Bardzo wąskie rurki. Pyt do dziewcyzn noszacych jeansy lee - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-25, 23:30   #1
summertime
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 488

Bardzo wąskie rurki. Pyt do dziewcyzn noszacych jeansy lee


Hej! Musze sobie kupic jeansy, a ze jest to jedna z najwazniejszych czesci mojej garderoby to mam do was takie pytanie. Otoz ponieważ, mam chude i dlugie nogi szukam mega wąskich rurek, podkreślająych szczuple nogi. Niesttey budowe mam dosc specyficzna i wiekszosc jeansow splaszcza mi pupe i brzydko w nich wygladam z tylu, jedynie m.in rurki z lee leza swietnie, tlyko ze one sa za mlao zwezane. Niby rurki, ale tak pogrubiuaja nogi, bo sa minimalnie roszczerzane od kolana, tkaie mam wrazenie przynajmniej. W zwiazku z tym, czy moze ktoraz z wizazanek wie gdzie znajde jakies rurki bardzo zwezane i dobre na plaska pupe? Na pewno nie moga miec duzo elasticu, bo wtedy wyglada sie w nich fatalnie jesli ma sie mala pupe. Ja bym chciala zeby gore miala jak z lee, tylko dol zwezany :P wiem, ze wymagajaca jestem ale jestescie moja opstatnia deska ratunku ;] Ogolnie ciezko znalezc mocno zweazne biodrowki, a co dopiero takie dobre na mnie :P Jesli nie macie zadnego pomyslu to przynajmniej sie podzielcie gdzie znajde jeansy biodrowki tak bardzo mocno zwezane. Widzilam w Zarze takie ladnie zwezane, tyko ze one zawsze maja taki troszke wyzszy stan, wiec prosze o pomoc
summertime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 23:39   #2
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Bardzo wąskie rurki. Pyt do dziewcyzn noszacych jeansy lee

po co szukac kup lee idz do dobrej krawcowej i poproś o zwężenie nogawki często tak robie i nie widac żadnej różnicy :P
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 23:48   #3
summertime
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 488
Dot.: Bardzo wąskie rurki. Pyt do dziewcyzn noszacych jeansy lee

No niby racja :P Ale wiesz czasami to jak noga wyglada w danych spodniach zalezy od kroju nogawki, a wtedy samo zwezenie nic nie da;]
summertime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 00:00   #4
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Bardzo wąskie rurki. Pyt do dziewcyzn noszacych jeansy lee

Pracowałam w lee i moim zdaniem ładnie wyglądałyby LEE LYNN (albo LYNN NARROW - bardzo wąskie rurki), bo są wąskie, ale mają małe, okragłe kiesznie, które fajnie zaokrąglają pupę
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 00:06   #5
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Bardzo wąskie rurki. Pyt do dziewcyzn noszacych jeansy lee

Cytat:
Napisane przez summertime Pokaż wiadomość
Hej! Musze sobie kupic jeansy, a ze jest to jedna z najwazniejszych czesci mojej garderoby to mam do was takie pytanie. Otoz ponieważ, mam chude i dlugie nogi szukam mega wąskich rurek, podkreślająych szczuple nogi. Niesttey budowe mam dosc specyficzna i wiekszosc jeansow splaszcza mi pupe i brzydko w nich wygladam z tylu, jedynie m.in rurki z lee leza swietnie, tlyko ze one sa za mlao zwezane. Niby rurki, ale tak pogrubiuaja nogi, bo sa minimalnie roszczerzane od kolana, tkaie mam wrazenie przynajmniej. W zwiazku z tym, czy moze ktoraz z wizazanek wie gdzie znajde jakies rurki bardzo zwezane i dobre na plaska pupe? Na pewno nie moga miec duzo elasticu, bo wtedy wyglada sie w nich fatalnie jesli ma sie mala pupe. Ja bym chciala zeby gore miala jak z lee, tylko dol zwezany :P wiem, ze wymagajaca jestem ale jestescie moja opstatnia deska ratunku ;] Ogolnie ciezko znalezc mocno zweazne biodrowki, a co dopiero takie dobre na mnie :P Jesli nie macie zadnego pomyslu to przynajmniej sie podzielcie gdzie znajde jeansy biodrowki tak bardzo mocno zwezane. Widzilam w Zarze takie ladnie zwezane, tyko ze one zawsze maja taki troszke wyzszy stan, wiec prosze o pomoc
a nie możesz kupić tych z lee i zwęzić nogawek u krawcowej ( a dobra krawcowa pewnie z obu storn by ci zwężała i wtedy byś miała dobry krój nogawki bo jak zwęża się z jednej to zazwyczaj wychodzą kwiatki) ? Miałabyś idealne bo pewnie jeszcze rozmiar nosisz malutki wiec to dodatkowy problem

btw - pdobno w Zarze ostatnio są jakieś mega obcisłe rurki

poza tym nie rozumiem czemu aż tak strasznie zależy ci na mega obcisłych, imho właśnie w takich na jakies opisujesz te z lee moim zdaniem osoba o twojej figurze ( z opisu) wygląda najlepiej.. cóz mega obcisłe ne bardzo no ale jak chcesz.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2008-12-26 o 00:07
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 00:12   #6
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Bardzo wąskie rurki. Pyt do dziewcyzn noszacych jeansy lee

Wejdź do sklepu, w którym sprzedają spodnie różnych marek (na przykład CARLINGS albo te sklepy typowo dżinsowe, które nazwy nie mają, ale mają za to wywieszone znaczki Lee, Wrangler, Big Star, Levis itd.) i powiedz sprzedawcy czego szukasz, a gwarantuję Ci, że w końcu znajdziesz dobre jeansy, jak nie w ich sklepie, to podpowiedzą Ci gdzie szukać (przynajmniej ja zawsze trafiam na takich sprzedawców, którzy absolutnie mi pomogą ).
Nie wiem skąd jesteś, jeśli przypadkiem z Krakowa, to mogę Ci powiedzieć, które konkretnie sklepy Ci polecam.
A swoją drogą Pepe Jeans ma mnóstwo spodni o bardzo wąskich nogawkach, na dodatek małe rozmiary zawsze im zostają i często je bardzo przeceniają, więc też polecam .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 00:20   #7
summertime
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 488
Dot.: Bardzo wąskie rurki. Pyt do dziewcyzn noszacych jeansy lee

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Pracowałam w lee i moim zdaniem ładnie wyglądałyby LEE LYNN (albo LYNN NARROW - bardzo wąskie rurki), bo są wąskie, ale mają małe, okragłe kiesznie, które fajnie zaokrąglają pupę

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
a nie możesz kupić tych z lee i zwęzić nogawek u krawcowej ( a dobra krawcowa pewnie z obu storn by ci zwężała i wtedy byś miała dobry krój nogawki bo jak zwęża się z jednej to zazwyczaj wychodzą kwiatki) ? Miałabyś idealne bo pewnie jeszcze rozmiar nosisz malutki wiec to dodatkowy problem

btw - pdobno w Zarze ostatnio są jakieś mega obcisłe rurki

poza tym nie rozumiem czemu aż tak strasznie zależy ci na mega obcisłych, imho właśnie w takich na jakies opisujesz te z lee moim zdaniem osoba o twojej figurze ( z opisu) wygląda najlepiej.. cóz mega obcisłe ne bardzo no ale jak chcesz.

Może to troszkę źle wytłumaczyłam. Mi chodzi o to żeby spodnie była strasznie obcisłe, tylko bardzo zwężane, a to jest róznica ;] Chodzi mi o zwężenie typu jak mają niektóre modele z h&m. One naprawde podkreslaja i jeszcze bardziej wydluzaja szczuple nogi, natomiast w tych z lee czuję sie taka hm.. "przysadzista" :P:P WIem, że moze robię problem z niczego, ale mi sie wymarzyły takie, wiec chyba bede musiala i tak pojsc do krawcowej ;];] Ale dziękuję Wam za pomoc
summertime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-26, 00:24   #8
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Bardzo wąskie rurki. Pyt do dziewcyzn noszacych jeansy lee

Cytat:
Napisane przez summertime Pokaż wiadomość
Może to troszkę źle wytłumaczyłam. Mi chodzi o to żeby spodnie była strasznie obcisłe, tylko bardzo zwężane, a to jest róznica ;] Chodzi mi o zwężenie typu jak mają niektóre modele z h&m. One naprawde podkreslaja i jeszcze bardziej wydluzaja szczuple nogi, natomiast w tych z lee czuję sie taka hm.. "przysadzista" :P:P WIem, że moze robię problem z niczego, ale mi sie wymarzyły takie, wiec chyba bede musiala i tak pojsc do krawcowej ;];] Ale dziękuję Wam za pomoc
hym to fkatycznie trochę źle zrozumiałam z tym, ze teraz w ogóle nie rozumiem :d bo np. u mnie wyróżniam dwa typy rurek ;D

takie któe mają na dole nogawki 18cm i są takie no po prostu zwykłe rurki spodnie zwezajace się ku dołowi
oraz takie które mają na dole koło 15cm czego konsewekcja jest ich obcisłość bo muszą się zwęzić pod większym katem by na tej samej długosci otrzymać mniejszy obwód na dole tak więc są obcisłe obcisłe wtedy więc póki co dla mnie jakos to się łączy


może napisz ile potrzebujesz w udzie a ile na dole nogawki cm ?
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 00:27   #9
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Bardzo wąskie rurki. Pyt do dziewcyzn noszacych jeansy lee

Ale skoro masz szczupłe, czy wrecz chude nogi, to jak możesz być przysadzista
Z lee maksymalnie zwężane sa lee narrow, a tak poza tym rto w kazym sklepie sa jakieś waskie rurki...
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 00:50   #10
summertime
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 488
Dot.: Bardzo wąskie rurki. Pyt do dziewcyzn noszacych jeansy lee

Oh namieszałam Droga Eyo, chodzi mi o takie najwęższe 15cm. I mogą byc obcisłe, bo nie mam nóg jak anorektyczka, tylko nie wiem dlaczego większość spodni ze sklepów typu H&M, Reserved, New Yorker, House itd strasznie spłaszcza mi pupe, mimo że nie jest ona płaska w spodniach typu Lee (nawet tych bardoz ovislych i dopasowanych :P Taką mam budowe specyficzna, że fason Lee od kolan w gore najbardizej mi pasuje;] I teraz dochodzimy do mojego problemu Tak w uproszeniu chodzi o wybór między ładnymi szczupłymi nogami (tak jak jest w tych z h&Mu), a zgrabną pupa (lee). Głupie to, ale mam nadzieje,ze teraz sie wyjasni ;];] Miśka84 nie jestem przysadzista, napisałam z reszta to cudzysłowie. Miało to oznaczac, że po prostu szukam jeasnów, którymi swój jedyny walor szczupłe nogi :P:P A w tych z Lee nie widac zeby były szczupłe, ot takie zwykłe kłody :P A tych z kazdeo sklpeu nie moge nosic bo wygladam w nich fatalnie. Dobra namieszałam, ale mam nadzieje, ze cokolwiek sie wyjasnilo ;];]

Edytowane przez summertime
Czas edycji: 2008-12-26 o 00:52
summertime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 11:21   #11
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Bardzo wąskie rurki. Pyt do dziewcyzn noszacych jeansy lee

Z takich mega wąskich w nogawce i wszędzie to polecam skinny z firmy river island Świetnie leżą na mojej kumpeli która jest wybitnie szczupła i zależało jej właśnie żeby były bardzo wąskie w nogawce
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-26, 11:28   #12
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Bardzo wąskie rurki. Pyt do dziewcyzn noszacych jeansy lee

lee norma
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 11:38   #13
ollenka89
Rozeznanie
 
Avatar ollenka89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 679
Dot.: Bardzo wąskie rurki. Pyt do dziewcyzn noszacych jeansy lee

też mam lee norma i jak dla mnie są mega zwężone- prawdziwe rurki ;P
__________________
Marzenia są piękne bo trzymają nas przy życiu









ollenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 12:59   #14
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Bardzo wąskie rurki. Pyt do dziewcyzn noszacych jeansy lee

ja mam mega szczupłe łydki i lee norma sa ok ALE odkryłam jeszcze inne to juz naprawde waskie na całej długosci rurasy/marchewy . Firmy chyba nie renomowanej choc cena ok 110 Private Member. Ja mam grubszy czarny dzins. Polecam
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 13:57   #15
summertime
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 488
Dot.: Bardzo wąskie rurki. Pyt do dziewcyzn noszacych jeansy lee

No to ja juz nie pamietam jakie mam chyba narrow. Bylam w dwoch Lee i prosilam o najwazsze spodnie jakie maja to dala mi wlasnie takie jak mam. A do River Island zajde, dziekuje Wam
summertime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 23:22   #16
angela00014
Raczkowanie
 
Avatar angela00014
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 110
GG do angela00014
Dot.: Bardzo wąskie rurki. Pyt do dziewcyzn noszacych jeansy lee

jeśli masz strasznie szczupłe nogi... to dając zwykłe spodnie do karwcowej powinna sobie poradzić by uzystać taki efekt:
http://ikf.com.pl/fryzury-emo/fryzura52581.htm
Krawcowa powinna z obu stron zwężyc...
angela00014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 23:35   #17
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Bardzo wąskie rurki. Pyt do dziewcyzn noszacych jeansy lee

Oj tak skinny z river island są super. Jestem szczupła i mam ten problem co Ty czyli większość spodni spłaszcza mi pupe. Te rurki z RI sa moimi ulubionymi spodniami, świetnie leżą, są bardzo wygodne i mimo 3 lat bardzo częstego użytkowania są w całkiem dobrym stanie
To właściwie były moje pierwsze zwężane spodnie, potem była cala masa innych ale tych z RI nic nie przebiło...
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 00:41   #18
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Bardzo wąskie rurki. Pyt do dziewcyzn noszacych jeansy lee

Cytat:
Napisane przez summertime Pokaż wiadomość
Oh namieszałam Droga Eyo, chodzi mi o takie najwęższe 15cm. I mogą byc obcisłe, bo nie mam nóg jak anorektyczka, tylko nie wiem dlaczego większość spodni ze sklepów typu H&M, Reserved, New Yorker, House itd strasznie spłaszcza mi pupe, mimo że nie jest ona płaska w spodniach typu Lee (nawet tych bardoz ovislych i dopasowanych :P Taką mam budowe specyficzna, że fason Lee od kolan w gore najbardizej mi pasuje;] I teraz dochodzimy do mojego problemu Tak w uproszeniu chodzi o wybór między ładnymi szczupłymi nogami (tak jak jest w tych z h&Mu), a zgrabną pupa (lee). Głupie to, ale mam nadzieje,ze teraz sie wyjasni ;];] Miśka84 nie jestem przysadzista, napisałam z reszta to cudzysłowie. Miało to oznaczac, że po prostu szukam jeasnów, którymi swój jedyny walor szczupłe nogi :P:P A w tych z Lee nie widac zeby były szczupłe, ot takie zwykłe kłody :P A tych z kazdeo sklpeu nie moge nosic bo wygladam w nich fatalnie. Dobra namieszałam, ale mam nadzieje, ze cokolwiek sie wyjasnilo ;];]
wiesz - ja nie jestem szczupła w ogóle a jednak spodnie z tych h&mów mi pupę spłaszczają chociaż jest całkiem kobieca ( rozmiar spodni 29, jakieś 92-4 w biodrach i 64 w talii)

to raczej po prostu sprawa "kasy" pewnie - cóż zgrabne na pupie spodnie trudniej uszyć niż prostą nogawkę. Ale faktycznie też to zauważyłam spodnie z lee po prostu są tak skrojone i maja tak dobrane kieszenie, że każda kobieca pupa wygląda w nich dobrze
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 03:22   #19
summertime
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 488
Dot.: Bardzo wąskie rurki. Pyt do dziewcyzn noszacych jeansy lee

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Oj tak skinny z river island są super. Jestem szczupła i mam ten problem co Ty czyli większość spodni spłaszcza mi pupe. Te rurki z RI sa moimi ulubionymi spodniami, świetnie leżą, są bardzo wygodne i mimo 3 lat bardzo częstego użytkowania są w całkiem dobrym stanie
To właściwie były moje pierwsze zwężane spodnie, potem była cala masa innych ale tych z RI nic nie przebiło...
To faktycznie zajdę tam, dzieki na info ;] Mam nadzieje, ze beda tam jeszcze jakies fajne rurki, bo przeciez wychodza z mody wiec roznie to mzoe byc. A cenowo jak tam jest?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
wiesz - ja nie jestem szczupła w ogóle a jednak spodnie z tych h&mów mi pupę spłaszczają chociaż jest całkiem kobieca ( rozmiar spodni 29, jakieś 92-4 w biodrach i 64 w talii)

to raczej po prostu sprawa "kasy" pewnie - cóż zgrabne na pupie spodnie trudniej uszyć niż prostą nogawkę. Ale faktycznie też to zauważyłam spodnie z lee po prostu są tak skrojone i maja tak dobrane kieszenie, że każda kobieca pupa wygląda w nich dobrze
Chyba masz rację. Bo te z Lee z tylu sa wyzsze a z przodu nizsze i byc moze to jest wazne. Swoja drogą masz swietne wymiary
summertime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-27, 07:48   #20
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Bardzo wąskie rurki. Pyt do dziewcyzn noszacych jeansy lee

Cytat:
Napisane przez summertime Pokaż wiadomość
To faktycznie zajdę tam, dzieki na info ;] Mam nadzieje, ze beda tam jeszcze jakies fajne rurki, bo przeciez wychodza z mody wiec roznie to mzoe byc. A cenowo jak tam jest?



Chyba masz rację. Bo te z Lee z tylu sa wyzsze a z przodu nizsze i byc moze to jest wazne. Swoja drogą masz swietne wymiary
świetne czy nie ile mnie ta talia ćwiczeń kosztowała ćwiczyłam brzuszki takie skręcane itp odkąd mad 12 roku życia na studiach jestem no ale plus jest tak że czy tyję czy chudnę i tak mi jakos w brzuszek nie idzie - z serii Beyonce czy inne takie zawsze mają duże pupy a bnrzuszek im płaski zostaje


a z tymi jeansami to naprawdę - nie widziałam drugich takich jak Lee wszystkie są takie, że tak powiem - widać z tyłu za dużo jak się usiądzie a z Lee tego nie ma no i się dobrze układają. Te pare cm a robi różnicę, no i nawet jak są biodrówki to nie ma że nery na wierzchu i chwała im za to
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 13:27   #21
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Bardzo wąskie rurki. Pyt do dziewcyzn noszacych jeansy lee

Cytat:
Napisane przez summertime Pokaż wiadomość
To faktycznie zajdę tam, dzieki na info ;] Mam nadzieje, ze beda tam jeszcze jakies fajne rurki, bo przeciez wychodza z mody wiec roznie to mzoe byc. A cenowo jak tam jest?
Cenowo płaciłam chyba z 260 zł za moje.

U mnie prawie kazde spodnie nawet jak opiete na pupie to odstaja w talii. Prawie kazde spodnie mam przerabiane przez krawcowa zeby tego nie bylo W tych z RI tak nie ma. I właśnie nie widać w nich hhmhm za dużo jak sie usiądzie.
Niby wychodzą z mody ale rurki ja widze wszędzie
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.