po ciąży - rozstępy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości

Notka

Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości Jak pozbyć się zmarszczek, utrzymać młody i naturalny wygląd skóry? Wszystko, co chciałabyś wiedzieć o medycynie estetycznej. Na Twoje pytania odpowiada Dr Iwona Marycz-Langner.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-06-28, 09:40   #31
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: po ciąży - rozstępy

ja na to dziadostwo zaczęłam smarować się w wieku 12 lat, bo w wieku 12 lat przestałam już rosnąć. Mam 177 cm. Szkoda, że nie używałam już jako 8 letnie dziecko preparatów przeciw...ale nie wiedziałam, że w wieku 12 lat skończę już swój wzrost.
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 09:46   #32
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: po ciąży - rozstępy

Cytat:
Napisane przez _jasmin_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny!

Nie łapcie się na żaden kolagen czy kwas hialuronowy. Te dwa składniki mają ZA DUŻE CZĄSTECZKI, żeby wogóle przejść przez skórę, mogą jedynie powierzchownie ją nawilżyć, sprawić że będzie się WYDAWAŁA elastyczna.

Póki rozstępy są świeże - polecam mezoterapię mikroigłową - widziałam efekty na własne oczy i to nie na jednej tylko na kilku osobach.

Do tego samodzielne masaże.

Jak nie wierzycie, że kolagen to bajka wymyślona przez koncerny kosmetyczne to idźcie do jakiegokolwiek dobrego kosmetologa i zapytajcie. Działa on na sam naskórek, a rozstępy to sprawa dużo "głębsza".
Mogłabyś w skrócie napisać jak wygląda taki zabieg i ile mniej więcej ich trzeba dla efektu? On spłyca czy rozjaśnia?
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 09:52   #33
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: po ciąży - rozstępy

a na stare rozstępy, ale już porządnie spłycone co będzie najlepsze? Nadal kwasy? Mikro i kolagen z algami? Laser i kwas hialurynowy? Laser faktycznie boli?
Ja mam już dosyć kwasów, porządnie pali mi skórę, wszystko mnie swędzi i szczypie.
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.