TURBO FIRE - palarnia tłuszczu! - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-10, 21:02   #4981
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez makkapakka Pokaż wiadomość
lower 20
filmik na nogi rewelacja!
Prawda, że fajne

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez pink987 Pokaż wiadomość
może rzeczywiście masz rację
ale takim zupełnym nowicjuszem w sporcie nie jestem (...)
więc trzymajcie kciuki
Ja też nowicjuszem nie byłam, miałam tylko trochę leniwej przerwy pomiędzy aktywniejszym trybem a rozpoczęciem TF i też odczułam ten program Więc tak jak mówię, daj sobie czas. Potrenujesz trochę, zobaczysz co i jak, i ewentualnie wtedy mieszaj

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
Kurczę, ja się boję, że za bardzo sobie wyrobię nogi... Jak kiedyś chodziłam na fitness, to po jakiś 1,5 miesięca koleżanka do mnie "Ćwiczysz coś? Masz już tak widoczne mięśnie na nogach jak idziesz..." I wcale nie wyglądało to ładnie Bo najwięcej tłuszczu mam z tyłu nóg i od środka, a jak się mięśnie wyrabiają, to od razu je od frontu widać. I nie wiem co z tym zrobić

Ponadto zmieniłam sobie program i dziś zrobiłam HIIT25. Uwielbiam hiity, teraz już mogę to śmiało powiedzieć
Powiedziałabym, że raczej zrzucisz z nich (mięśni)tłuszczyk i zacznie je być widać, i zaczną wyglądać tak jak powinny. Lepiej mieć odtłuszczone, wysportowane nogi, niż bezkształtne kołki To nie program kulturystyczny żeby od razu niewiadomo co ci się z tymi nogami stało Moim zdaniem nie potrzebnie od razu przejmujesz się czymś co się w ogóle nie stało, i niewiadomo nawet czy się stanie

Pokaż te nogi to ocenimy czy okej czy nie i zobaczymy gdzie Ty masz to wyrobione
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 21:11   #4982
plumvalla
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 719
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

uff własnie skończyłam perwszy fire 55.....nie było lekko, ale poszło
plumvalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 21:27   #4983
violetxprison
Raczkowanie
 
Avatar violetxprison
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 151
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

ja po dwóch pierwszych dniach, jakoś dałam rade mimo ze faktycznie w niektorych momentach zupelnie nie nadążałam i strasznie sie rzucałam po pokoju mam nadzieje ze jutro będą jakies zakwasy bo to znaczy ze dobrzzz dzisiaj mnie bolą ale nie mięśnie bynajmniej...
violetxprison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 21:30   #4984
violetxprison
Raczkowanie
 
Avatar violetxprison
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 151
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

a dziewczynyy gdzie dorwałyście gumę do CORE miedzy innymi..?
violetxprison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 21:39   #4985
Hihotka
Przyczajenie
 
Avatar Hihotka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 13
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez pink987 Pokaż wiadomość
HIIT 15 zaliczone
w czasie ćwiczeń wydawało mi się, że w ogóle się nie męczę, a jak przystanęłam przed stretchem to dopiero zobaczyłam, że pot mi się z czoła leje
jest suuuper aż mi się nie chce jutro przerwy robić.. ale na razie, jako nowicjusz będę postępować zgodnie z rozkładem jazdy.

ah... ale mnie to pozytywnie nakręca ja chcę jeszcze [COLOR="Silver"]
Ja też już jestem po i jestem bardzo pozytywnie nastawiona, pod koniec wydawało mi się, że już nie dam rady ostatniego powtórzenia zrobić, ale zmotywowałam się i zrobiłam na 100%. Byłam padnięta po tych 15 minutach ale pełna energii i też mi się nie chce tej przerwy robić. Ale chyba trzeba, żeby się mięśnie zregenerowały
Cytat:
Napisane przez plumvalla Pokaż wiadomość
uff własnie skończyłam perwszy fire 55.....nie było lekko, ale poszło
Gratulacje Mnie to czeka już w piątek Strasznie długie wydaje mi się to 55...Nie nudziło Ci się w połowie?
__________________
Turbo Fire 2/12
54kg-->48kg
Hihotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 21:41   #4986
pink987
Raczkowanie
 
Avatar pink987
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 146
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Ja też nowicjuszem nie byłam, miałam tylko trochę leniwej przerwy pomiędzy aktywniejszym trybem a rozpoczęciem TF i też odczułam ten program Więc tak jak mówię, daj sobie czas. Potrenujesz trochę, zobaczysz co i jak, i ewentualnie wtedy mieszaj
czytam wszystko co piszesz i widzę, że doświadczona jesteś więc na pewno skorzystam z Twoich rad szczególnie, że Twoje efekty (ten spadek 10kg) świadczą same za siebie

Cytat:
Napisane przez plumvalla Pokaż wiadomość
uff własnie skończyłam perwszy fire 55.....nie było lekko, ale poszło
gratulacje

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez violetxprison Pokaż wiadomość
a dziewczynyy gdzie dorwałyście gumę do CORE miedzy innymi..?
ja i gumę i ekspander (tak to się chyba nazywa ) na allegro kupiłam:
przykładowa aukcja ekspandera: http://allegro.pl/body-trimmer-ekspa...042502624.html
i gumy: http://allegro.pl/tasma-do-cwiczen-2...034430914.html (zwróć uwagę na długość i na "moc", ja mam 2 metrową i średnią - zieloną) - może dziewczyny powiedzą jaka jest najodpowiedniejsza

z tego co widziałam to to i to jest wykorzystywane w tf

Edytowane przez pink987
Czas edycji: 2012-01-10 o 21:49
pink987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 23:03   #4987
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Prawda, że fajne

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------


Powiedziałabym, że raczej zrzucisz z nich (mięśni)tłuszczyk i zacznie je być widać, i zaczną wyglądać tak jak powinny. Lepiej mieć odtłuszczone, wysportowane nogi, niż bezkształtne kołki To nie program kulturystyczny żeby od razu niewiadomo co ci się z tymi nogami stało Moim zdaniem nie potrzebnie od razu przejmujesz się czymś co się w ogóle nie stało, i niewiadomo nawet czy się stanie

Pokaż te nogi to ocenimy czy okej czy nie i zobaczymy gdzie Ty masz to wyrobione

No właśnie problem w tym, że już zaczynają być widoczne te mięśnie i nogi się przez to wydają potężniejsze :P Ale wstydzę się pokazywać
Zobaczymy, co będzie dalej Może nie będzie tak źle, tak jak mówisz

Ale tak w ogóle to uważacie, że Szalinka ma ładną figurę? Bo jak dla mnie to bez szału... Owszem, płaski ten brzuszek, ale taki jakiś mało umięśniony jak na taką liczbę ćwiczeń... Poza tym prawie nie ma wcięcia w talii... Ciekawe, czy to efekt wytrenowania, czy po prostu miała tak fizjologicznie od urodzenia
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 23:56   #4988
Hihotka
Przyczajenie
 
Avatar Hihotka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 13
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość

Ale tak w ogóle to uważacie, że Szalinka ma ładną figurę? Bo jak dla mnie to bez szału... Owszem, płaski ten brzuszek, ale taki jakiś mało umięśniony jak na taką liczbę ćwiczeń... Poza tym prawie nie ma wcięcia w talii... Ciekawe, czy to efekt wytrenowania, czy po prostu miała tak fizjologicznie od urodzenia
Mnie się wydaje, że ma po prostu taka figurę, może nie wygląda najfajniej ale znam dużo osób szczupłych a bez wcięcia i takie już się urodziły:p Mnie się u Szalinki podoba to, że nie jest mocno "przypakowana" jak kulturystki tylko ma umięśnione ale smukłe ciało.
__________________
Turbo Fire 2/12
54kg-->48kg
Hihotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 04:08   #4989
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
Kurczę, ja się boję, że za bardzo sobie wyrobię nogi... Jak kiedyś chodziłam na fitness, to po jakiś 1,5 miesięca koleżanka do mnie "Ćwiczysz coś? Masz już tak widoczne mięśnie na nogach jak idziesz..." I wcale nie wyglądało to ładnie Bo najwięcej tłuszczu mam z tyłu nóg i od środka, a jak się mięśnie wyrabiają, to od razu je od frontu widać. I nie wiem co z tym zrobić
u mnie na wysmuklenie nóg najlepiej działał pilates. wrócę do niego jak za bardzo o zacznę przybierać w łydce.
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 05:22   #4990
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
No właśnie problem w tym, że już zaczynają być widoczne te mięśnie i nogi się przez to wydają potężniejsze :P Ale wstydzę się pokazywać
Zobaczymy, co będzie dalej Może nie będzie tak źle, tak jak mówisz

Ale tak w ogóle to uważacie, że Szalinka ma ładną figurę? Bo jak dla mnie to bez szału... Owszem, płaski ten brzuszek, ale taki jakiś mało umięśniony jak na taką liczbę ćwiczeń... Poza tym prawie nie ma wcięcia w talii... Ciekawe, czy to efekt wytrenowania, czy po prostu miała tak fizjologicznie od urodzenia
Czasem się zdarza, że jak ludzie mają otłuszczone ciałko i nagle zaczną się go pozbywać to fakt, że nagle gdzieś tam ujawnił się fragment mięśnia bywa dla nich szokiem (jakby to powiedziała piszczącym głosem Jillian: "Oh my god, I've got muscles" )
Może nie tyle co zaczyna je być widać bardziej, co nogi Tobie pod wpływem ćwiczeń napuchły i wydaje się Tobie, że są większe. Ale tylko sobie gdybam. Jakby było zdjęcie łatwiej byłoby coś powiedzieć
Ale TF to nie jest siłowy trening, nawet nie jest stricte na wyrabianie (rzeźbienie) nastawiony. On jest właśnie na zrzucenie. Tyle, że wiadomo ostateczne efekty zależą od pozycji, z której ktoś startuje oraz od tego jak organizm będzie reagował na takie treningi
Moim zdaniem lepszą figurkę ma jej siostra.
Sądzę, że ona po części ma taką budowę, że ma płaski brzuch ale mało umięśniony. Pewnie żeby miała tam bardziej widoczne mięśnie musiałaby najpierw zrobić masę, a potem rzeźbić. Zresztą podejrzewam, że przy takim jej trybie życia, aktywności, itp. sądzę, że ciężko byłoby jej z budowaniem większych mięśni. Poza tym ona jest dość niska (ok.157 cm), drobniutka i moim zdaniem bardziej umięśniona nie wyglądałaby dobrze
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 09:04   #4991
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

A ja skończyłam!!!! Chalean Extreme - nadchodzę
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 10:32   #4992
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Czasem się zdarza, że jak ludzie mają otłuszczone ciałko i nagle zaczną się go pozbywać to fakt, że nagle gdzieś tam ujawnił się fragment mięśnia bywa dla nich szokiem (jakby to powiedziała piszczącym głosem Jillian: "Oh my god, I've got muscles" )
Może nie tyle co zaczyna je być widać bardziej, co nogi Tobie pod wpływem ćwiczeń napuchły i wydaje się Tobie, że są większe. Ale tylko sobie gdybam. Jakby było zdjęcie łatwiej byłoby coś powiedzieć
Ale TF to nie jest siłowy trening, nawet nie jest stricte na wyrabianie (rzeźbienie) nastawiony. On jest właśnie na zrzucenie. Tyle, że wiadomo ostateczne efekty zależą od pozycji, z której ktoś startuje oraz od tego jak organizm będzie reagował na takie treningi
Moim zdaniem lepszą figurkę ma jej siostra.
Sądzę, że ona po części ma taką budowę, że ma płaski brzuch ale mało umięśniony. Pewnie żeby miała tam bardziej widoczne mięśnie musiałaby najpierw zrobić masę, a potem rzeźbić. Zresztą podejrzewam, że przy takim jej trybie życia, aktywności, itp. sądzę, że ciężko byłoby jej z budowaniem większych mięśni. Poza tym ona jest dość niska (ok.157 cm), drobniutka i moim zdaniem bardziej umięśniona nie wyglądałaby dobrze
Studia medyczne w dużym stopniu uświadomiły mnie, ile mam mięśni, nie muszę ich dodatkowo oglądać na sobie
A przyglądałyście się tym wszystkim kobietom ćwiczącym z nimi? Mają takie umięśnione ręce i nogi, że aż czasem strach patrzeć. Nie wiem, czy da się zrzucić kilogramy poprzez intensywne ćwiczenia i nie pójść ani trochę w masę mięśniową. Wystarczy jeść po każdym treningu trochę białka, i już pójdzie.
Na filmikach nie wygląda na taką niziutką Ech... Niscy ludzie mają prościej - żeby osiągnąć fajną sylwetkę wystarczy im zrzucić 5 kg i już widać znaczącą różnicę. A wysocy to szkoda gadać Dla przykładu moja koleżanka mająca 158 cm zrzuciła kiedyś 4 kg i wyglądała już super, bardzo szczuplutka, a ja po zrzuceniu też 4 kg nie różniłam się prawie niczym (przy wzroście 174 cm). Ech...
Ale nic. Trzeba walczyć


Neitka - gratulacje!!!!!!!! Opisz nam teraz jak tam się ma Twoje ciałko po zakończeniu TF
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy

Edytowane przez Jovisse
Czas edycji: 2012-01-11 o 10:33
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 12:52   #4993
pink987
Raczkowanie
 
Avatar pink987
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 146
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
A ja skończyłam!!!! Chalean Extreme - nadchodzę
gratulacje a jak efekty po całym TF?
Chalean Extreme - na tym to dopiero można mięśnie zbudować tak sądzę po filmikach z neta

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość

Ponadto... Rozpiska z początku wątku różni się od tej, co krąży po chomikach. Wydaje mi się, ze ten plan dla początkujących na 1 stronie wątku wcale nim nie jest? Bo tak od razu fire 55 EZ? Wydaje mi się, że te chomikowe są prawidłowe, bo nie są tak agresywne... Ale nie wiem?
Ja idę tym planem chomikowym.
czy mogłabyś tu wrzucić tą super podstawową rozpiskę o której mówisz? bo poznałam dziewczynę, która też bardzo chciałaby zacząć tf, ale uważa że nie ma zupełnie kondycji na wersję tradycyjną. Ściągnęła już filmiki z chomika, ale rozpiski tam nie było. Z góry dzięki

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
A przyglądałyście się tym wszystkim kobietom ćwiczącym z nimi? Mają takie umięśnione ręce i nogi, że aż czasem strach patrzeć.
według mnie większość z nich wygląda naprawdę dobrze ale trzeba wziąć pod uwagę, że do filmików wzięli pewnie osoby o ponadprzeciętnej kondycji, które pierwsze 5 miesięcy z tf mają już za sobą i możliwe, że ćwiczą też coś innego, albo chodzą na siłownię.

Edytowane przez pink987
Czas edycji: 2012-01-11 o 12:56
pink987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 13:49   #4994
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
A ja skończyłam!!!! Chalean Extreme - nadchodzę
I jak efekty, pisz co sie zmieniło i ile stracilaś
I zapraszamy zapraszamy do CE ja za 3 dni kończę 2 miesiąc i zaczynam najfajniszy ponoć miesiać lean

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
A przyglądałyście się tym wszystkim kobietom ćwiczącym z nimi? Mają takie umięśnione ręce i nogi, że aż czasem strach patrzeć. Nie wiem, czy da się zrzucić kilogramy poprzez intensywne ćwiczenia i nie pójść ani trochę w masę mięśniową. Wystarczy jeść po każdym treningu trochę białka, i już pójdzie.
Na filmikach nie wygląda na taką niziutką Ech... Niscy ludzie mają prościej - żeby osiągnąć fajną sylwetkę wystarczy im zrzucić 5 kg i już widać znaczącą różnicę. A wysocy to szkoda gadać Dla przykładu moja koleżanka mająca 158 cm zrzuciła kiedyś 4 kg i wyglądała już super, bardzo szczuplutka, a ja po zrzuceniu też 4 kg nie różniłam się prawie niczym (przy wzroście 174 cm). Ech...
Te kobiety wyglądają cudownie i wcale nie maja az tak strasznych mieśni dużych (no moze poza jedna taka bladynka w kitce co cwiczy cos w wieku Szaliny ona to ma dobrze "zmasowane" nożki )ale nawet ona jest oki, wole ja niz jakies chuderlaki Za to bardzo fajnie wygląda kolezakna Szaliny z filmiku fire30 co z nia cwiczy na podescie jest taka jędrna i ..."apetyczna" hehe bez podtekstow oczywiscie
masa mięsniowa jest potrzebna, nie tzreba się jej bać bo przynosi bardzo duzo kozysci (jak juz przestaneimy cwiczyc a bedziemy mieli miesnie to beda one nam pomagac spalac dodatkwowe kalorie)zreszta wcale tak łatwo miesni sie nie dorobimy, samo białko nie pomoze...musi sie na to skłądac bardzo duzo czynnikow, zreszta cwiczenia to tylko 30% sukcesu do miesni .... 70% to odpowiednia dieta, a przy tf mozemy co najwyzej miesnie wzmocnic...watpie zeby ktoś po tym programie "przypakował"
Ale za to na niskim od razu widac kazdy dodatkowy kilogram....a na wysokim troche czasu minie zanim zacznie to byc widoczne ja mam 1,67 wiec jestem gdzies pośrodku

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

[QUOTE=pink987;31551328]Chalean Extreme - na tym to dopiero można mięśnie zbudować tak sądzę po filmikach z neta

QUOTE]
Nie tyle zbudować co wzmocnic to na pewno
Zeby zbudowac trzeba trenowac troche pod innym kątem i mimo wszystko z duzym obciazeniem + specjalna dieta
Ja cwicze juz 2miesiace i to co zaobserwowałam to nietyle "nabranie" miesni co spalenie tłuszczyku i odrycie tego co miałam + na pewno wzmocnienie - raczki, troche brzuszek POŚLADKI ojjj zaczeły ładnie odstawac, i nogi tez zaczynaja sie miesnie RYSOWAC i odsłaniac spod tłuszczu nie czytac pakowac i rosnać Dodatkowo metabolizm podkrecony...uuu nie ma juz problemu z wc

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez pink987 Pokaż wiadomość

według mnie większość z nich wygląda naprawdę dobrze ale trzeba wziąć pod uwagę, że do filmików wzięli pewnie osoby o ponadprzeciętnej kondycji, które pierwsze 5 miesięcy z tf mają już za sobą i możliwe, że ćwiczą też coś innego, albo chodzą na siłownię.
90% z tych osob co cwicza razem z nia to albo instruktorzy fitness, albo cwiczacy juz duzo duzo czasu po pieciu miesiacach raczej ciezko wygladac tak jak oni...na to trzeba duzo czasu i ciezkiej pracy. Ale wygladaja swietnie
Ostatnio na FB Szalina zamiesciła metamorfoze dziewczyny która naprawde sporo zrzucila i wygladała super i w nagrodę Szalina zaprosiła ją do nagrywania filmikow do TF macie link:
http://www.youtube.com/watch?v=QyWUl32lFME
takze nie ma tam takich całkiem "zielonych" ludzi
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 14:12   #4995
pink987
Raczkowanie
 
Avatar pink987
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 146
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
90% z tych osob co cwicza razem z nia to albo instruktorzy fitness, albo cwiczacy juz duzo duzo czasu po pieciu miesiacach raczej ciezko wygladac tak jak oni...na to trzeba duzo czasu i ciezkiej pracy. Ale wygladaja swietnie
Ostatnio na FB Szalina zamiesciła metamorfoze dziewczyny która naprawde sporo zrzucila i wygladała super i w nagrodę Szalina zaprosiła ją do nagrywania filmikow do TF macie link:
http://www.youtube.com/watch?v=QyWUl32lFME
takze nie ma tam takich całkiem "zielonych" ludzi
właśnie tak mi się wydawało, że nikt po 5 miesiącach nie będzie miał takich mięśni
__________________
Turbo fire - w akcji

72; 71; 70 69; 68; 67; 66; 65 64; 63; 62; 61; 60 59; 58; 57; 56; 55

Edytowane przez pink987
Czas edycji: 2012-01-11 o 14:20
pink987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 14:22   #4996
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Hihotka Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że ma po prostu taka figurę, może nie wygląda najfajniej ale znam dużo osób szczupłych a bez wcięcia i takie już się urodziły:p Mnie się u Szalinki podoba to, że nie jest mocno "przypakowana" jak kulturystki tylko ma umięśnione ale smukłe ciało.
Mnie się strasznie podobają te kobiety, które ćwiczą razem z innymi Mam swoje faworytki, kilka sylwetek mi się nie podoba(jedna kobieta ma straszne ręce ), ale generalnie podziwiam je i dostaje doładowanie energii, kiedy padam na ryjek, a tu taaaaki tyłeczek przede mną skacze

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
A ja skończyłam!!!! Chalean Extreme - nadchodzę
Gratulacje!
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 14:55   #4997
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Toście się rozpisały

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
A ja skończyłam!!!! Chalean Extreme - nadchodzę
I jak po całym TF, czekam na relację fotosy też mile widziane

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
A przyglądałyście się tym wszystkim kobietom ćwiczącym z nimi? Mają takie umięśnione ręce i nogi, że aż czasem strach patrzeć. Nie wiem, czy da się zrzucić kilogramy poprzez intensywne ćwiczenia i nie pójść ani trochę w masę mięśniową. Wystarczy jeść po każdym treningu trochę białka, i już pójdzie.
Na filmikach nie wygląda na taką niziutką Ech... Niscy ludzie mają prościej - żeby osiągnąć fajną sylwetkę wystarczy im zrzucić 5 kg i już widać znaczącą różnicę. A wysocy to szkoda gadać Dla przykładu moja koleżanka mająca 158 cm zrzuciła kiedyś 4 kg i wyglądała już super, bardzo szczuplutka, a ja po zrzuceniu też 4 kg nie różniłam się prawie niczym (przy wzroście 174 cm). Ech...
Ale nic. Trzeba walczyć.
Jak Ciebie czytam to mam odrobinę wrażenie, że reagujesz tak jak niektóre kobiety: "nie zrobię tego/tamtego bo mi się mięśnie wyrobią" i tak jakbyś była zbyt zapatrzona w te mięśnie A mięśnie to przeca nie wszystko
One w większości mają superowe fitnessowe sylwetki Wyglądają właśnie tak jak powinny. Takie kobiety mogę oglądać, bo na te chuderlawe zagłodzone kościotrupy patrzeć już nie mogę w tych wszystkich czasopismach, TV i innych. Błeh
Ja zrzuciłam 10 kg i wierz mi, że nie poszłam nic w masę mięśniową (kto widział efekty może potwierdzić).
Kobietom nie wystarczy jeść tylko trochę białka, trzeba mieć mega porządną dietę bez jakichkolwiek odstępstw i bardzo porządny trening. I na to żeby pójść w mięśnie potrzeba siłowego, a nie intensywnego cardio (to co najwyżej jako uzupełnienie). Więc to co można uzyskać po TF to zrzucenie balastu w postaci tłuszczyku i odsłonięcie tego co się ma pod spodem. Ale na budowanie masy mięśniowej czy niewiadomo jakie rzeźbienie bym nie liczyła
Ja mam 173 cm, więc wiem co czujesz

Cytat:
Napisane przez pink987 Pokaż wiadomość
Chalean Extreme - na tym to dopiero można mięśnie zbudować tak sądzę po filmikach z neta

według mnie większość z nich wygląda naprawdę dobrze ale trzeba wziąć pod uwagę, że do filmików wzięli pewnie osoby o ponadprzeciętnej kondycji, które pierwsze 5 miesięcy z tf mają już za sobą i możliwe, że ćwiczą też coś innego, albo chodzą na siłownię.
Na CE raczej rzeźbienie niż budowanie wielkich mięśni, a to w sumie też zależy z jakiego pułapu się startuje Jak ktoś zrzucił to co miał do zrzucenia i ma w czym rzeźbić to może osiągnąć wizualnie ciekawsze efekty niż osoba, która ma jeszcze sporo do zrzucenia.
Bardziej chyba jak ktoś chce mocno na mięśnie podziałać to cała seria P90 z Hortonem.
Wzięli osoby, które też ukończyły TF. Część z nich to fakt jacyś instruktorzy. Ale jest gdzieś w sieci filmik o tych osobach z zespołu i z niego wynika, że część to normalne osoby, które trenują bo lubią ruch. Jedna babeczka ma w ogóle 7 dzieci, inna przed TF po ciąży wyglądała naprawdę ogromnie. A teraz takie laseczki, że ho ho



A mnie dzisiaj siłówka czeka A potem KB&T. Więc Szalinka dzisiaj ode mnie odpoczywa.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 15:58   #4998
pink987
Raczkowanie
 
Avatar pink987
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 146
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Wzięli osoby, które też ukończyły TF. Część z nich to fakt jacyś instruktorzy. Ale jest gdzieś w sieci filmik o tych osobach z zespołu i z niego wynika, że część to normalne osoby, które trenują bo lubią ruch. Jedna babeczka ma w ogóle 7 dzieci, inna przed TF po ciąży wyglądała naprawdę ogromnie. A teraz takie laseczki, że ho ho .
ja mam cały filmik o tych ludziach i ta z 7 dzieci to po prostu <wow>
__________________
Turbo fire - w akcji

72; 71; 70 69; 68; 67; 66; 65 64; 63; 62; 61; 60 59; 58; 57; 56; 55
pink987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 17:14   #4999
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
A ja skończyłam!!!! Chalean Extreme - nadchodzę


ja dziś 55 ez. jutro kończę 7 tydzień.
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 18:04   #5000
nathalyy
Raczkowanie
 
Avatar nathalyy
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 108
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
A ja skończyłam!!!! Chalean Extreme - nadchodzę
Gratulacje ! mi jeszcze 2 i pół tygodnia do końca poziomu podstawowego ) i czekam na opis Twoich efektów
Ja później przymierzam się znowu Turbo Jam a później Brazil Buff Lift
A dziś weszłam na strone beachbody i najbardziej mnei rozbawiły ćwiczenia o nazwie "Body Gospel" ogladałam filmiki i troche komicznie chwilami wyglądają próbowała któraś z Was tych ćwiczeń ?
__________________
Zaręczyny: 26.07.213
Ślub 25.04.2015


nattalia@op.pl
nathalyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 18:46   #5001
pink987
Raczkowanie
 
Avatar pink987
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 146
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez nathalyy Pokaż wiadomość
A dziś weszłam na strone beachbody i najbardziej mnei rozbawiły ćwiczenia o nazwie "Body Gospel" ogladałam filmiki i troche komicznie chwilami wyglądają próbowała któraś z Was tych ćwiczeń ?
nieźle się ubawiłam oglądając ten filmik i te obrazki za nimi: piękne widoczki, krzyże no i chór gospel. Zresztą body gospel to raczej z kimś grubszym mi się kojarzy


a ja dziś miałam rest i dobrze.. bo przeziębiona jestem i już sama nie wiem od czego mnie wszystko boli: czy od ćwiczeń czy od choroby pewnie to i to...

mam nadzieję, że jutro będzie lepiej bo tak czy siak ćwiczę
__________________
Turbo fire - w akcji

72; 71; 70 69; 68; 67; 66; 65 64; 63; 62; 61; 60 59; 58; 57; 56; 55
pink987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 22:06   #5002
plumvalla
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 719
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Core 20 i basen zaliczone a poza tym rozsiewam turbofirewego wirusa w pracy
plumvalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 08:46   #5003
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Jeeej, dziękuję za tyle gratulacji.. Fotosów nie mam, niestety, teraz przez CE to się już obfotografuję. Zanim konkretnie napiszę co się zmieniło i jak z wymiarami, opiszę swoje subiektywne odczucia.
1. Ciało jest umięśnione, poza nogami - one również schudły, ale nie zarysowały się jak reszta, ale to moja problematyczna część ciała.
2. Brzuch mam jak marzenie, a dodam, że jestem chora i mój gastrolog twierdził, że zawszę będę mieć tam sterczącą gulę.
3. Ramiona, plecy i pupa wyglądają super (tyłek mam sporo wyżej niż był).
4. Zero (!) cellulitu, a ponad 5 lat biorę tabsy.
5. Cudne - i naprawdę cudne proporcje sylwetki - wszystko na mnie leży duuużo lepiej niż kiedyś.

Dodam, że jadłam fatalnie i mam nadzieję, że teraz się poprawię ;D

A konkretnie to schudłam z 51,5 do 47,5 (nie zamierzałam tego, wiem, że to są niskie wagi, ale ja zawsze byłam lekka i jak mówię, niczego sobie nie odmawiam) przy 161 cm..

Wymiary:
Biust - cały czas 80
Talia 67 - 64
Pępek - 76 - 69
Biodra (najszersze miejsce) 91 - 87
Udo najszersze miejsce - 53 - 50
Łyda 35 - 33.5

Żałuję trochę, że nie mam pomiarów bica, bo wygląda lepiej, ale czy tam przybyło czy ubyło, to nie wiem
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:36   #5004
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Wątek przekroczył 5 ooo postów, więc zapraszam do jego kontynuacji tu:

__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.