Wątek plotkowy perfumowy część 3 - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-18, 14:31   #2971
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Odnośnie zapisów do Kucyka to zgłoście się do niej, tutaj nic takiego nie jest prowadzone - i nie wiem czy nie będzie problemu z wysyłką, bo obecnie z/do UK jest ciężko, DPD wstrzymało całkowicie paczki, trzeba wypełniać deklaracje celne i wartość to może być maks. kilkadziesiąt funtów. Jak więcej to ją oclą...
Nie można przewozić żarcia, nawet suchego i takie tam
Już dziewczyny napisały więc już nie bedziemy robić offtopu. Ja przez kuriera nie śle. Cła nie ma tylko jakas opłata celna kosztuje niecałe 18zł za to jest vat. Teras mama do mnie wysyła paczke od prywatnego przewoznika i zadnej deklaracji nie musiała wypełniać i ten przewoznik gadał ze zadnych paczek nie sprawdzają. Ale zobaczymy jak to sie ma w praktyce.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-18, 15:34   #2972
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Ja przez kuriera nie śle. Cła nie ma tylko jakas opłata celna kosztuje niecałe 18zł za to jest vat. Teras mama do mnie wysyła paczke od prywatnego przewoznika i zadnej deklaracji nie musiała wypełniać i ten przewoznik gadał ze zadnych paczek nie sprawdzają. Ale zobaczymy jak to sie ma w praktyce.
Ja mam takie info z firmy, którą zawsze wysyłam (ma oferty kilku kurierów), cytuję:

- TYLKO o niskiej wartości do kwoty 39 GBP, które są opisane jako podarunek/prezent.
- Na email otrzymaja Panstwo dokumenty celne, ktore nalezy wydrukowac w 2 kopiach, podpisac i dolaczyc do paczki w foliowej koszulce.
- Paczki bez wydrukowanych dokumentow celnych beda zwracane do nadawcy, na jego koszt.

Przewoznik DPD UK wstrzymal transport z uwagi na duza ilosc blednie wypelnionych deklaracji celnych.


Sama jestem ciekawa jak to w końcu będzie. Wcześniej otwierali paczki losowo, teraz może będą każdą, skoro nawet jedzenia nie można wysyłać I jak się nie będzie zgadzało z deklaracją celną to kary.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-18, 15:45   #2973
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja mam takie info z firmy, którą zawsze wysyłam (ma oferty kilku kurierów), cytuję:

- TYLKO o niskiej wartości do kwoty 39 GBP, które są opisane jako podarunek/prezent.
- Na email otrzymaja Panstwo dokumenty celne, ktore nalezy wydrukowac w 2 kopiach, podpisac i dolaczyc do paczki w foliowej koszulce.
- Paczki bez wydrukowanych dokumentow celnych beda zwracane do nadawcy, na jego koszt.

Przewoznik DPD UK wstrzymal transport z uwagi na duza ilosc blednie wypelnionych deklaracji celnych.


Sama jestem ciekawa jak to w końcu będzie. Wcześniej otwierali paczki losowo, teraz może będą każdą, skoro nawet jedzenia nie można wysyłać I jak się nie będzie zgadzało z deklaracją celną to kary.
Znam te zasady czytalam o nich jak sama chcialam kurierem nadać. Prywatny przewoźnik w szczególności przewozi osoby i czasem biorą paczki. Kursują kilka dni w tygodniu jedyne co nam powiedział to zeby nie przewozić alkoholu i papierosów. Sam mówił ze od brexitu żadnej paczki mu nie skontrolowali, tylko osoby. Może Anglicy sami nie wiedzą jeszcze co i jak. Wątpie żeby kontrolowali każdą paczuchę bo by im to zeszło sporo czasu jeżeli kurierzy by mieli duzo tych wysyłek.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-18, 17:30   #2974
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Może Anglicy sami nie wiedzą jeszcze co i jak.
Noo, na 100%.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-19, 08:53   #2975
dagonia009
Przyczajenie
 
Avatar dagonia009
 
Zarejestrowany: 2020-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Ralph Lauren, Big Pony 2
Siemka! Dostałam te perfumy ostatnio od faceta, jak wracał ze Szwecji i muszę je pochwalić Są naprawdę fajne, takie orzeźwiające. Macie takie w domu, czy wam nie podchodzą?

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2021-01-19 o 09:17 Powód: edycja tytułu
dagonia009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-19, 12:26   #2976
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez dagonia009 Pokaż wiadomość
Ralph Lauren, Big Pony 2
Siemka! Dostałam te perfumy ostatnio od faceta, jak wracał ze Szwecji i muszę je pochwalić Są naprawdę fajne, takie orzeźwiające. Macie takie w domu, czy wam nie podchodzą?
Nie posiadam, nie moje klimaty. Ale dziwię się, że mają tylko dwie nuty zapachowe.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-19, 20:01   #2977
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Ale mam fazę od kilku dni na Montale Ristretto Intense Cafe
Po rozbiórce go nie używałam, siedział w szafie. Niedawno czytałam o Montale i przypomniało mi się o Ristretto, psiknęłam się i normalnie cudo, nie mogę się powstrzymać i psikam codziennie. Za mało sobie wzięłam z rozbiórki. Jest genialny - od razu po psiknięciu czuć kawę, a po chwili konfiturową różę, taką gęstą, ale nie przytłaczającą

Ja do Montale tak średnio, ale Dark Purple i Ristretto mają świetne.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-19, 20:20   #2978
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Czy perfumy z ezebra są oryginalne ? Zamawiał ktoś ? Ceny niektórych zapachów zaskakująco niskie w porównaniu do drogerii stacjonarnych.
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-19, 20:42   #2979
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez olamastfora Pokaż wiadomość
Czy perfumy z ezebra są oryginalne ? Zamawiał ktoś ? Ceny niektórych zapachów zaskakująco niskie w porównaniu do drogerii stacjonarnych.
Tak, oryginały. Tutaj masz też spis innych wiarygodnych perfumerii: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=690381
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-19, 22:55   #2980
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ale mam fazę od kilku dni na Montale Ristretto Intense Cafe
Po rozbiórce go nie używałam, siedział w szafie. Niedawno czytałam o Montale i przypomniało mi się o Ristretto, psiknęłam się i normalnie cudo, nie mogę się powstrzymać i psikam codziennie. Za mało sobie wzięłam z rozbiórki. Jest genialny - od razu po psiknięciu czuć kawę, a po chwili konfiturową różę, taką gęstą, ale nie przytłaczającą

Ja do Montale tak średnio, ale Dark Purple i Ristretto mają świetne.
Też mam i Ristretto i klasyczne Intense Cafe z rozbiórek. Klasyczne jest bardziej w stronę Roses Vanille Mancery, tzn. czuję więcej róży i wanilii, a w Ristretto jest też kawa i to porządna. Mam wrażenie, że Ristretto to udoskonalony klasyk. Mi oba kojarzą się z paryska kawiarenka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-20, 10:18   #2981
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Też mam i Ristretto i klasyczne Intense Cafe z rozbiórek. Klasyczne jest bardziej w stronę Roses Vanille Mancery, tzn. czuję więcej róży i wanilii, a w Ristretto jest też kawa i to porządna. Mam wrażenie, że Ristretto to udoskonalony klasyk. Mi oba kojarzą się z paryska kawiarenka
Rzeczywiście jest coś z kawiarenki, choć nie wiem jak pachną paryskie
"Klasyka" nie testowałam, bo zależało mi na tej kawie, a tam ponoć nie ma.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-20, 12:44   #2982
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ale mam fazę od kilku dni na Montale Ristretto Intense Cafe
Po rozbiórce go nie używałam, siedział w szafie. Niedawno czytałam o Montale i przypomniało mi się o Ristretto, psiknęłam się i normalnie cudo, nie mogę się powstrzymać i psikam codziennie. Za mało sobie wzięłam z rozbiórki. Jest genialny - od razu po psiknięciu czuć kawę, a po chwili konfiturową różę, taką gęstą, ale nie przytłaczającą

Ja do Montale tak średnio, ale Dark Purple i Ristretto mają świetne.
Ristretto nie testowałam jeszcze, kusi mnie od dawna, to samo Dark Purple. Coś kojarzę, że chyba Intense Cafe miałam próbkę, jednak warto możnaby je sobie przetestować
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-20, 15:46   #2983
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Montale wgl mają specyficzne perfumy, kiedyś tam jakieś testowałam, ale nie mogę się przekonać.

Jestem po testach Gabrielle klasycznej i Essence, Essence słodsza niż klasyczna. Jestem przekonana, że perfumy Chanel trzeba testować w skupieniu, bo na szybko w perfumerii nie ukażą swojego uroku. Obydwie Gabrysie bardzo na plus.
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-20, 16:13   #2984
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ristretto nie testowałam jeszcze, kusi mnie od dawna, to samo Dark Purple. Coś kojarzę, że chyba Intense Cafe miałam próbkę, jednak warto możnaby je sobie przetestować
Warto, warto
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-20, 16:22   #2985
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Pokaż wiadomość
Montale wgl mają specyficzne perfumy, kiedyś tam jakieś testowałam, ale nie mogę się przekonać.

Jestem po testach Gabrielle klasycznej i Essence, Essence słodsza niż klasyczna. Jestem przekonana, że perfumy Chanel trzeba testować w skupieniu, bo na szybko w perfumerii nie ukażą swojego uroku. Obydwie Gabrysie bardzo na plus.
Jak się pojawiła Essence to myślałam, że to właśnie ta mi się bardziej będzie podobać, a teraz, kiedy nie mam już klasycznej to czuję, że jednak wolę właśnie tą pierwszą wersję Gabryśki
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Warto, warto
Prędzej czy później przetestuję
Na ten rok moim celem jest zmniejszenie wishlisty (czy to realizacja czy usunięcie z niej), więc celuję głównie w te, co znam/chcę ogrooomnie poznać.
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-20, 21:00   #2986
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Mam podobny cel jak Liv, przede wszystkim redukcja kolekcji. A co do Gabrielle to wersja klasyczna podoba mi się bardziej niż Essence, Essence już niebezpiecznie dla mnie zbliżają się do klimatu J' Adore i innych bialokwiatowców od Diora czy Guerlain.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Rzeczywiście jest coś z kawiarenki, choć nie wiem jak pachną paryskie
"Klasyka" nie testowałam, bo zależało mi na tej kawie, a tam ponoć nie ma.
W klasycznym Intense Cafe z kawą nie bardzo. A wąchałaś kiedyś Cafe Tuberosa AC? Albo niestety wycofane i obecnie za miliony monet L' Or de Torrente, te drugie to rodzeństwo Ristretto, te pierwsze to pralinki z kawą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-20, 21:17   #2987
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
W klasycznym Intense Cafe z kawą nie bardzo. A wąchałaś kiedyś Cafe Tuberosa AC? Albo niestety wycofane i obecnie za miliony monet L' Or de Torrente, te drugie to rodzeństwo Ristretto, te pierwsze to pralinki z kawą.
Cafe Tuberosa nie znam i odstrasza mnie tuberoza, ale ponoć niektórzy nie czują. Może kiedyś spróbuję.
L'Or de Torrente mam (miałam nawet dwa, ale zostawiłam sobie tylko piękne jajeczko 30ml), ale kawy w nim niestety nie czuję.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 06:46   #2988
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Cafe Tuberosa nie znam i odstrasza mnie tuberoza, ale ponoć niektórzy nie czują. Może kiedyś spróbuję.
L'Or de Torrente mam (miałam nawet dwa, ale zostawiłam sobie tylko piękne jajeczko 30ml), ale kawy w nim niestety nie czuję.
Zapach białych kwiatów tuberozy znam bardzo dobrze, choć ciężko toto wyhodować w AC w ogóle jej nie czuję, gdyby nie nazwa to powiedziałabym, że tam nie ma żadnych białych kwiatów. To kakaowo-kawowe korzenne perfumy. Każdy kto je wąchał mówi, że pachną jak pudełko dobrej jakości czekoladek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 15:12   #2989
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Cafe Tuberosa nie znam i odstrasza mnie tuberoza, ale ponoć niektórzy nie czują. Może kiedyś spróbuję.
L'Or de Torrente mam (miałam nawet dwa, ale zostawiłam sobie tylko piękne jajeczko 30ml), ale kawy w nim niestety nie czuję.

L'Or ma jakąś taką nutę... ale bardziej bym to opisała jako taka gorzka czekolada do wypieków (w proszku).
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-21, 21:42   #2990
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Zapach białych kwiatów tuberozy znam bardzo dobrze, choć ciężko toto wyhodować w AC w ogóle jej nie czuję, gdyby nie nazwa to powiedziałabym, że tam nie ma żadnych białych kwiatów. To kakaowo-kawowe korzenne perfumy. Każdy kto je wąchał mówi, że pachną jak pudełko dobrej jakości czekoladek.
Brzmi ciekawie
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-22, 09:22   #2991
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Cool Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
L'Or ma jakąś taką nutę... ale bardziej bym to opisała jako taka gorzka czekolada do wypieków (w proszku).
Nigdy nie czułam w L'Or gorzkiej czekolady. Dla mnie zapach piękny, ponadczasowy żałuje że zostało mi już mało ml, chętnie bym przytuliła choćby 30ml. Podobnie mam jak Fenris kawy w ogole nie czuje, z tego co mi sie kojarzy to one są słodkie?
Ostatnio testowałam zapachy LV i powiem szczerze ze niektore są bardzo przeciętne i w życiu nie wydałabym takiej kasy na cały flakon np Cactus albo Meteore(chociaż na facecie). Szkoda że mało popularna jest u nas marka Tahmeene bo mają ciekawe kompozycje.
Wiem że kilka stron temu była nt nowego flakonu Dior, mniej wiecej tak sie prezentuje na żywo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20210122_082914.jpg (82,4 KB, 45 załadowań)
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-22, 10:04   #2992
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Nigdy nie czułam w L'Or gorzkiej czekolady. Dla mnie zapach piękny, ponadczasowy żałuje że zostało mi już mało ml, chętnie bym przytuliła choćby 30ml. Podobnie mam jak Fenris kawy w ogole nie czuje, z tego co mi sie kojarzy to one są słodkie?
Ostatnio testowałam zapachy LV i powiem szczerze ze niektore są bardzo przeciętne i w życiu nie wydałabym takiej kasy na cały flakon np Cactus albo Meteore(chociaż na facecie). Szkoda że mało popularna jest u nas marka Tahmeene bo mają ciekawe kompozycje.
Wiem że kilka stron temu była nt nowego flakonu Dior, mniej wiecej tak sie prezentuje na żywo.
L'Or to jeden z tych zapachów, w których nie potrafię wyszczególnić nut. Nie czuję niczego konkretnego. Jest słodkawo-owocowy, bardzo ładny, ale nie czuję właśnie ani kawy ani czekolady. Taka elegancka słodycz A jajeczko 30ml jest takie ładne , szkoda że wycofali.

Bobby super, taki kiczowaty, że aż mi się podoba
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-22, 10:57   #2993
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
....
Wiem że kilka stron temu była nt nowego flakonu Dior, mniej wiecej tak sie prezentuje na żywo.
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
.....

Bobby super, taki kiczowaty, że aż mi się podoba
To jest tak brzydki flakon, że aż fajny Na upartego mogłabym mieć
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-22, 11:13   #2994
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
L'Or to jeden z tych zapachów, w których nie potrafię wyszczególnić nut. Nie czuję niczego konkretnego. Jest słodkawo-owocowy, bardzo ładny, ale nie czuję właśnie ani kawy ani czekolady. Taka elegancka słodycz A jajeczko 30ml jest takie ładne , szkoda że wycofali.

Bobby super, taki kiczowaty, że aż mi się podoba
Ja też nie mogłabym napisać jaką nute czuję, tylko taki mix bez żadnej dominującej nuty. Ja mam trochę w większym flakonie ale aż żal mi używać, bo swego czasu dostałam sporo komplementów. Też żałuje że są wycofane, ale wiem że jest jeszcze inna wersja L'OR ktoś wystawiał chyba za coś ok 800zł jeśli dobrze pamiętam.
Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
To jest tak brzydki flakon, że aż fajny Na upartego mogłabym mieć
W UK kosztuje jak dobrze pamiętam coś ok 320 funtow. To nie jest mój flakon, niestety zapach nie jest trwały. Może gdyby wyszedl jakis nowy limitowany zapach w tym flakonie to może bym i się skusiła.
Teraz testuje Mizensir Love for you jest troche podobny do Baccarta tylko dużo słodszy i nie czuć ani szpitala ani bandaży.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤

Edytowane przez kucyk ponny
Czas edycji: 2021-01-22 o 11:14
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-22, 21:18   #2995
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

A dla mnie L'Or de Torrente to właśnie takie pierwsze Intense Cafe, w sumie nie czuć w nich mocno ani kawy ani czekolady, taki słodko różany syrop z czymś jeszcze. Kurcze, kiedyś te zapachy to naprawdę były dopracowane, a teraz mainstream ciągle przemiela to samo, setki flankerów, większość mało oryginalna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-23, 06:06   #2996
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
A dla mnie L'Or de Torrente to właśnie takie pierwsze Intense Cafe, w sumie nie czuć w nich mocno ani kawy ani czekolady, taki słodko różany syrop z czymś jeszcze. Kurcze, kiedyś te zapachy to naprawdę były dopracowane, a teraz mainstream ciągle przemiela to samo, setki flankerów, większość mało oryginalna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzis sie nie prysne, bede myslec, co tam ma "w srodku".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-23, 11:01   #2997
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Czy wątek coś wie o perfumach Maja Hyży dla Miraculum? Warte to coś, gdzie można niuchnąć?
umman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 13:06   #2998
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość
Czy wątek coś wie o perfumach Maja Hyży dla Miraculum? Warte to coś, gdzie można niuchnąć?
Nie znam, ale rozśmieszyło mnie to, że Miraculum na swojej oficjalnej stronie nie potrafią odmienić imienia Maja
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 13:21   #2999
dieRaserei
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 461
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Hej
Podpowiedzcie proszę, czy to jest to samo?


https://www.douglas.pl/pl/p/1000722295?variant=103895


https://www.douglas.de/Luxuswelt-Lux...ct_103895.html


Dziekuje
__________________
...co było, nie zniknie, nie przeminie z wiatrem,
zakotwiczyło w sercu, stało się teatrem,
teatrem wspomnień, których nie da się zapomnieć..
dieRaserei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 13:26   #3000
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez dieRaserei Pokaż wiadomość
Tak
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-05 10:58:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.