Biegam, skacze tluszczyk gubie, therm line no i chudne :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 42 Recenzentek testuje preparat Therm Line Forte. Zapraszamy do zapoznania się z ich mini-blogami oraz do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 14:36   #1
LadyAlien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 22
Post

Biegam, skacze tluszczyk gubie, therm line no i chudne :)


No tak, odwrotu nie ma, zdecydowanie i checi towarzysza mi jak nigdy dotad.
Duza grupa dziewczyn, ktore tak jak ja w mniejszym lub wiekszym stopniu pragnie zrzucic nadmiar ciala, dziala bardzo motywujaco.

Nie mam zamiaru szalec i niedojadac oj nie jestem mama zywego 3 latka i chwilowo jedynym dla niego wzorem, wiec jemy zdrowo, 5 posilkow dziennie, duzooooo wody popijamy, nie slodzimy, nie solimy ( wszystko w granicy rozsadku) uzbroilam sie w narzedzia tortur do ciala i zamierzam zdrowo i na stale pozbyc sie kilku kilogramow tluszczu.

Walka moze nie skonczy sie wcale po 8 tygodniach, ale mam nadzieje, ze wielu z nas pozwoli zmienic diete, bardziej dbac o siebie i swoje zdrowie.

Nie mam w domu wagi, bo w afekcie , jakis czas temu z powodow oczywistych musialysmy sie rozstac ale jutro wybieram sie do przychodni, wiec zwaze sie na pewno. Zrobie tez podstawowe badania krwi, ktore powtorze pod koniec kuracji.

Zakupilam karnet na fitness, zalatwilam opiekunke Mlodemu, umowilam sie z przyjaciolka na jogging, ktory potraktowalam po macoszemu, ze wzgl. na pogode i rozsadnie podchodzac do sprawy, porzucilam popijanie kawki, w nadmiernych ilosciach

Tak, wiec skoro pierwsze koty za ploty oficjalne rozpoczecie zrzucania tkanki tluszczowej podskornej uwazam za rozpoczety!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1329485454_by_tds1974_500.jpg (74,1 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1585.jpg (70,7 KB, 24 załadowań)
LadyAlien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 15:04   #2
LadyAlien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 22
Dot.: Biegam, skacze tluszczyk gubie, therm line no i chudne :)

Pierwsze wrazenia wlasciwie sa zadne, dla mnie jedynym minusem kuracji, beda kapsulki. Niestety jestem jedna z tych osob, ktore maja trudnosci z polykaniem tabletek, a kapsulki Therm line do malenkich nie naleza. Oczywiscie poswiece sie a jak i bede lykac, to nie podlega dyskusji, ale wiem juz, ze to bedzie jeden z minusow kuracji. Przynajmniej dla mnie.

Kolejna sprawa, to uczucie hmmm pieczenia na jezyku, jak po zjedzeniu czegos ostrego. Mysle, ze sie nie myle, bo nic ostrego nie jadlam, a od rana, po zazyciu pierwszych kapsulek towarzyszy mi takie uczucie. Ktos tak jeszcze ma? czy tylko ja mam takie odczucie???
LadyAlien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 17:26   #3
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Biegam, skacze tluszczyk gubie, therm line no i chudne :)

nie czułam nic w tym stylu

powodzenia!
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 15:43   #4
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Biegam, skacze tluszczyk gubie, therm line no i chudne :)

nie mam tak...ale kapsułki mozna otworzyc i wysypac granulki do jogurtu )
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 08:00   #5
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Biegam, skacze tluszczyk gubie, therm line no i chudne :)

witaj

podaj wzrost i wage oraz wymiarki z problematycznych miejsc bedzie łatwiej (uda, biodra, pas, łydka)

zaopatrzyłaś się w narzedzia tortur do ciala???


padłam.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597710 moje zmagania ZAPRASZAM
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 14:43   #6
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Biegam, skacze tluszczyk gubie, therm line no i chudne :)

Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
witaj

podaj wzrost i wage oraz wymiarki z problematycznych miejsc bedzie łatwiej (uda, biodra, pas, łydka)

zaopatrzyłaś się w narzedzia tortur do ciala???


padłam.
Popieram koleżankę, podaj wymiarki.

Życzę powodzenia.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 18:25   #7
MalaPikanteria
Zadomowienie
 
Avatar MalaPikanteria
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: W drodze do szczęścia :)
Wiadomości: 1 908
Dot.: Biegam, skacze tluszczyk gubie, therm line no i chudne :)

Również witam, życzę powodzenia i zapraszam też do mnie
__________________
BLOGUJĘ

MOJA WYMIANKA
MalaPikanteria jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 15:10   #8
LadyAlien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 22
Dot.: Biegam, skacze tluszczyk gubie, therm line no i chudne :)

Strasznie zaluje, ze ze wzgledow rodzinnych, musialam przerwac pisanie tego mini bloga. Tak czy inaczej wracam, nadrobic wszystkie zaleglosci, bo az mi wstyd.
Mam nadzieje, miec teraz wiecej czasu, choc nie koniecznie dzisiaj

Na szczescie wszystkie pomiary robilam w poniedzialki, wszystkie sa spisane
i sa efekty!!!

Sniadania otrebowe, kapsulki lukane regularnie, troszke nerwow, sporo biegania, niestety bez cwiczen silowych, bo na nie nie mam czasu.

Funkcjonuje obecnie pomiedzy domem i szpitalem, wiec czasu na swoje sprawy nie mam wcale niestety, ale mam szczera nadzieje, wykorzystac nadchodzacy weekend nie tylko na sprzataniu

Alkohol jest w mojej diecie nieobecny, slodycze niestety czasem i owszem, ale ludzie, no nie mozna odmawiac sobie wszystkiego
Masuje sie intensywnie, dzialam kosmetykami eveline, celullit jakby mniejszy, baaa no dobra jest mniejszy

Kawy pije 2 nie zaburzaja mojego rytmu snu, chociaz z takimi przezyciami codzien, raczej nie ma szans na bezsenne noce i pewnie nawet 3 -4 kawy nie odciagnely by mnie od poduchy, nawet w polaczeniu z TLF

Dobra wieczorem postaram sie nadrobic innne blozki i wreszczie podam te moje wymiary
LadyAlien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 16:34   #9
MalaPikanteria
Zadomowienie
 
Avatar MalaPikanteria
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: W drodze do szczęścia :)
Wiadomości: 1 908
Dot.: Biegam, skacze tluszczyk gubie, therm line no i chudne :)

Fajnie że jesteś ważne, że są efekty, a zaległości w blogu nadrobisz
__________________
BLOGUJĘ

MOJA WYMIANKA
MalaPikanteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 12:04   #10
LadyAlien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 22
Dot.: Biegam, skacze tluszczyk gubie, therm line no i chudne :)

Kochane, niestety z wielu wzgl. nie udalo mi sie nadrobic zaleglosci forumowych, ale poniewaz uwazam, ze skoro podjelam sie wyzwania z Therm line, powinnam chociaz opublikowac swoje wyniki.
Nie podam poczatkowej wagi, poniewaz nie zapisalam jej, mialam tez problem ze zwazeniem sie, bowiem waga przychodniowa stara jak swait i wazyc dobrze nie chce, wiec zakladac moge ze wynik tego wazenia bylby nie dokladny. Ostatni pomiar wagowy natomiast dokonany w ubieglym tygodniu wskazal wage 54 kg !!!!!!
Oprocz suplementacji z Therm line, cwiczylam w miare swoich mozliwosci od 4 do 5 razy w tygodniu. Cwiczenia trwaly 45 min. Niestety ze wzgl. na powazna chorobe w najblizszej mi rodzinie, czynniki psychiczne zapewne zdecydowanie mialy tez wplyw na utrate wagi.
Nie opuscilam zazycia suplementu.
Bralam 2 przed sniadaniem, czasami niestety bez sniadania, wiem, ze to nie najlepsze rozwiazanie, ale po prostu nie zawsze dawalam rade.
2 kolejne przed kazdym treningiem lub przed posilkiem.
Wiekszosc cwiczen wykonywalam w domu, 1 raz w tygodniu ( niestety nie do konca systematycznie w konkretny dzien, tez ze wzgl. na pogode)biegalam 2000m trasa w parku.
Spozywalam ok 2 litrow plynow dziennie, rozlozonych przez caly dzien.
Pilam 2 duze kubki kawy ( wiecej nie dawalam rady, poniewaz natychmiast lapaly mnie kurcze i nastepowalo pogorszenie samopoczucia)
Spadek wagi zaczelam zauwazac juz po tygodniu. Stopniowo zaczely sie zmniejszac moje obwody. Dzieki akcji zdecydowanie poprawila sie jakosc mojej skory, ze wzgledu na porzadne masaze antycellulitowe z uzyciem niezbednych przyrzadow i kilkukrotnie chinskich baniek.
Efekty jakie uzyskalam zadkoczyly mnie bardzo!!! Dla utrzymania formy i wagi zdecyduje sie na dalsza suplementacje z therm line, ale mam zamiar zmniejszyc jego dawke, mam nadzieje, ze takie dzialanie ma sens, w polaczeniu ze zdrowa dieta i wysilkiem fizycznym.
Nie mam zamiaru sie poddac i dziekuje za mozliwosc wziecia udzialu jako testerka. Zaluje, ze nie moglam udzielac sie na forum tak jak chcialam i zakladalam poczatkowo.
mam nadzieje, ze kazda z nas osiagnela chociaz czesc swojego zalozenia!

Oto moje wymiary przed rozpoczeciem programu

talia 82 cm
biodra 102 cm
udo 54 cm

I wymiary po zakonczeniu suplementacji Therm Line Forte
talia 74cm
biodra 94cm
udo 50 cm

Z efektow jestem bardzo zadowolona, przyznaje, ze nawet w najsmielszych marzeniach nie spodziewalam sie takich rezultatow.
LadyAlien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 13:28   #11
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Biegam, skacze tluszczyk gubie, therm line no i chudne :)

gratuluje ! ! ! ) prawie po 10 cm w biodrach i talii ! a jak w biuscie? oby bez zmian!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-07, 11:00   #12
LadyAlien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 22
Dot.: Biegam, skacze tluszczyk gubie, therm line no i chudne :)

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
gratuluje ! ! ! ) prawie po 10 cm w biodrach i talii ! a jak w biuscie? oby bez zmian!
No coz nie ma co ukrywac ze cycki spadly i mimo, ze nigdy nie powalały na kolana teraz juz w podwojnym push upie sie maskuje, ale, ze kompleksow na tym punkcie jakos nigdy nie mialam to, zopatrzylam sie w modelujace serum i masuje, masuje moze da sie jeszcze cos uratowac
Pozdrawiam i widze ze efekty tez imponujace Super!!!!
LadyAlien jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.