Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 42 Recenzentek testuje preparat Therm Line Forte. Zapraszamy do zapoznania się z ich mini-blogami oraz do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-04, 17:40   #31
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

pizza dla męża... zrób sobie spód otrębowy i ponakładaj to co im tylko bez sera np kurczak smażony w sezamie, pomidory, ogórki, pieczarki, mniam

dla mnie niejedzenie po 18 to najwieksza głupota swiata...
tak samo jak dieta 1200 i cwiczenia minimum godzine.

ja rok temu stwierdizłam ze schudne. pojechałam na pierwsze 3 tygodnie do domu gdzie 1: mama mowi ze za duzo jem, tata mowi ze za malo cwicze
wiec mama pilnowala kuchni a tata treningow.. po 4 dniach polozylam sie na lozko zeby dosiegnac do kontaktu i podlaczyc ladowarke i zasnelam (była 19:30).. wspolnie stwierdzilismy ze trzeba jednak to jeszcze wszystko dopracowac bo energi we mnie było zero :P
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 18:06   #32
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Cytat:
Napisane przez CatGirl92r Pokaż wiadomość
ooo ja też zgrzeszyłam : zjadłam dwa wafelki ogólnie ładny masz jadłospis
Dziękuję-troszeczkę pogrzebałam,dziewczyny na forum dietetycznym tu na wizażu właśnie takie ładne przykładowe mają,i się wzoruję.Czasami można zgrzeszyćtylko z umiarem

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
pizza dla męża... zrób sobie spód otrębowy i ponakładaj to co im tylko bez sera np kurczak smażony w sezamie, pomidory, ogórki, pieczarki, mniam

dla mnie niejedzenie po 18 to najwieksza głupota swiata...
tak samo jak dieta 1200 i cwiczenia minimum godzine.

ja rok temu stwierdizłam ze schudne. pojechałam na pierwsze 3 tygodnie do domu gdzie 1: mama mowi ze za duzo jem, tata mowi ze za malo cwicze
wiec mama pilnowala kuchni a tata treningow.. po 4 dniach polozylam sie na lozko zeby dosiegnac do kontaktu i podlaczyc ladowarke i zasnelam (była 19:30).. wspolnie stwierdzilismy ze trzeba jednak to jeszcze wszystko dopracowac bo energi we mnie było zero :P
no to chyba przecholowałaś....najgorz ej jak ma się milion doradców-i żadne się nie zna.Ja nie jestem ani trenerką fitness ani dietetyczką-ale w momencie kiedy postanowiłam zacząć odżywiać się zdrowo,przejść na dietę redukcyjną-zaczęłam czytać na ten temat.Dużo mnie to nie kosztowało by zrozumieć mity,uniknąć błędów i dnia kiedy rzucę się na lodówkę bo za mało jem.....
Fajny masz przepis na ta pizzę-mogłabyś zacząć pisać takie u siebie-pewnie sporo osób by z nich skorzystałoja właśnie mam zamiar dziś wrzucić wieczorkiem jakieś przepisy na fast-food-bo to zmora Szkoda,że tak późno przeczytałam Twój bo moje dzieło już w piekarniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0695.jpg (138,9 KB, 29 załadowań)
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 18:19   #33
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

no nie motywuje to Twoje zdjecie... jak sobie pomysle o pizzy dopiero na majowke to łoooooooo :O


milego wieczoru odpoczywiajcie
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 21:22   #34
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Moja leniwa Niedziela dobiega końca-jutro wracam do InsanityPóki co obiecana 2 cześć tabeli kalorycznej i literka B
Bataty 85
Bób 88
Brokuły 21
Brukselka 29
Burak 27
Banan 90
Banan suszony 345
Borówki 48
Borówka,konfitura do mięs 192
Brzoskwinie 61
Brzoskwinia mus 78
Brzoskwinie suszone 255
Brzoskwinia w syropie 77
Bagietka francuska 285
Bajgiel 223
Bułka drożdzowa 227
Bułka do hot-doga 321
Bułka maślana 328
Bułka owsiana 302
Bułka wrocławska 301
Bułka pszenna z makiem 272
Bułka grahamka 251
Bułka kajzerka 228
Bułka tarta 235
Bułka zwykła 271
Baleron 245
Boczek wędzony 477
Boczek wieprzowy 514
Bażant pieczony 215
Bażant surowa pierś 130
Bażant surowe mięso ze skórą 180
Baranina łopatka 287
Baranina łopatka pieczona 313
Baranina mięso bez kości 233
Baranina mięso z kością 303
Baton szynkowy z indyka 145
Baton z kurczaka 142
Bekon 432
Bekon gotowany 162
Brendy 216
Big Mac 273
Borowiki 33
Borowiki suszone 260
Bazylia suszona 255
Bazylia świeża 25
Babeczka śmietankowa 335
Babka biszkoptowa 447
Baton Bounty 447
Baton Knoppers 530
Baton Mars 498
Baton Milky Way 450
Baton Snikers 496
Baton Twix 486
Biszkopty 401
Budyń 95
Budyń śmietankowy na mleku 2% 97
Budyń czekoladowy na mleku 2% 98
Bita śmietana w areozolu 225
Biszkopt z wiśniami kremem i galaretką 245
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 22:55   #35
dorrotka86
Raczkowanie
 
Avatar dorrotka86
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 99
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

widziałam Twoje zdjęcia i zupełnie nie wiem, z czego chcesz chudnąć? ja bym Tobie odjęła jeśli w ogóle już coś, to góra 2 kg, a resztę ujędrniła ćwiczeniami mój chłopak uważa, że chude kobiety są wredne... myślę, że wcale nie jest tak źle, jak uważasz, ale rozumiem jeśli czujesz się źle ze swoim ciałem. dlatego mówię, że mnie się podoba a co do kremów - polecam Eveline z serii Spa! kokos i orchidea. może nie spala tak jak ta seria rozgrzewająca albo chłodząca, ale już po kilku dniach używania skóra jest gładka i uważam, że jędrniejsza. a do tego przepięknie pachnie
powodzenia w osiąganiu celu!
dorrotka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 23:14   #36
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Dziękuję-troszeczkę pogrzebałam,dziewczyny na forum dietetycznym tu na wizażu właśnie takie ładne przykładowe mają,i się wzoruję.Czasami można zgrzeszyćtylko z umiarem

no to chyba przecholowałaś....najgorz ej jak ma się milion doradców-i żadne się nie zna.Ja nie jestem ani trenerką fitness ani dietetyczką-ale w momencie kiedy postanowiłam zacząć odżywiać się zdrowo,przejść na dietę redukcyjną-zaczęłam czytać na ten temat.Dużo mnie to nie kosztowało by zrozumieć mity,uniknąć błędów i dnia kiedy rzucę się na lodówkę bo za mało jem.....
Fajny masz przepis na ta pizzę-mogłabyś zacząć pisać takie u siebie-pewnie sporo osób by z nich skorzystałoja właśnie mam zamiar dziś wrzucić wieczorkiem jakieś przepisy na fast-food-bo to zmora Szkoda,że tak późno przeczytałam Twój bo moje dzieło już w piekarniku

ło matko wygląda smakowicie!
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 09:22   #37
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość
ło matko wygląda smakowicie!
Żadne ło matko!!!! na niej jest z miliard kalorii
Cytat:
Napisane przez dorrotka86 Pokaż wiadomość
widziałam Twoje zdjęcia i zupełnie nie wiem, z czego chcesz chudnąć? ja bym Tobie odjęła jeśli w ogóle już coś, to góra 2 kg, a resztę ujędrniła ćwiczeniami mój chłopak uważa, że chude kobiety są wredne... myślę, że wcale nie jest tak źle, jak uważasz, ale rozumiem jeśli czujesz się źle ze swoim ciałem. dlatego mówię, że mnie się podoba a co do kremów - polecam Eveline z serii Spa! kokos i orchidea. może nie spala tak jak ta seria rozgrzewająca albo chłodząca, ale już po kilku dniach używania skóra jest gładka i uważam, że jędrniejsza. a do tego przepięknie pachnie
powodzenia w osiąganiu celu!
Ale ja od początku piszę właśnie ,że zależy mi na rzeźbie.Chciałabym schudnąć tak z 5 kilogramów i się wyrzeźbić ładnie-a nie taki kapciuch Podjęłam też decyzje,że bedę odżywiać się zdrowo-bo mój jadłospis do tej pory to o pomstę do nieba wołał!
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 09:29   #38
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

wczoraj uslyszalam ze czerwone mieso obniza popęd seksualny kobiet o 14% powiedz to swojemu Tz i na bank Cię wspomoże w diecie )

aczkolwiek: nie sadziłam ze grahamka ma wiecej kalorii niz kajzerka/krajzerka czy jak to tam jest (nigdy nie wiem)

wlasnie z rodzicami to mam tak ze 1. mama uwaza ze duzo jem.. i taka prawda bo potrafie zjesc cala pizze chipsy i zapytac czy ktos ma cos slodkiego i zjesc tabliczke czekolady.. zoladek bez dnia.. i mi ogarniczyła takie wlasnie jedzenie ale mnie nie ograniczała z normalnym jedzeniem..a tata jest trenerem na silowni wiec sie zna
aczkolwiek 4 dni dały mi tak popalic.. :O

witam w nowym tygodniu**
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 11:29   #39
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

a powiedz mi mamamichałka jak ten peeling robisz? bo ja normalnie parze kawke dość mocna i fusami masuję uda głównie i tez super. fajny jest też peeling z oriflame z serii spa taki pomarańczowy

no i jaki to kremik? można go gdzieś zakupić czy masz go kochana "po znajomości?"
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 11:39   #40
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

tez robie peeling kawowy )
dodaje do niego zwykly zel pod prysznic i heja
ackzolwiek najbardziej to mam starte ręce.. a rekawica sie strasznie brudzi od tej kawy... ;>
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 12:48   #41
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Na forum Recenzentek zorganizowalismy konkurs.

Serdecznie zapraszamy do udziału
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 14:22   #42
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

zapraszam na konkurs u siebie w mini-blogu.
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 17:15   #43
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

http://www.aptekaslonik.pl/prod_info...chudzanie.html
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 17:17   #44
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
wczoraj uslyszalam ze czerwone mieso obniza popęd seksualny kobiet o 14% powiedz to swojemu Tz i na bank Cię wspomoże w diecie )

aczkolwiek: nie sadziłam ze grahamka ma wiecej kalorii niz kajzerka/krajzerka czy jak to tam jest (nigdy nie wiem)

wlasnie z rodzicami to mam tak ze 1. mama uwaza ze duzo jem.. i taka prawda bo potrafie zjesc cala pizze chipsy i zapytac czy ktos ma cos slodkiego i zjesc tabliczke czekolady.. zoladek bez dnia.. i mi ogarniczyła takie wlasnie jedzenie ale mnie nie ograniczała z normalnym jedzeniem..a tata jest trenerem na silowni wiec sie zna
aczkolwiek 4 dni dały mi tak popalic.. :O

witam w nowym tygodniu**
Hej kurcze,to niesamowite ,ze masz takich rodziców,ze tak Ciebie pilnująTata trenerem na siłce-zazdroszcze-wykorzystałabym jego wiedzę do cna i wyżydziła karnety na siłke,jesli na jakiejs pracujeA jak tam mama-też fit?Co do jedzenia-kochana-ja jestem zodiakalny strzelec-kocham jeść-powinnam żyć w ciepłych krajach-leżeć na plaży popijac słodkie drinki i wcinać smakołyki-wieczna siesta.

Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
a powiedz mi mamamichałka jak ten peeling robisz? bo ja normalnie parze kawke dość mocna i fusami masuję uda głównie i tez super. fajny jest też peeling z oriflame z serii spa taki pomarańczowy

no i jaki to kremik? można go gdzieś zakupić czy masz go kochana "po znajomości?"
Kremik mozna dostać-tylko kosztuje 190 zł albo i więcej-ja go nie kupiłam,bo w życiu bym tyle za krem nie dała!!Jakbym miała takie pieniądze wydac na cellulit to pewnie kupiłabym zapas CLA Aale kremik dostałam,cieszę się bo kurcze trochę zaburzył mój światopogląd na temat kremów
Ja peeling robię tak:
fusy z kawy,dodaję z 2 łyżki cukru,z pół opakowania cynamonu-rozgrzewa trochę,wlewam oliwe z oliwek lub olejek babydream mama-na rozstępy (rewelacja-poczytaj kwc-skład marzenie!)-tak ze 4 łyżki-ze 2 łyżki żelu pod prysznic masło kakaowe Ziaja-super wpasowywuje się zapachowo i heja.....czasami jedno przygotowanie starcza mi na 2 razy (trzymam w lodówce).Kocham ten peeling i nigdy nie zamienię go na inny.

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
tez robie peeling kawowy )
dodaje do niego zwykly zel pod prysznic i heja
ackzolwiek najbardziej to mam starte ręce.. a rekawica sie strasznie brudzi od tej kawy... ;>
Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
zapraszam na konkurs u siebie w mini-blogu.
A już zaglądam,dziękuję za powiadomienie...

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
O! dziękuję...działa to na Ciebie??Warty zakupienia?
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 18:31   #45
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

tata jest włascicielem..ale ja mieszkam 150 km od domu wiec slabawo i profitów z tego nie mam.... tzn mam: cel ktory chce osiagnac pamietajac jak wygladalam zyjac pod jego okiem..
ah bedzie ze mnie dumny...hołp soł.
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 18:32   #46
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Ja peeling robię tak:
fusy z kawy,dodaję z 2 łyżki cukru,z pół opakowania cynamonu-rozgrzewa trochę,wlewam oliwe z oliwek lub olejek babydream mama-na rozstępy (rewelacja-poczytaj kwc-skład marzenie!)-tak ze 4 łyżki-ze 2 łyżki żelu pod prysznic masło kakaowe Ziaja-super wpasowywuje się zapachowo i heja.....czasami jedno przygotowanie starcza mi na 2 razy (trzymam w lodówce).Kocham ten peeling i nigdy nie zamienię go na inny.

wow! świetny pomysł!!!! chyba wypróbuję
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 19:09   #47
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
tata jest włascicielem..ale ja mieszkam 150 km od domu wiec slabawo i profitów z tego nie mam.... tzn mam: cel ktory chce osiagnac pamietajac jak wygladalam zyjac pod jego okiem..
ah bedzie ze mnie dumny...hołp soł.
Kochana jestem pewna ,że tata szczęki z ziemi nie podniesie na twój widok

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość
wow! świetny pomysł!!!! chyba wypróbuję
Polecam,jest boskiii...działanie sto milionów,koszt-malutki
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:58   #48
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

mamamichałka, trudno mi się określić(podobnie jak z octem ).Piję je ze względu na smak,jako że sama woda mi nie wchodzi.
Efektów dopatruję się w jedzeniu i wysiłku
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 22:12   #49
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

4 DZIEŃ-5 MARCA

Dobry wieczór!Dzieciaki śpią,wreszcie mogę na spokojnie opisać mój dzisiejszy dzień.Zacznę od jadłospisu
Śniadanie
-tradycyjnie owsianka wiem,wiem...powtarzam się,ale ja uwielbiam owsiankę plus ,,przed,, 2 tabletki Therm Line
II Śniadanie
-2 kromki chleba razowego z serem i polędwicą
Obiad
-Pierś z kurczaka,sałatka,czarny makaron
Podwieczorek
-jabłko,gotowane warzywa
Kolacja
-tuńczyk
----------------------GRZECHY-------------------------------------------
-przyznaję się,zgrzeszyłam kawałkiem pizzy,którą wczoraj robiłam....ale już została zjedzona,więc co z oczu to z serca.


Moje dzisiejsze ćwiczenia:
-8 min ABS
-odrobiłam Insanity-40 minut-po fit-teście był to mój pierwszy dzień treningu...
Wrażenia??
Skakałam sobie,skakałam,robiło się coraz bardziej intensywnie...Po 15 minutach wyglądało to mniej więcej jak na załączonej emotikonce....Przez 30 minut nie schodził ze mnie kolor-przez 20 minut po ćwiczeniach trzymał się dzielnie na mojej twarzy....A ja mimo,że staram się być raczej miła i przyjacielska-to na trenera Sean T pod nosem wymruczałam wszystkie przekleństawa jakie chyba znałam....po wszystkim,jak ochłonęłam stwierdziłam,że fajnie było i jutro też chcę.......
Jak dla mnie trening mega intensywny,Turbo Fire jest jak na mój gust spokojniejszy...

Drugim moim trickiem jakim chcę się z wami podzielić,jest picie octu jabłkowegoPozdrawiam Katarzynkę-fankę tego napoju.
OCET JABŁKOWY
Dlaczego ocet?
-dzięki zawartości pektyny jest to doskonały środek wspomagający trawienie.Pektyna obniża również poziom cholesterolu we krwi,zapobiega nadciśnieniu,poprawia stan naczyń krwionośnych
-zawiera duże ilości potasu,fosforu,wapnia,sod u i witaminy E.(zredukuje tym samym w sporym stopniu skutki odchudzania,jak pozbawione blasku włosy,paznokcie,zmęczoną cerę etc)
-może nie służyć komuś,kto ma wrzody żółądka,lub wrażliwy żołądek
-pijemy szklankę wody z 2 łyżeczkami octu 3 razy dziennie rano,przed obiadem,przed snem-ja piję przed posiłkami.
-podobno najlepiej,żeby był to ocet przygotowany własnoręcznie-ja piję Rossmannowski i żyję
Przepis
-jabłka myjemy,kroimy,przepuszcza my przez sokowirówkę,na każdy kilogram jabłek dodajemy 5 szklanek wody,skórkę razowego chleba,10 dag cukru,1 dag drożdży.Całość przykrywamy gazą i odstawiamy w ciemne miejsce na 10 dni.3 razy dziennie mieszamy drewnianą łyżką.Po 10 dniach odsączamy płyn i odstawiamy na 40 dni.Po 40 dniach jest gotowy.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0736.jpg (45,6 KB, 11 załadowań)
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116

Edytowane przez mamamichałka
Czas edycji: 2012-03-05 o 22:24
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 08:49   #50
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
4 DZIEŃ-5 MARCA

Dobry wieczór!Dzieciaki śpią,wreszcie mogę na spokojnie opisać mój dzisiejszy dzień.Zacznę od jadłospisu
Śniadanie
-tradycyjnie owsianka wiem,wiem...powtarzam się,ale ja uwielbiam owsiankę plus ,,przed,, 2 tabletki Therm Line
II Śniadanie
-2 kromki chleba razowego z serem i polędwicą
Obiad
-Pierś z kurczaka,sałatka,czarny makaron
Podwieczorek
-jabłko,gotowane warzywa
Kolacja
-tuńczyk
----------------------GRZECHY-------------------------------------------
-przyznaję się,zgrzeszyłam kawałkiem pizzy,którą wczoraj robiłam....ale już została zjedzona,więc co z oczu to z serca.


Moje dzisiejsze ćwiczenia:
-8 min ABS
-odrobiłam Insanity-40 minut-po fit-teście był to mój pierwszy dzień treningu...
Wrażenia??
Skakałam sobie,skakałam,robiło się coraz bardziej intensywnie...Po 15 minutach wyglądało to mniej więcej jak na załączonej emotikonce....Przez 30 minut nie schodził ze mnie kolor-przez 20 minut po ćwiczeniach trzymał się dzielnie na mojej twarzy....A ja mimo,że staram się być raczej miła i przyjacielska-to na trenera Sean T pod nosem wymruczałam wszystkie przekleństawa jakie chyba znałam....po wszystkim,jak ochłonęłam stwierdziłam,że fajnie było i jutro też chcę.......
Jak dla mnie trening mega intensywny,Turbo Fire jest jak na mój gust spokojniejszy...

Drugim moim trickiem jakim chcę się z wami podzielić,jest picie octu jabłkowegoPozdrawiam Katarzynkę-fankę tego napoju.
OCET JABŁKOWY
Dlaczego ocet?
-dzięki zawartości pektyny jest to doskonały środek wspomagający trawienie.Pektyna obniża również poziom cholesterolu we krwi,zapobiega nadciśnieniu,poprawia stan naczyń krwionośnych
-zawiera duże ilości potasu,fosforu,wapnia,sod u i witaminy E.(zredukuje tym samym w sporym stopniu skutki odchudzania,jak pozbawione blasku włosy,paznokcie,zmęczoną cerę etc)
-może nie służyć komuś,kto ma wrzody żółądka,lub wrażliwy żołądek
-pijemy szklankę wody z 2 łyżeczkami octu 3 razy dziennie rano,przed obiadem,przed snem-ja piję przed posiłkami.
-podobno najlepiej,żeby był to ocet przygotowany własnoręcznie-ja piję Rossmannowski i żyję
Przepis
-jabłka myjemy,kroimy,przepuszcza my przez sokowirówkę,na każdy kilogram jabłek dodajemy 5 szklanek wody,skórkę razowego chleba,10 dag cukru,1 dag drożdży.Całość przykrywamy gazą i odstawiamy w ciemne miejsce na 10 dni.3 razy dziennie mieszamy drewnianą łyżką.Po 10 dniach odsączamy płyn i odstawiamy na 40 dni.Po 40 dniach jest gotowy.


tak to masło ziaja to poezja, wogóle uwielbiam Ziaje, najlepsza marka polska i tania
a ten ocet ile kosztuje? wiem, ze mozna samemu zrobić właśnie. kusi mnie oj kusi...
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 11:00   #51
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

nienie ocet mnie w ogole nie kusi
ja teraz przerzuciłam sie na ziaje kokosowa))
czekoladowa była dobra na zime... do tego z innej firmy cynamonowo-jablkowe
teraz kokosem nastrajam sie na lato
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:09   #52
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
tak to masło ziaja to poezja, wogóle uwielbiam Ziaje, najlepsza marka polska i tania
a ten ocet ile kosztuje? wiem, ze mozna samemu zrobić właśnie. kusi mnie oj kusi...
Też uwielbiam Ziaję-teraz widziałam nową serię kremów rozświetlających do twarzy z kultowej marki Sopot -i tak się czajęOcet kosztuje ok.7 zł w Rossmanie

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
nienie ocet mnie w ogole nie kusi
ja teraz przerzuciłam sie na ziaje kokosowa))
czekoladowa była dobra na zime... do tego z innej firmy cynamonowo-jablkowe
teraz kokosem nastrajam sie na lato
Ziaja kokosowaKochamJa na zimę uwielbiałam jeszcze Farmonę cynamonową-a na lato Original Source-Limonka

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Wiadomości z ostatniej chwili!
Byłam z przyjaciółką w McDonaldzie na kawie-i stałam tak z 10 minut i kalkulowałam co tu zjeść,co będzie najmniej kaloryczne i walczyłam ze sobą....wkońcu nie wzięłam NIC do jedzenia-samą kawę Jak sobie przekalkulowałam,ile będę musiała sie napocić,żeby to dziadostwo spalić-odechciało mi się.....co akurat jest do mnie nie podobne.Jestem z siebie dumna,że się oparłam pokusie.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:41   #53
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

[/COLOR]Wiadomości z ostatniej chwili!
Byłam z przyjaciółką w McDonaldzie na kawie-i stałam tak z 10 minut i kalkulowałam co tu zjeść,co będzie najmniej kaloryczne i walczyłam ze sobą....wkońcu nie wzięłam NIC do jedzenia-samą kawę Jak sobie przekalkulowałam,ile będę musiała sie napocić,żeby to dziadostwo spalić-odechciało mi się.....co akurat jest do mnie nie podobne.Jestem z siebie dumna,że się oparłam pokusie.
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:45   #54
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

brawo !! ) ja czasami ewentualnie biore sałatki ale kosztuja dziwnie duzo wiec wole tez wziac sama kawe ew. loda smietankowego ;-)
nie mcflurry (

limonkowe? musze poszukac!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:54   #55
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

5 DZIEŃ-6 MARCA
Za dwa dni-w ruch idzie waga i centymetr-będziemy porównywać wyniki sprzed tygodnia Mam nadzieję,że będzie jakiś powód do radości....Wpadłam tutaj do Was na chwilkę teraz-bo muszę uciekać-wieczorkiem napiszę coś więcej i podsumuję dzień.Póki co-wrzucam Wam trochę motywacji do ćwiczeń,pilnowania diety i dbania o siebie Mam nadzieję że nikogo nie urażę zdjęciami pośladków
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2yvw6pu.jpg (62,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 34pzz1i.jpg (23,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20951z5.jpg (25,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 707281122359lohn0.jpg (31,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angiechittendenfitnessfz9.jpg (35,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fbokiem2i0ff9m39827d6fz7.jpg (41,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fit7nq5ou7.jpg (15,1 KB, 2 załadowań)
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116

Edytowane przez mamamichałka
Czas edycji: 2012-03-06 o 12:59
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 13:10   #56
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

przedostatnie zdjecie jest tym które chciałam zobaczyć
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 13:13   #57
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

zdjęcia
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 15:07   #58
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

doczytałam o occie,dzięki za pigułkę o nim
ja łykam w kapsułkach
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 15:55   #59
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
przedostatnie zdjecie jest tym które chciałam zobaczyć
masakra ja to samo pomyslałam.

ja mam kremik sopot spa i jestem baaardzo zadowolona. Kosztował cos koło 13 zł ale super nawilża i tak pieknie pachnie, że uuuu...


bardzo bym chciała wyrobic ciałko ale jakoś odzwyczaiłam sie od brzuszków. Kiedys mogłam ich robić 500 dziennie a teraz 100 mi sie nie chce. Trzeba wziąść tyłek w obroty bo bedzie tłusto
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 16:28   #60
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
przedostatnie zdjecie jest tym które chciałam zobaczyć
oj taaak....też je uwielbiam...boli mnie

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
zdjęcia
tak będziemy wygladać-będę Was karmiła takimi motywacjami od czasu do czasu

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
doczytałam o occie,dzięki za pigułkę o nim
ja łykam w kapsułkach
Ja piję,już nawet polubiłam jego smak-tak jak drożdzy-które piję

Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
masakra ja to samo pomyslałam.

ja mam kremik sopot spa i jestem baaardzo zadowolona. Kosztował cos koło 13 zł ale super nawilża i tak pieknie pachnie, że uuuu...


bardzo bym chciała wyrobic ciałko ale jakoś odzwyczaiłam sie od brzuszków. Kiedys mogłam ich robić 500 dziennie a teraz 100 mi sie nie chce. Trzeba wziąść tyłek w obroty bo bedzie tłusto
Kochana-nie trzeba robić,a wręcz nie powinno robić się dużej ilości brzuszków-później wygrzebię ci artykuł na ten temat.Co do kremiku-masz ta nową serię rozświetlającą w białym opakowaniu czy niebieskim Sopot Spa?
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.