pielęgnica nowy hit czy kit? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-13, 10:46   #1
zakrecona_01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2

pielęgnica nowy hit czy kit?


Hej babeczki ! Zaciekawil mnie ostatnio artykul na temat pielęgnicy , ktora czyni cuda na wlosach suchych i zniszczonych. Wiec moje pytanie brzmi czy macie moze taka w domu lub czy bylyscie u fryzjera na takim zabiegu z jej wykorzystaniem? Polecacie jakas konkretna? Jestem ciekawa czy to faktycznie pomaga czy tylko to kolejny bubel mediow. Bo czytajac rozne opinie jednym pomaga innym nie, dlatego chcialabym kupic sama sie przekonac tylko nie wiem jaki model i czy mozna do niej uzywac obojetnie jakich masek tzn. wiadomo profesjonalnych typu np matrix, kerastase czy trzeba zakupic konkretne ampulki do pielegnicy?

Edytowane przez zakrecona_01
Czas edycji: 2015-11-13 o 10:55
zakrecona_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 15:54   #2
tookmysoul
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: pielęgnica nowy hit czy kit?

Hej Byłam na zabiegu u fryzjerki, oraz dostałam te "cudo" na urodziny.
Prawdę mówiąc, cudów nie zdziałało. Jeżeli ktoś chce się sam przekona, niech idzie do fryzjera, zanim wkopie się w zakup tego drogiego urządzenia. U fryzjerki, jak i w domu miałam styczność z tym samym urządzeniem, perfectbeauty.
Nie zauważyłam większych efektów. Nie mogę się do tego czegoś przekonać. Jestem mega niezadowolona z tego prezentu, aczkolwiek to prezent, więc nie będę wybrzydzać. Próbowałam, setki razy, włosy jakie były takie są. Mam gęste włosy, długie, sztywne, a "bawienie się" z tym ustrojstwem zajmuje mi dużo czasu, więc już chyba się poddałam. Na allegro pielęgnica stoi w cenach ponad 200 zł. Za te pieniądze możesz iść do fryzjera, podciąć włosy, kupić dobry zestaw kosmetyków i cieszyć się z efektów, bo w przypadku pielęgnicy ich brak .
Naprawdę, nie polecam, myślę, że bez powodów nie jest to tak mało znane. Pozdrowionka )
P.S
Do pielęgnicy miałam dołączoną maskę, nie zdziała nic, potem próbowałam ze zwykłymi odżywkami, więc zdanie na nie, w przypadku fryzjerki była to jakaś maska keratynowa, ale niestety nazwy nie pamiętam .

Edytowane przez tookmysoul
Czas edycji: 2015-12-05 o 15:57
tookmysoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 09:14   #3
maskotka96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 100
Dot.: pielęgnica nowy hit czy kit?

mojej przyjaciółce pomogło. była u 2 różnych fryzjerów. za pierwszym razem nie zauważyła żanych efektów, za to za drugim była zachwycona. rzecz w tym, że trzeba przejeżdżać baaaardzo powoli pasmo po paśmie, kilka razy. nie wiem czy bym wytrzymała przy mojej ilości włosów
maskotka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 12:51   #4
DeeDeeDee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 13
Dot.: pielęgnica nowy hit czy kit?

Jakie kosmetyki najlepiej używać z pielęgnicą do włosów? Czy możecie polecić Wasze ulubione? Wiem, że nie można używać kosmetyków z silikonami i najlepiej używać kosmetyki proteinowe, z keratyną.
DeeDeeDee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-19, 07:26   #5
basienka71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: pielęgnica nowy hit czy kit?

Podbijam temat
Czy macie jakieś nowe opinie na temat pielęgnicy, Czy ona działa , czy włosy zniszczone poprawiają swoją jakość po jej stosowaniu. Co polecacie?
basienka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-19, 10:42   #6
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: pielęgnica nowy hit czy kit?

Cytat:
Napisane przez basienka71 Pokaż wiadomość
Podbijam temat
Czy macie jakieś nowe opinie na temat pielęgnicy, Czy ona działa , czy włosy zniszczone poprawiają swoją jakość po jej stosowaniu. Co polecacie?
Używałam regularnie i według mnie zbyt dużo babrania, bo na umyte mokre/odciśnięte z wody włosy trzeba nałożyć serum/ampułkę na każde pasmo z osobna, i później to każde pasmo z osobna trzeba przejechać kilka razy pielęgnicą, nałożyć po tym maske lub spłukać.
Efekty jak dla mnie mniej widoczne, bo lepsze uzyskuje poprzez olejowanie w misce z wodą i miodem, nakładam czapke grzewczą taki turban pod kontakt, później zmywam lub emulguje, aaa jak mi się chce to nakładam po takiej saunie na włosy odrazu maskę i znowu podgrzewam, na koniec spłukuje

Turban podgrzewany to koszt około 50zł a działa cuda
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-19 11:42:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.