sklep z odzieżą - jak otworzyć. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-04, 18:27   #1
clovverr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 6

sklep z odzieżą - jak otworzyć.


Witam Was więc przedstawię moją sytuację - mieszkam w małym mieście, mamy dom a na dole jest lokal przystosowany właśnie do sklepu. Moja babcia wpadła na pomysł abym ja otwarła sklep z odzieżą damską. Wiem,że jest tego wiele u mnie w mieście ale sklepy są mdłe i nijakie. Moja babcia w przeszłości miała już sklepy, kobietka ma na prawdę dobry gust, więc myślę,że z towarem nie będzie problemu. Mówi,że zna hurtownie gdzie są ciuszki za lokal bym nie płaciła nic, tylko wiadomo prąd i woda.
Moje pytania:
1. O jakiego rodzaju dofinansowanie mogę się starać? jestem zielona w te klocki.
2. Ile kosztuje wyposażenie lokalu?
3. Gdzie co i jak muszę zgłosić?
4. Wracając do towaru - możecie polecić mi jakieś dobre hurtownie?

Z góry dziękuje
clovverr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 23:22   #2
karlaidamis
Raczkowanie
 
Avatar karlaidamis
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 211
Dot.: sklep z odzieżą - jak otworzyć.

Mysle ze jesli za wszystko sie dobrze zabierzesz to nkze ci sie udac. Hurtowni niestety nikt ci na tacy nie poda kochana sama zamierzam w przyszlosci cos podobnego otworzyc mam pomysl i koncepcje . Jestem w trakcje douczania kursy itp. Jesli chodzi o doginansowanie to ja nie pomoge bo w tym jestem zielona. Ale jesli chodzi o sam sklep to dobra reklama, programy lojalnosciowe dla stalych klientek beda czuly sie wyroznione dobre ceny bo jesli to male miasteczko to raczej ekskulzywna odziez moze miec marne powidzeenie. Jesli jeszvze bede mogla pomoc chetnie pomoge

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mężatka i singielka z odmiennym stylem, inspiracją i rozmiarówką. Co nas łączy?? Wizaż i moda. Dopiero zaczynamy, ale jeśli chcesz nas poczytać zapraszamy
http://petitevanitycase.blogspot.com/

https://www.facebook.com/pages/Petit...61559957208303
karlaidamis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 12:28   #3
Laura Romano
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 184
Dot.: sklep z odzieżą - jak otworzyć.

Jeśli chodzi o dotację to możesz popytać w Urzędzie Pracy. Ale napisz z jakiej miejscowości jesteś, z jakiego regionu Polski. Może są to obszary, które są wspierane pod względem przedsiębiorczości. Nie ma dotacji jednakowych dla całej Polski. W wyposażenie sklepu zainwestujesz kilka tysięcy (ok. 10tys).
Laura Romano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.