Regulacja brwi- salony kosmetycznie - zapytaj tutaj - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-05, 16:21   #1
avialle
Raczkowanie
 
Avatar avialle
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 357
GG do avialle

Regulacja brwi- salony kosmetycznie - zapytaj tutaj


taka jak w temacie ktos o kims dobrym w tek materii slyszał?
avialle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 17:14   #2
mallwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 11
GG do mallwa
Regulacja brwi w lodzi, blagam o informacje...

Kochane dziewczyny...bardzo potrzebuje dobrej kosmatyczki zajumjacej sie regulacja brwi, konkretnie w Lodzi... wykazalam sie nielada trudem, motywacja i wytrzymaloscia i zapuszczalam uparcie. Wczesniej sama jako dziecko sie do nich dobralam i zupelnei nic z nich nie zostalo...byly ciensze niz nitka. Teraz chcialabym sie oddac w rece profesjonalstki, moge zaplacic kazda cene...ale chcialabym w koncu miec ladne brwi, doda ze jestem zauroczona grubszymi, naturalnymi brwiami, generlanie kosmatyczki maja bardzo wyregulowane brwi, wrecz higienicznie bym powiedziala wyregulowane... dlatego wdaje mi sie ze trudno jest znalezc taka ktora by mi ich nie wyskubala...slyszalam ze kosmetyczka powinna najpierw zaanalizowac ksztalt, twarzy, oczu...poprostu dopasowac. jezeli ktoras z was sie z takim sposobem regulacji brwi spotkala, prosilabym o pomoc, o informacje.
mallwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 22:15   #3
Casiopeia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107
Regulacja brwi- Warszawa

Witam wszystkie wizażanki
Nie jestem amatorką opalania, ale chciałam się wybrać na kilka seansów do solarium żeby nadać skórze odrobinkę kolorytu i kompletnie nie wiem dokąd. Może któraś z was korzysta z solarium w Częstochowie i może polecić?
Casiopeia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 11:56   #4
Casiopeia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107
Dot.: Gdzie do solarium w Częstochowie??

nikt?
Casiopeia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 12:26   #5
Anula88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 40
Regulacja Brwi-gdynia

Witajcie!
Chcialabym sie wybrac na regulacje brwi w Gdyni ale nie wiem gdzie???????Moze wiecie gdzie najlepiej to zrobia?Mam okragla twarz u chcialabym dopasowac do niej brwi.Licze na Wasza pomoc.Please!!!!!
Anula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 11:04   #6
Anula88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 40
Dot.: Regulacja Brwi-gdynia

Nie wierze ze nie znacie nikogo kto wyregulowalby mi brwi w Gdyni!!!!!!!!Please
Anula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 12:47   #7
cilestka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 38
Dot.: Regulacja Brwi-gdynia

ja wiem gdzie w Rumi bylam juz u kilku kosmetyczek i nigdy nie bylam tak zadowolona jak u pani Magdy z Rumi nie znam adresu dokladnie, ale jest to blisko dworca. jak jestes zainteresowana to na priva moge ci napisac, chyba ze to miasto cie nie interesuje
cilestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-13, 11:40   #8
ewelajnaaa
Raczkowanie
 
Avatar ewelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 106
Dot.: Regulacja Brwi-gdynia

w Gdyni na Obłużu - bardzo ładnie reguluje pani Marysia
ewelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 13:54   #9
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Regulacja Brwi-gdynia

zapraszam do siebie - Wejherowo nie jest daleko
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 00:55   #10
Austrajilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 65
Regulacja brwi - Krakow

szukalam watku, nie znalazlam ; cy moze ktos mi polecic jakis gabinet kosmetyczny w krakowie, w ktorym profesjonalnie dobiora mi ksztalt brwi? kiedys ich nie regulowalam wogole, raz trafilam do babki ktora zrobila to bardzo fajnie, ale przeniosla gabinet i nie wiem gdzie (przyjmowala na rynku, blisko urzedu miasta), pozniej poszlam do innej ale juz nie bylam zadowolona bo nie potrafila dobrac ksztaltu a zwyczajnie wyskubala mi te wloski, ktore odrastaly - a juz i ksztalt nadany przez tamta pania zniknal i zla bylam, ze wydalam pieniadze na cos, co moglam sama zrobic :/ dzieczyny, polecicie mi kogos? dzieki !
Austrajilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 16:20   #11
blewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 77
regulacja brwi wysterylizowaną pęsteą-gdzie w Łodzi??

podobno wieksze prawdopodobienstwa zakazenia wzw jest u kosmetyczki niz w szpitalu, zatem moje pytanie brzmi: gdzie w Łodzi wyreguluję brwi u kosmetyczki sterylizującej pęsety???
blewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-18, 21:15   #12
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: regulacja brwi wysterylizowaną pęsteą-gdzie w Łodzi??

i żeby kosmetyczka miałą rękawiczki lateksowe na rękach..bo jak ma skaleczenie to też możesz się ta drogą zarazić..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 11:23   #13
martuska2204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 22
Dot.: regulacja brwi wysterylizowaną pęsteą-gdzie w Łodzi??

..

Edytowane przez martuska2204
Czas edycji: 2010-01-29 o 10:17
martuska2204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 18:45   #14
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: regulacja brwi wysterylizowaną pęsteą-gdzie w Łodzi??

brr...sama jestem przyszla kosmetyczka i nie wyobrazam sobie jakbym mogla nie miec autoklawu w gabinecie i nie sterylizowac wszystkiego co metalowe a ma kontakt ze skora a kto tego nie robi, to naprawde nie nadaje sie do tego zawodu...
Poza tym: nie tylko u kosmetyczki mozna sie zakazic, ale rowniez u fryzjera...

Jeszcze jedna sprawa: mam nadzieje, ze szczepienia mialas? Bo to tez wazne, i wiesz, ze cie chroni (choc pewnie tez nie zawsze w 100%...)
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 17:29   #15
blewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 77
Dot.: regulacja brwi wysterylizowaną pęsteą-gdzie w Łodzi??

do góry dziewczyny, do góry. w ogole taks ie zastanawiam jaki byłby wynik sondy gdybybym zapytała powiedzmy w dziesieciu gabiematch kosmetycznych niedlako miejsca gdzie mieszkam w ilu sa autoklawy... albo chociaz ile z nich daje narzedzia komuś(jakiejs firmie) do autoklawowania...
blewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 17:55   #16
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: regulacja brwi wysterylizowaną pęsteą-gdzie w Łodzi??

prawda jest taka,że niewiele gabinetów ma autoklaw-a jeszcze mniej ma podpisaną umowę ze szpitalem-gdyż w Polsce nie ma firm zajmujących się usługowo sterylizacją
umowa ze szpitalem jest zazwyczaj niekorzystna dla oddającego sprzęt-co nie zmienia faktu że karygodne jest niesteryzilowanie sprzętu
w moim przypadku to jest główny powód mojego unikania kosmetyczek i ich usług -w moim mieście nie spotkalam się z żadną profesjonalistką(za takową uważam osobę z wiedzą na temat dezynfekcji i sterylizacji sprzętu)
moja rada -zakupić samemu profesjonalną pęsetę(po konsulatcji z kosmetyczką) i oddać swojemu stomatologowi do sterylizacji
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 12:29   #17
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: regulacja brwi wysterylizowaną pęsteą-gdzie w Łodzi??

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
prawda jest taka,że niewiele gabinetów ma autoklaw-a jeszcze mniej ma podpisaną umowę ze szpitalem-gdyż w Polsce nie ma firm zajmujących się usługowo sterylizacją
umowa ze szpitalem jest zazwyczaj niekorzystna dla oddającego sprzęt-co nie zmienia faktu że karygodne jest niesteryzilowanie sprzętu
w moim przypadku to jest główny powód mojego unikania kosmetyczek i ich usług -w moim mieście nie spotkalam się z żadną profesjonalistką(za takową uważam osobę z wiedzą na temat dezynfekcji i sterylizacji sprzętu)
moja rada -zakupić samemu profesjonalną pęsetę(po konsulatcji z kosmetyczką) i oddać swojemu stomatologowi do sterylizacji
Nie jaze, jak w calym miescie nie moze byc kosmetyczki ktora ma sterylizator do malych narzedzi, jak wlasnie pesety, cazki itp...
Przeciez to nie jest az tak wielki wydatek a jest pewnosc ze klientki beda zadowolone i pewne, ze nie zostana zakazone! Koszt zalozmy sterylizatora kulkowego to ok.300zl, jakby sie uparl to w hurotwniach mozna pewnie taniej kupic - tym bardziej kosmetyczki...
Ja w takim razie jak szlabym do kosmetyczki to pytalabym od wejscia, czy posiada sterylizator, bo poprostu chce czuc sie pewnie....
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 14:45   #18
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: regulacja brwi wysterylizowaną pęsteą-gdzie w Łodzi??

Cytat:
Nie jaze, jak w calym miescie nie moze byc kosmetyczki ktora ma sterylizator do malych narzedzi, jak wlasnie pesety, cazki itp...
ale chodzi własnie o to,że sterylizator kulkowy bynajmniej nie daje gwarancji zlikwidowania choćby przetrwalników HCV ,co nie jest przelewką
zgodnie z unijnymi wymogami od maja 2006 roku każdy gabinet powinien być wyposażony w AUTOKLAW PAROWY-który poprzez wysokie cisnienie i temperaturę daje pewność i bezpieczeństwo sterylizacji narzędzi-a jaka jest prawda wzystkie wiemy
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO

Edytowane przez miss venflon
Czas edycji: 2007-04-26 o 14:47 Powód: literki
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 21:56   #19
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: regulacja brwi wysterylizowaną pęsteą-gdzie w Łodzi??

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Nie jaze, jak w calym miescie nie moze byc kosmetyczki ktora ma sterylizator do malych narzedzi, jak wlasnie pesety, cazki itp...
Przeciez to nie jest az tak wielki wydatek a jest pewnosc ze klientki beda zadowolone i pewne, ze nie zostana zakazone! Koszt zalozmy sterylizatora kulkowego to ok.300zl, jakby sie uparl to w hurotwniach mozna pewnie taniej kupic - tym bardziej kosmetyczki...
Ja w takim razie jak szlabym do kosmetyczki to pytalabym od wejscia, czy posiada sterylizator, bo poprostu chce czuc sie pewnie....
I tu jest problem że jesteś przyszłą kosmetyczką..realia są inne..większość gabinetów nie ma autoklawów(pisał o tym miss venflon)..to jest spory wydatek(Twoja cena razy 10)..
i życzę Ci byś znalazła pracę w takim gabinecie gdzie wszystko bedzie zgodne z wszelkimi normami(a naprawde taki ciężko znależć) a narazie poproś swoich nauczycieli żeby troche lepiej Was uczyli..bo i sterylizator nie pomoże..myślę że z czasem ta sytuacja ze sterylizacją się poprawi ja też liczę ze względu na swoje bezpieczeństwo i opdpowiedzialność za pracę..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-27, 08:45   #20
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: regulacja brwi wysterylizowaną pęsteą-gdzie w Łodzi??

Hm...ok, no to nie mam racji.

w takim razie powiedzcie mi gdzie w jakims nieduzym salonie zmiescic taki autoklaw? bo maly on ni jest...
I za KAZDYM RAZEM taka pestete trzeba wkladac na te 10min zeby sie pozadnie wysterylizowala?

EDIT: potrzebne mi beda takie informacje, bo za rok bede pisac prace licencjacka z mikrobiologii wlasnie o zakazeniach w gabinecie i bezpieczenstwie tam...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 10:55   #21
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: regulacja brwi wysterylizowaną pęsteą-gdzie w Łodzi??

Cytat:
Hm...ok, no to nie mam racji.

w takim razie powiedzcie mi gdzie w jakims nieduzym salonie zmiescic taki autoklaw? bo maly on ni jest...
I za KAZDYM RAZEM taka pestete trzeba wkladac na te 10min zeby sie pozadnie wysterylizowala?

EDIT: potrzebne mi beda takie informacje, bo za rok bede pisac prace licencjacka z mikrobiologii wlasnie o zakazeniach w gabinecie i bezpieczenstwie tam...
autoklaw parowy nie jest duży-bynajmniej-taki 18 litrowy jest trochę większy od mikrofalówki-najtańsze na wkłady nieopakowane kosztuja juz 5 tys (do gabinetu kosmetycznego się nadają jak najbardziej)
mam nadzieję że nadejdą te czasy ,że gabinety będa traktowane po równo a nie ,że tylko ode mnie się wymaga osobnego pomieszczenia sterylizacyjnno-dezynfekcyjnego,autoklawu a od "zwykłych " kosmetyczek nie

sterylizacja w autoklawie nie trwa bynajmniej 10 minut
narzędzia nieopakowane ok 30 min narzędzia w pakietach ok godziny

nie studiuję kosmetologii ,nie pisze licencjatu a mimo to wiedze na temat posiadam bo moim obowiązkiem jest zapewnienie bezpieczeństwa zabiegów
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 15:02   #22
blewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 77
Proponuję zrobić białą listę

Proponuje zrobić białą ilste gabinetów sterylizujacych sprzęt.
blewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 17:28   #23
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: regulacja brwi wysterylizowaną pęsteą-gdzie w Łodzi??

Od jutra zaczynam prace w gabinecie - nie jako kosmetyczka - tak wiec obczaje, czy jest tam taki autoklaw (salon sie jutro otwiera, wiec jeszcze nie wiem wszystkiego ) to w razie czego go polecę...

Miss venflon: rozumiem twoja frustracje, ale nie miej o to do nas pretensji ze przepisy nie sa uregulowane, bo nazywanie nas zwyklymi kosmetyczkami nawet w cudzyslowiu nie jest mile .

pozdrawiam.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 17:37   #24
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: regulacja brwi wysterylizowaną pęsteą-gdzie w Łodzi??

okej jestem sfrustrowana bo na kazdym kroku czuję wyższość tak zwanych przeze mnie "zwykłych kosmetyczek"
u mnie w mieście sanepid nawet przymknie oko jak kosmetyczka nie ma autoklawu tylko kulkowy-ale ja no przecież naruszam tkankę ciągła
a w innych gabinetach to niby tatuaże to markerem robią a kolczyki na magnesy-to mnie frustruje
i jeszcze biadolenia niektórych przedstawiciele tego zawodu-że jak to pilnik jednorazowy, że jak to praca w rękawiczkach,że porabało ich z tymi atoklawami
bynajmniej nie obrażam profesjonalistów-jak ktoś jest dobry w swoim zawodzie ,ma odpowiednia wiedzę i kompetencje to należy mu się szacunek
niestety ja w swojej dziedzinie pracy nie spotkałam jeszcze kompetentnej kosmetyczki-jak ktoś zna naprawdę chętnie poznam -i prosze tu nie wyczuwać ironii

zresztą zobaczymy jak zaczniesz pracować-do czego czasem pracodawca usiłuje zmusić pracownika byleby zarobić
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 18:40   #25
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: regulacja brwi wysterylizowaną pęsteą-gdzie w Łodzi??

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
okej jestem sfrustrowana bo na kazdym kroku czuję wyższość tak zwanych przeze mnie "zwykłych kosmetyczek"
u mnie w mieście sanepid nawet przymknie oko jak kosmetyczka nie ma autoklawu tylko kulkowy-ale ja no przecież naruszam tkankę ciągła
a w innych gabinetach to niby tatuaże to markerem robią a kolczyki na magnesy-to mnie frustruje
i jeszcze biadolenia niektórych przedstawiciele tego zawodu-że jak to pilnik jednorazowy, że jak to praca w rękawiczkach,że porabało ich z tymi atoklawami
bynajmniej nie obrażam profesjonalistów-jak ktoś jest dobry w swoim zawodzie ,ma odpowiednia wiedzę i kompetencje to należy mu się szacunek
niestety ja w swojej dziedzinie pracy nie spotkałam jeszcze kompetentnej kosmetyczki-jak ktoś zna naprawdę chętnie poznam -i prosze tu nie wyczuwać ironii

zresztą zobaczymy jak zaczniesz pracować-do czego czasem pracodawca usiłuje zmusić pracownika byleby zarobić
No zauwazylam juz, jak to sie oszczedza na wszystkim...a raczej na bezpieczenstwie
wiesz, mam nadzieje, ze pisanie mojej pracy, zbadanie doglebnie tego problemu, sprawi, ze bede lepsza kosmetyczkaw przyszlosci niz inne teraz nie mam zadnego doswiadczenia, bo jeszcze sie ucze, ale juz teraz widze, ze NASZ kierunek (tzn. kosmetologia) stal sie niezwykle popularny i mysle ze to niezbyt dobrze...mnostwo dziewczyn nieswiadomych NICZEGO co jest zwiazane z tym zawodem idzie sie ksztalcic myslac, ze zrobia jakies paznokietki, maseczke itd...i bedzie super zabawa i kasa a tak jest, bo juz wiele takich opinii slyszalam...az wlos sie na glwoie jezy nie twierdze, ze ja wiem wszystko, ale wiem z czym sie wiaze ten zawod i wiem, ze musze sie jeszcze duzo nauczyc...

Mam nadzieje, ze nie trafie na takiego szefa ktory bedzie na wszyskim oszczedzal, albo otworze swoj salon - choc z pewnoscia nie bedzie to takie latwe ....
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 17:41   #26
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Bielsko Biała- salon kosmetyczny itp

Kochane, za miesiąc przeprowadzam się na stałe do Bielska Białej. Nie znam tutaj wielu miejsc. Chciałabym znaleźć dobry salon kosmetyczny, gdzie wykonuje się depilację woskiem a także dobry salon fryzjerski. Słyszałam co nieco o salonie Trendhair (na Cechowej i 11 Listopada). Będę bardzo wdzięczna za wszelkie opinie i sugestie. Mogę dodać, że będę mieszkać na osiedl Wojska Polskiego. Pozdrawiam
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 20:34   #27
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Bielsko Biała- salon kosmetyczny itp

ja polecam fryzjera na placu mikołaja-łukasza Sparzyńskiego a zaufaną kosmetyczkę mam na ul.wzgórze 7 w salonie beauty line
natomiast jeśli chodzi o paznokcie to polecam gosię która prracuje na ulicy cechowej zaraz przy ulicy wałowej-ja natomiast swoje studio tatuażu i piercingu mam na ul.mickiewicza
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 20:37   #28
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Bielsko Biała- salon kosmetyczny itp

co do depilacji mogę Ci polecić salonik "partycja" koło pks

EDIT: Miss możesz mi powiedzieć jak wysoki jest cennik łukasza? mam ochote go odwiedzic ale brakuje mi o natchnienia i odwagi
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 20:46   #29
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Bielsko Biała- salon kosmetyczny itp

teraz ci nie powiem dokładnie bo dawno u niego nie byłam-a zawsze jak nachodzi mnie myśl to ma zajęte terminy-ale wiem że cennik zaczyna się od 40zł w górę
na jego stronie www.stylista.net jest kontakt do niego nawet gg więc można sie spytać
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 20:55   #30
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Bielsko Biała- salon kosmetyczny itp

dzięki wielkie
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-17 23:09:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.