Chcę wrócić do byłego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-29, 19:35   #1
rogola668
Przyczajenie
 
Avatar rogola668
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 18

Chcę wrócić do byłego


Hej

Tydzień temu zerwał ze mną chłopak, byliśmy razem prawie trzy miesiące. Wiem że to może nie dużo ale wiele nas łączyło. Zakończył związek mówiąc że mamy inne poglądy.. od znajomych dowiedziałam się że powodem było to że zbyt często do niego pisałam, zamiast znaleźć jakąś pracę i zajęcie siedziałam w domu. Zbyt często pisałam żeby przyjechał. Dodam że w tym roku pisałam maturę, mam wakacje przed studiami. Chociaż to były tylko trzy miesiące bardzo za nim tęsknię.. nie mogę dojść do siebie i robię masę głupich rzeczy. Gdy teraz myślę o tym na spokojnie powoli rozumiem jego reakcję.. ale myślę także że wszystko stało się zbyt szybko, zamiast kończyć związek powinniśmy szczerze porozmawiać. Wiem że nie jestem idealna, on też ma wady.. mimo wszystko uważam że związki powinno się zaprawiać a nie kończyć, tym bardziej z takich błahych powodów. Co robić? Czy jest sens do niego pisać? Nawet jeśli nie wracać do siebie to chociaż wyjaśnić pewne kwestie. A może poczekać aż on się odezwie? Jest szansa że to zrobi? Jak widzicie tą sprawę? Aż tak bardzo to popsułam?
__________________
Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. To ci daje setkę powodów, aby żyć. Ja ich nie mam
rogola668 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 20:10   #2
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Chcę wrócić do byłego

Czekanie, aż się ktoś odezwie nigdy nie ma większego sensu. Skoro uważasz, że źle robiłaś i chcesz naprawić - możesz zadzwonić. Nie ma co unosić się dumą. Jak odmówi, mówi się trudno, ale zawsze też może się zgodzić.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 20:26   #3
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Chcę wrócić do byłego

Cytat:
Napisane przez rogola668 Pokaż wiadomość
Hej

Tydzień temu zerwał ze mną chłopak, byliśmy razem prawie trzy miesiące. Wiem że to może nie dużo ale wiele nas łączyło. Zakończył związek mówiąc że mamy inne poglądy.. od znajomych dowiedziałam się że powodem było to że zbyt często do niego pisałam, zamiast znaleźć jakąś pracę i zajęcie siedziałam w domu. Zbyt często pisałam żeby przyjechał. Dodam że w tym roku pisałam maturę, mam wakacje przed studiami. Chociaż to były tylko trzy miesiące bardzo za nim tęsknię.. nie mogę dojść do siebie i robię masę głupich rzeczy. Gdy teraz myślę o tym na spokojnie powoli rozumiem jego reakcję.. ale myślę także że wszystko stało się zbyt szybko, zamiast kończyć związek powinniśmy szczerze porozmawiać. Wiem że nie jestem idealna, on też ma wady.. mimo wszystko uważam że związki powinno się zaprawiać a nie kończyć, tym bardziej z takich błahych powodów. Co robić? Czy jest sens do niego pisać? Nawet jeśli nie wracać do siebie to chociaż wyjaśnić pewne kwestie. A może poczekać aż on się odezwie? Jest szansa że to zrobi? Jak widzicie tą sprawę? Aż tak bardzo to popsułam?
Skoncentruj się na sobie i swojej asertywności.
Nie potrzebujesz chłopaka, który traktuje cię w ten sposób.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 20:43   #4
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Chcę wrócić do byłego

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Skoncentruj się na sobie i swojej asertywności.
Nie potrzebujesz chłopaka, który traktuje cię w ten sposób.
W jaki sposób? Co on takiego w sumie zrobił?

Autorko, zadzwonić możesz i szczerze porozmawiać. Jak nie wyjdzie to nie wyjdzie. Przyjmij na klatę i idź dalej. To tylko 3 miesiące. Na przyszłość staraj się nie osączać drugiej osoby. Wiem, że podekscytowanie i zauroczenie mają wpływ na to, że chciałoby się spędzać każdą chwilę, tymbardziej, że masz dużo wolnego, ale oddech też jest ważny

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 20:45   #5
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Chcę wrócić do byłego

nie czekaj, po prostu sobie go odpuść.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 20:47   #6
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Chcę wrócić do byłego

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
W jaki sposób? Co on takiego w sumie zrobił?

Autorko, zadzwonić możesz i szczerze porozmawiać. Jak nie wyjdzie to nie wyjdzie. Przyjmij na klatę i idź dalej. To tylko 3 miesiące. Na przyszłość staraj się nie osączać drugiej osoby. Wiem, że podekscytowanie i zauroczenie mają wpływ na to, że chciałoby się spędzać każdą chwilę, tymbardziej, że masz dużo wolnego, ale oddech też jest ważny

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Omówił powód zerwania ze znajomymi, a nie z nią.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 21:25   #7
rogola668
Przyczajenie
 
Avatar rogola668
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 18
Dot.: Chcę wrócić do byłego

Jego bliski kolega jest chłopakiem mojej przyjaciółki, stąd dowiedziałam się o powodach zerwania. Osobiście jestem rozdarta, z jednej strony chcę z nim porozmawiać, ale z drugiej strony czuję się strasznie skrzywdzona że mógł skreślić to wszystko z takiego powodu... Dla niego to było tylko niewygodne, a ja teraz cierpię.. wszyscy mówią żebym go olała.. ale jak olać kogoś kogo kochało się całym sercem? On pracuje bardzo dużo, w tygodniu po 14h i w soboty coś koło tego.. może przez natłok pracy poniosło go.. ale skoro on się nie odzywa.. to nie wiem czy jest sens abym ja to robiła ☹️
__________________
Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. To ci daje setkę powodów, aby żyć. Ja ich nie mam
rogola668 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-29, 21:29   #8
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Chcę wrócić do byłego

Cytat:
Napisane przez rogola668 Pokaż wiadomość
Jego bliski kolega jest chłopakiem mojej przyjaciółki, stąd dowiedziałam się o powodach zerwania. Osobiście jestem rozdarta, z jednej strony chcę z nim porozmawiać, ale z drugiej strony czuję się strasznie skrzywdzona że mógł skreślić to wszystko z takiego powodu... Dla niego to było tylko niewygodne, a ja teraz cierpię.. wszyscy mówią żebym go olała.. ale jak olać kogoś kogo kochało się całym sercem? On pracuje bardzo dużo, w tygodniu po 14h i w soboty coś koło tego.. może przez natłok pracy poniosło go.. ale skoro on się nie odzywa.. to nie wiem czy jest sens abym ja to robiła ☹️
nie ma sensu. Nie rób tego. Nie poniżaj się.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 21:32   #9
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Chcę wrócić do byłego

Cytat:
Napisane przez rogola668 Pokaż wiadomość
Jego bliski kolega jest chłopakiem mojej przyjaciółki, stąd dowiedziałam się o powodach zerwania. Osobiście jestem rozdarta, z jednej strony chcę z nim porozmawiać, ale z drugiej strony czuję się strasznie skrzywdzona że mógł skreślić to wszystko z takiego powodu... Dla niego to było tylko niewygodne, a ja teraz cierpię.. wszyscy mówią żebym go olała.. ale jak olać kogoś kogo kochało się całym sercem? On pracuje bardzo dużo, w tygodniu po 14h i w soboty coś koło tego.. może przez natłok pracy poniosło go.. ale skoro on się nie odzywa.. to nie wiem czy jest sens abym ja to robiła ☹️
Powiedział koledze, a Tobie nie. Zerwał ot tak. Uważam, że nie warto, bo potraktował Cię jakbyś wcale nie była ważna, w przeciwnym razie chociaż by z Tobą porozmawiał o tym co mu przeszkadza.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 21:44   #10
rogola668
Przyczajenie
 
Avatar rogola668
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 18
Dot.: Chcę wrócić do byłego

Wcześniej mówił mi że cieszyłby się gdybym znalazła pracę, ale nie sądziłam że to wszystko może poskutkować tym że zakończy to co było między nami.. może jestem naiwna ale skoro zdecydował się na związek ze mną i mówił że kocha , to czemu nie warto spróbować ...? Wiem że sama będę musiała przecierpieć jego reakcję.. może poczekam jeszcze tydzień? Może on coś przemyśli?
__________________
Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. To ci daje setkę powodów, aby żyć. Ja ich nie mam
rogola668 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 21:54   #11
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Chcę wrócić do byłego

To nie był długi związek, więc pewnie jak zobaczył, jak to jest w związku z Tobą, uznał, że do siebie nie pasujecie. Związki próbuje się naprawiać, ale nie takie, w których tak wcześnie zaczyna coś nie grać. Nie ma sensu się użerać.

Jednak zachował się bardzo dziecinnie, zgadzam się z dziewczynami.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-30, 01:19   #12
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Chcę wrócić do byłego

Jeśli już po 3 miesiącach związku uzbierał wystarczająco dużo powodów, żeby zwiać, to ja nie wiem, czy tam był sens cokolwiek naprawiać. Mimo wszystko, wyjaśnienia powinnaś usłyszeć od niego, a nie od osób trzecich.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 08:56   #13
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Chcę wrócić do byłego

Z punktu widzenia chłopaka to pewnie wyglądało tak, że ty siedzisz na tyłku i tylko wypisujesz "przyjedź, przyjedź", oczekując że on przybędzie na każde twoje skinienie. Najwyraźniej nie był w tobie aż tak zakochany, żeby mu się chciało inwestować czas i pieniądze.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 09:39   #14
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Chcę wrócić do byłego

Daj sobie spokój. Po co walczyć o kogoś, kto zamiast porozmawiać woli zerwać ot tak.
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 12:43   #15
rogola668
Przyczajenie
 
Avatar rogola668
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 18
Dot.: Chcę wrócić do byłego

Inwestować we mnie nie musiał, samochodem mógł dojechać do mnie w 10 minut. Na początku, przyjeżdżał czasami co dwa dni i nie było z tym problemu. Jeśli nie miał czasu, rozumiałam że ma obowiązki. Myślę że mimo wszystko to nie powinno być powodem aby z kimś kończyć... Wieczorem chyba do niego napiszę..
__________________
Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. To ci daje setkę powodów, aby żyć. Ja ich nie mam
rogola668 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-30 13:43:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.