MASSIMO DUTTI cz.XII - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-09, 14:53   #181
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez lenor Pokaż wiadomość
Z zakresu pytań nie w temacie. Ile się czeka na paczkę z zalando?
Bo u mnie to już trwa ze dwa tygodnie i się zastanawiam czemu
Zamówiłam w niedzielę, dziś dostałam paczkę. Nie czekałam nigdy więcej niż 3 dni.
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 15:09   #182
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Mam płaszcz na zbyciu, nie chce któraś przygarnąć?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z18998025Q,Plaszcz-Massimo-Dutti-849-zl.jpg (65,4 KB, 118 załadowań)
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 18:36   #183
jmzar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 177
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Dziewczyny a macie może te dzinsy z Massimo?

https://www.massimodutti.com/pl/kobi...goryId=1830016

Czy one sa bardzo waskie? Chodzi mi szczególnie o łydkę.
jmzar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 16:00   #184
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Marigold19 nikt nie wyczyści specjalistycznie samej podszewki w kurtce skórzanej. Jedynie w takich skórkach, które na metce mają napisane, że można je czyścić chemicznie, wtedy cała skóra jest tak czyszczona. Ale pani od razu powiedziała, że dobrze wyprawiona skóra nie może być tak czyszczona tylko te sieciówkowe często mają ten znaczek P.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 20:20   #185
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Marigold19 nikt nie wyczyści specjalistycznie samej podszewki w kurtce skórzanej. Jedynie w takich skórkach, które na metce mają napisane, że można je czyścić chemicznie, wtedy cała skóra jest tak czyszczona. Ale pani od razu powiedziała, że dobrze wyprawiona skóra nie może być tak czyszczona tylko te sieciówkowe często mają ten znaczek P.
No ja wiem Iwonka, że samej nie to technicznie pewnie niemożliwe. Ale dobrze że powiedziałaś o tej metce, bo właśnie ta taka metkę ma i miałam ryzykować oddanie do zwykłej pralni, ale pani z innej pralni niż zazwyczaj chodzę doradziła oddanie do dwóch miejsc u mnie w miescie- jedno to to, z którego byłam niezadowolona, drugie to pralnia która znalazłam na necie. Będę musiała któreś wybrać ;/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 21:53   #186
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No ja wiem Iwonka, że samej nie to technicznie pewnie niemożliwe. Ale dobrze że powiedziałaś o tej metce, bo właśnie ta taka metkę ma i miałam ryzykować oddanie do zwykłej pralni, ale pani z innej pralni niż zazwyczaj chodzę doradziła oddanie do dwóch miejsc u mnie w miescie- jedno to to, z którego byłam niezadowolona, drugie to pralnia która znalazłam na necie. Będę musiała któreś wybrać ;/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nigdy ie czyściłam skór chemicznie, więc nie doradzę. Ale może poszukaj na necie, co ludzie piszą w ogóle o takim czyszczeniu?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 19:09   #187
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Zamówiłam w niedzielę, dziś dostałam paczkę. Nie czekałam nigdy więcej niż 3 dni.
heh nie wiem co działo się z paczką, ale po interwencji mailowej z zalando, paczka miała czekać w parcelshop, a po 3h z zalando dostałam maila że kurier zaniósł ją do ochrony mojego bloku
Na paczce inny adres, a na naklejce do zworu inny adres. Nie rozumiem dlaczego mój adres jest mylony...
__________________
lenor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-21, 15:18   #188
agnieszkaand
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 31
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Dziewczyny czy któraś na taki sweter 95%wełna 5% kaszmir, czy on po praniu robi się mniejszy? Wart jest zakupu?
agnieszkaand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-21, 15:32   #189
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez agnieszkaand Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś na taki sweter 95%wełna 5% kaszmir, czy on po praniu robi się mniejszy? Wart jest zakupu?
Mam swetry z massimo z wełny 100% oraz z mieszanki: wełna i jedwab i nie zmieniają się po praniu. W tym roku też chcę dokupić do mojej kolekcji właśnie z wełny/jedwabiu, bo bardzo mi się przyjemnie je nosi
Jeśli chodzi o ten, co wkleiłaś to moim zdaniem wart zakupu szczególnie na obniżkach a dla samego koloru, jak dla mnie, zawsze kocham fuksję!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-21, 16:22   #190
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez agnieszkaand Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś na taki sweter 95%wełna 5% kaszmir, czy on po praniu robi się mniejszy? Wart jest zakupu?
Mam te dwa (właśnie 95% wełna i 5% kaszmir) i wydaje mi się, ze trochę mogły się zbiec nie mam pewności, bo nie było to na pewno drastyczne skurczenie się, ale są dosc wąskie w porównaniu z innymi moimi swetrami

Bardziej niż skurczenia bym się bała, ze będą gryźć, ale to już dla każdego subiektywna kwestia mnie gryzą od samego początku, ale są bardzo cieple, wiec im wybaczam

--------
Niestety Wizaz nie chce dodać zdjęcia drugiego swetra
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5831.jpg (45,7 KB, 66 załadowań)

Edytowane przez charade
Czas edycji: 2018-10-21 o 16:24
charade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-21, 18:39   #191
MadziaMalinka25
Zakorzenienie
 
Avatar MadziaMalinka25
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 359
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Hej Czy widziałyście może ten sweter? Strasznie i się podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5680655712_1_1_16.jpg (107,1 KB, 102 załadowań)
MadziaMalinka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-22, 12:18   #192
Amaaga
Raczkowanie
 
Avatar Amaaga
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 49
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez agnieszkaand Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś na taki sweter 95%wełna 5% kaszmir, czy on po praniu robi się mniejszy? Wart jest zakupu?
Ja mam 3 swetry z serii 95/5 wełna kaszmir od Massimo i myślę, że bardziej wrażliwą osobę może bardzo gryźć - ja osobiście nie jestem wyczulona na tym punkcie, a odczuwam czasem pewien dyskomfort nosząc go co nie zmienia faktu , że bardzo grzeją nawet w największe mrozy (potwierdzone info -28 stopni zaliczone w sweterku .
Amaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 19:44   #193
Madame_Rose
IG => @madamerose1111
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 353
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Na każdej wyprzedaży conajmniej 2 swetry z wełny od MD lądują u mnie i ten model powyżej też mam, ale czarny i wszystkie są bezproblemowe. Oczywiście z wełną trzeba się obchodzić jak ' z jajkiem' bo łatwo zniszczyć przez niewłaściwe pranie, ale na szczęście mam już trochę wprawy. Mnie ta welna nie gryzie - jest cieplusio i mięciusio.
Madame_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 10:35   #194
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Madame_Rose Pokaż wiadomość
Na każdej wyprzedaży conajmniej 2 swetry z wełny od MD lądują u mnie i ten model powyżej też mam, ale czarny i wszystkie są bezproblemowe. Oczywiście z wełną trzeba się obchodzić jak ' z jajkiem' bo łatwo zniszczyć przez niewłaściwe pranie, ale na szczęście mam już trochę wprawy. Mnie ta welna nie gryzie - jest cieplusio i mięciusio.
Ale się masz dobrze mnie to nawet te cieniutkie wełny z jedwabiem i kaszmiry po kilku godzinach gryzą i wszystko mnie swędzi - ale wole podwijać rękawy jak głupia niż marznąć
charade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 15:34   #195
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Ale się masz dobrze mnie to nawet te cieniutkie wełny z jedwabiem i kaszmiry po kilku godzinach gryzą i wszystko mnie swędzi - ale wole podwijać rękawy jak głupia niż marznąć
Wełna z jedwabiem Cię gryzie? to takie miłe sweterki
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 15:40   #196
Madame_Rose
IG => @madamerose1111
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 353
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Ale się masz dobrze mnie to nawet te cieniutkie wełny z jedwabiem i kaszmiry po kilku godzinach gryzą i wszystko mnie swędzi - ale wole podwijać rękawy jak głupia niż marznąć
Nawet teraz mam na sobie czerwony z golfem, łup z lata. Nie zamieniłabym na nic innego w taką okropną pogodę za oknem

Dziewczyny mam na zbyciu sukienkę z letniej wyprzedaży roz. 38 Kupiłam ale nie zanosi się żebym miała gdzieś w niej wyjść a szkoda, żeby wisiała. piszcie na priv
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ab7250f7b7c25c757caa80329a08c22a.jpg (30,8 KB, 84 załadowań)

Edytowane przez Madame_Rose
Czas edycji: 2018-10-23 o 16:11
Madame_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 18:07   #197
mlko92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 185
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Hej dziewczyny, mogę do Was dołączyć? Szukam teraz płaszcza zimowego i tak sobie popatruję na Massimo. Czy ktoś miał jakieś płaszcze/kurtki z Massimo?
__________________
W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin. Jakie są Twoje plany na dzisiaj?
mlko92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 23:03   #198
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Wełna z jedwabiem Cię gryzie? to takie miłe sweterki
Ano są miałam dzisiaj i jak tylko zdjęłam, to skora podziękowała na szczęście to nie ten poziom gryzienia co po babcinych swetrach na drutach!

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Cytat:
Napisane przez mlko92 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mogę do Was dołączyć? Szukam teraz płaszcza zimowego i tak sobie popatruję na Massimo. Czy ktoś miał jakieś płaszcze/kurtki z Massimo?
Serwus
charade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 23:29   #199
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez mlko92 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mogę do Was dołączyć? Szukam teraz płaszcza zimowego i tak sobie popatruję na Massimo. Czy ktoś miał jakieś płaszcze/kurtki z Massimo?
Hello jak się cofniesz w postach to poczytasz, że sporo osób ma z massimo różne ubrania
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-24, 09:05   #200
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Madame_Rose Pokaż wiadomość
Na każdej wyprzedaży conajmniej 2 swetry z wełny od MD lądują u mnie i ten model powyżej też mam, ale czarny i wszystkie są bezproblemowe. Oczywiście z wełną trzeba się obchodzić jak ' z jajkiem' bo łatwo zniszczyć przez niewłaściwe pranie, ale na szczęście mam już trochę wprawy. Mnie ta welna nie gryzie - jest cieplusio i mięciusio.
A jak pierzesz? Bo ja zawsze mam przy tym stres po tym jak z mojego pięknego szala zrobiła się... wycieraczka. I zwykle oddaje do pralni, ale wolałabym z wodą. Wydaje mi się, że z wodą to bardziej doprane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 10:02   #201
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A jak pierzesz? Bo ja zawsze mam przy tym stres po tym jak z mojego pięknego szala zrobiła się... wycieraczka. I zwykle oddaje do pralni, ale wolałabym z wodą. Wydaje mi się, że z wodą to bardziej doprane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



A co Ci się z tym szalikiem stało? Rozciągnął się i zrobił cienki? Bo ja się z wełną w ogóle jakoś strasznie nie pieszczę, wychodząc z założenia, że zwierzęta, z których się wełnę pozyskuje (niestety) nie żyją w pięciogwiazdkowych hotelach i mokre futro nie jest im obce. W sensie, że wełna jest przyzwyczajona do kontaktu z wodą. Z wełny na chemię nosiłam tylko spodnie w kant, ale też sobie odpuściłam, bo po 4 praniach miałabym już drugą parę w tej cenie i jeszcze się naczytałam, że chemia wełny nie domywa, tylko zlepia i to już mnie kompletnie zniechęciło. I poza jakimś ewentualnym skurczeniem albo rozciągnięciem się od złego suszenia absolutnie nic mi się nie stało z rzeczami. Piorę w palce z pływem do wełny i w trybie dla wełny - czyli niewysoka temperatura i niskie obroty. Mniej niż połowa bębna pełna. Golę dość często, bo nie lubię tego specyficznego puszku
charade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 15:39   #202
Madame_Rose
IG => @madamerose1111
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 353
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A jak pierzesz? Bo ja zawsze mam przy tym stres po tym jak z mojego pięknego szala zrobiła się... wycieraczka. I zwykle oddaje do pralni, ale wolałabym z wodą. Wydaje mi się, że z wodą to bardziej doprane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zwykle robiłam tak, że prałam ręcznie w misce, delikatnie tylko 'mieszając' bez zbędnego ugniatania z szamponem do włosów. Potem płukanko w czystej wodzie, rozkładam na ręczniku na płasko na podłodze i zawijałam 'roladkę' delikatnie odciskając nadmiar wody. Potem na inny suchy ręcznik i na płasko suszyłam. Po zmianie pralki na na ponoc jakas super hiper z programami z parą i etc. 'zaryzykowałam' i ostatnio prałam jedwabne topy i wełnianą marynarkę z MD w pralce na programach specjalnie do tego dedykowanych. Nic się nie stało. Efekt super. Także zgadzam się z @charade
Madame_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 15:45   #203
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Ja piorę wszystkie moje swetry czy z kaszmiru, moheru, wełny, niezależnie z jakiej firmy, ręcznie w płynie do swetrów i suszę rozłożone na ręczniku i nic im się nie dzieje. Od czasu do czasu, gdy potrzeba to je golę
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 17:02   #204
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
A co Ci się z tym szalikiem stało? Rozciągnął się i zrobił cienki? Bo ja się z wełną w ogóle jakoś strasznie nie pieszczę, wychodząc z założenia, że zwierzęta, z których się wełnę pozyskuje (niestety) nie żyją w pięciogwiazdkowych hotelach i mokre futro nie jest im obce. W sensie, że wełna jest przyzwyczajona do kontaktu z wodą. Z wełny na chemię nosiłam tylko spodnie w kant, ale też sobie odpuściłam, bo po 4 praniach miałabym już drugą parę w tej cenie i jeszcze się naczytałam, że chemia wełny nie domywa, tylko zlepia i to już mnie kompletnie zniechęciło. I poza jakimś ewentualnym skurczeniem albo rozciągnięciem się od złego suszenia absolutnie nic mi się nie stało z rzeczami. Piorę w palce z pływem do wełny i w trybie dla wełny - czyli niewysoka temperatura i niskie obroty. Mniej niż połowa bębna pełna. Golę dość często, bo nie lubię tego specyficznego puszku
Zbiła sie i skurczyła i teraz to mój stres

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Madame_Rose Pokaż wiadomość
Zwykle robiłam tak, że prałam ręcznie w misce, delikatnie tylko 'mieszając' bez zbędnego ugniatania z szamponem do włosów. Potem płukanko w czystej wodzie, rozkładam na ręczniku na płasko na podłodze i zawijałam 'roladkę' delikatnie odciskając nadmiar wody. Potem na inny suchy ręcznik i na płasko suszyłam. Po zmianie pralki na na ponoc jakas super hiper z programami z parą i etc. 'zaryzykowałam' i ostatnio prałam jedwabne topy i wełnianą marynarkę z MD w pralce na programach specjalnie do tego dedykowanych. Nic się nie stało. Efekt super. Także zgadzam się z @charade
A jaka to pralka? Podrzuc model

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 18:38   #205
Madame_Rose
IG => @madamerose1111
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 353
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Zbiła sie i skurczyła i teraz to mój stres

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

A jaka to pralka? Podrzuc model

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podrzucam linka
https://mediamarkt.pl/agd/pralka-sam...ww90m741noa-eo
Madame_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 23:24   #206
Amaaga
Raczkowanie
 
Avatar Amaaga
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 49
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Ja też się podpinam, piorę wszystkie wełny i kaszmiry na trybie do wełny w pralce (tylko bez dodatku plynów typu lenor bo ponoć tracą swoje własciwosci od nich). |Wszystko jest piękne, czysciutkie i się nie niszczy
Amaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 08:07   #207
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 874
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Ja niestety zniszczyłam marynarkę MD piorac ręcznie - zbiła się i skurczyla
Kaszmiry tez dość się skurczyly po praniu w pralce.
mlenka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-26, 13:48   #208
southern comfort
Zadomowienie
 
Avatar southern comfort
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 099
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Ja tylko napiszę, że mam dziś debiut słynnego sweterka w kolorze bakłażana - ten z lekko bufiastymi rękawami, co była jeszcze cytrynka. Jaki on jest cudnie mięciutki i w ogóle
southern comfort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-26, 16:55   #209
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
Ja niestety zniszczyłam marynarkę MD piorac ręcznie - zbiła się i skurczyla
Kaszmiry tez dość się skurczyly po praniu w pralce.

Podczytuję wątek od wyprzedaży, dziękuję za porady dotyczące zakupów, z których korzystałam

Nigdy nie próbowałam prać marynarek ręcznie, ale wydaje mi się, że temperatura wody mogła być za wysoka Przed pierwszym praniem ręcznym wełny zmierzyłam temperaturę wody termometrem, powinna mieć ok. 30 stopni. Nie powinno być też różnicy temperatur w wodzie używanej do prania i płukania.
Moja pralka pozwala na ustawienie dla jedwabiu i wełny temperatury 40 stopni, niestety w tej temperaturze wełniany sweterek sfilcował się i skurczył, pomimo, że wcześniej prałam go kilka razy.

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2018-10-26 o 17:02
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-26, 20:12   #210
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez southern comfort Pokaż wiadomość
Ja tylko napiszę, że mam dziś debiut słynnego sweterka w kolorze bakłażana - ten z lekko bufiastymi rękawami, co była jeszcze cytrynka. Jaki on jest cudnie mięciutki i w ogóle
Mimo mojej wielkiej miłości do niego, musiałam oddać, gryzł mnie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-10 18:00:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.