Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-07, 12:41   #31
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Zara - zwroty podczas wyprzedaży

Do miesiąca Zara przyjmuje zwroty, ale nie jestem pewna, czy na rzeczy z przeceny też. Wiele sklepów zastrzega, że zwrotów ubrań kupionych na przecenie nie przyjmuje. Na stronie nie jest napisane? Hmm...nic nie ma o rzeczach z wyprzedaży. Zresztą popatrz sama:

- Articles purchased in Zara may be returned within a maximum period of ONE MONTH from the date of purchase shown on the receipt, except for those countries where exchanges and refunds are not permitted by law. On showing the receipt the item may be changed for another item of equal or lesser value, or the whole amount will be refunded. Refunds will be made in the same form as payment as the original purchase.
- In the event of having paid with a credit card, you must present the card receipt together with the garment receipt, and the amount will be refunded to the credit card account.
- We are unable to offer exchanges or refunds of underwear and swimwear.
- All exchanges and refunds may be made at different stores and in different cities, but always within the same country where the item was purchased.


A może orientujecie się jak jest w Cubusie?
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 12:47   #32
tweetbosa
Raczkowanie
 
Avatar tweetbosa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 230
GG do tweetbosa
Dot.: Zara - zwroty podczas wyprzedaży

nie masz sie co przejmowac ... wezma od ciebie i dostaniesz zwrot w wysokosci takiej samejile wydalas na te spodnie kasy Zara w tych sprawach nie robi problemow
tweetbosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 20:30   #33
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Na jakiej podstawie zwócić buty :(

kupiłam śliczne zamszowe niskie kozaczki . W domu okazało się ,ze każdy bucik ma inny odcień brązu. W sklepie nie było tego widać, zreszta mierzyłam je po kolei ( pojedynczo ) przed lustrem, a potem poszłam do bankomatu. Pani w tym czasie butki zapakowała .
Jutro zamierzam je zwrócić.
Chyba to była jedna para.

Na jakiej podstawie mam się ubiegac o zwrot , gdybym miała problemy . Nie pamiętam tych przepisów.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 20:33   #34
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Na jakiej podstawie zwócić buty :(

Teraz tak prawde mowiac to tylko dobra wola sprzedawcy przyjac zwrot... Przynajmniej tak mi mowila moja siostra ktora sporo pracowala w sklepie odziezowym, podobno takich przepisow juz nie ma w malym prywatnym butiku moze byc problem, ale jesli to byl sklep sieciowy to pewnie przyjma bez problemu.... No i nie da sie ukryc ze buty maja wade wiec tymbardziej powinny zostac przyjete.

edit: zreszta jakby nie chcieli przyjac ja bym sie klocila do upadlego, az by wzieli dla swietego spokoju
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 21:04   #35
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Na jakiej podstawie zwócić buty :(

mysle ze powinni wymienic ci buty na inne bez wady lub oddac pieniadze gdy nie maja takiego samego towaru, nie powinni robic problemu gdyz nie oddajesz ich dlatego ze nagle przestsaly ci sie podobac lecz poprostu maja wade ktorej w sklepie nie zauwarzylas, jedyna postawa do tego zeby nie oddali ci pieniedzy jest to ze buty byly przecienione wlasnie powodu tej wady ale w twoim przypadku nie byly takze smialo idz do sklepu.
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 22:16   #36
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Na jakiej podstawie zwócić buty :(

Cytat:
Napisane przez mirynka Pokaż wiadomość
mysle ze powinni wymienic ci buty na inne bez wady lub oddac pieniadze gdy nie maja takiego samego towaru, nie powinni robic problemu gdyz nie oddajesz ich dlatego ze nagle przestsaly ci sie podobac lecz poprostu maja wade ktorej w sklepie nie zauwarzylas, jedyna postawa do tego zeby nie oddali ci pieniedzy jest to ze buty byly przecienione wlasnie powodu tej wady ale w twoim przypadku nie byly takze smialo idz do sklepu.
Sprzedająca ma wywieszkę o posezonowej obniżce cen. Cenę mi opuściła ok. 30% ale nie wspominając a jakimkolwiek defekcie, wyglądało iż pwodem jest wypredaz po sezonie, a nie jakakolwiek wada. Poza tym ani na butach, ani na pudełku , jak tez na paragonie nie ma nawet śladu innej ceny niż ta , ktorą faktycznie zapłaciłam.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 22:26   #37
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: Na jakiej podstawie zwócić buty :(

Buty zamszowe mogą się różnić odcieniem jeżeli jeden był na wystawie a drugi w pudełku. Po prostu zamsz zmienia kolor mając dostęp do powietrza. ( poprawcie mnie jeśli się mylę, ale kiedyś sprzedawczyni w sklepie mi coś takiego powiedziała, gdy wybrzydzałam że buty są w innych odcieniach )
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-09, 23:45   #38
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Na jakiej podstawie zwócić buty :(

VanillaCafe ma racje, ja tez cos takiego usylszalam w sklepie. Nie mam pojecia czy Ci pryzjma zwot na tej podstawie, to jakies firmowe buty?
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 02:13   #39
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Na jakiej podstawie zwócić buty :(

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
VanillaCafe ma racje, ja tez cos takiego usylszalam w sklepie. Nie mam pojecia czy Ci pryzjma zwot na tej podstawie, to jakies firmowe buty?
Włoskie , pisze na nich " hogl " , ale sklep nie jest sieciowy.
ja uważam ze różnica w kolorze to jest wada .
Co mnie obchodzi ,że jedenm był gdzie indziej a drugie gdzie indziej. To Trzeba było wystawić oba, zmieniałyby równomiernie
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 15:40   #40
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Na jakiej podstawie zwócić buty :(

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Teraz tak prawde mowiac to tylko dobra wola sprzedawcy przyjac zwrot... Przynajmniej tak mi mowila moja siostra ktora sporo pracowala w sklepie odziezowym, podobno takich przepisow juz nie ma w malym prywatnym butiku moze byc problem, ale jesli to byl sklep sieciowy to pewnie przyjma bez problemu.... No i nie da sie ukryc ze buty maja wade wiec tymbardziej powinny zostac przyjete.

edit: zreszta jakby nie chcieli przyjac ja bym sie klocila do upadlego, az by wzieli dla swietego spokoju
moja siostra pracuje w małym butiku,

Żaden sprzedawca nie ma obowiązku przyjęcia butów spowrotem, naromiast możesz domagac sie ich wymiany, naprawy itp na drodze reklamacji. jedną z form reklamacji jest zwrot pieniędzy i o to powinnas prosic.. mozesz tez liczyc na uprzejmosc sprzedawczyni, która przyjmie felerny towar,
powodzenia zycze
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 17:02   #41
Rzymianka
Wtajemniczenie
 
Avatar Rzymianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 651
Dot.: Na jakiej podstawie zwócić buty :(

W ostateczności postrasz ich rzecznikiem praw konsumenta.
Rzymianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-11, 20:06   #42
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: Na jakiej podstawie zwócić buty :(

Heyka dziewczyny! Ja kupilas buty MUSTANGA gdzies tak w listopadzie i zamek mi sie zepsuł w jednym z nich... jest gwarancja na 2 lata, sprzedawczyni powiedziała, że zapyta szefa. Moim zdanie musza wymienić! Wońcu zamek też należy do buta no nie ??
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 00:46   #43
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Na jakiej podstawie zwócić buty :(

Zwróciłam. To znaczy wymieniłam .
Początkowo było trochę tarcia , bo jak pani usłyszała ,że chcę zwócić stwierdziła ,że buty miały obniżona cenę i w związku z tym nie przyjmie reklamacji więc jak chę się dochodzić to w sądzie, ja na to ,że nie miały obniżonej ceny z powodu feleru a były sprzedane jako pełnowartościowy towar w posezonowej obniżce i że jak mi nie wymieni na inne to spotkamy się w sądzie.
Pani stwierdziła,że wymienić mi może . Wobec czego wyszłam z pięknymi wysokimi kozaczkami z czarnej skórki, dopłaciłam tylko 50 zł bo na tamtych tez pani mi obnizyła posezonowo.
Chodzę juz drugi dzień i są OK


Mala2806 nie muszą wymienić butów, mogą wziąc do wymiany zamka.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 12:20   #44
SarahMoon
Zadomowienie
 
Avatar SarahMoon
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Na jakiej podstawie zwócić buty :(

I wilk syty i owca cała. Chociaż , ciekawi mnie coby było gdybyś nie chciała innych tylko zwrotu pieniędzy. Z tego co pisałaś sprzedawczyni nie była skora do oddania pieniążków, a moim zdaniem powina była bez problemu zwrócić kasę, towar był uszkodzony!
SarahMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 15:59   #45
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: Na jakiej podstawie zwócić buty :(

A co ja mam zrobić z tym zepsutym zamkiem ??
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 16:12   #46
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Na jakiej podstawie zwócić buty :(

Cytat:
Napisane przez mala2806 Pokaż wiadomość
A co ja mam zrobić z tym zepsutym zamkiem ??
Powinnaś złożyć reklamację, w której zażądasz naprawy butów lub wymiany ich na nowe.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 16:26   #47
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: Na jakiej podstawie zwócić buty :(

Zamsz zmienia odcień.Kiedyś miałam taki sam problem.Kupiłam zamszowe płaskie śliwkowe baleriny.W sklepie wydawały mi się identyczne.Przy świetle dziennym zobaczyłam sporą różnice .Natychniast zaniosłam je do sklepu i przyjeli zwrot.Aha buty kupiłam w GC.
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 23:35   #48
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Na jakiej podstawie zwócić buty :(

Cytat:
Napisane przez SarahMoon Pokaż wiadomość
I wilk syty i owca cała. Chociaż , ciekawi mnie coby było gdybyś nie chciała innych tylko zwrotu pieniędzy. Z tego co pisałaś sprzedawczyni nie była skora do oddania pieniążków, a moim zdaniem powina była bez problemu zwrócić kasę, towar był uszkodzony!
Musiałabym iść do Sądu .
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 12:43   #49
KASHMIR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: cały świat
Wiadomości: 52
GG do KASHMIR
Dot.: Na jakiej podstawie zwócić buty :(

studiuję prawo więc cos na ten temat wiem...a że właśnie uczę się do kolokwium z prawa cywilnego to powiem Ci jak to jest... reklamacje muszą Ci przyjąć.. to jest Twoje prawo... i nie ma tutaj tłumaczenia.. kupując zawarłaś ze sprzedawcą umowę sprzedaży,,... rzecz jest wadliwa... wiec sprzedawca ma w tym momencie dwie możliwości do wyboru...albo zwróci Ci pieniążki, albo wymieni towar na taki, który wady nie posiada... podstawa do tego aby uznano Twoja reklamacje jest dowód kupna- sprzedaży.. paragon, lub wyciąg z karty, która płaciłaś.. od tego powinnam właściwie zacząć... bo bez paragonu/ wyciągu ani rusz... później bada się czy są kolejne przesłanki do przyjęcia takiej reklamacji... ale ze wada Twoich bucików jest wada rzeczy nie nabyta, ale związana z rodzajem tej rzeczy to nie powinno być problemów.. tak wiec nie daj się.. jeśli po przedstawieniu dowodu kupna sprzedawca powie Ci ze nie może przyjąć reklamacji.. to masz prawo go zaskarżyć.. trzeba walczyć o swoje i znać swoje prawa.. pozdrawiam
KASHMIR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-14, 13:03   #50
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: Na jakiej podstawie zwócić buty :(

uważam że powinnaś dobrze uzasadnić swoja reklamację wtedy sprzedawca nie będzie miał wyjscia. Może uzasadnisz to że buty mają wygląd jakby pochodziły z róznych par, w sumie nie wiem jak ona wyglądają ale najlepiej właśnie wymyśleć naprawdę dobre uzasadnienie
a tu link do przepisów konsumenta dotyczących butów:
http://www.konsument.net4.pl/
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 13:29   #51
pani_sylwia
Raczkowanie
 
Avatar pani_sylwia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 267
Dot.: Na jakiej podstawie zwócić buty :(

Cytat:
Napisane przez SarahMoon Pokaż wiadomość
I wilk syty i owca cała. Chociaż , ciekawi mnie coby było gdybyś nie chciała innych tylko zwrotu pieniędzy. Z tego co pisałaś sprzedawczyni nie była skora do oddania pieniążków, a moim zdaniem powina była bez problemu zwrócić kasę, towar był uszkodzony!
Jedyne co w takiej sytuacji to zarządać spisania reklamacji na podstawie "niezgodności towaru z umową".Można domagać się zwrotu gotówki ,ale to sprzedawca decyduje o formie rozpatrzenia tzn.może zaproponować wymianę na inne buty tzn.inny fason -ale uwaga tu nie musicie się zgadzać.
Ale generalnie rzeczywiście zwrotu nie ma i jest to tylko dobra wola sprzedawcy że przyjmuje (oczywiście w tym przypadku -kozaków o dwóch odcieniach to żadna łaska) z powrotem towar.
pani_sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 17:59   #52
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Reklamacje w H&M

Jaka myślicie czy w polskim H&M uwzględnią mi reklamację za towart zakupiony w innym kraju? Mam paragon.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 18:15   #53
florka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa, Mokotów
Wiadomości: 119
Dot.: Reklamacje w H&M

Niestety nie. Płaciłas w innej walucie, więc ciężko by było. Mooooże jeśli u nas w sklepie będzie taka sama rzecz a Ty chcesz wymienić np.: na inny rozmiar. Ale generalnie nie wymieniają.
Pzdr.
Florka
florka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 18:16   #54
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Reklamacje w H&M

hmm mysle że nie, a to dlatego że towar możesz oddać to i pewnie reklamować w sklepie w którym daną rzecz nabyłaś
lecz mogę się mylić
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 18:40   #55
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Reklamacje w H&M

Cytat:
Napisane przez florka Pokaż wiadomość
Niestety nie. Płaciłas w innej walucie, więc ciężko by było. Mooooże jeśli u nas w sklepie będzie taka sama rzecz a Ty chcesz wymienić np.: na inny rozmiar. Ale generalnie nie wymieniają.
Pzdr.
Florka
Towar jest ten sam, który znalazłam w naszym H&M. No nic trudno, czyli czeka mnie wizyta u krawcowej.Pozdrawiam
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 20:59   #56
łobuz-Tyna
Zadomowienie
 
Avatar łobuz-Tyna
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 003
GG do łobuz-Tyna
Dot.: Reklamacje w H&M


No coz jako ex-pracowniczka H&M moge powiedziec Ci tyle, że zdarzaly sie takie sytuacje ,że uwzglednialismy reklamacje towarow z zagranicznych H&M...Nie wiem na jakiej zasadzie teraz to dziala i jak jest z selekcja co uzglednia a co nie,ale sporobowa mozesz.
Pamietaj tylko,żeby koniecznie wziasc paragon
Pozdrawiam ipowodzenia!
__________________
"Tamci mieli w oczach kłamstwo,ci mają fanatyzm..
To ja Twój łobuz..."
łobuz-Tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 22:47   #57
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Reklamacje w H&M

Przy kasach jest napisane, ze wymiane i reklamacji nie podlega towar zakupiony zagranica.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 23:40   #58
łobuz-Tyna
Zadomowienie
 
Avatar łobuz-Tyna
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 003
GG do łobuz-Tyna
Dot.: Reklamacje w H&M

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Przy kasach jest napisane, ze wymiane i reklamacji nie podlega towar zakupiony zagranica.
to sie wycfanili...;]
__________________
"Tamci mieli w oczach kłamstwo,ci mają fanatyzm..
To ja Twój łobuz..."
łobuz-Tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 07:02   #59
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Reklamacje w H&M

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Przy kasach jest napisane, ze wymiane i reklamacji nie podlega towar zakupiony zagranica.
to bardzo nie dobrze

w sumie zakaz jest bez sensu, bo towary są identyczne... a taka sieć sklepów dużo na wymianie nie straci :|
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 13:45   #60
łobuz-Tyna
Zadomowienie
 
Avatar łobuz-Tyna
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 003
GG do łobuz-Tyna
Dot.: Reklamacje w H&M

Cytat:
Napisane przez gamaa Pokaż wiadomość
to bardzo nie dobrze

w sumie zakaz jest bez sensu, bo towary są identyczne... a taka sieć sklepów dużo na wymianie nie straci :|
W sumie według mnie możesz spróbować...a nóż widelec sie uda
__________________
"Tamci mieli w oczach kłamstwo,ci mają fanatyzm..
To ja Twój łobuz..."
łobuz-Tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-21 16:52:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.