naszych przewodników wręcz z pochwałami przychodzą i to cieszy

poszła prywata
Też polecam Rainbow, byłam z tym biurem w Bułgarii, było super, żadnych problemów
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 11:46   #1209
90fasola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 186
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Ja tak samo nie znoszę zimna... lato przychodź a niestety żadko mamy możliwość wyjazdu zagranicę...

Wczoraj podpisaliśmy umowę z biurem podróży (Itaka) i na naszą podróż poślubną lecimy na Teneryfę
To super, że wybraliście Itakę! Ja byłam z Alfastar na Teneryfie i odradzam. Hotele mieli w kiepskiej lokalizacji (przynajmniej te tańsze). Wycieczki piekielnie drogie, z organizacją standardowo.
Z Itaki byłam kilka razy i wycieczki dużo taniej wychodziły, były dobrze zorganizowane i przede wszystkim wyloty/przyloty o rozsądnych godzinach były.
90fasola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 13:47   #1210
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez 90fasola Pokaż wiadomość
To super, że wybraliście Itakę! Ja byłam z Alfastar na Teneryfie i odradzam. Hotele mieli w kiepskiej lokalizacji (przynajmniej te tańsze). Wycieczki piekielnie drogie, z organizacją standardowo.
Z Itaki byłam kilka razy i wycieczki dużo taniej wychodziły, były dobrze zorganizowane i przede wszystkim wyloty/przyloty o rozsądnych godzinach były.
O, to super myśleliśmy też własnie o Alfa Star...
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 14:52   #1211
darla13
Rozeznanie
 
Avatar darla13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 927
Dot.: Biura Podróży

Mi się w Alfa Star bardzo nie podoba sposób rezerwacji przez internet. Zarezerwowałam wycieczkę i nic. Nie dostałam żadnego potwierdzenia na maila, dopiero 2 dni przed wylotem! Moje wcześniejsze prośby o wysłanie potwierdzenia nie przyniosły skutku.
Nie można się nigdzie zalogować, żeby np. sprawdzić status rezerwacji. Bardzo prymitywny system. Rezerwowałam w Itace, w Tui i było sto razy lepiej - potwierdzenia od razu, można się zalogować na swoje konto itp.
__________________
"Lubię czytać tylko to, czego nie rozumiem. Nie rozumiejąc, mogę wymyślić najróżniejsze interpretacje."
darla13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 16:00   #1212
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Biura Podróży

To dziwne, jak lecieliśmy z alfastaru to mąż zajmował się rezerwacją i nigdy nie mówił o problemach. No ale co, później wakacje były w porządku? Ja już bym najchętniej poleciała, ale nie wiem czy też czytałyście, że np w Egipcie spadł śnieg?! To prawda? Już od samego przeglądania tych zdjęć na stronie biura robi mi się cieplej, a co dopiero jakbym faktycznie była tam na miejscu!
__________________
Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć

http://fotoforum.gazeta.pl/a/50296.html
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 17:18   #1213
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez darla13 Pokaż wiadomość
Mi się w Alfa Star bardzo nie podoba sposób rezerwacji przez internet. Zarezerwowałam wycieczkę i nic. Nie dostałam żadnego potwierdzenia na maila, dopiero 2 dni przed wylotem! Moje wcześniejsze prośby o wysłanie potwierdzenia nie przyniosły skutku.
Nie można się nigdzie zalogować, żeby np. sprawdzić status rezerwacji. Bardzo prymitywny system. Rezerwowałam w Itace, w Tui i było sto razy lepiej - potwierdzenia od razu, można się zalogować na swoje konto itp.
Dziwne, bo my złego slowa nie możemy powiedzieć na Alfa Star, z nimi bylismy akurat w Egipcie i nie mamy nic im do zarzucenia, hotel zgodnie z opisem ( tylko, że my nie braliśmy najtańszego tylko jeden z droższych 5+gwiazdek ), wszystko tak jak uzgadnialiśmy, pakiet all inclusive, żadnych problemów, wszystko w porządku, czysto, rezydent ok, transport z i na lotnisko ok, nawet jakieś dziwne obrazy dostaliśmy od firmy w hotelu, nawet nie mieliśmy się do czego doczepić jakbyśmy chcieli
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 18:10   #1214
malczik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 74
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez motylek66 Pokaż wiadomość
To dziwne, jak lecieliśmy z alfastaru to mąż zajmował się rezerwacją i nigdy nie mówił o problemach. No ale co, później wakacje były w porządku? Ja już bym najchętniej poleciała, ale nie wiem czy też czytałyście, że np w Egipcie spadł śnieg?! To prawda? Już od samego przeglądania tych zdjęć na stronie biura robi mi się cieplej, a co dopiero jakbym faktycznie była tam na miejscu!

widziałam zdjęcia z Kairu, kompletny paraliż, to był pierwszy opad śniegu od 112 lat, Egipcjanie tak jak nasi drogowcy, w obliczu żywiołu, stali się nagle sparaliżowania, zamknięto szkoły, drogi zrobiły się nieprzejezdne. Kosmos jakiś Wielu Egipcjan pierwszy raz w życiu zobaczyła śnieg

A to jest moje ulubione zdjęcie: wielbłąd odpoczywający na... śniegu:

http://wyborcza.pl/1,75477,15133108,...rze_spadl.html
malczik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 09:26   #1215
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Biura Podróży

Ale czy ten śnieg tam jeszcze leży? Bo to jest najistotniejsza informacja. U nas zimy nie ma, a nagle w Egipcie się pojawiła. Pogoda potrafi zaskakiwać. @aniyam, w jakim hotelu byliście, w jakim kurortem z alfastaru?
__________________
Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć

http://fotoforum.gazeta.pl/a/50296.html
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 09:40   #1216
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez motylek66 Pokaż wiadomość
Ale czy ten śnieg tam jeszcze leży? Bo to jest najistotniejsza informacja. U nas zimy nie ma, a nagle w Egipcie się pojawiła. Pogoda potrafi zaskakiwać. @aniyam, w jakim hotelu byliście, w jakim kurortem z alfastaru?
My byliśmy 6 i 7 lat temu w Tabie, tu są linki do tych hoteli ale widzę, że już Sonesta np ma 5*, my jak byliśmy to miał 5+*, no ale to zawsze jest nadal 5 a nie 3

http://www.easygo.pl/wycieczka/egipt...y,wyjazd-z-KTW

http://www.alfastar.com.pl/kraj,Egip...0Taba%20Resort
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 13:31   #1217
darla13
Rozeznanie
 
Avatar darla13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 927
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziwne, bo my złego slowa nie możemy powiedzieć na Alfa Star, z nimi bylismy akurat w Egipcie i nie mamy nic im do zarzucenia, hotel zgodnie z opisem ( tylko, że my nie braliśmy najtańszego tylko jeden z droższych 5+gwiazdek ), wszystko tak jak uzgadnialiśmy, pakiet all inclusive, żadnych problemów, wszystko w porządku, czysto, rezydent ok, transport z i na lotnisko ok, nawet jakieś dziwne obrazy dostaliśmy od firmy w hotelu, nawet nie mieliśmy się do czego doczepić jakbyśmy chcieli
Nie napisałam nic o hotelu i pobycie, tylko o sposobie rezerwacji. To moim zdaniem dwie różne rzeczy.

Sam wyjazd zorganizowany był na średnim poziomie.
__________________
"Lubię czytać tylko to, czego nie rozumiem. Nie rozumiejąc, mogę wymyślić najróżniejsze interpretacje."
darla13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 21:24   #1218
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez 90fasola Pokaż wiadomość
To super, że wybraliście Itakę! Ja byłam z Alfastar na Teneryfie i odradzam. Hotele mieli w kiepskiej lokalizacji (przynajmniej te tańsze). Wycieczki piekielnie drogie, z organizacją standardowo.
Z Itaki byłam kilka razy i wycieczki dużo taniej wychodziły, były dobrze zorganizowane i przede wszystkim wyloty/przyloty o rozsądnych godzinach były.
Alfa w ogóle ma sporo mniej hoteli na Teneryfie, poza tym dobra lokalizacja dla każdego oznacza co innego
Co do godzin przelotów - tutaj akurat żaden z organizatorów nie wyróżnia się pod tym względem, poza tym większość przelotów jest łączona i jednym samolotem lecą klienci Itaki, Rainbowa, TUI i Alfy i każdy klient ma takie same godziny

Cytat:
Napisane przez darla13 Pokaż wiadomość
Mi się w Alfa Star bardzo nie podoba sposób rezerwacji przez internet. Zarezerwowałam wycieczkę i nic. Nie dostałam żadnego potwierdzenia na maila, dopiero 2 dni przed wylotem! Moje wcześniejsze prośby o wysłanie potwierdzenia nie przyniosły skutku.
Nie można się nigdzie zalogować, żeby np. sprawdzić status rezerwacji.
tu jest problem, ponieważ umowa Alfy ma spory haczyk. Do momentu kiedy Alfa nie potwierdzi rezerwacji, to tak naprawdę nie zawarłaś z nią umowy o świadczenie usług turystycznych, a zatem nie masz żadnych praw (żeby organizator zagwarantował ci wyjazd w danym terminie, hotel itp).
Jednak poza tym, to Alfa rzeczywiście te rezerwacje potwierdza. Zresztą nie wiem, czy już na tą chwilę umowa nie została zmieniona - UOKIK ją kwestionował.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 13:57   #1219
darla13
Rozeznanie
 
Avatar darla13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 927
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Alfa w ogóle ma sporo mniej hoteli na Teneryfie, poza tym dobra lokalizacja dla każdego oznacza co innego
Co do godzin przelotów - tutaj akurat żaden z organizatorów nie wyróżnia się pod tym względem, poza tym większość przelotów jest łączona i jednym samolotem lecą klienci Itaki, Rainbowa, TUI i Alfy i każdy klient ma takie same godziny


tu jest problem, ponieważ umowa Alfy ma spory haczyk. Do momentu kiedy Alfa nie potwierdzi rezerwacji, to tak naprawdę nie zawarłaś z nią umowy o świadczenie usług turystycznych, a zatem nie masz żadnych praw (żeby organizator zagwarantował ci wyjazd w danym terminie, hotel itp).
Jednak poza tym, to Alfa rzeczywiście te rezerwacje potwierdza. Zresztą nie wiem, czy już na tą chwilę umowa nie została zmieniona - UOKIK ją kwestionował.
Wiem, dlatego bardzo mi się nie podobał sposób rezerwacji. Nie wiem jak jest teraz, leciałam 2 lata temu i już nigdy więcej.
__________________
"Lubię czytać tylko to, czego nie rozumiem. Nie rozumiejąc, mogę wymyślić najróżniejsze interpretacje."
darla13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-20, 21:40   #1220
90fasola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 186
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Alfa w ogóle ma sporo mniej hoteli na Teneryfie, poza tym dobra lokalizacja dla każdego oznacza co innego
Co do godzin przelotów - tutaj akurat żaden z organizatorów nie wyróżnia się pod tym względem, poza tym większość przelotów jest łączona i jednym samolotem lecą klienci Itaki, Rainbowa, TUI i Alfy i każdy klient ma takie same godziny
Oczywiście rozumiem, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, ale wiele z hoteli AS jest położona w najmniej atrakcyjnej okolicy Teneryfy, czyli na wschodzie wyspy. Sama pilotka powiedziała, że jest to najbrzydsza część wyspy Mi akurat przyszło przebywać na wschodnim wybrzeżu. Wycieczki tego biura kosztowały fortunę, bo żeby zapłacić 50 euro za osobę za objazd autokarem wyspy z 3 przystankami to chyba coś nie halo. To jest rozbój w biały dzień, bo jeszcze bilet do Loro Parku 33 euro a wycieczka na Teide i do wąwozu Masca 55 euro, bo przecież nie można jedną wycieczką zobaczyć całej wyspy? W dodatku wycieczka tak zaplanowana, że na punktach widokowych postoje rano o 8 kiedy jest mgła i nic nie widać Byłam na objazdówce po Fuercie z Itaki i Lanzarote z Itaki - każda wycieczka 50-60 euro za całą wyspę - w tym bilety wstępów(łącznie 24euro w cenie!), prom (Fuerta) i dodatkowo regionalny obiad z dużą ilością dań i wina! Co do samolotu to też nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby z biur, z którymi byłam na wakacjach (Itaka, Rainbow) były w szczycie sezonu międzylądowania a lot ten czarterowały dwa biura AS i Neckermann. Cena wakacji z Alfa adekwatna do jakości - płaciłam niewiele. Co do warunków w hotelu to ja się nigdy nie czepiam, bo nie spędzam w nim za wiele czasu. To są moje subiektywne odczucia i nauczona swoimi błędami AS nigdy już nie wybiorę. Zdecydowanie wolę Itakę chociaż ceny mają wyższe.

Edytowane przez 90fasola
Czas edycji: 2013-12-20 o 21:45
90fasola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 16:17   #1221
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Biura Podróży

Podsumowując, bo ten wątek jest straszliwie długi a ja szukam z TŻ czegoś na wylot w marcu:
Wezyr i Rainbow są okej tak jest?

czy jest strona która ma wszystkie oferty np last minute?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 21:21   #1222
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Podsumowując, bo ten wątek jest straszliwie długi a ja szukam z TŻ czegoś na wylot w marcu:
Wezyr i Rainbow są okej tak jest?
Z punku widzenia osoby pracującej w bp z ręką na sercu polecam: Rainbowa i Grecosa. Wysyłając klientów od tych organizatorów byłam spokojna i wiedziałam, że wrócą zadowoleni. Natomiast na szycie listy anty umieściłabym Alfa Star i Wezyra. Już sama współpraca z tymi biurami pozostawia wiele do życzenia i w razie w trudno liczyć na pomoc z ich strony. Owszem mają dobre ceny ale niestety jakościowo... różnie z tym bywa.
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 09:05   #1223
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Maddy84 Pokaż wiadomość
Z punku widzenia osoby pracującej w bp z ręką na sercu polecam: Rainbowa i Grecosa. Wysyłając klientów od tych organizatorów byłam spokojna i wiedziałam, że wrócą zadowoleni. Natomiast na szycie listy anty umieściłabym Alfa Star i Wezyra. Już sama współpraca z tymi biurami pozostawia wiele do życzenia i w razie w trudno liczyć na pomoc z ich strony. Owszem mają dobre ceny ale niestety jakościowo... różnie z tym bywa.
pięknie Ci dziekuje za odp. Probowalam wywnioskowac to z postow, ale jest ich ogromna ilosc i bylo to trudne - badzo mi pomoglas!
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 14:10   #1224
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Wczoraj podpisaliśmy umowę z biurem podróży (Itaka) i na naszą podróż poślubną lecimy na Teneryfę
Super!

A jaki hotel wybraliście ??

---
My w tym roku 2 razy byliśmy z Itaką - wszystko super, polecam!
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 14:32   #1225
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Super!

A jaki hotel wybraliście ??

---
My w tym roku 2 razy byliśmy z Itaką - wszystko super, polecam!
Hotel Sol Tenerife, widziałaś go może na Teneryfie?
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 22:28   #1226
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Hotel Sol Tenerife, widziałaś go może na Teneryfie?
Nie widziałam, bo my byliśmy z Itaką na Fuerteventurze i Dominikanie
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 16:13   #1227
megiii85
Raczkowanie
 
Avatar megiii85
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Skąd piszę? może inaczej chciałabym pisać z pięknego zakątką jakim jest Polinezja Francuska
Wiadomości: 357
Dot.: Biura Podróży

Witam jestem kaśka i mam do was pytanie z tż w maju chcemy lecieć na wakacje do Turcji i zastanawiamy się jakie biuro wybrać. Hotel wybrany teraz czas wybrać biuro i pytanie które wybrać. Jakie polecacie?
megiii85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 16:22   #1228
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez megiii85 Pokaż wiadomość
Witam jestem kaśka i mam do was pytanie z tż w maju chcemy lecieć na wakacje do Turcji i zastanawiamy się jakie biuro wybrać. Hotel wybrany teraz czas wybrać biuro i pytanie które wybrać. Jakie polecacie?
My byliśmy w Turcji z GTI - wszystko było ok, ale to był rok 2008. Teraz nawet się nie orientuje czy te biuro jeszcze istnieje
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 16:39   #1229
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Biura Podróży

My jak do tej pory lataliśmy na wakacje sami. W zeszłym roku skorzystaliśmy z mężem z oferty Grecosa i zastrzeżeń nie mam . Wszystko ok. Niemniej wycieczki fakultatywne drogie i nie wykupiliśmy wszystkich.
Porównania nie mam. W tym roku natomiast lecimy we wrześniu z Itaką do Turcji.
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 16:47   #1230
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Biura Podróży

GTI padło

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

my lecimy na Cypr do Hotelu Acapulco z Rainbow Tours bo z kimże innym
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-12 17:32:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.