Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-19, 14:15   #571
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Beeets, ostatnio kupiłam trochę mebli do domu, właśnie je skręcamy, a z pierdółek, to oczywiście rośliny i doniczki, mój fioł trwa, kilka roślin mi niestety padło przez Zimę, więc pokupowałam nowe i inne w ich zastępstwie, ale też i kolejne, bo systematycznie będę powiększać kolekcję, dopóki mam jeszcze miejsce, nawet te meble, to z myślą o tym, żeby mieć gdzie doniczki postawić, m. in półki Chciałam powrzucać trochę zdjęć z telefonu, ale aplikacja je wywala, więc wrzucam jedno najnowsze zrobione świeżo po przesadzeniu kilku roślin. One na co dzień są w domu, nie w ogrodzie. Może za niedługo pokażę w poście na grupie Naszej fb więcej roślin Dajcie znać, na co teraz wydajecie kasiurkę poza kosmetycznymi zakupami?
Załącznik 7751231

to super zakupy robisz.



Ja wydaję poza kosmetykami tradycyjnie na płyty, książki i zwierzęta. Ale już w sumie uzupełniłam kolekcję płyt, to jestem na bieżąco z nowościami. 2 lata mi zeszło uzupełnienie kolekcji.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-19, 16:09   #572
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Korah, nie wiem co jest przyczyną bólu głowy u Ciebie, ale mi się zdarza często tyle że od kręgosłupa szyjnego to jest. Wygląda to jak migrena, ale już się nauczyłam z tym żyć. Parę lat temu zrobiłam rezonans i dałam sobie spokój z chodzeniem po lekarzach. Rehabilitacja, masaż tylko przynosił ból. Sama się rehabilituję, chodzę na basen, ćwiczę w domu, różne techniki relaksacyjne, rozluźnianie ciała, medytacja, to naprawdę działa. Ktoś kiedyś stwierdził, że człowiek może być dla siebie najlepszym lekarzem i zgadzam się z tym całkowicie.
Teraz znowu jakaś alergia na oczach, powieki zaczerwienione, oczy suche, pieką. Musiałam wszystkie kremy pod oczy odstawić, ale to nie były zbyt trafione kosmetyki dla mnie.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-22, 12:07   #573
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Korah, nie wiem co jest przyczyną bólu głowy u Ciebie, ale mi się zdarza często tyle że od kręgosłupa szyjnego to jest. Wygląda to jak migrena, ale już się nauczyłam z tym żyć. Parę lat temu zrobiłam rezonans i dałam sobie spokój z chodzeniem po lekarzach. Rehabilitacja, masaż tylko przynosił ból. Sama się rehabilituję, chodzę na basen, ćwiczę w domu, różne techniki relaksacyjne, rozluźnianie ciała, medytacja, to naprawdę działa. Ktoś kiedyś stwierdził, że człowiek może być dla siebie najlepszym lekarzem i zgadzam się z tym całkowicie.
Teraz znowu jakaś alergia na oczach, powieki zaczerwienione, oczy suche, pieką. Musiałam wszystkie kremy pod oczy odstawić, ale to nie były zbyt trafione kosmetyki dla mnie.
Teraz trawy pylą. U nas też z tym problem mamy, bo ja reaguję dosć mocno- zwłaszcza na skórze rąk to widać. A córka ostatnio wróciła z ogrodu cała w bąblach i swędzącymi oczami- całe szczęście wczoraj u nas popadało i trochę dziś odetchnąć można.
Zrobiła się moda w miastach na łąki kwietne i nigdzie nie są koszone trawy. Ekolodzy się cieszą a alergicy cierpią...



Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
to super zakupy robisz.



Ja wydaję poza kosmetykami tradycyjnie na płyty, książki i zwierzęta. Ale już w sumie uzupełniłam kolekcję płyt, to jestem na bieżąco z nowościami. 2 lata mi zeszło uzupełnienie kolekcji.
Ja odkąd mam Spotify to nie kupuję żadnych płyt.
A poza kosmetykami to niewiele wydaję. Trochę ciuchów czasami kupię. Czasami jakąś książkę.
Najwięcej wydatków mamy na dom, więc i tak ciągle coś jest do kupienia.

Ale zapisałam się ostatnio na jogę, więc musiałam kupić sobie matę. Niby trochę poszukałam, ale ostatecznie jestem średnio zadwolona. Nie wiem czy nie sprzedam i nie kupię innej.

Korah- śliczne kwiatki.
Również lubię i systematycznie powiększamy ilość roślin w domu. Jestem nawet z siebie dumna bo rosną i nie więdną, co do tej pory było u mnie normalne. Myślę, że teraz trochę większą świadomość mam co do roślin, kiedyś nie zwracałam uwagi czy mają odpowedni miejsce albo że nie podlane
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-23, 12:05   #574
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja odkąd mam Spotify to nie kupuję żadnych płyt.
A poza kosmetykami to niewiele wydaję. Trochę ciuchów czasami kupię. Czasami jakąś książkę.
Najwięcej wydatków mamy na dom, więc i tak ciągle coś jest do kupienia.

Korah- śliczne kwiatki.
Również lubię i systematycznie powiększamy ilość roślin w domu. Jestem nawet z siebie dumna bo rosną i nie więdną, co do tej pory było u mnie normalne. Myślę, że teraz trochę większą świadomość mam co do roślin, kiedyś nie zwracałam uwagi czy mają odpowedni miejsce albo że nie podlane
Ja mam Spotify od niedawna, ale póki co jestem średnio zadowolona, muszę się jeszcze obeznać, ale dużo tytułów jest niedostępnych z tego, co już zdążyłam zauważyć. W praktyce to wygląda tak, że jednak wolę playlistę na Youtube.


Senkju Ciekawa jestem Waszej kolekcji roślin bardzo Jeśli znajdziesz czas, to fajnie by było zobaczyć Waszą roślinność
Nie od razu Kraków zbudowano, jak to się mówi Ja też się uczyłam i wciąż uczę, chociaż widzę, że idzie mi to coraz lepiej i z coraz większą pewnością. Miałam problemy z dostosowaniem ilości wody, lubiło mi się podlać za dużo Teraz pod tym względem mam więcej wyczucia. Trochę roślinek mi padło, niektóre z mojej winy, a niektóre... bo tak Ale tak to jest, nie wszystkim roślinom się spodobają dane warunki i klimat w domu, u niektorych będzie rosło, u innych nie, trochę jak z kosmetykami.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-24, 10:23   #575
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Mnie słuchanie muzyki z Spotify czy Youtube nie podeszło. Słucham niszowej muzyki, więc wiele rzeczy nie ma na tych platformach. A co jest, to często jest chwilę i usunięte. A jak mam w ręce CD, to mam ją na zawsze. Słucham, kiedy chcę.



A i jeszcze wydałam dużo w tym roku na klocki Lego.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-25, 10:04   #576
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Mnie słuchanie muzyki z Spotify czy Youtube nie podeszło. Słucham niszowej muzyki, więc wiele rzeczy nie ma na tych platformach. A co jest, to często jest chwilę i usunięte. A jak mam w ręce CD, to mam ją na zawsze. Słucham, kiedy chcę.

A i jeszcze wydałam dużo w tym roku na klocki Lego.
To niestety tak nie jest. CD się zużywają i niszczą, też kiedyś myślałam, że super mieć własne płyty, pamiątki na całe życie i dla przyszłych pokoleń i w sumie to tak jest i sama kupuję płyty, jeśli widzę w dobrej cenie, ale kilka płyt w życiu się popsuło najczęściej z winy odtwarzacza, ale też przez zwykłą eksploatację niestety. Dlatego swoich płyt nie uzywam jeśli nie muszę, jeśli znajduję je w sieci.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2021-06-25 o 10:06
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-25, 12:25   #577
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To niestety tak nie jest. CD się zużywają i niszczą, też kiedyś myślałam, że super mieć własne płyty, pamiątki na całe życie i dla przyszłych pokoleń i w sumie to tak jest i sama kupuję płyty, jeśli widzę w dobrej cenie, ale kilka płyt w życiu się popsuło najczęściej z winy odtwarzacza, ale też przez zwykłą eksploatację niestety. Dlatego swoich płyt nie uzywam jeśli nie muszę, jeśli znajduję je w sieci.

to ja mam szczęście, bo mam płyty z 1994 i 1995 roku i są w stanie idealnym. Ale dużo płyt pozgrywałam na komputer i jak mam włączony, to słucham z komputera.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-25, 12:53   #578
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
to ja mam szczęście, bo mam płyty z 1994 i 1995 roku i są w stanie idealnym. Ale dużo płyt pozgrywałam na komputer i jak mam włączony, to słucham z komputera.
Zgrywanie na komputer to super pomysł. Też mam takie stare płyty, niektóre w fatalnym stanie, te, których słuchałam na okrągło, ale sporo tytułów udało mi się odkupić i też takich na cd, które mam jeszcze na kasetach magnetofonowych, to dopiero pamiątki, dużo taśm mam w dobrym stanie i nawet mam walkmana sprzed 25 lat

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-25, 18:00   #579
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zgrywanie na komputer to super pomysł. Też mam takie stare płyty, niektóre w fatalnym stanie, te, których słuchałam na okrągło, ale sporo tytułów udało mi się odkupić i też takich na cd, które mam jeszcze na kasetach magnetofonowych, to dopiero pamiątki, dużo taśm mam w dobrym stanie i nawet mam walkmana sprzed 25 lat

też mam jeszcze kolekcję kaset, ale kilka zasłuchanych na amen, ale nie wyrzucam ich, są pamiątką. Mam też walkman, ale też jako pamiątka, bo już się popsuł. Za to 2 lata temu kupiłam odtwarzacz CD i odtwarzacz kaset, zakup 10-lecia
Jestem bardzo związana emocjonalnie z moją kolekcją muzyki, bo każda CD i kaseta, to jakaś historia z mojego życia. Są dla mnie skarbami. Jakoś wiele moich zainteresowań przychodziło i odchodziło, ale miłość do muzyki została od dziecka.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-28, 09:10   #580
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
też mam jeszcze kolekcję kaset, ale kilka zasłuchanych na amen, ale nie wyrzucam ich, są pamiątką. Mam też walkman, ale też jako pamiątka, bo już się popsuł. Za to 2 lata temu kupiłam odtwarzacz CD i odtwarzacz kaset, zakup 10-lecia
Jestem bardzo związana emocjonalnie z moją kolekcją muzyki, bo każda CD i kaseta, to jakaś historia z mojego życia. Są dla mnie skarbami. Jakoś wiele moich zainteresowań przychodziło i odchodziło, ale miłość do muzyki została od dziecka.
Fajnie, że masz taką pasję nieprzemijającą.
Mi się bardzo gust muzyczny zmienia, więc to co słuchałam jako nastolatka teraz by nie przeszło
A płyt CD bardzo dawno nie kupowałam. Jedynie córce jakieś Viki Gabor albo Cleo :P Ale też teraz ma Spotify, więc płyt rzadko słucha.
Czasami jeszcze kupujemy płyty winylowe, jak spotkamy coś wartościowego. Ale i tak potem nie chce nam się włączać
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-08, 22:23   #581
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

__________________
blog

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2021-07-14 o 10:41
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-10, 19:48   #582
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Jestem po 1 dawca szczepienia. Przeżyłam. W nagrodę zamówiłam sobie nowe płyty. Jak przeżyję drugą dawkę, to idę na miasto. Pójdę do tk maxx, sephora obadać kosmetyki Anny Lewandowskiej i Drunk Elephant oraz do mojego ulubionego sklepu z naturalkami - Golden Oil. Nie wiem, ile wydam, ale raczej nie poszaleję.



A jak wasze szczepienia? Już po?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-11, 00:43   #583
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Jestem po 1 dawca szczepienia. Przeżyłam. W nagrodę zamówiłam sobie nowe płyty. Jak przeżyję drugą dawkę, to idę na miasto. Pójdę do tk maxx, sephora obadać kosmetyki Anny Lewandowskiej i Drunk Elephant oraz do mojego ulubionego sklepu z naturalkami - Golden Oil. Nie wiem, ile wydam, ale raczej nie poszaleję.

A jak wasze szczepienia? Już po?
Ja będę mieć drugą dawkę teraz w czwartek. Termin na pierwszą dawkę miałam dwa razy przekładany nie z mojej winy, po prostu sms'em dzień przed terminem info, że szczepienie przełożone i skończyło się na opóźnieniu półtoramiesięcznym, miałam mieć szczepienie 17 maja, potem 24 maja, a zaszczepili mnie dopiero 24 czerwca. W sumie chwila moment, nic nie bolało, trochę rękę czułam w miejscu wkłucia nastepnego dnia, ale nic wielkiego. Pfizer.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-11, 00:46   #584
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Za 2 tygodnie druga dawka u mnie. Chce pod koniec sierpnia lecieć do Polski po długiej nieobecności . Kupiłabym trochę kosmetyków przy okazji. Teraz czyszczę półki w szafce


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-12, 09:52   #585
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Jestem po 1 dawca szczepienia. Przeżyłam. W nagrodę zamówiłam sobie nowe płyty. Jak przeżyję drugą dawkę, to idę na miasto. Pójdę do tk maxx, sephora obadać kosmetyki Anny Lewandowskiej i Drunk Elephant oraz do mojego ulubionego sklepu z naturalkami - Golden Oil. Nie wiem, ile wydam, ale raczej nie poszaleję.



A jak wasze szczepienia? Już po?
Ja miałam drugą dawkę jakieś dwa tygodnie temu. Po pierwszej czułam się bardzo zmęczona i rozbita. Ręka trochę bolała. A po drugiej oprócz lekkiej boleści ręki nic mi nie było. Mój mąż za to dostał gorączki, jednak uważam że to było spowodowane dużym stresem, który wtedy przechodził. Od koleżanki lekarki słyszałam, że po szczepeniu należy podobnie jak przy chorobie "odleżeć" czyli wszystko na spokojnie, odpoczywać, bo może się właśnie to skończyć jakąś gorączką i chwilową niedyspozycją.


Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Za 2 tygodnie druga dawka u mnie. Chce pod koniec sierpnia lecieć do Polski po długiej nieobecności . Kupiłabym trochę kosmetyków przy okazji. Teraz czyszczę półki w szafce


Sent from my iPhone using Tapatalk
Masz już coś upatrzonego?
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-12, 10:50   #586
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Masz już coś upatrzonego?
Kremy La-Le, na pewno ten ze złotem pod oczy.
Mokosh też być może, o ile coś będzie w promocji
Benecos z kolorówki, wkład cieni do paletki i róż.
Purobio tusz
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-12, 11:19   #587
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Ja niestety bardzo odchorowałam szczepionkę. Pfajzer. Silny ból ręki, bardzo wysoka gorączka i zawroty głowy. Dopiero dziś jest ok, nie mam już gorączki. Całą niedzielę przeleżałam w łóżku. Ciekawe, czy druga dawka też będzie taka problematyczna.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-12, 11:40   #588
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ja niestety bardzo odchorowałam szczepionkę. Pfajzer. Silny ból ręki, bardzo wysoka gorączka i zawroty głowy. Dopiero dziś jest ok, nie mam już gorączki. Całą niedzielę przeleżałam w łóżku. Ciekawe, czy druga dawka też będzie taka problematyczna.
Mam nadzieję, że przy drugiej będzie lepiej. Ja po pierwszej właściwie żadnych objawów niepożądanych nie miałam, a chodzą pogłoski, że po drugiej jest gorzej, dotyczy to zwłaszcza tych, którzy pierwszą znieśli dobrze. U mnie znowu cyrk z terminem odstawili, wczoraj (w niedzielę) dostałam 3 sms'y, pierwszy, że moje szczepienie zostało przełożone z czwartku 15tego na dziś 12, za dwie godziny drugi, że moje szczepienie zostało anulowane, a po 5 minutach, że moje szczepienie odbędzie się 18tego (w niedzielę)
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-12, 13:30   #589
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 193
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Ja już 3 tygodnie po sczepieniu, 2 dawki, Pfizer. Po 1 dawce się źle czułam, ogólne osłabienie, gorączka, po 1 dniu przeszło. Po 2 dawce byłam trochę rozbita ale szybko przeszło, pół dnia.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-12, 13:56   #590
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Ja jestem już ponad 2 tygodnie po drugiej dawce Pfizera. Pierwszą zniosłam w miarę dobrze, po drugiej masakra: bóle stawów, zmęczenie, ponad 37 przez tydzień

Dobrze, że mam to już za sobą.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-12, 14:05   #591
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Ja tez juz po 2 dawce. Jakies 2-3 tyg temu.
Po pierwszej nie wiem czy to nie było tak, ze czułam sie zmęczona bo sie naczytałam głupot. Ręka bolała ale to normalne.


Nam sie nie uda jechać do polski. Autem to rożnie bywa... a samolotem wychodzi bardzo duzo dla nas 4 osób.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-12, 14:23   #592
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88803867]Ja tez juz po 2 dawce. Jakies 2-3 tyg temu.
Po pierwszej nie wiem czy to nie było tak, ze czułam sie zmęczona bo sie naczytałam głupot. Ręka bolała ale to normalne.


Nam sie nie uda jechać do polski. Autem to rożnie bywa... a samolotem wychodzi bardzo duzo dla nas 4 osób.[/QUOTE]
Ja mam bilety w obie strony Oslo Warszawa za ok 18 funtów także tego
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-12, 15:29   #593
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja jestem już ponad 2 tygodnie po drugiej dawce Pfizera. Pierwszą zniosłam w miarę dobrze, po drugiej masakra: bóle stawów, zmęczenie, ponad 37 przez tydzień

Dobrze, że mam to już za sobą.
To samo po 2-giej dawce- bolały mięśnie i stawy przez tydzień, ale bez gorączki, po pierwszej tylko dreszcze, też bez gorączki; obie dawki miałam w marcu.

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2021-07-12 o 15:32
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 15:41   #594
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Jestem dwa dni po drugiej dawce szczepionki i czuję się super, trochę pod koniec dnia w dniu szczepienia czułam rękę, takie jakby ciągnięcie, bardziej niż po pierwszej dawce, ale rano już nie bolała. Chyba jestem szczęśliwcem, który bez większych problemów zniósł tę całą akcję. Mam nadzieję, że jakieś negatywne skutki tej decyzji nie pojawią się za jakiś czas, z opóźnieniem.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-21, 15:31   #595
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jestem dwa dni po drugiej dawce szczepionki i czuję się super, trochę pod koniec dnia w dniu szczepienia czułam rękę, takie jakby ciągnięcie, bardziej niż po pierwszej dawce, ale rano już nie bolała. Chyba jestem szczęśliwcem, który bez większych problemów zniósł tę całą akcję. Mam nadzieję, że jakieś negatywne skutki tej decyzji nie pojawią się za jakiś czas, z opóźnieniem.
Ja właśnie też, biorąc pod uwagę obie dawki przeszłam gładko.
Ale mam sporo znajomych, którzy nie chcą się szczepić. Oczywiście wiem, że każdy ma prawo do własnego zdania, ale nawet nie mają jakiś sensownych argumentów, oprócz teorii spiskowych.

Od jakiegoś czasu wspomagam mój organizm suplementami, bo bywam już naprawdę mocno wyczerpana fizycznie i psychicznie. Na urlop porządny w tym roku nie mam szans. Jedynie kilkudniowy wypad gdzieś blisko. Biorę Bodymax plus, ale jeśli macie coś sprawdzonego to chętnie się dowiem.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-21, 16:04   #596
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja właśnie też, biorąc pod uwagę obie dawki przeszłam gładko.

Ale mam sporo znajomych, którzy nie chcą się szczepić. Oczywiście wiem, że każdy ma prawo do własnego zdania, ale nawet nie mają jakiś sensownych argumentów, oprócz teorii spiskowych.



Od jakiegoś czasu wspomagam mój organizm suplementami, bo bywam już naprawdę mocno wyczerpana fizycznie i psychicznie. Na urlop porządny w tym roku nie mam szans. Jedynie kilkudniowy wypad gdzieś blisko. Biorę Bodymax plus, ale jeśli macie coś sprawdzonego to chętnie się dowiem.
Ja póki co nie szczepię syna, ale za jakiś czas może się na to zdecyduję, też będzie może więcej informacji na temat szczepionki i jej skutków. Teorii jest tyle ile ludzi, ale najwięcej do powiedzenia mają jak zwykle Ci, którzy mają zawsze teorię "na wszystko", przestałam na nich zwracać uwagę, żeby nie oszaleć

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-22, 08:50   #597
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja póki co nie szczepię syna, ale za jakiś czas może się na to zdecyduję, też będzie może więcej informacji na temat szczepionki i jej skutków. Teorii jest tyle ile ludzi, ale najwięcej do powiedzenia mają jak zwykle Ci, którzy mają zawsze teorię "na wszystko", przestałam na nich zwracać uwagę, żeby nie oszaleć

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Tak dokładnie jest
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-23, 15:18   #598
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja właśnie też, biorąc pod uwagę obie dawki przeszłam gładko.
Ale mam sporo znajomych, którzy nie chcą się szczepić. Oczywiście wiem, że każdy ma prawo do własnego zdania, ale nawet nie mają jakiś sensownych argumentów, oprócz teorii spiskowych.

Od jakiegoś czasu wspomagam mój organizm suplementami, bo bywam już naprawdę mocno wyczerpana fizycznie i psychicznie. Na urlop porządny w tym roku nie mam szans. Jedynie kilkudniowy wypad gdzieś blisko. Biorę Bodymax plus, ale jeśli macie coś sprawdzonego to chętnie się dowiem.

Mam podobnie. I moja mama tez skarży się często na zmęczenie. Zganiała to nawet na szczepienie. Moim zdaniem jest to połączenie długotrwałego stresu (pandemia), nagłego powrotu do wszystkich obowiązków, upałów.

Jeśli chodzi o suplementację to polecam magnez i B na noc oraz wit. C i Q10 rano.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 16:53   #599
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Dziś wrzucony materiał o dezodorantach
https://www.youtube.com/watch?v=PHJmHjZBTdU
Po niemiecku.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-30, 13:15   #600
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Korzystam z letnich promocji i zrobiłam już część prezentów na Boże Narodzenie



Jutro mam 2 szczepionkę. Mam stresa, że będę ją tak źle przechodziła, jak pierwszą. Ale zobaczymy.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-16 21:12:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.