Technik farmaceuta łódź!!! Pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-29, 19:28   #1
ola114411
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 14

Technik farmaceuta łódź!!! Pomocy


Witam kochani !!!

Mam takie pytanie bo nigdzieee nie moge tego znalezc :/ Chodzi mi o to ze od pol roku studiuje na UŁ pedagogike społeczna, ale niestety byl to wybor nieprzemyslany no i zrezygnowalam z tych studiow. Zawsze interesowalam ise praca w aptece , farmacja itp. Ale szans na uniwersytet medyczny nie mam. Znalazlam 2 szkoly w Łodzi policealne studia farmacjii.Otóż jedno jest na ul. Obornickiej (zajecia w pon i piatek oraz soboty) oraz druga policealna na ul. Prochnika ( bodajze STOM - zajecia od pon do piatku od 16 do 21). No i wlasnie szukam i szukam i nigdzie nie ma zadnych opinii na temat tych szkol. Nie wiem ktora okazalaby sie lepsza. A nie chcialabym zle wybrac bo w sumie tez pieniedzy nie mam zbytnio a jedna kosztuje 300 druga 250 zl miesiecznie. Patrze na policealne z tego wzgledu ze za meisiac mam zamieszkac z narzeczonym,a w takim razie potrzebuje pojsc chociaz na 1/2 etatu do pracy, wiec taka opcja od 16 do 21 by mi pasowala.

Czy ktos z was slyszal cos na temat tych szkol albo moze chodzil tam i moze mi cos na ich temat poweidziec. PROSZE O POMOC !!!!! z gory dziekuje
ola114411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 16:19   #2
karolinamagowir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 42
Dot.: Technik farmaceuta łódź!!! Pomocy

Jesteś pewna, że chcesz iść do szkoły policealnej? Może jednak pomyśl nad studiami? Jeśli nie dasz rady na państwowe, to zostają prywatne. Wiem, że to nie farmacja, ale na AHE jest pielęgniarstwo: www.ahe.lodz.pl/pielegniarstwo. W sumie to też medyczny temat Tak polecam, bo moja siostra w ubiegłym roku miała podobne dylematy... Poczytaj, może ci się spodoba
__________________
uczymy się całe życie...
karolinamagowir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 17:31   #3
ola114411
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 14
Dot.: Technik farmaceuta łódź!!! Pomocy

Cytat:
Napisane przez karolinamagowir Pokaż wiadomość
Jesteś pewna, że chcesz iść do szkoły policealnej? Może jednak pomyśl nad studiami? Jeśli nie dasz rady na państwowe, to zostają prywatne. Wiem, że to nie farmacja, ale na AHE jest pielęgniarstwo: www.ahe.lodz.pl/pielegniarstwo. W sumie to też medyczny temat Tak polecam, bo moja siostra w ubiegłym roku miała podobne dylematy... Poczytaj, może ci się spodoba
Dziekuje bardzo za odpowiedz wiesz co ja teraz ogolnie jestem na studiach na pedagogice na UŁ sesja pierwsza zdana ale jakos w ogole mnie to nie oreci, wrecz meczy, to byl zly wybor jak dla mnie. No i zrezygnowalam z tych studiow bo meczyc sie 5 lat tlyko dla papierka jakos nie ma dla mnie sensu, a z praca jest jak jest, wiadomo ze po studiach niby wieksze mozliwosci chociazby dlatego ze ma sie to wyzsze wyksztalcenie, ale jakos to nie dla mnie. Dlatego mysle nad ta policealna. Postaram sie ja skonczyc 2 lata to nie duzo, a pozniej najwyzej jakis doszkalajacy kierunek sie zorbi badz kursy itp. a zawsze po takiej farmacji nawet jak sie pracy nie znjadzie to chociaz jakas przydatna wiedza do zycia jest, no i dla mnie cos ciekawego i interesujacego bo zawsze jakos mnie krecila praca w aptece, leki i te sprawy :P 19 lat to nie waz tak duzo , czas zawsze jest nawet zeby zaczac na 2-3 lata jakies studia :P
ola114411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 23:48   #4
karolinamagowir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 42
Dot.: Technik farmaceuta łódź!!! Pomocy

Masz rację. Wiesz. Zawsze lepiej studiować to, w czym czujesz się dobrze. Nieważne, czy będzie to pedagogika, farmacja, prawo czy taniec. jeśli to lubisz i czujesz, ze masz do tego predyspozycje, dawaj, cała na przód trzymam kciuki
__________________
uczymy się całe życie...
karolinamagowir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.