Krem pod oczy. Wątek zbiorczy. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-23, 14:31   #31
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Krem Pod Oczy Z Retinolem I Wit.c

Jaki Najlepszy??
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 16:22   #32
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Krem Pod Oczy Z Retinolem I Wit.c

Cytat:
Napisane przez czekoladka21
Jaki Najlepszy??
Chyba nie za dużego wyboru. Kojarzę konkretnie w tej chwili jeden krem, zresztą godny zaufania - Reti C Vichy.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 13:00   #33
adria21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Question co powinien zawierac krem po oczy?

Witam serdecznie,

W zasadzie cale pytanie zostalo zawarte w temacie. Przeszukalam forum, jako niezbedny etap rozpoczecia przygotowan do zakupu nowego kremu pod oczy. Stosuje wlasnie repairwear i uwazam, ze jest to przecietny kremik pod oczy, ktory nawilza i owszem, moze nawet splyca zmarszczki ale to byloby na tyle. A ja chcialabym dobrze odzywic zmeczone od siedzenia przed kompem i zycia w szalonym, zestresowanym tempie, oczy. Czytalam, ze retinol, ze fitohormony, ze kolagen (choc ten jak pisze Smoczyca, tylko tworzy ochronny film) no i... sie pogubilam. Co mozecie mi poradzic Kochane Wizazanki i jakie macie doswiadczenia z kremami pod oczy? Stan mojej skory pod oczami to procz sincow, zmarszczki mimiczne... i takie wrazenie niedozywionej, niejedrnej, szarej skory.

Z gory dziekuje za pomoc

Pozdrawiam cieplutko

Ada
adria21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 22:44   #34
adria21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: co powinien zawierac krem po oczy?

Hmm... dlaczego nikt nic nie pisze? Hallooo... .
adria21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 23:29   #35
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: co powinien zawierac krem po oczy?

Ten sam problem co moj,a wlasciwie juz nie moj Uzywalam juz troche kremow pod oczy,wiekszosc,jak sama piszesz,nawilza,troche moze i splyca zmarszczki,ale tu juz bym sie zastanawiala glebiej.Na since,opuchniecia,coz chyba lod najlepszy.Ostatnio dzieki recenzji KWC kupilam Oligo 25 pod oczy sztyft.Rewelacyjny.Sincow-zero,opuchniecia-brak.Skora napieta,zmarszczek nie widac,nawilzona,coz chciec wiecej.Ale ten sztyfcik juz watpie zeby pomogl w przypadku dojrzalej skory.Dla mlodych jak znalazl.Ja osobiscie polecam.Kurcze,ilekroc ktos pyta o kremik na takie dolegliwosci,ostatnio tylko o nim pisze(juz mi sie znudzilo).Jestem wrecz nim zauroczona
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 23:31   #36
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: co powinien zawierac krem po oczy?

Aha.Taki sztyfcik to rowniez niezla swietna pomoc w kazdej chwili na podpuchniete oczy i since pod nimi.Malutki,w sam raz do torebki.Jesli chodzi jakie skladniki powinien zawierac krem pod oczy.Najlepiej i przede wszystkim filtry,przeciwutleniacze, witaminy,glownie C,retinol.Szczerze mowiac,unikam takich dziwnych,nowych,opatentow anych skladnikow w kremach,poniewaz najczesciej mimo zapewnien producenta,nie wiele dzialaja,a za te drogie skladniki (czesto w minimalnych ilosciach)trzeba sporo placic.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 09:40   #37
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: co powinien zawierac krem po oczy?

No tak. Masz sporo racji. Człowiek się doedukował co do składów i działających kosmetyków i w zasadzie widzi, że mało co tu będzie super działać, a producenci wysokopółkowych kremów obiecują nam baaaaardzo wiele nie zawsze są to obietnice bez pokrycie.
Seria Repairwear jest dobra, możesz śmiało tego kremu uzywać. W celu głębszej regeneracji - może jakiś apteczny krem z wit C albo retinaldehyd - Active C czy Ystheal? W dzień oczywiście filtr na te okolice (trzeba dobrze wybrać, bo dla mnie większośc kremów z filtrem jest zbyt drażniąca na tę okolicę, ale Bioderma Max Fluide jest super!). Fitohormony w kremie mogą stosować oczywiście osoby młode, bo to dobry przeciwutleniacz (tych zawsze powinnyśmy używać dużo, w dzień pod filtr zwłaszcza). Kolagen to raczej głębiej nie zadziała. Osobiście nie wierzę w preparaty, które mają niby stymulować wytwarzanie kolagenu gdzieś głęboko w skórze - zdaje się że to jakiś pic
A, no i ja jeszcze jestem fanką pseudobotoksów, czyli kremów, które trochę odprężają skórę wiem, że na długofalowe działanie nie mam co liczyć, ale zawsze to jakaś profilaktyka

Pozdrawiam!
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-13, 16:42   #38
noemi_kh
Rozeznanie
 
Avatar noemi_kh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 519
Dot.: co powinien zawierac krem po oczy?

Wkradłam sie w wątek bo też jestem na etapie dobierania kremu pod oczy.
Kupiłam sobie taki z fitohormonami i wit. C i koleżanka (z zawodu kosmetyczka) powiedziała że jest dla mnie za mocny i kazała odstawić (Mam 22 lata) Racje miała czy przesadza? JEsteśmy w tym samym wieku, ale mam zdecydowanie więcej drobnych zmarszczek i cienie pod oczami niż ona, więc może powinnam takich używać? Pomóżcie!
noemi_kh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 18:40   #39
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: co powinien zawierac krem po oczy?

Cytat:
Napisane przez noemi_kh
Wkradłam sie w wątek bo też jestem na etapie dobierania kremu pod oczy.
Kupiłam sobie taki z fitohormonami i wit. C i koleżanka (z zawodu kosmetyczka) powiedziała że jest dla mnie za mocny i kazała odstawić (Mam 22 lata) Racje miała czy przesadza? JEsteśmy w tym samym wieku, ale mam zdecydowanie więcej drobnych zmarszczek i cienie pod oczami niż ona, więc może powinnam takich używać? Pomóżcie!
Spokojnie możesz używać, zwłaszcza, jeśli Twoja skóra jest lekko zniszczona. Fitohormony będą działać tylko jako przeciwutleniacz - nie odmłodzą. Wit C pomoże zregenerować skórę
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 18:52   #40
roztoczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 165
Dot.: co powinien zawierac krem po oczy?

Wiesz teoretycznie ten krem, który używasz powinien się świetnie spisać na Twój problem On jest naprawdę dobry, moim skromnym zdaniem A jeszcze jedno: dostał w tym roku Doskonałość Roku TS (2005) - wieści z ostatniej chwili Polecam również kremy pod oczy Kanebo, naprawdę bardzo dobre... Pozdrawiam
roztoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 19:31   #41
noemi_kh
Rozeznanie
 
Avatar noemi_kh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 519
Dot.: co powinien zawierac krem po oczy?

Wielkie dzięki! To już jestem spokojna
noemi_kh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-13, 22:28   #42
adria21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: co powinien zawierac krem po oczy?

Dziekuje slicznie za pomoc i rady. Kiedy dokonam zakupu nie omieszkam sie podzielic wrazeniami

Jesli chodzi o Active C, teraz mam krem do twarzy z tej serii i jestem bardzo zadowolona, natomiast wydanie pod oczy odstawilam znuzona brakiem ofektow i ostatnio musialo trafic do kosza - minal czas przydatnosci :-(

I jeszcze jedno pytanie...

Jak sobie radzicie z tym, ze macie jednoczesnie pare probek i krem, ktory sie wlasnie konczy i probki biora sie stad, ze zaczelyscie poszukiwanie nowego kremu? Mi juz rece opadaja kiedy wchodze do lazienki i widze trzy probki z sephory i trzy z douglasa... ;-( Jak nad tym panujecie??? Skad wiedziec, ktora zadziala? Jak nie ulec chwilowemu efektowi (czyt. autosugestii?)

dzieki raz jeszcze

pozdrawiam cieplutko
adria21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 22:50   #43
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: co powinien zawierac krem po oczy?

Cytat:
Napisane przez adria21

Jak sobie radzicie z tym, ze macie jednoczesnie pare probek i krem, ktory sie wlasnie konczy i probki biora sie stad, ze zaczelyscie poszukiwanie nowego kremu? Mi juz rece opadaja kiedy wchodze do lazienki i widze trzy probki z sephory i trzy z douglasa... ;-( Jak nad tym panujecie??? Skad wiedziec, ktora zadziala? Jak nie ulec chwilowemu efektowi (czyt. autosugestii?)
Przestalam brac probki kremow tylko perfumy!
A juz na serio - wydaje mi sie, ze taka seforowa probka to za malo, zeby sie przekonac , czy specyfik dziala. Moze pomoc sie rozeznac w konsystencji (ja np nie znosze zelowych) czy zapachu ale jak na nas dziala kosmetyk, widac dopiero po dluzyszm czasie.
Tak sie ostatnio przekonalam o kremie/balsamie dr Hauschka - po trzech miesiacach regularnego stosowania z poczatkowego zachwycajacego efektu nie zostalo absolutnie NIC - zmarszczki jak Row Marianski! Co tam jeden - rowkow jak na plycie gramofonowej

Zgadzam sie co do witaminy C, fiohormonow, witaminy E, pochodnych witaminy A.
Ciesze sie, ze podoba Wam sie sztyfcik Vichy - sama go zglosilam do KWC
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 23:39   #44
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: co powinien zawierac krem po oczy?

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Przestalam brac probki kremow tylko perfumy!
A juz na serio - wydaje mi sie, ze taka seforowa probka to za malo, zeby sie przekonac , czy specyfik dziala. Moze pomoc sie rozeznac w konsystencji (ja np nie znosze zelowych) czy zapachu ale jak na nas dziala kosmetyk, widac dopiero po dluzyszm czasie.
Tak sie ostatnio przekonalam o kremie/balsamie dr Hauschka - po trzech miesiacach regularnego stosowania z poczatkowego zachwycajacego efektu nie zostalo absolutnie NIC - zmarszczki jak Row Marianski! Co tam jeden - rowkow jak na plycie gramofonowej

Zgadzam sie co do witaminy C, fiohormonow, witaminy E, pochodnych witaminy A.
Ciesze sie, ze podoba Wam sie sztyfcik Vichy - sama go zglosilam do KWC
Mam male pytanie.Sztyfcik jest super,ale pomimo tego nie ma ani filtrow,ani skladnikow przeciwzmarszczkowych.Tak sie ostatnio zastanawialam,czy po zaaplikowaniu sztyftu moge nalozyc dodatkowy krem pod oczy.Czy to nie za duzo?
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 09:30   #45
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: co powinien zawierac krem po oczy?

Mysle, ze nie - sama zawsze na jakis lekki krem nakladam za dnia filtr (Avene, nie migruje jak Antheliosy) a wieczorem albo solo Juvit+wit E, albo na np lekki specyfik zelowy, jeszcze maselko shea L'Occitane. Powoli z moja skora tam dochodze do ladu po zniszczeniach spowodowanych balsamem Hauschki.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 11:53   #46
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: co powinien zawierac krem po oczy?

Cytat:
Napisane przez adria21
A ja chcialabym dobrze odzywic zmeczone od siedzenia przed kompem i zycia w szalonym, zestresowanym tempie, oczy.
oczu nie odżywisz za pomocą kremu polecam preparaty doustne z wyciągiem z borówki, z luteiną. pomagają na zmęczone oczy do tego przerwy w pracy przy komputerze, chłodzące żele ze świetlika itp.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 14:16   #47
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: co powinien zawierac krem po oczy?

Cytat:
Napisane przez Aneta???
Mam male pytanie.Sztyfcik jest super,ale pomimo tego nie ma ani filtrow,ani skladnikow przeciwzmarszczkowych.Tak sie ostatnio zastanawialam,czy po zaaplikowaniu sztyftu moge nalozyc dodatkowy krem pod oczy.Czy to nie za duzo?
Jasne że możesz - ja tak zawsze robię rano aplikuję krem pod oczy, potem filtr Biodermy, który świetnie nawilża Wieczorem też krem pod oczy plus troszkę Nanobase, które powoli staje się moim najważniejszym kosmetykiem
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 15:08   #48
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: co powinien zawierac krem po oczy?

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Jasne że możesz - ja tak zawsze robię rano aplikuję krem pod oczy, potem filtr Biodermy, który świetnie nawilża Wieczorem też krem pod oczy plus troszkę Nanobase, które powoli staje się moim najważniejszym kosmetykiem

Z tym Nanobase pod oczy tez sprobowac musze,jest bardzo dobry,ale zawsze uzywalam go tylko na twarz (na noc),gdy moja skora byla nieco odwodniona i przesuszona
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 16:24   #49
adria21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: co powinien zawierac krem po oczy?

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
rano aplikuję krem pod oczy, potem filtr Biodermy, który świetnie nawilża Wieczorem też krem pod oczy plus troszkę Nanobase, które powoli staje się moim najważniejszym kosmetykiem
Filtr Biodermy czyli Max Fluide? (jak silnym jes blokerem?), a co to Nanobase - przepraszam jesli pytam o jakas oczywistosc lecz... raczkuje dopiero

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Przestalam brac probki kremow tylko perfumy!
A juz na serio - wydaje mi sie, ze taka seforowa probka to za malo, zeby sie przekonac , czy specyfik dziala. Moze pomoc sie rozeznac w konsystencji (ja np nie znosze zelowych) czy zapachu ale jak na nas dziala kosmetyk, widac dopiero po dluzyszm czasie.
Jak w takim razie przetestowac? Zgadzam sie z tym co napisalas, ale w tej sytuacji kazdy zakup... bedzie z definicji ryzykiem ;-(

Pozdrawiam

Ada
adria21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-15, 16:39   #50
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: co powinien zawierac krem po oczy?

Cytat:
Filtr Biodermy czyli Max Fluide? (jak silnym jes blokerem?), a co to Nanobase - przepraszam jesli pytam o jakas oczywistosc lecz... raczkuje dopiero
Photoderm Max to filtr 100 występuje w dwóch wersjach - tonującej i nietonującej. Nie! W trzech - przepraszam - teraz dla tłustolicych mamy jeszcze fluid, też bezbarwny

Nanobase bardzo tłusty krem z apteki - swietny pod oczyska smocze. ja jeszcze nie używałam, ale skoro Smoczyca tak reklamuje to chyba się skuszę i zakupię

Cytat:
Jak w takim razie przetestowac? Zgadzam sie z tym co napisalas, ale w tej sytuacji kazdy zakup... bedzie z definicji ryzykiem ;-(
No niestety - chcąc zobaczyć JAK DZIAŁA musiałabyś dłużej poużywać. Jak się prezentuje, jak pachnie - to tylko z próbek...
Tak to już jest, niestety
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 19:11   #51
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 709
Dot.: co powinien zawierac krem po oczy?



Bioderma ma kremik specjalnie pod oczy i okolice ust:
Photoderm ANTI-AGE creme fine Contour das yeus SPF 30
(cena w aptece 29 zl, 15ml)
Troche szczypie w oczy,jak sie niechcacy do nich dostanie.
Tlusty, ale szybko sie wchlania


pozdrawiam
aniolek
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 19:36   #52
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: co powinien zawierac krem po oczy?

Cytat:
Napisane przez adria21
Jak sobie radzicie z tym, ze macie jednoczesnie pare probek i krem, ktory sie wlasnie konczy i probki biora sie stad, ze zaczelyscie poszukiwanie nowego kremu? Mi juz rece opadaja kiedy wchodze do lazienki i widze trzy probki z sephory i trzy z douglasa... ;-( Jak nad tym panujecie??? Skad wiedziec, ktora zadziala? Jak nie ulec chwilowemu efektowi (czyt. autosugestii?)
Ja staram się nie przesadzać z próbkami. Znaczy nie biorę ich w wielkiej ilości. Mam koszyczek na próbki i tam je wrzucam. Częśc zużywam sama, trochę oddaję kolezankom i mamie oraz siostrze. moim zdaniem nawet duża próbka nie ma szans specjalnie zadziałać - choćby z tego powodu że cykl odnowy skóry to 28 dni ja po próbce tylko przekonuję się czy dany kosmetyk mi pasuje konsystencją, czy nie podrażnia, itd.
No i Sylwiasta ma rację, też wolę próbki perfum
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 19:41   #53
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: co powinien zawierac krem po oczy?

Cytat:
Napisane przez adria21
Filtr Biodermy czyli Max Fluide? (jak silnym jes blokerem?), a co to Nanobase - przepraszam jesli pytam o jakas oczywistosc lecz... raczkuje dopiero
Dokładnie tak przerobiłam wszystkie filtry Biodermy oprócz tego ciemnego tonującego i najbardziej pasuje mi wersja Max Fluide. Nie piecze, nie szczypie, dobrze nawilża, nie jest ultra tłusta. Nakładam na całą twarz, nie tylko pod oczy.
Nanobase - uniwersalny nawilżacz. Stosuję na noc na przesuszone partie skóry:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3321
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 20:12   #54
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 709
Dot.: co powinien zawierac krem po oczy?



Ja tez uwielbiam Bioderme
Mam Fluide i Krem tonujacy... roznica w konsystencji ogromna
Fluide to delikatne mleczko, wszystko tak jak napisala Smoczyca
a Krem tonujacy to krem - raczej tlustawy, ma sie wrazenie jakby wcale nie wchlanial sie, na lato - nie polecam, widac go, swieci sie na buzi... ale na zimne dni jako krem nawilzajacy jest bardzo dobry Wyglada ja podklad, grubo nalozony Koloru raczej dopasowac sie nie da. Po ok 4 h (max) lepiej go zmyc i nalozyc ponownie - bo wyglada koszmarnie dziwnie (ma sie wrazenie, jakby kolor znikl nierownomiernie, a zostal sam "tluszcz" )

pozdrawiam
aniolek
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 20:24   #55
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: co powinien zawierac krem po oczy?

O a ten pod oczy o którym wspominasz Aniołku - Bioderma Photoderm Anti Age - dla mnie niestety okazał się niewypałem - strasznie podrażniał mi oczy, piekło, szczypało i puchło wszystko jak szalone
A z Biodermy uzywałam też dość długo filtra dla naczynkowców - Photoderm Flush - też był lekko tonujący, i kolor o dziwo bardzo jaśniutki, ale niestety okropnie się wałkował - nawet nałożony na czystą, gołą skórę dałam sobie w końcu z nim spokój bo co to za ochrona co się wałkuje...

Co nie zmienia faktu, że Photoderm Max Fluide jest dla mnie osobiście najlepszym niebarwionym kremem z filtrem, zuzyłam już trzy tubki!

Pozdrówka
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 11:30   #56
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 709
Dot.: co powinien zawierac krem po oczy?

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
O a ten pod oczy o którym wspominasz Aniołku - Bioderma Photoderm Anti Age - dla mnie niestety okazał się niewypałem - strasznie podrażniał mi oczy, piekło, szczypało i puchło wszystko jak szalone .....
Dokladnie tak a juz myslalam, ze mam pecha do tego kremu
teraz "naprawiam" oczy kremikiem Ziaja pietruszkowym - taki tani (ok. 5 zl) i nic nie szczypie, naprawde fajny, ale bez filtra
Faktycznie kremy tonujace jakos nie bardzo im wyszly, ale Fluide super
i tez juz go uzywam na cala buzie

pozdrawiam
aniolek
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 07:41   #57
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: co powinien zawierac krem po oczy?

dziewczynki,
potrzebuję dobrego kremu na zmarszczki po oczy. stosowałam różne mazidla ale siata pod oczami coraz większa. może coś z retinolem po. mam 32 lata. proszę o pomoc
merra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 09:22   #58
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Dot.: co powinien zawierac krem po oczy?

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Osobiście nie wierzę w preparaty, które mają niby stymulować wytwarzanie kolagenu gdzieś głęboko w skórze - zdaje się że to jakiś pic


Pozdrawiam!

Masz jakieś informacje na ten temat?
pozdrawiam
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 20:33   #59
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Question Nowy krem Garniera pod oczy-ktos juz testowal?

Podcczas buszowania po Londynskich sklepach z kosmetykami odkrylam nowosc Garniera 15ml tubka, ktory w 4 tygodnia ma zapenic rozjasnienie cieni pod oczami i zniewalajace spojrzenie.Nie mam pewnosci co do tego czy produkt ten jest juz w POlsce ale moze jet juz ktos kto go testowal.Prosze o recenzje czy warto go nabyc??
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 20:49   #60
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nowy krem Garniera pod oczy-ktos juz testowal?

przypadkiem to ten krem w zielonym opakowaniu ??? z serii Nahrologie... czy jeszcze jakis inny...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-25 10:58:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.