Big Brother-powrót po 18 latach - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-24, 20:02   #121
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Asti94 Pokaż wiadomość
Ten Daniel to porażka teksty bez ładu i składu, okraszone jakimiś górnolotnymi banałami. Wielki wojownik czekający na oświadczyny :P
Yyyy...gosc probowal nawracac wszystkich, gadal o czystosci przedmalzenskiej, ze codziennie czyta Biblie, o jednym partnerze na cale zycie bla bla bla, a okazuje sie, ze mieszka z laska bez slubu

Mnie tez denerwowalo to pieszczotliwe zwracanie sie do lasek. Justynko, Natalko... Ja wiem, ze on moglby byc ich ojcem, ale na milosc boska, to obce Ci dorosle kobiety. Zajechalo mi mansplainingiem (szczegolnie jak wtedy zwracal sie do Justyny w kuchni o tej religii), co tylko dopelnia caloksztaltu postaci Daniela jako zbioru cech, ktorych nie cierpie w ludziach.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz

Edytowane przez patrycjapatib
Czas edycji: 2019-03-24 o 20:52
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 20:07   #122
Asti94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 14
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Taaa Daniel to hipokryta.
Ślub przedmałżeński be, ale sam bez ślubu. No może mają osobne sypialnie, ale nie podejrzewam :P
Innym każe skakać do basenu, ale sam nie wejdzie, bo będzie się musiał przebrać.
Rządzi podczas ćwiczeń, a sam palcem nie kiwnie
Asti94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 21:03   #123
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

https://dziendobry.tvn.pl/a/gulczas-...enil-ich-zycie tu jest wywiad.
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 21:24   #124
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zapewne 90% tych głosów to i tak rodzina i znajomi, może jakieś 10 % z tego to zwykli ogladacze. To nie te emocje, zeby łapać za telefon i tracić kasę ta takie totalnie nijakie i bezbarwne osobowości.

Teraz nominowani sa Tomek (ten model) i Łukasz (chłopak z paradokumentów i były chłopak jakiegos tam celebryty)

Co do prowadzących to masakra niestety... Agnieszka odpusciła Azje Express na rzecz BB i to był chyba jej bład...
Tam nie ma emocji, ale to zadnych emocji...
To ogłoszenie wyników to smiech na sali, laska wychodzi, a tam chyba 3 czy 4 statystów stało sztywno , pamiętam te tłumy gdy wychodzili z 1 edycji-i wiecie co jak cieżko było sie na to załapac żeby tam byc podczas takiego wyjscia, moja koleżanka była wtedy w Warszawie na jakimś kursie i ktoś im tam obiecał ze pojadą na BB , i sie nie udało bo to wcale łatwe nie było takie.

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2019-03-24 o 21:27
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 21:52   #125
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Ktoś wcześniej wrzucił linka dotyczącego tego, że następna osoba chce odejść. Wyczytałam tam, że uczestnicy są rozczarowani programem, że się nudzą, że nic się nie dzieje. Nosz kurde, czy to są dzieci którym trzeba pokazywać, co można robić z wolnym czasem? Siedzą i czekają na zadania. A sami to nie maja pomysłów co zrobić by było fajnie i ciekawie? Założę się, że jeśli mogliby mieć telefony, to każdy by siedział cały dzień wpatrzony w komórkę.
Nuda, na stypach bywa zabawniej.
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 21:58   #126
Asti94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 14
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Oglądam live i już nie mogę słuchać Łukasza. Ciągle gada o tym jak on się cieszy że może WRESZCIE BYĆ SOBĄ. Ciekawe co ma na myśli, bo rozpowiada to wszystkim dookoła, jakby co najmniej jutro miał wstać jako draq queen
Asti94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 22:18   #127
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Też mnie to zaskoczyło... Serio, moim zdaniem to mega wpadka z tymi danymi, bo nawet gdybym była "rodziną i przyjaciółmi", wysłałabym na najbliższą mi osobę więcej smsów.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-24, 22:24   #128
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Wychodzi na to, że strategia na buraka w przypadku Maćka się powiodła, bo nie dość, że znowu nie odpadł, to jeszxze mieszkańcy przestali go tak nominować. Teraz rzucili się na Łukasza po jego coming oucie i ja Tomka, który wg nich jest najbardziej wyrachowany .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 22:40   #129
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez ewel86 Pokaż wiadomość
Dzieki!


Jesli ktos wpadlby na genialny pomysl ogladania BB Noca, to serio odradzam. W teorii puszczaja fragmenty BB i komentuja. W praktyce co chwile powtarzaja jacy to uczestnicy nie sa ciekawi bla bla bla, rzucaja mase zarcikow do siebie nawzajem (ktore sa zalosne) i nic tak naprawde nie poruszaja ciekawego. Szczegolnie pan prowadzajcy jest irytujacy, tego sie nie da ogladac. A i jeszcze absolutnie najbardziej desperacko probuja udawac, ze ten program serio jest interesujacy. Jak ta laska w 2. odcinku (tylko ten widzialam i to sie raczej nie zmieni) gadala jaka to Juszes jest przywodczynia i wladcza osoba, bo inni dla niej gotowali weganskie jedzenie XD Szkoda tylko, ze tak naprawde to ona zaproponowala, ze ugotuje dla wszystkich weganski obiad, a chlopaki jej pomagali. Zenada.

Co do wywiadu - pewnie nie na to liczylo TVN, ale chyba powiedzieli dokladnie to, co widzowie mysla o tej edycji. Nie mam porownania do ich edycji, ale taka prawda, ze tutaj ludzie leza pod kocami, jedza, kapia sie w basenie, narzekaja, wypelniaja glupie zadania i ewentualnie cos tam pogledza o niczym ze soba. Strasznie nudni ludzie, bez energii, jakiejs kreatywnosci, wlasnie jestem pewna, ze gdyby nie te zadania, to siedzieliby tylko w swoich sypialniach i patrzyli w sciane. Nikt nie ma jakiejs barwnej osobowosci, ludzie, zrobcie cos, nawiazcie ze soba jakis kontakt.

Serio, wole obejrzec vloga na yt nawet nie z jakiejs wycieczki na Bali, ale ze zwyklego zycia normalnego czlowieka z co najmniej przecietnie ciekawa osobowoscia. A nie faceta bioracego prysznic, laske lezaca pod kocem czy gadanie o dupie Maryni.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 05:39   #130
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:51
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 08:46   #131
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

I to jest własnie przykład jak w 1 edycji potrafili sie bawić

https://www.youtube.com/watch?v=GfA1...VYeZR50ZeUUnoU

A nie teraz kije w d... jakimi to oni sa osobowaściami i nie ma wsród nich wydmuszek... ( no chyba że dadza alkohol-to nawet pokaża te d...)
Wczoraj fajnie Manuela powiedziała ze to była kolonia dla dorosłych, oni chcieli tam być, czuli sie wyróżnieni że ich wybrali , i sie zwyczajnie dobrze bawili
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-25, 11:31   #132
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mozliwe, ale dalej bylo to na zasadzie, ze ona pokaze innym, ze mozna zrobic smaczny weganski obiad, da przepis. A nie jak to przedstawila ta laska, ze polowa domu robila danie specjalnie dla niej. Tak na sile probowali ubarwic te sytuacje, a to bylo proste jak budowa cepa

Nadrobilam arene i poziomem sie to nie rozni od BB Noca. Takie to nudne i na sile przeciagniete, ze nawet prowadzaca nie slucha co uczestnicy mowia i potem sie myli.

Jak ktos juz tutaj pisal, wkurzyl mnie ten tekst prowadzacego do kumpli Macka, ze on pokazal tylek (kiedy?) i gadal z kwiatkami. Genialny pomysl, dajcie mu za zadanie gadac do kwiatow, a potem robcie z niego debila przed publika.

Jak pokazywali te 'najlepsze' momenty Daniela i Natalii to myslalam, ze zasne - nic ciekawego, serio, oni tam nic fajnego w tym domu nie robia.

Zdziwil mnie tez powod, dla ktorego Tomek nominowal Lukasza. 'Nie powiedzial na poczatku jakie ma preferencje i mnie oszukal'? Mnie dziwilo czemu Lukasz w ogole na to pytanie odpowiadal, bo ewidentnie nie chcial, ale przeciez Tomek powinen wiedziec, ze dla geja w Polsce coming out moze byc trudny i nie jest tak, ze kazdy sie na to zdobedzie, a juz szczegolnie w reality show przed kilkutysieczna publika. Zreszta nikt nie ma obowiazku sie spowiadac ze swojej orientacji. No i nie wiem w jaki sposob orientacja Lukasza ma niby na Tomka wplywac. Gosc kompletnie nie ma empatii.

W nastepnych tygodniach chyba poleca Magda, Karolina i Justyna. Nominowane byly z tych samych powodow przez te same osoby. Z kolei Klaudia, Radek sa malo nominowani.

Ale tez troche smutne, ze glownym powodem, dla ktorego ktos nominuje jest 'bo nie zlapalem z nia kontaktu, malo gadalismy' albo 'bo nie sprzata'
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 15:11   #133
Asti94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 14
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Wczoraj się mega śmiałam jak Justyna rozmawiała z Łukaszem i Igorem (chyba?) o seksie i Łukasz był taki zdziwiony, anatomią kobiety i pytał czy pochwa wsysa penisa i czy można uprawiać seks w cewkę moczową (XD). Jezu, znajomość biologii na żenującym poziomie. Wyszło na to, że nawet się z kobietą nigdy nie całował, ale chciałby spróbować żeby mieć porównanie z mężczyzną.
A dkzisiaj się trochę rozkręcili, było śpiewanie przy prawie dwugodzinnym robieniu wege kotletów i rozmowy o kompleksach.
Asti94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 15:42   #134
Malparida
Rozeznanie
 
Avatar Malparida
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 519
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Czyli jednak ogladaja...
Malparida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 16:03   #135
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Ponoć teraz jakaś kobitka opuszcza dom, bo nie ma ciepłej wody i sie nudzi Tak dalej pójdzie to zamiast tych 90 dni, bedzie 30
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 16:14   #136
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:50
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 16:41   #137
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Asti94 Pokaż wiadomość
Wczoraj się mega śmiałam jak Justyna rozmawiała z Łukaszem i Igorem (chyba?) o seksie i Łukasz był taki zdziwiony, anatomią kobiety i pytał czy pochwa wsysa penisa i czy można uprawiać seks w cewkę moczową (XD). Jezu, znajomość biologii na żenującym poziomie. Wyszło na to, że nawet się z kobietą nigdy nie całował, ale chciałby spróbować żeby mieć porównanie z mężczyzną.
A dkzisiaj się trochę rozkręcili, było śpiewanie przy prawie dwugodzinnym robieniu wege kotletów i rozmowy o kompleksach.
O Boze. A tutaj ludzie na watkach sie zarzekaja, ze edukacja seksualna jest niepotrzebna. To bylo w normalnym odcinku czy w jakims Noca czy cos?

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Widocznie serio ogladam od niechcenia, bo niczego takiego nie pamietam
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 18:22   #138
Asti94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 14
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
O Boze. A tutaj ludzie na watkach sie zarzekaja, ze edukacja seksualna jest niepotrzebna. To bylo w normalnym odcinku czy w jakims Noca czy cos?



Widocznie serio ogladam od niechcenia, bo niczego takiego nie pamietam


To było jakoś o 22 wczoraj na live. nie mam kompletnie nic do gejów, ale ten Łukasz mnie niemiłosiernie drażni
Asti94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 18:37   #139
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Asti94 Pokaż wiadomość
To było jakoś o 22 wczoraj na live. nie mam kompletnie nic do gejów, ale ten Łukasz mnie niemiłosiernie drażni
Chodzi Ci o ten wykupiony dostep, tak? Czy o arene?
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-25, 18:41   #140
Asti94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 14
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o ten wykupiony dostep, tak? Czy o arene?
Tak, wykupiony pakiet na playerze
Asti94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 19:15   #141
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Ponoć ta laska co chciała wyjsć póki co została, pewnie znowu jakieś uzgodnienia z Wielkim Bratem, zapewne jak u Daniela, jutro o tym powiedzą.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 22:07   #142
kwiat_pustyni92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 321
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

To już nie ten klimat co za czasów frytki aczkolwiek lepsze to niż warsaw shore przynajmniej normalniejsi ludzie, chodź kontrowersyjna akcja frytki z jacuzzi czasem może się powtórzyć jednak mała szansa chyba.
kwiat_pustyni92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 07:11   #143
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Wiadomo, ze inny program niz kiedys, to zupelnie inne czasy
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 11:04   #144
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Wiadomo, ze inny program niz kiedys, to zupelnie inne czasy

Nie zgodzę się z tym. Nie wierzę, że nie ma już zwyczajnych ludzi, w różnym wieku, różnych zawodów i zainteresowań, że muszą brać do programu bandę klonów. Może ta porażka czegoś telewizję nauczy.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 14:09   #145
Malparida
Rozeznanie
 
Avatar Malparida
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 519
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się z tym. Nie wierzę, że nie ma już zwyczajnych ludzi, w różnym wieku, różnych zawodów i zainteresowań, że muszą brać do programu bandę klonów. Może ta porażka czegoś telewizję nauczy.
Ma racje!!! Ma racje!!!

Aczkolwiek nie wiem, czy milion widzow co wieczor przed TV do la TVN7 jednak nie sukces?
Malparida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 15:20   #146
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:50
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 15:31   #147
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Widziłam to wczoraj, i narzekajacy pan model dla którego to było zadanie zbyt niskich lotów,ośmieszajace wrecz go, niby sie przebarał-to znaczy jak sam przyznał poswiecił sie dla grupy... Wielkie ego i kij w du... Nic innego, pocisk na tego kolesia na FB na całego...
Swoja droga w 1 edycji było podobnie -tyle ze losowali kto kogo, i było tak ze facet odrywał innego faceta, ale to właśnie zadanie poprowadziło Janusza do zwyciestwa, to jak on odegrał Karolinę najmłodszą wtedy uczesniczkę-to hit pamiętam był i to mega... Aż ona sama biedna sie poryczała
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 15:57   #148
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Widziłam to wczoraj, i narzekajacy pan model dla którego to było zadanie zbyt niskich lotów,ośmieszajace wrecz go, niby sie przebarał-to znaczy jak sam przyznał poswiecił sie dla grupy... Wielkie ego i kij w du... Nic innego, pocisk na tego kolesia na FB na całego...

Swoja droga w 1 edycji było podobnie -tyle ze losowali kto kogo, i było tak ze facet odrywał innego faceta, ale to właśnie zadanie poprowadziło Janusza do zwyciestwa, to jak on odegrał Karolinę najmłodszą wtedy uczesniczkę-to hit pamiętam był i to mega... Aż ona sama biedna sie poryczała
Pamiętam to

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 15:57   #149
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Jest to na yt ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 16:30   #150
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Jest to na yt ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
https://youtu.be/MAjToFEp6Gs proszę
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-13 14:13:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.