Walizka na kółkach. Pomóżcie wybrać. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-22, 18:52   #1
Vishnja
Zadomowienie
 
Avatar Vishnja
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 222

Walizka na kółkach. Pomóżcie wybrać.


Planuję daleką podróż i chciałabym kupić taką walizkę, tylko nie bardzo wiem na co muszę zwrócić uwagę, czego szukać dokładnie? Wiem że lepiej nie kupować takiej walizki z marketu, a najlepszym rozwiązaniem było by kupno walizki markowej np.Samsonite, ale po tym jak zapłaciłam 2000zl za bilet, nie stać mnie na markową walizkę. Może cos z polskich marek? No i nie wiem czy lepiej kupić taka ze sztywnego materiału, czy z miękkiego? Ogólnie mam dużo pytań i jeśli ktoś z was mógłby mi coś doradzić byłabym bardzo wdzięczna
Vishnja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 20:16   #2
karola:)
Raczkowanie
 
Avatar karola:)
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 146
Dot.: Walizka na kółkach. Pomóżcie wybrać.

Ważne żeby była solidnie wykonana, bo walizki w podróży wiele przechodzą. Zwróć uwagę zwłaszcza na kółka, bo ja już byłam świadkiem, jak jedno komuś odpadło i miał potem problem, bo ani takiej walizy nieść, ani ciągnąć. No i przydatne są dodatkowe kieszenie w klapie. A co do tego czy sztywną czy miękką, to w praktyce nie ma to większego znaczenia, natomiast ważne, żeby nie była za ciężka.
karola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 20:21   #3
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: Walizka na kółkach. Pomóżcie wybrać.

jak kupiłam zwykłą z marketu bo na inną mnie nie stać, a zwracałam uwagę przede wszystkim na szeroki rozstaw kółek (co by się walizeczka nie przechylała na lewo i prawo)

pozdrawiam
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 20:28   #4
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Walizka na kółkach. Pomóżcie wybrać.

i jezeli ktos planuje loty samolotem to dobrze gdyby byla plastikowa, te sa bardziej wytrzymale ... a na lotniskach nie pieszcza sie z naszym bagazem... mi juz jedna calkiem porzadna walizke zepsuli... usztywniona byla ale niestety z materialu... i na rogu przy zamku poszlo...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 20:45   #5
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Walizka na kółkach. Pomóżcie wybrać.

ja mam caly komplet 7 rozmiarow walizek Samsonite i musze przyznac, ze sa naprawde godne polecenia kuleczka leciutko chodza, walizeczki wcale sie nie niszcza, od 3 lat wygladaja tak samo jak w momencie kupna cena rzeczywicie nie jest zachecajaca, ale moim zdaniem warto zaitwestowac. Mielismy wczesniej jakies tansze "jezdzace" walizeczki i byly z nimi same problemy - ciagle sie psuly a ostatecznie rozpadly w drobny mak, takze "chytry traci 2 razy"
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 20:52   #6
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Walizka na kółkach. Pomóżcie wybrać.

A ja dostałam w tym roku od mikołaja, szczerze mówiąc nazwy firmy nie znam - ale mogę sprawdzić. Kosztowała coś ponad 200 zł, więc chyba dosyć sporo. Jest wykonana z materiału, ale takiego grubego, ma grube kółka, szeroko rozstawione. A największy jej urok to to, że jest pomarańczowa .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 20:58   #7
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631
Dot.: Walizka na kółkach. Pomóżcie wybrać.

narzeczony siostry mojej kupil walizke za ok.200zl. polecial, wrocil i bylo po walizce, zamek sie rozszedl z dwoch stron. tak samo dla kolezanki mojej siostry, kupila walizke za mniej/wiecej taka sama kwote i ta sama historia.
jezeli nie masz pieniazkow na cos drozszego to kup jakas za ok. 200-300zl, ale musisz liczyc sie z tym ze bedzie jednorazowa. na nastepna podroz juz bedziesz musiala kupic cos nowego.
pozdrawiam
dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-22, 21:02   #8
Vishnja
Zadomowienie
 
Avatar Vishnja
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 222
Dot.: Walizka na kółkach. Pomóżcie wybrać.

Dziękuję dziewczyny za odzew
Lalesia, bez zastanowienia się kupiłabym Samsonite, ale tak jak pisałam sama podróż mnie dużo kosztuje i plus jeszcze wiza, ubezbieczenie x 2, bo lecimy razem z TZ, więc muszę szukać tańszego rozwiązania. Jutro się przejadę po sklepach, zlobaczymy...
Szeroki rozstaw kółek, mówicie, rozumiem, ale czy czy wielkość kółek ma znaczenie?

Lina czy ta twoja walizka z marketu przeżyła podróż samolotem?

anciaahk, pomarańczowa.... mmm...marzenie mój ulubiony kolor. Jeśli możesz to będę wdzięczna za podanie marki
Vishnja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 21:06   #9
Vishnja
Zadomowienie
 
Avatar Vishnja
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 222
Dot.: Walizka na kółkach. Pomóżcie wybrać.

Ło matko, strasze rzeczy , ja liczyłam się z kwotą 200-300 zl, ale jeśli ma być jednorazowa to chyba zrezygnuję albo rozejrzę się na allegro za Samsonite, przed chwilą widziałam jedna piękną sztukę poszła za 220zl - czyli jak na tę markę to za bezcen.
Vishnja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 21:23   #10
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Walizka na kółkach. Pomóżcie wybrać.

Cytat:
Napisane przez Vishnja
anciaahk, pomarańczowa.... mmm...marzenie mój ulubiony kolor. Jeśli możesz to będę wdzięczna za podanie marki
Eminent, koszt dokładnie 219 zł, jedną podróż (ale krajową, nie samolotem) przeżyła. Zamknięcia, środek, materiał - to wszystko wygląda dosyć solidnie. Nawet nie myślałam, że mogłaby nie przeżyć podróży samolotem ....
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 21:38   #11
karola:)
Raczkowanie
 
Avatar karola:)
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 146
Dot.: Walizka na kółkach. Pomóżcie wybrać.

Moje 3 walizki, wszystkie z hipermarketu, przeżyły podróże samolotem i jak na razie dobrze się mają. A kosztowały coś koło 70 zł.
karola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-22, 22:41   #12
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Walizka na kółkach. Pomóżcie wybrać.

A ja mam walizkę z Tesco za 10 zł. Przeżyła już kilka intensywnych podróży, jako że jeżdżę pomiędzy moim domem, stancją i domem mojego TŻ, oddalonym o 3,5 godziny autobusem od domku Sprawuje się całkiem niezle, tylko kółka są zbyt blisko siebie i waliza się czasami przewraca:/ Ale generalnie się sprawdza (odpukać)
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 20:42   #13
aga.m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Send a message via Skype™ to aga.m
Arrow Dot.: Walizka na kółkach. Pomóżcie wybrać.

Często podróżujemy samolotami, autokarami i zdarzały się nam również podróże statkiem. Wymieniam walizki co ok. 2-3 lata. Pierwsze kupiłam w markecie za 120 zł, ale odradzam. Rzeczywiście były tylko na jeden wyjazd. Wstyd było z nimi wracać. Walizki za 300-500 zł są bardziej wytrwałe, ale niestety też się psują. Są rzucane przy przeładunku z różnych wysokości i nie zawsze trafiają tam gdzie powinny. Zdarzało mi się już nosić walizkę na kółkach i wiązać mocnymi nićmi.

Zwróć uwagę na:

kółka, najlepiej by były mocno zabudowane, z miękiego tworzywa (guma?), im większe tym lepsze
- szycie torby, jak zamocowane są uchwyty do podnoszenie, przenoszenia (poszarp je trochę), zamek
- zamykanie torby, czy jest kłódka (dla bezpieczeństwa)
- schowki -kieszenie wewnętrzne i zewnętrzne (dla wygody)
- uchwyt do przewożenia- czy łatwo się składa.
Najważniejsze by torba miała solidne kółka i mocne szycie.

Zadowolona jestem z zakupu walizki Puggini. Glamour wytrzymała tylko 2 wyjazdy.
aga.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 20:50   #14
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Walizka na kółkach. Pomóżcie wybrać.

O ile dobrze przegladnelam watek zadna z Was nie wspomniala o wadze walizki, a to rowniez istotne. Jezeli bedziesz mogla zabrac na poklad samolotu tylko 20 kg. to przy porzadnej walizce, plastikowej, usztywnianej, ktora wazy conajnmniej 5 kg, bedziesz mogla zapakowac juz tylko 15 kg. wiec pamietaj by wybierac walizki jak najlzejsze. A poza tym to wszytsko o czym pisaly dziewczyny powyzej to prawda i warto do tego sie stosowac
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 21:57   #15
Vishnja
Zadomowienie
 
Avatar Vishnja
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 222
Dot.: Walizka na kółkach. Pomóżcie wybrać.

Jakoże wątek został wyciągnięty z powrotem z czeluści postów wizażowych, pragnę podzielic się doświadczeniem własnym. Otóż zdecydowałam się (właściwie to nie miałam wyjścia, bo TŻ stwierdził że nie kupimy jednorazowej torby ) na zakup firmowej walizki - zastanowialiśmy się nad Samsonite i Roncato.
wybraismy te drugą i to był świetny wybór. Plastikowa walizka, na zatrzaski, więc nie ma obawy że ktoś lub coś rozetnie materiał przy suwaku, na 4-ch kółkach, więc bardzo łatwo sie ja prowadiło, z wygodnym uchwytem i w świetnym czerwonym kolorze co pozwoliło nam rozpoznawac ją na taśmie z bagażami bez problemu. Wadą była waga - prawie 6 kilo, no ale tak to jest jak są 4 kółka i cena 450zl.
Podróż 6 samolotami zostawiła na walizce minimalne ślady użycica w postaci rysek.
Natomiast UWAGA UWAGA zwykła miękka torba marketowa za 14 zl. również "przeżyła" podróż "bezboleśnie". Moja wizja że wszystkie rzeczy do niej sakowane zostaną rozrzucone po całym lotnisku na szczęście się nie sprawdziła.
Także na przyszłośc wiem że śmiało mozna ruszac w świat nie koniecznie z firmowym logo na walizce Aczkolwiek jeśli możemy sobie pozwolic to warto sie zaopatrzyc w cos takowego.
Vishnja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 13:59   #16
Maszeńka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 91
Dot.: Walizka na kółkach. Pomóżcie wybrać.

Dziewczyny drogie! Liczę na Wasze rady. Lecę samolotem z córką (15 lat) na 2 tygodnie. Nie wiem, czy kupić jedną walizkę dla nas obydwóch czy też dwie oddzielne. Jak sądzicie?
Maszeńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 16:51   #17
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Walizka na kółkach. Pomóżcie wybrać.

A to ciekawe. Mam komplet waliz ze sztywnego materiału kupiony w Makro, jakieś 7-8 lat temu i do dziś są w dobrym stanie. Mam też duża waliże, kupioną na wyprzedaży w Makro, też ze sztywnego materiału zimą tego roku, kosztowała jakieś śmieszne pieniądze 50-60zł, nic sie z nią nie dzieje.
Dla mnie ważna jest też długa, wyciągana rączka-żebym nie musiała się schylać i ciągnąć walizy.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 17:07   #18
Knife_Girl
Piekielnie Ubrunetowiona
 
Avatar Knife_Girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: świętokrzyskie ~> k. tego Miasta Cudów
Wiadomości: 6 824
Dot.: Walizka na kółkach. Pomóżcie wybrać.

A my z moim mężem kupilśym walizki w Tesco po nie całe 30 zł za sztukę Bez problemu przeżyły pakowanie do luku bagażowego samolotu Ważne żeby miały dobre kółka, tzn gumowe.
__________________
He's mine!

- A ty kto? - Dobra wróżka
- A czemu z siekierą?- A widzisz, jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

www.miauczykotek.pl
Knife_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 19:01   #19
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Walizka na kółkach. Pomóżcie wybrać.

Cytat:
Napisane przez Maszeńka
Dziewczyny drogie! Liczę na Wasze rady. Lecę samolotem z córką (15 lat) na 2 tygodnie. Nie wiem, czy kupić jedną walizkę dla nas obydwóch czy też dwie oddzielne. Jak sądzicie?
Zalezy jakimi lecisz liniami. Ryanair kaze placic za ilosc bagazy, wiec jesli chcesz zaoszczedzic 15 zl. to mozesz zapakowac sie z corka do jednej walizki byleby tylko bylo 20 kg. Ogolnie polecam dla corki kupic walizke i zabrac kazda swoja. 15 lat to juz pannica, bedzie mogla zabrac ze soba wszytsko co bedzie chciala [do 20 kg. i wejdzie do walizki ] A i Ty nie bedziesz musiala oszczedzac na miejscu w swojej walizce
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-29, 11:40   #20
Maszeńka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 91
Dot.: Walizka na kółkach. Pomóżcie wybrać.

Dziękuję za pomoc, MadziuS. Jestem podobnego zdania. Jedynie mój mąż optuje za jedną wspólną walizką. Nie zna naszych potrzeb i możliwości. Hi hi. Mam tylko jeden problem. Skąd mam wiedzieć, że już zapakowałam te 20kg? Przekonać się dopiero na lotnisku?
Maszeńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 16:56   #21
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Walizka na kółkach. Pomóżcie wybrać.

ja stawiam zawsze walizę na zwykłej, łazienkowej wadze

Co do plastikowych walziek... hmmm.... po lkilku przelotach są całe porysowane.
Glamour - przeżyła 3 wyjazdy. Nie polecam.Samsonite - moje najlepsze, dotychczas walizy. Pamiętajcie, że lepszą alternatywa dla kłodek są szyfry [w samsonite i glamour napewno].

Pozdrawiam i zycze milych podrozy ;*
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 20:07   #22
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Walizka na kółkach. Pomóżcie wybrać.

Kupiłam Roncato z przeceny sezonowej za 350 zł.Jest plastkowa, wazy 4kg, kolor pistacjowy.zastanawialam sie nad samsonite ale cena zawazyła na Roncato.Jest super wytzmała i sliczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 500560.jpg (77,2 KB, 287 załadowań)
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 20:08   #23
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Walizka na kółkach. Pomóżcie wybrać.

aha no i ma dwie pary kółek a nie jesdna dzieki czemu jest super wygodna w prowadzeniu:P
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 21:02   #24
viedzma
Raczkowanie
 
Avatar viedzma
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 140
Wyślij wiadomość przez ICQ do viedzma GG do viedzma
Dot.: Walizka na kółkach. Pomóżcie wybrać.

A ja mam walizke Eminent (plastikowa) i jakos juz przezyla 8 lat i niezliczona ilosc podrózy
__________________
Urodziłam się na nowo, kiedy odkryłam, że mogę kupić nowy flakonik perfum zanim skończę poprzedni.
viedzma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 08:19   #25
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Walizka na kółkach. Pomóżcie wybrać.

Viedzma, pytanie, w jakim ona jest teraz stanie ?
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 08:25   #26
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Walizka na kółkach. Pomóżcie wybrać.

Cytat:
Napisane przez Maszeńka
Dziękuję za pomoc, MadziuS. Jestem podobnego zdania. Jedynie mój mąż optuje za jedną wspólną walizką. Nie zna naszych potrzeb i możliwości. Hi hi. Mam tylko jeden problem. Skąd mam wiedzieć, że już zapakowałam te 20kg? Przekonać się dopiero na lotnisku?
Rowniez stawiam na wadze lazienkowej Tylko trzeba pamietac by zostawic sobie juz jakis margines bezpieczenstwa, bo te wagi na lotnisku sa bardziej czule No i musisz wziac pod uwage, ze porzadna plastikowa walizka sama wazy juz kolo 4 kg.
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 07:29   #27
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: Walizka na kółkach. Pomóżcie wybrać.

Ja przeprawiam sie juz od 3lat w jednej walizce, kupionej w markecie, i nadal to moja ulubiona, wyglada dobrze (niebieski material to jednak optimum) i nie ma zadnych uszkodzen.
Jest lekka co sobie baaardzo cenie, bowiem zawsze jakos mi wypadnie ze pakuje sie zawsze tak ze potem balansuje na lotnisku robiac niewinne minki (na szczescie we wloszech to zawsze uchodzi plazem- nie sa tak paskudnie dokladni jak polacy, niemcy tez nie robia problemow o 1-2kg)
Problem w tym, ze walizka moja kochana nie jest rozbudowywana, co jest bardzo dobrym rozwiazaniem (tzn. rozpinana dodatkowa przestrzen)
Czasem uzywam snobistycznej i kosmicznej moim zdaniem (ale dobrej) walizki Marina Galanti mojego TZ, ktora ma te wlasciwosc, ale ona niestety swoje wazy
Ostatnio zachorowalam na nowe walizki Carpisa i to chyba bedzie moja nastepna walizka, bowiem marketowa, mimo iz kochana, niestety juz powinna isc na emeryturke
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 20:46   #28
dolare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 506
GG do dolare
walizka z allegro

heja kobitki.wlasnie za niedlugo wylatuje do anglii. zamierzam zaopatrzyc sie w walizke firmy ORMI z allegro:
xxx
czy którąś z was ją ma?
jak jakościowo to wygląda? nie chciałabym by po 1 locie samolotem walizka była rozwalona...
pozdróweczki proszę o sugestie ew. gdzie kupić walizkę (kraków) i o koszty.
nie chciałabym aby była czarna....

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-05-18 o 08:52 Powód: stary link
dolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 23:33   #29
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: walizka z allegro

Zamawiałam jakiś tydzień temu u tego sprzedawcy... dwie walizki, o takie: xxxBardzo szybka wysyłka, wszystko sprawnie poszło A same walizki... dobrze i solidnie wyglądają Cena jest przystępna, chciałam kupić w normalnym sklepie, jakość może i lepsza... ale cena... 200zł za jedną napewno były bardziej usztywnione. Dziś będę miała okazję je sprawdzić w praktyce
__________________
...

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-05-18 o 08:52 Powód: stary link
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 13:29   #30
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: walizka z allegro

Też jestem na etapie kupna walizki jednak stawiałabym na coś porządniejeszego...
Myslałam o takiej, jednak kolory nie bardzo mi odpowiadają - szukam więc dalej - bordowej

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-05-18 o 08:53 Powód: stary link
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-24 12:25:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.