Wesele-Głogów i okolice - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-13, 21:48   #1
parot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13

Wesele-Głogów i okolice


Witam. Za inspiracją dobrze prosperującego wątku dot. Leszna, postanowiłam rozpocząć wymianę zdań na temat organizacji wesela w okolicach Głogowa. Narazie szukam jeszcze sali:/Najchętniej chcemy nad jeziorem-tak do 50 km od Głogowa, sprawdziłam do tej pory ceny na przyszły rok:
-Słoneczko Sława:170/0s.
-Boszkowo/Sadyba:140/os.
- Boszkowo/Sułkowski:155/os
-Kolsko/Tanzanit:150/os
-Wilcze/Siodło:145/os-terminów brak:/
-Kaczyce-terminów brak
-Wschowa-Zamek-140/0s-brak klimy:/
-Kożuchów-2500 za wynajem
-Szlichtyngowa:160/os,ale rozdział na 3 sale:/
-Obra/Bojanowo:135/os
-Ruszowice/Golden:150/os
-Nowa Sól/Złoty Łan:chyba 155
Inne-juz bez cen:z Głogowa- Qubus, Interferie, Pasjonata, U Dula, Vanilla, Rodos, Pyramisa, Ratusz
Inne: Bądzów, wiejska sala w Ruszowicach, Dobromil, Toscana we Włoszakowicach, sala w Jaczewie, Nowa Sól: Polonia
Proszę o namiary na dobrego fotografa, umiejący rozbawić gości zespół, najlepszego przystrajacza tortów i pomysl na inne sale...
parot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 12:39   #2
malutka1608
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 22
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

jestem z Góry i też śledze forum leszczyńskie mogę Ci polecic te osoby z których usług ja będe korzystac: http://www.parkowabis.pl/- sala Góra, http://minimaxband.pl/5.html- orkiestra Żmigród, http://www.artecho.eu/- kamerzysta i fotograf Siciny. Pozdrawiam
malutka1608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 09:34   #3
setsiaq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 64
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cieszę się, że ktoś podjął ten wątek Ja zaczynam planować ślub i wesele na przyszły rok. Sprawdziłam do tej pory:
-Bądzów (145zł/os)
-Kaczyce (160zł/os)
W obu miejscach jest możliwość zakwaterowania gości. Słyszałam jeszcze o pałacyku w Szklarach Górnych k. Polkowic. Wie ktoś może coś więcej na jego temat?
Z sal nad jeziorem znalazłam jeszcze OSW Master w Lubiatowie. (http://www.ow.master.pl)

Na naszym weselu ma być dużo gości przyjezdnych, dlatego staram się znaleźć miejsce, gdzie można zakwaterować chociaż część z nich. Może Wy macie jakieś ciekawe, sprawdzone rozwiązania? Będę wdzięczna za podpowiedzi

Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze kwestia orkiestry, fotografa i kamerzysty. Bardzo polecano mi ALBATROSY i ponoć nieźle gra też zespół GRAFIT. Nie miałam niestety okazji jeszcze ich posłuchać, ale mam nadzieję, że uda mi się zdobyć jakieś demo, albo zobaczyć fragment czyjegoś filmu. Z kamerzysty chcemy całkowicie zrezygnować, dlatego będę szukała w pełni profesjonalnego fotografa, który zrobi nam piękne zdjęcia. Jeśli zaś chodzi o film, planujemy zakup własnej kamery i postawienie jej w kościele, natomiast później w trakcie wesela, chcielibyśmy aby to goście nagrywali film dla nas. To będzie taki nasz mały eksperyment

Pozdrawiam i mam nadzieję, że ten wątek się trochę rozwinie
setsiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 17:39   #4
parot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Zależy jak duże masz wesele. Mi się bardzo podobała sala w Interferiach-po remoncie, sprawia duże wrażenie, ale pomieści tylko 80 osób. Za to problem noclegów rozwiązany. Zespoły nam polecali: Strings, Akces Band z Polkowic, Gamma z Lubina, Magic Band z Lubina, Prestige z Oleśnicy. Ciekawa jestem jak Wam wyjdzie to kamerowanie A suknie gdzie planujecie zakupić?
parot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 09:34   #5
setsiaq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 64
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Wesele będzie właśnie na około 80 osób. Oglądałam ta salę w internecie, ale zdjęcia są mało konkretne Za dużo detali, a nie widać jak ona tak naprawdę wygląda. Póki co, utknęłam we Wrocławiu, ale jak tylko przyjadę, to chyba pójdę ją zobaczyć. Przeraża mnie jednak trochę cennik, bo co prawda za pokój hotelowy to nie jest strasznie wygórowana cena, jednak kiedy ma się ok 40 osób do przenocowania w warunkach hotelowych, to mocno naciągnie to budżet..

Jeśli chodzi o suknię, to planowałam raczej szycie. Wiem, że na osiedlu Sportowym jest pani, która ma dość duży zakład i szyje, jednak suknie które widziałam na wystawie, jakoś mnie nie powaliły. Suknie szyją chyba również w Panu Tadeuszu na Starym Mieście. Wiem, że raczej nie zdecyduję się na jakieś eksperymenty i kogoś nie sprawdzonego. Słyszałam też, że jest w Głogowie jakieś małżeństwo, które prowadzi "domową" sprzedaż sukni pochodzących z pokazów mody. Nie wiem na razie niczego więcej, jednak mam zamiar drążyć dalej ten temat, bo mnie dość zainteresował

A jak Wam idzie wybór sali, jakieś decyzje? Bo widzę, że orientacja w temacie jest już dość zaawansowana Ja dopiero zaczynam
setsiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 15:58   #6
malutka1608
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 22
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

wiecie coś może na temat: studio dekoracji Magic z Głogowa? może ktoś korzystał z ich usług i może coś powiedziec na ich temat zależy mi na opinii ponieważ biore ich pod uwagę do dekoracji sali a nie jestem z Głogowa, a może macie namiary na inne firmy godne polecenia co robią takie cuda?
malutka1608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 13:45   #7
setsiaq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 64
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Ja nic o nich nie słyszałam niestety, ale wiem, że na Starym Mieście, na rynku koło kościoła Bożego Ciała w tych pawilonach jest pani która też się zajmuje dekoracjami ślubnymi i ma różnego rodzaju akcesoria. Jej firma nazywa się Art Deco. Jeśli chcesz, to mogę Ci podać numer do niej.
setsiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 12:09   #8
kozuniak7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez parot Pokaż wiadomość
Witam. Za inspiracją dobrze prosperującego wątku dot. Leszna, postanowiłam rozpocząć wymianę zdań na temat organizacji wesela w okolicach Głogowa. Narazie szukam jeszcze sali:/Najchętniej chcemy nad jeziorem-tak do 50 km od Głogowa, sprawdziłam do tej pory ceny na przyszły rok:
-Słoneczko Sława:170/0s.
-Boszkowo/Sadyba:140/os.
- Boszkowo/Sułkowski:155/os
-Kolsko/Tanzanit:150/os
-Wilcze/Siodło:145/os-terminów brak:/
-Kaczyce-terminów brak
-Wschowa-Zamek-140/0s-brak klimy:/
-Kożuchów-2500 za wynajem
-Szlichtyngowa:160/os,ale rozdział na 3 sale:/
-Obra/Bojanowo:135/os
-Ruszowice/Golden:150/os
-Nowa Sól/Złoty Łan:chyba 155
Inne-juz bez cen:z Głogowa- Qubus, Interferie, Pasjonata, U Dula, Vanilla, Rodos, Pyramisa, Ratusz
Inne: Bądzów, wiejska sala w Ruszowicach, Dobromil, Toscana we Włoszakowicach, sala w Jaczewie, Nowa Sól: Polonia
Proszę o namiary na dobrego fotografa, umiejący rozbawić gości zespół, najlepszego przystrajacza tortów i pomysl na inne sale...

czesc mogłabyś mi dać jakieś namiary na tę salę w kożuchowie?
kozuniak7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 17:41   #9
parot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Kożuchowski Ośrodek Kultury i Sportu "ZAMEK"
ul. Klasztorna 14, 67 - 120 Kożuchów
Tel./fax (68) 355-35-36 , (68) 355-41-19
tel.kom. 0 781 986 590
Mają stronkę http://www.zamek.kozuchow.pl/index.p...id=273&id=1165
parot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 19:16   #10
patii161
Raczkowanie
 
Avatar patii161
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 33
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

mam pytanie dotyczace zespołu akces Band z Polkowic, glownie opinie na temat tego zespolu, ktos bawil sie przy ich graniu za jakakolwiek odp. bylabym wdzieczna
patii161 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 09:31   #11
parot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Nie bawiłam się przy Akces Band, ale polecano mi ten zespół bardzo mocno. Znajomi znajomych mieli ich na swoim weselu. Niestety termin mieli zajęty.
parot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 21:54   #12
mikka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 70
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Sadyba Boszkowo - polecam, podobnie jak dworek w Dębowej Łęce, w parku. Zamek we Wschowie odradzam stanowczo. Miejsce bez klimatu, brak kuchni! Zespół - świetny Orange ze Śmigla. Z dolnośląskich fajny duet to Fraglesi Band z Bolesławca, grają często w okolicach Głogowa. Fotografa mogę polecić naszego - Michał Wiśniewski z Leszna, wiem, że także pracuje często w Głogowie.

Edytowane przez mikka25
Czas edycji: 2010-12-21 o 21:57
mikka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 21:02   #13
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Witam wszystkich!
Mój ślub już za 9 miesięcy
Przyjęcie weselne w Radzyniu k.Sławy na O.W.Wratislavia nad samym jeziorem.Jest tam bardzo romantycznie.
Świetne miejsce na sesję zdjęciową.
Koszt 135/os.
Naszą salę jak i kościół udekoruje studio dekoracji Magic z Głogowa,jesteśmy bardzo zadowolona.Pani Kasia jest bardzo konkretna i widać,że zna się na rzeczy.
Mam pytanie,czy ktoś słyszał o grupie muzycznej Flash z Osiecznej k.Leszna?
Z góry dziękuję i pozdrawiam

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Jeśli chodzi o suknie ślubną,to ja zdecydowałam się na szycie i wybrałam właśnie salon sukien ślubnych Pan Tadeusz na Starym Mieście.Pokazałam pani suknię jaką bym chciała mieć i nie było problemu.Dała mi nawet do przymierzenia podobne suknie i fasony żebym miała porównanie.
W marcu zaczynam szyć.
Jestem z okolic Głogowa i jestem zadowolona,że dekoratorkę,suknię i kamerzystę mam w jednym miejscu.
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 21:58   #14
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Dziewczyny kiedy jest wasz wielki dzień?




Nasz dzień
10 wrzesień 2011
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 19:10   #15
Daarikaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 113
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Witam!

Jeśli któraś z Was miałaby jakiś kontakt na salę wiejską w Ruszowicach to bardzo bym prosiła. I mam pytanie czy w tym Panu Tadeuszu szyją tylko ze swoich modeli sukien czy mozna wprowadzac jakies zmiany własne?? i jaka jest cena uszycia sukni?
Daarikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 21:49   #16
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez Daarikaa Pokaż wiadomość
Witam!

Jeśli któraś z Was miałaby jakiś kontakt na salę wiejską w Ruszowicach to bardzo bym prosiła. I mam pytanie czy w tym Panu Tadeuszu szyją tylko ze swoich modeli sukien czy mozna wprowadzac jakies zmiany własne?? i jaka jest cena uszycia sukni?
Ja przyniosłam zdjęcie swojej wymarzonej sukni i pani powiedziała,że nie ma problemu.Moja suknia,do tego halka i welon będzie kosztować 2200.
W Panu Tadeuszu można również kupić buty ślubne.
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 16:25   #17
Daarikaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 113
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

hej!

Orientuje się może ktoś ile biorą kucharki za wesele wiejskie? Kucharki oczywiscie z kelnerkami.
Daarikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 19:02   #18
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez Daarikaa Pokaż wiadomość
hej!

Orientuje się może ktoś ile biorą kucharki za wesele wiejskie? Kucharki oczywiscie z kelnerkami.
W tym ci nie pomogę,bo ja będę miała w restauracji,ale może inne dziewczyny się odezwą i pomogą tobie.
Bardzo cicho jest w tym wątku
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 19:33   #19
setsiaq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 64
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

W kwestii kucharek/kelnerek raczej nie pomogę, ale za to powiem coś o sukniach i ich szyciu.
Ja będę miała szytą przez krawcową, koło zielonego rynku. Byłam wcześniej w Panu Tadeuszu i jak usłyszałam cenę i "wizję" pani ze sklepu na moją suknię (właśnie też ze zdjęcia) to mi się momentalnie odechciało. Za to pani, którą ja wybrałam do tego jakże ważnego zadania, miała totalnie inne podejście. Powiedziała mi w jakich typach sukni będę lepiej/gorzej wyglądać i dlaczego (logiczne argumenty w stylu: bo masz szerokie ramiona i wiązanie na szyi jeszcze je poszerzy), a nie "bo tak", "bo ja się na tym znam i tyle razy już to przerabiałam". Przy mierzeniu okazało się, że praktycznie wszystko się sprawdza. No i co najważniejsze w tym wszystkim, widziałam inną suknię w salonie na manekinie i później taką samą, szytą ze zdjęcia. Byłam pod niesamowitym wrażeniem!
No ale, co kto lubi. Mi Pan Tadeusz nie podszedł i bardzo się cieszę, że poświęciłam sporo czasu na szukanie innych opcji. Pierwsza przymiarka pod koniec lutego. Na razie mam wybraną koronkę na suknię (grubą, bez żadnych zdobień - co wierzcie lub nie, prawie graniczy z cudem ) i czekam z niecierpliwością jak to wszystko będzie wyglądało
A, no i jeszcze jedna ważna rzecz, cena. Mi za kupno zestawu suknia+2 welony (taka moja fanaberia) wyjdzie ok 1700zł. W PT usłyszałam 2500-3000 za samą suknię, a w Qubusie 5000 (też za samą suknię) i na początku myślałam, że się chyba przesłyszałam
I mam jeszcze do Was pytanko... Co robicie z butami? Tzn gdzie szukacie i jak? Bo wiem, że nie chcę typowych ślubnych butów, z wielkim czubem i na rozczłapanym obcasie (czyt.: kaczuszki). Tylko coś na razie nie idzie mi szukanie i nic nie mogę znaleźć. Macie jakieś sprawdzone patenty??
setsiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 21:42   #20
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Ważne żeby każdy znalazł salon czy krawcową,z której będzie zadowolony.
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 22:10   #21
reda5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

buty sa do zamówienia w Panu Tadeuszu bo moja kuzynka wczoraj zamawiała .
reda5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 23:52   #22
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez reda5 Pokaż wiadomość
buty sa do zamówienia w Panu Tadeuszu bo moja kuzynka wczoraj zamawiała .
Są i to bardzo ładne.Mi się podobają tam takie pełne zaokrąglone z małą kokardką.Można sobie wybrać gładkie buty i do nich zamówić np.Kokardki,kamyczki,kora liczki. Ja jestem z tego salonu zadowolona
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 07:23   #23
Daarikaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 113
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

setsiaq, co do butków to jeszcze się nie rozglądałam, ja dopiero zaczynam przygodę z weselem, a planujemy na 15 pazdziernika już zarezerwowalismy salę w Ruszowicach koszt 1500 + 500 kaucji. od czwartu do poniedziałku. Ja też chciałabym uszyć sukienkę taką bardziej z mojego projektu więc mówisz że ta krawcowa kolo Zielonego rynku zajelaby sie tym?? Ja jeszcze zastanawiam sie nad szyciem przez allegro ale mam troche watpliwosci, niby mozna mierzyc i odsylac ale sie boję, z drugiej strony ceny są kuszące np 999zl za suknie na miare Pozdrawiam Acha i jezcze jedno pytanie: na ile osób planujecie wesele i jaki budzet spodziewacie sie wydac?? mi po wstepnych wyliczeniach na 130+15dzieci wyszlo kolo 30000zl.
Daarikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 09:02   #24
setsiaq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 64
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Daarikaa, wydaje mi się, że najlepiej byłoby się przejść do niej i zapytać Najlepiej od razu ze zdjęciami sukni. Ona ma na Głowackiego lokal. Tak się wchodzi po schodkach do góry. Z tym allegro to bym chyba nie ryzykowała na Twoim miejscu. Bo jednak przy szyciu na miarę, wydaje mi się, że lepiej mieć na miejscu poprawki i przymiarki. Zawsze można coś na żywo zaznaczyć jak się ma na sobie suknię i łatwiej wytłumaczyć o co nam chodzi z ewentualnymi przeróbkami.
My robimy wesele w Leśnej Dolinie w połowie czerwca. A to już coraz mniej czasu Będzie na ok 100 os. I ze wstępnych szacunków wyszło nam 37tys. Masakra jakaś, ale dużo ponad połowę gości mamy do przenocowania
Z tymi butami, to faktycznie chyba macie rację i jeszcze się przejdę do tego PT i zobaczę.
A powiedzcie mi jeszcze, czy będziecie zamawiały jakiś transport gości? Kościół/sala/noclegi? Bo chyba zaczynam się przełamywać, bo sporo ludzi się chyba nie zmieści na noclegi w LD i zastanawiam się jak to zrobić, żeby było dobrze. Najbardziej mnie te powroty martwią...
setsiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 11:27   #25
Daarikaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 113
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

setsiaq u mnie nie ma takiego problemu z goscmi bo wiekszosc jest miejscowych a dla 10 -15 w interferiach niby sa tanie noclegi to tam cos zalatwimy no i oczywiscie wynajmiemy autobus zeby rozwiezc tych miejscowych ale jaki koszt jest autobusu to jeszcze nie wiem, narazie martiwe sie kucharkami i orkiestra busikiem zaczne sie martwic potem

To na glowackiego to jakis salon sukien slubnych czy krawcowa czy co? ja nie kojarze nic tam takiego...;/ jak masz dokladne namiary to byłabym wdzięcznaadres, tel..
Daarikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 18:03   #26
setsiaq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 64
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez Daarikaa Pokaż wiadomość
setsiaq u mnie nie ma takiego problemu z goscmi bo wiekszosc jest miejscowych a dla 10 -15 w interferiach niby sa tanie noclegi to tam cos zalatwimy no i oczywiscie wynajmiemy autobus zeby rozwiezc tych miejscowych ale jaki koszt jest autobusu to jeszcze nie wiem, narazie martiwe sie kucharkami i orkiestra busikiem zaczne sie martwic potem
No czasu jeszcze trochę macie, więc nie ma się o co martwić chyba
W kwestii noclegu mogę Ci jeszcze podpowiedzieć, że w trakcie moich poszukiwać odkryłam, że w Głogowie mamy gdzieś na starówce hostel. Tzn taka inf. figuruje w internecie I koszt noclegu w takim hostelu to było coś koło 40zł za osobę. Jak się już dowiem dokładnie ile osób będziemy mieli do przenocowania, to mam zamiar bliżej zgłębić ten temat Co, gdzie, jak i za ile

Cytat:
Napisane przez Daarikaa Pokaż wiadomość
To na glowackiego to jakis salon sukien slubnych czy krawcowa czy co? ja nie kojarze nic tam takiego...;/ jak masz dokladne namiary to byłabym wdzięcznaadres, tel..
No właśnie niestety nie mam, bo namiary zostały w Głogowie, a ja jestem we Wrocławiu (praca). Ale jak się idzie Głowackiego, tą wewnętrzną alejką, wchodząc od strony Armii Krajowej, to jest gdzieś za połową uliczki po lewej stronie. Wchodzi się po schodkach do góry, a przez szybę widać suknie ślubne. To nie jest żaden salon, a pani ma chyba tylko suknie, które sama szyła. No i jeszcze jedna istotna sprawa, suknię można wypożyczyć, albo kupić. Te szyte na miarę specjalnie dla nas, też można tylko wypożyczyć Oczywiście kosz wypożyczenia jest niższy niż kupna Daj znać czy wystarczająco jasno wytłumaczyłam i czy udało Ci się znaleźć to miejsce
setsiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 19:53   #27
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez Daarikaa Pokaż wiadomość
setsiaq, co do butków to jeszcze się nie rozglądałam, ja dopiero zaczynam przygodę z weselem, a planujemy na 15 pazdziernika już zarezerwowalismy salę w Ruszowicach koszt 1500 + 500 kaucji. od czwartu do poniedziałku. Ja też chciałabym uszyć sukienkę taką bardziej z mojego projektu więc mówisz że ta krawcowa kolo Zielonego rynku zajelaby sie tym?? Ja jeszcze zastanawiam sie nad szyciem przez allegro ale mam troche watpliwosci, niby mozna mierzyc i odsylac ale sie boję, z drugiej strony ceny są kuszące np 999zl za suknie na miare Pozdrawiam Acha i jezcze jedno pytanie: na ile osób planujecie wesele i jaki budzet spodziewacie sie wydac?? mi po wstepnych wyliczeniach na 130+15dzieci wyszlo kolo 30000zl.
Darika a może przejdź się do PT,jeśli powiedzą ci cenę,która nie będzie ci odpowiadała,to w tedy poszukasz sobie krawcową.Przy okazji zobaczysz sobie buty.
Ja na twoim miejscu nie zdecydowałabym się szyć sukni przez allegro.
My planujemy wesele na 120 osób.Według naszych wyliczeń jest ok.32000zł
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 21:55   #28
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Dziewczyny zastanawiam się teraz nad fryzjerem.Znacie jakiś dobry salon fryzjerski i makijażystkę w Głogowie
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 20:14   #29
Daarikaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 113
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Dam znać jak już będę szukać tej krawcowej Jutro jadę podpisywać umowę z kapelą ze Śmigla biora 3000 zl za wesele. to jest ich link mozna tam odsluchac ich demka. http://www.allsound.pl/
Daarikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 20:20   #30
ziolers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Witam,

mam pytanie- czy ktoś była na weselu, na którym grali Zacharzewscy? Spotkałam się z kilkoma pozytywnymy opiniami na ich temat, ale nie znam żadnych dokładnych danych i namiarów na ten zespół. Może któraś zna jakieś dokładniejsze info. A może wiecie dokładnie, skąd jest zachwalany wcześniej zespół Albatrosy- czy to ten aż z Opola, czy nasz lokalny, głogowski?
Szukam zespołu na lipiec, ale idzie mi to bardzo opornie- w większości albo zajęte, albo mają ceny z kosmosu.
Może jakieś pomocne sugestie?

Edytowane przez ziolers
Czas edycji: 2011-01-13 o 20:22
ziolers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-08 22:25:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:46.