Jakie perfumy wybrać by dodały pewności siebie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-07, 21:16   #1
kolorowa makata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Unhappy

Jakie perfumy wybrać by dodały pewności siebie?


Witam jestem nowa i szukam porady w kwestii doboru perfum( jeśli jest gdzieś taki wątek to proszę o skierowanie mnie tam).
Jestem osobą hmm...po 30 ekhm ekhm lubię styl sportowy,ale i spokojną klasykę....chodzi mi o perfumy które "dodają pewności siebie"- byłam w sephorze ,ale Pani wysiadła prezentując kolejne "wspaniałe" zapachy -z tych proponowanych to zaledwie Kryształ Nocy był ok ( ale na wieczór) Attimo tak na +-zaś Versus mnie zupełnie odrzucił podobnie jak Euphoria :-( Idylla też nie bardzo - a okazanych miałam sporo( nie w jednym rzucie rzecz jasna)i jestem w kropce bo nie wiem jak szukać i czego się łapać,butelki wszystki ślyczne ale zawartośc taka sobie....wiem marudna jestemto tak z wiekiem sie robi
może macie jakieś swoje sprawdzone zapachy( raczej z tych mniej intensywnych bo ból głowy gwarantowany)?
jeśli chodzi o mój profil psych. to zodiakalną wagą jestem ( jakby to mialo jakieś znaczenie) lubię naturę,lasy,zwierzęta , uwielbiam szczególnie jak wieje wiatr( dostarcza mi to ogromnej energii) jesienią czy wiosną przy zachodzie słonca, uwielbiam pełnię( podobno to lekko wiedźmowate ale trudno)pociąga mnie to co nadprzyrodzone, tajemnicze...ale jestem przy tym wszystkim wrażliwa ,spokojna ....ufff wyszło jak laurka ,ale gdyby miało pomóc...?

Edytowane przez kolorowa makata
Czas edycji: 2012-12-07 o 21:33
kolorowa makata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 21:30   #2
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Jakie perfumy wybrać by dodały pewności siebie?

Wybór właściwych perfum to piękna ale i dłuuga droga i chyba nikt nie poda Ci gotowego rozwiązania. Niestety ( stety :P) trzeba wszytstko samemu testować, sprawdzać jak działa z chemią ciała, jak się na nas rozwija.

To, że któraś z nas najlepiej/najpewniej czuje się w Euphorii, inna w Poisonie a jeszcze inna miesza Chocolate Greedy z Rousse, żeby być najpiękniejszą kobietą na świecie wcale nie musi [ i prawdopodobnie nie będzie ] dobrą opcją dla Ciebie.


Powiedz jakie nuty w perfumach lubisz, może w ten sposób ktoś Ci precyzyjniej doradzi.


Wydaje mi się, że u Sabbath na blogu był artykuł a propos jakich perfum używać , zeby ludzie nas odbierali tak czy inaczej, ale jeśli chodzi Ci o polepszenie swojego własnego odbioru przez samą siebie musisz po prostu znaleźć zapach który BARDZO Ci się spodoba i który bedziesz z zachwytem i radością nosić

Edytowane przez Zanthia
Czas edycji: 2012-12-07 o 21:32
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 00:24   #3
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Jakie perfumy wybrać by dodały pewności siebie?

Mnie pewności siebie dodają albo zapachy, które uważam za wyjątkowe ( nawet dziwaki) - cdG 2 Comme des Garcons, Dark Aoud Montale, albo takie, które w moim pojęciu są eleganckie i luksusowe. Najlepiej coś klasycznego, kobiecego i pięknego, raczej nie agresywnego. Dobrze, żeby nie było w bardzo powszechnym użyciu. Np. Piatka Premiere Chanel.

a teraz faktycznie najlepiej, jeśli podasz, jakie zapachy lubisz - wiesz, podstawowe kryteria typu słodkie/niesłodkie itd
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 10:44   #4
weezie
Raczkowanie
 
Avatar weezie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 414
Dot.: Jakie perfumy wybrać by dodały pewności siebie?

Mnie pewności siebie albo raczej pewnej dozy bezczelności dodają Fille en aiguilles ale jak dziewczyny napisały na każdego działa co innego
weezie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 18:48   #5
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: Jakie perfumy wybrać by dodały pewności siebie?

Wydaje mi się, że Narciso Rodriguez for her dodają pewności siebie... Nigdy ich nie miałam, ale nie raz czułam na innych - wydaje mi się, że to zapach silnej kobiety, ich "ogon" wzbudza hmmm... zazdrość? Pożądanie?Chyba przesadzam...

Natomiast nie do końca pasuje mi do Twojego opisu - las natura, księżyc. Może jednak warto spróbować
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 20:39   #6
Magdama1
Zakorzenienie
 
Avatar Magdama1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 250
Dot.: Jakie perfumy wybrać by dodały pewności siebie?

to ja się szarpnę na propozycję Daim Blond Lutensa. Oczywiście jest w 100% tak jak napisała Zanthia, więc rozpocznij swoje poszukiwania/testowanie i niech to będzie wspaniałą przygodą
Magdama1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 16:55   #7
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Jakie perfumy wybrać by dodały pewności siebie?

Napisz raczej jakie zapachy lub nuty lubisz.
Może spróbuj Rumeur firmy Lanvin...jest różany, ale nie duszący, krystaliczny i świeży, ale również zmysłowy. Albo Pure Poison diora. No ale musisz testować.

A tak w ogóle to uważam, że pewność siebie powinna być w Tobie a nie w perfumach.
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-16, 19:26   #8
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Jakie perfumy wybrać by dodały pewności siebie?

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Napisz raczej jakie zapachy lub nuty lubisz.
Może spróbuj Rumeur firmy Lanvin...jest różany, ale nie duszący, krystaliczny i świeży, ale również zmysłowy. Albo Pure Poison diora. No ale musisz testować.

A tak w ogóle to uważam, że pewność siebie powinna być w Tobie a nie w perfumach.
łotóż to...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 18:41   #9
ramona223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 28
Dot.: Jakie perfumy wybrać by dodały pewności siebie?

Ja zawsze staram się na dzień wybierać perfumy, które nadają skórze świeżego i naturalnego zapachu, coś tym stylu xxxxz lekką nutą mięty.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-09-10 o 13:17 Powód: reklama
ramona223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-04 19:41:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.