Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Pokaż wyniki sondy: według mnie najlepszą lokówką jest
Lokówka spiralna BAB 2335E 0 0%
Lokówka babyliss PRO 0 0%
Lokówka ceramiczna do włosów Vidal Sassoon 1 100,00%
Wigo; Profesjonalna lokówka o średnicy 40 mm 0 0%
Głosujący: 1. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-14, 17:03   #31
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Falownica Babyliss

Cytat:
Napisane przez gaga
no wlasnie te z drugiego linka zachwalam , bo te sa profesjonalne czyli BABYLISS PRO- zauwaz roznice
Roznice zauwaze jak juz wyprobuje Ciesze sie, ze falownica jest ceramiczna, na pewno ryzyko zniszczenia wlosa jest duzo mniejsze, niz w przypadku metalowej.
Cytat:
ja napewno nigdy nie rekalmowalabym czegos do czego nie jestem pzrekonana, za zadne pieniadze, taka mam zasade
ale nie neguje tego ze ktos to robi to jego sprawa
Najwyrazniej on jest przekonany
Cytat:
a co do ceny, ja znam ceny hurtowe, pewnie ze one sa drozsze niz te na tamtej stronie, ale sprowadzajac towar do polski trzeba zrobic wiele oplat itd dlatego pewenie i cena jest wyzsza
No niestety, taki sprzet podobnie jak perfumy czy kolorowka, kosztuje w Polsce znacznie wiecej niz w innych krajach
Cytat:
pewnie wysylka z granice tez bedzie wysoka, wiec tak bardzo nie bedzie sei cena roznic, no i potem w razie gdyby sie cos zepsulo to pewnie tzreba tam wyslac i znowu koszty przesylki , ktore sa naprawde niemale....
To Babyliss sie psuje?
Cytat:
no pewnosc czy aby napewno mi przysla ten spzret? u nas to masz pewne i masz nawet w razie czego jak zaskarzyc nieuczciwego sprzedawce a tak? nie wiem czy to sie oplaca?
Oplaca sie, oplaca... Ten sklep, ktory zalinkowalam, wysyla towar zgodnie z opisem i uczciwie (nie tylko estyl jest sprzedawca godnym zaufania ), a moja przyjaciola zamawiala tam pare rzeczy i wszystko bez problemu.
Cytat:
ale kazdy ma prawo wuboru ale trzeba zawsze wziasc wszystkie za i pzreciw pozdrowka
Dokladnie Dlatego nawet gdybym kupowala falownice w tym brytyjskim sklepie, a nie na ebay, to i tak zaplacilabym POLOWE polskiej ceny, dla mnie cena to dosc istotny, jesli nie przewazajacy argument Dlatego na przyklad wiele Polek kupuje mazidla na Strawberrynet, bo czasem roznice cenowe sa powalajace.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 22:17   #32
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Falownica Babyliss

Svenja, moja wypowiedz co do prownania sprzetu profesjonalnego do detalicznego nie powinna być cytatami w Twojej wypowiedzi, bo chyba nie o to ta dyskusja biega....
cytat typu: to Babyliss sie psuje.... ??? czy" on najwyrazniej ma przekonanie do reklamowania sprzetu" nie jest adekwatny do tego co ja powiedzialam, ja sie okreslilam co o tym mysle....!! o ile sie nie myle, a nie myle się... nie wspomnialam nic o Estylu ani O zadnym innym sklepie...!!!
nie rozumiem wogole dlaczego z mojej wypowiedzi na temat ktory Ty poruszylas, i na ktory ja raczej obiektywnie sie wypowiedzailam a wlasciwie odnioslam , poniewaz napisalas ze ja zachwalam sprzet, ktory Ty przedstawilas , a ja akurat go nie znam, zrobilas licytacje cytatow (sorki ale nie zgadzam sie z tym) z taka forma...
pozatym gdyby tak wszyscy Polsce uwazali jak Ty to nikt by nie kupowal u nas tylko na zagranicznych stronach handlowych, czy jak to zwal.. i nie byloby u nas w Polsce hurtowni ani sklepow , bo po co? pzreciez tu zdzieraja ceny z klienta.... i tyle!! nic nie poradzimy ze w NASZYM KRAJU SA DROZSZE PERFUMY CZY WOGOLE INNE RZECZY,niz gdzies tam, bo tego nie zmienimy, łatwo sie pisze Tobie bo znasz inne realia, i fajnie..., jak ja jade do brata na Westfalie np, to tez kupuje sobie krem na zmarszczki za 10 euro a u nas daje 20 euro... jak mi sie skonczy
ale nie obchodzi mnie zreszta sprzedaz... tylko to jak wybiorczo cytatami zmienilas moja wypowiedz na temat prownania Babylissa PRO a BabyLissa ... detal... Svenja
pozatym inne sa realia(warunki, oplaty...) zakupu u was na stronach internetowych a u nas... w kraju

Babyliss PRO falownica ceramiczna wlasnie wchodzi na nasz rynek w czerwcu ale nie znam ceny , bo jestem klientem hurtowni, a nie srzedawca i dopiero sie dowiem po prezentacji....
a wracając do tego ze preferuje akurat ten sprzet.. kazdy stylista ma swój ulubiony , sprawdzony ,sprzet, produkt... dlatego wlasnie jest stylista i wie czym i jak zadowolic klienta
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 22:19   #33
DJ_cZaRnA
Raczkowanie
 
Avatar DJ_cZaRnA
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 286
GG do DJ_cZaRnA
Dot.: Falownica Babyliss

Hmmm przyznam szcerze, że pare razy rozglądałam się po sklepach w poszukiwaniu tego cudeńka jakim jest falownica, ale niestety każdy robil duze oczy ze zdziwinie o co mi chodzi. Pokazywano mi tylko loko suszark, no przesasda. Szkoda, ze falownica nie jest dostepna w zwyklych sklepach. A może ktoś napisze jaki jest koszt falownicy??
DJ_cZaRnA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 22:33   #34
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Falownica Babyliss

Cytat:
Napisane przez gaga
Svenja, moja wypowiedz co do prownania sprzetu profesjonalnego do detalicznego nie powinna być cytatami w Twojej wypowiedzi, bo chyba nie o to ta dyskusja biega....
cytat typu: to Babyliss sie psuje.... ??? czy" on najwyrazniej ma przekonanie do reklamowania sprzetu" nie jest adekwatny do tego co ja powiedzialam, ja sie okreslilam co o tym mysle....!!
To byl zart Wlasnie po to umiescilam przy swojej wypowiedzi emotikony, ale widocznie nie wystarczylo

Cytat:
nie rozumiem wogole dlaczego z mojej wypowiedzi na temat ktory Ty poruszylas, i na ktory ja raczej obiektywnie sie wypowiedzailam a wlasciwie odnioslam , poniewaz napisalas ze ja zachwalam sprzet, ktory Ty przedstawilas , a ja akurat go nie znam, zrobilas licytacje cytatow (sorki ale nie zgadzam sie z tym) z taka forma...
Eeee, niepotrzebnie sie unosisz, po prostu skomentowalam Twoja wypowiedz, tak to juz jest na forum dyskusyjnym. Poza tym, nie forma sie liczy, a tresc

Cytat:
pozatym gdyby tak wszyscy Polsce uwazali jak Ty to nikt by nie kupowal u nas tylko na zagranicznych stronach handlowych, czy jak to zwal.. i nie byloby u nas w Polsce hurtowni ani sklepow , bo po co?
Wiele osob nie ma mozliwosci kupna, nie zna angielskiego, woli kupic produkt w polskim sklepie, z obawy o nieuczciwosc, jak wspomnialas, choc nieuczciwi sprzedawcy zdarzaja sie rowniez i w Polsce.
Ja nie twierdze, ze wszyscy powinni myslec tak jak ja. Tak jak mowisz, kazdy ma wybor. Ja wybieram nizsza cene, dla kogos innego nie musi to byc istotnym detalem.

Cytat:
pzreciez tu zdzieraja ceny z klienta.... i tyle!! nic nie poradzimy ze w NASZYM KRAJU SA DROZSZE PERFUMY CZY WOGOLE INNE RZECZY,niz gdzies tam, bo tego nie zmienimy,
Zmienimy zmienimy Ale to jest temat na inny watek, dlaczego w Polsce jest takie chore prawo. To przez to ceny sa tak wywindowane. Mysle, ze to kwestia czasu, w koncu ceny spadna, taka zreszta jest prognoza po tym jak Polska weszla do UE.
Cytat:
łatwo sie pisze Tobie bo znasz inne realia, i fajnie..., jak ja jade do brata na Westfalie np, to tez kupuje sobie krem na zmarszczki za 10 euro a u nas daje 20 euro... jak mi sie skonczy
I o to chodzi. Widze, ze sie rozumiemy
Cytat:
ale nie obchodzi mnie zreszta sprzedaz... tylko to jak wybiorczo cytatami zmienilas moja wypowiedz na temat prownania Babylissa PRO a BabyLissa ... detal...
Nieee, zle mnie zrozumialas Po prostu sobie zazartowalam, wstawiajac przy tym emotikony. Czesto bywa tak, ze dyskusje w internecie nabieraja innych barw przez to, ze nie dyskutujemy w rzeczywistosci, tylko na komputerze
Cytat:
a wracając do tego ze preferuje akurat ten sprzet.. kazdy stylista ma swój ulubiony , sprawdzony ,sprzet, produkt... dlatego wlasnie jest stylista i wie czym i jak zadowolic klienta
Otoz to! Ja bardzo lubie firme Babyliss, ale na przyklad wiem, ze sa prostownice lepsze, firmy GHD... moze kiedys mnie bedzie na taka jedna stac

Pozdrawiam, mam nadzieje, ze wszystko wyjasnilam! Przepraszam za nieczytelnosc!
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 22:35   #35
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Falownica Babyliss

Cytat:
Napisane przez DJ_cZaRnA
Hmmm przyznam szcerze, że pare razy rozglądałam się po sklepach w poszukiwaniu tego cudeńka jakim jest falownica, ale niestety każdy robil duze oczy ze zdziwinie o co mi chodzi. Pokazywano mi tylko loko suszark, no przesasda. Szkoda, ze falownica nie jest dostepna w zwyklych sklepach. A może ktoś napisze jaki jest koszt falownicy??
Mozna dostac na allegro falownice ceramiczna firmy Vidal Sassoon, kosztuje chyba okolo 90 zlotych. A w sklepie estyl jest falownica Babyliss za 330 zl. Pozdrawiam :hello:
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 22:42   #36
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Dot.: Falownica Babyliss

svenja jakie sa fale po falownicy????? chce wiedziec czy są duze czy drobne a i jak to wogole sie robi te fale bo tam sa 3 pręty i nie mam pojecia jak one te fale robia?????? wytlumaczysz?
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 22:51   #37
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Falownica Babyliss

Cytat:
Napisane przez szczesliwa18
svenja jakie sa fale po falownicy????? chce wiedziec czy są duze czy drobne a i jak to wogole sie robi te fale bo tam sa 3 pręty i nie mam pojecia jak one te fale robia?????? wytlumaczysz?
Jeszcze jej nie dostalam Osoba, ktora moze to najlepiej wytlumaczyc, jest Grazynka Wydaje mi sie, ze mozna uzyskac rozne efekty, w zaleznosci od temperatury, ktora ustawisz. W innym watku umiescilas fotki Fergie, mysle, ze falownica daje efekt odrobine drobniejszych fal, ale wyglada to naturalnie. Cos takiego jak na tej fotce: http://www.babyliss.co.uk/jkcm/defau...Barrel%20Waver
Mysle wiec, ze wystarczy ustawic mniejsza temperature i fale beda lagodniejsze od tych na zdjeciu.

Na allegro jest falownica Vidal Sassoon, wiem, ze jedna wizazanka ja kupila i opowiadala, ze byla zadowolona z efektu Jak tylko dostane swoja, podziele sie wrazeniami
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-15, 16:46   #38
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Falownica Babyliss

nie nie zmienimy, Svenja bo nie mamay na to wplywu,,a przynajmniej jeszcze nie....
ja jeszcze sie łudziłam ze moze moje dzieci coś zmienia,moze im sie polepszy, ale po tym co sie dzieje przestalam w to wierzyc,
ja bym tak optymistycznie nie patrzyła na to ,ze jak Polska weszla do Unii to sie cos zmieni, bo jak narazie to wcalae nas dobrze nie traktuja w tej Unii, odczulam to juz na wlasnej skorze ., ale to inny ntemat zreszta pisalam juz o tym na Wizazu w tamtym roku, i nic sie nie zminilo od tamtej pory, oczywiscie nie mozna tego generalizowac....
ale nie wcale dobrych prognoz , rzeczywistosc jest inna...
Svwnja , ja sie nie unosze, ale fakt ze czasem przez takie cytaty mozna zrozumiec inaczej to co chce ktos wyrazic
oki!! zostawmy to juz
nie chce zeby to wygladalo tam ze ja nie widze śiwta poza Babyliss PRO, choc nie ukrywam ze do tej pory dla mnie jest najlepszy sprzet, ale podkreslam , dla mnie.... najlepiej mi sie nim pracuje
jezeli chodzi o fale wykonane falownica, to Babyliss PRO ma dosc grube te "rurki" nagrzajace i tak jak Svenja powiedziala w zaleznosc od temperatury mozna ztobic je mniejsze lub glabsze, zdjecie dosc dobrze oddaje (te wyslane przez Swenje)obrazuje, oczywiscie nawazniejszy jest material, czyli wlos, bardziej podatne beda latwiejsze do pracy...
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 16:55   #39
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Falownica Babyliss

te zdjecia nie sa dobrej jakosci, i wlosy ciemne , za bardzo nie widac, ale jak sie dobrze przyrzec to mozna wypatrzec jak wychodzi fala, wlosy farbowane, dość przesuszone, niezbyt podatne na skręt ale mimo to po nalozeniu żelu Renee Blanche (na wlosy mokre , potem wysuszone) fala sie pokazala
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM4219.JPG (85,5 KB, 722 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM4216.JPG (98,6 KB, 698 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM4223.JPG (83,5 KB, 986 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM4221.JPG (80,3 KB, 685 załadowań)
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 19:12   #40
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Falownica Babyliss

Cytat:
Napisane przez gaga
te zdjecia nie sa dobrej jakosci, i wlosy ciemne , za bardzo nie widac, ale jak sie dobrze przyrzec to mozna wypatrzec jak wychodzi fala, wlosy farbowane, dość przesuszone, niezbyt podatne na skręt ale mimo to po nalozeniu żelu Renee Blanche (na wlosy mokre , potem wysuszone) fala sie pokazala
Ale piekne Mam nadzieje, ze z moimi wlosami tez taki efekt osiagne... Grazynko, to taki zel Renee Blanche bylby dobry? Interesuje mnie ta firma ostatnio i przymierzam sie do obrabowania estylu w tej sprawie Jakie specyfiki utrwala efekt pofalowania? Jakas pianka wczesniej w mokre kosmyki, a potem po falowaniu lakier? Poprosze o wskazowki
A, i jeszcze mam pytanko: przyuwazylam w estylu olejek do prostowania wlosow, co to za cudo? Utrwala efekt prostowania, moze jakis polysk nadaje, hm?
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-16, 22:17   #41
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Falownica Babyliss

tak jak napisalam -Renee Blanche zel, jest w Estylu, ma 500gram, nablyszcza , powoduje ze dobrze sie skrecaja i poddaja na ukldaniem powoduje nawet taki efekt podnoszenia , aj go uzywam i barzdo go lubie
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-03, 10:09   #42
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Question Falownica

Zamierzam Kupic Falownice I Chce Sie Zapytac, Czy To Będą Małe Czy Duze Fale? Czy Mozna To Sobie Jakos Regulować? Moze Ma Ktos Zdjecia Z Włoskami Po Falownicy ? Bylabym Wdzieczna
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 12:04   #43
kruk
Zadomowienie
 
Avatar kruk
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 206
Question lokówka?

nie mam już siły do tych moich włosów!dwa lata już je prostóję,bo mam sianowate włosy.pomimo tego,że profesjonalna prostownica to i tak wysusza włosy,chciałam im dac odpocząć,a przy okazji zmienić fryzurę i mieć ładnie falowane lub lekko zakręcone włosy.kręciłam na palcu i spinałam,nakręcałam na papiloty po uprzednim lakierowaniu,przeczesuję tylko rękoma i nic z tego.włosy mam troche pocieniowane i te dłuższe się prostują,a te krótsze są zakręcone jakby chciały,a nie mogły.zastanawiam się nad kupnem lokówki,co otym sądzicie?próbowała juz któraś z was nakręcac wlosy na lokówę,jaki efekt i jak długo się utrzymuje?pozdrawiam.

Edytowane przez kruk
Czas edycji: 2005-06-06 o 13:00
kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 13:23   #44
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: lokówka?

Wiesz nie wiem czy moja opinia będzie w pełni obiektywna bo ja mam włosy podatne dosłownie na wszystko i ja np wilgotne włoski upian w takiego a'la koczka i ide spac a rano mam takie a'la loczki lokówki używam, ale raczej nie często bo zreguły ciągle brakuje mi czasu lub cierpliwosci do moich włosów, ale generalnie bardzo lubię moje włoski po lokówce bo sa takie ładnutkie loczki, lub fale w zależności od tego jak je nawinę, więc efekt przez Ciebie pożądany No cóż moim zdaniem spóbować zawsze można ja włąsnie przekonuję sie do kupna prostownicy
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 14:41   #45
monyaa
Rozeznanie
 
Avatar monyaa
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 581
Dot.: lokówka?

Nie ma znaczenia, czy prostownica jest profesjonalna, zawsze będzie wysuszać włoski.
Lokówka jeszcze ich kondycję pogorszy.
Proponuję zakupić porządną odżywkę lub maskę do włosków i dać im chwilę odpocząć.
Tak jak princessa - ja robię na noc czasem takie ślimaczki z wilgotnych włosków, przypinam wsuwkami i kręcą się fajnie. Ale moje włosy są także podatne.
monyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 11:05   #46
Vivling
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 32
FALOWNICA do włosów - REWELACJA???

czy ma ktoś patent po którym NAPRAWDE uzyskam efek fal olsenek, bo próbowałam ruloniki+spinki,papiloty, lokówke,..ale wszystk o na nic
po ściągnięciu włosy sie puszą, a loki rozwalają - a co najgorsze wychodzą LOKI, nie upragnine fale.
dodam ze próbowałam tez patent z zawijaniem włosów w ręcznik,ale to już totalna klapa - włosy są napuszone,podniesione i wyglądają jak po ściągnięciu dużych wałków.., & zero fal
błagam pomóżcie!!!!! jak uzyskać falo-skręty bez puchu i rozwalania

słyszałam tez o lokowce spiralnej do podobnego efektu - czy któraś z was próbowała i czy to jest efektywne & czy nie pali włosów???!!
bo z kolei po falownicy jest efekt fal ale daleki od zamierzonego
Vivling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 11:14   #47
stell1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 238
GG do stell1985
Dot.: jeszcze raz olsenki + spiralne lokówki

ja zeby uzyskac fale zaplatam wilgotne włosy na noc w warkocz francuski.
stell1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 11:18   #48
the_only_one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 104
Dot.: jeszcze raz olsenki + spiralne lokówki

kurcze nigdy nie wiem jak sie zaplata francuza, w gazetach czasem pisza ale to jest tak skomplikowane ze nigdy nie wiem o co biega
the_only_one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 12:22   #49
Vivling
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 32
Dot.: jeszcze raz olsenki + spiralne lokówki

stella, czy ten warkocz to tz.'dobierany' & czy robisz 1 czy moze kilka..?

ps.wiecie coś może o spiralnych lokowkach..?
Vivling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-24, 12:29   #50
anula_13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 13
Dot.: jeszcze raz olsenki + spiralne lokówki

ja mam lokówkę spiralną, często nie używałam bo miałam krótkie włosy ale moje włosy skręcają się na tym jak kabel od telefonu koleżance robiłam i straciłam na pewno 2 godziny - ma proste włosy takie błyszczące, ciężkie i spiralki były przez chwile a jak robiłam następne to już tamte się zniszczyły
anula_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 22:48   #51
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Lightbulb Lokówka spiralna - macie doświadczenia???

Poszukuje takiej lokówki do włosków...gdzie mozna ją zakupic?
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 11:41   #52
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: szukam takiej lokówki...

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56431531
Ale ja szczerze mówiąć nie wierzę w nią jakoś..
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 12:01   #53
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: szukam takiej lokówki...

Aniu czemu nie wierrzysz w taka lokówke?? a co myslisz o wałkach piralnych?
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 13:01   #54
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: szukam takiej lokówki...

Ahh no nie wiem... tak po prostu.. mi nie wychodz nawet na zwyklej lokowce a co dopiero na takiej... mysle ze tutaj fala goraca nie dochodzilaby do kazdego wlosa- przez co nie kazdy zostalby poddany "obrobce"
Ale moge sie mylic- ja nie mam az takich prostych wlosow- a jednak krecic mi sie na lokowke ani na loki nie chca
Walkow spiralnych nigdy nie uzywalam przyznam sie szczerze, za to termoloki tak i tez nie wychodzi
Mysle o trwalej na duuuuuuuzych lokach- by fale miec piekne
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 13:30   #55
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: szukam takiej lokówki...

ja swoje mam krecone ale nie mocno..i nie podobaja mi sie...dlatego je prostuje..myslalam o spiralnej trwałej ale mam za krotkie wloski i skret spowodowałby ze miałabym je do uszu.. czasami mam ochote na loczki i dlatego mysle o takim wyjsciu z sytuacji jak wałki spiralne..termoloki odpadaja juz probowałam....wszystko sie rozleciało
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 13:39   #56
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Dot.: szukam takiej lokówki...

Ja mam podobną lokówkę, tyle, że model bardziej amatorski (philipsa) (taka jak jest w tej aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57567876 ) I sprężynki wychodzą bez zarzutu więc myślę, że i w tym przypadku lokówka się sprawdzi.
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 13:54   #57
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: szukam takiej lokówki...

o! dziekuje
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 18:18   #58
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 541
Dot.: szukam takiej lokówki...

Ja mam taki zestaw jak xanka ale firmy grundig i spiralki wychodza super!! Mysle ze ta lokowka tez wyjdą
czarna_orchidea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 12:07   #59
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: szukam takiej lokówki...

odświerzam wątek bo po co zakłądać podobny do tego

zastanawiam się czy nie kupić takiej lokówki... ale nie wiem czy będe miałą cierpliwość robić te loczki, bo w końcu trzeba brać mniejsze pasma włosów

może polecacie jakieś inne jeszcze?
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 17:01   #60
Ważka
Raczkowanie
 
Avatar Ważka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 479
Dot.: szukam takiej lokówki...

hej!Ja mialam robione takie sprezynki lokowka z philipsa jak ma xanka i bylam bardzo zadowolona z efektu,a musze przyznac ze poza ta lokowka nic nie potrafilo wyczarowac takich loczkow na moich niepodatnych wlosach.Tak wiec polecam
Ważka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 12:37:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.