Na powitanie wiosny żegnamy tłuszczyk:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 42 Recenzentek testuje preparat Therm Line Forte. Zapraszamy do zapoznania się z ich mini-blogami oraz do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-14, 13:36   #31
anullka1918
Raczkowanie
 
Avatar anullka1918
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 47
Dot.: Na powitanie wiosny żegnamy tłuszczyk:)

Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
ja widziałam u siebie w Tesco i tak mysle czy kupic czy nie. czytałam gdzieś na forum na wizażu i na sfd , ze niby pomaga na wewnetrzną strone ud a ja mam z nimi wielki problem. Moze warto zainwestować tym bardziej, ze jest dośc tani
No ja tez z udami mam problem...bo niby w pasie nie jest zle i rozm 38 moglabym nosic a tu dupka bo moje udka sie nie mieszcza
A jak tam diano sie czujesz?

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

No i jak zwykle to bywa co miesiacu dzisiaj mam dola...kompletnie nic mi sie nie chce...a wszystko przez to ze zbliza sie dzien X...i co jest tego nastepstwem mdli mnie...brak ochoty na jaki kolwiek posilek ale co jak co cwiczen nie odpuscilam

tak sobie czytajac w necie znalazlam fajny artykul...



Jak bez wyrzeczeń zrzucić zbędne kilogramy?

Wiele kobiet zadaje sobie to pytanie, szukając złotego środka na dietę „cud”, która sprawi, że nasza figura będzie jak z okładki popularnego czasopisma. Przeważnie wszystkie diety typu : „schudnij w miesiąc 10 kg” są tylko picem na wodę, który kusi nas bez większego zastanowienia nad konsekwencjami. Nasz organizm by pracować prawidłowo, w ciągu tygodnia może spalić od 0,5-1kg, ale nie wiecej! W przeciwnym wypadku efekt jojo przywita nas szybciej niż zdajemy sobie z tego sprawę, a zamiast pożytku z diety, zrobimy sobie tylko krzywdę. Co więc zrobić, żeby zdrowo, spokojnie i przede wszystkim bez większych wyrzeczeń gubić kilogramy? Oto mój mały, sprawdzony sposób, który stosuję już od dawien dawna.Po pierwsze i najważniejsze, zastanówmy się co w naszym jadłospisie najbardziej sprawia, że tyjemy, nasza waga nie spada. Zbyt duża ilość tłustych potraw, a może słodycze i szybkie przekąski? By osiągnąć sukces musimy ograniczyć je bądź wyeliminować całkowicie. Przy dobrej motywacji, nasza waga po zrobieniu tylko tak małego jednego kroku może spać do 3 kg miesięcznie! Warto?

Spróbujmy więc pozbyć się z naszej diety, np. :

- słodkich napoi (jedna szklanka kolorowego napoju ma nawet do 300 kcal)

- białego chleba (jedna kromka takiego chleba to ponad 100kcal)

- słodyczy

- fast food’ów (nie dość, że mają mnóstwo tłuszczu, to są niemiłosiernie niezdrowe).

Ta jedna mała zmiana może już bardzo wiele zmienić, ale przejdźmy do następnych.

Po drugie - ruch. Każda z nas ma w sobie leniucha, ale nikt nie zmusza nas od razu do porannego biegania przez 1,5h, czy codziennego aerobicu. Wprowadzenie choć małych zmian na pewno da efekty. A gdyby tak zamiast jechać autobusem aż do ostatniego przystanku, wysiąść na tym przed ostatnim i przespacerować się? Na przykład trzy razy w tygodniu. Dobrym pomysłem jest też rekreacyjne pływanie na basenie, chociażby jeden dzień w tygodniu po 1h. To daje nam już 4h miesięcznie! Osoby lubiące dobrą zabawę zadowolone mogą być ze specjalnych gier, przy których bawiąc się i tańcząc spalamy kalorie. W sposób aktywny rozładowujmy nasze emocje, to działa. Latem wybierajmy rower zamiast samochodu, grajmy na plaży w siatkówke, pływajmy. Grunt to aktywnie.

Przykładowe prace domowe, które wbrew pozor pomagają nam zrzucić wagę :

- odkurzanie

- mycie okien

- mycie podłóg.

Po trzecie - woda. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, a więc do wody też. Nie musimy od razu wypijać dziennie 2l, ale gdy tylko zaschnie nam w gardle sięgajmy po wodę. Mój sposób, to trzymanie butelki wody wszędzie gdzie się da, w pracy, w domu, branie jej ze sobą do szkoły. Spokojnie uda nam się wypić jej wtedy chociaż 1l, a im więcej tym lepiej. Uzupełniajmy ją świeżo wyciśniętymi sokami, czy zdrowymi herbatami, takimi jak na przykład zielona czy czerwona. Oczyszczenie organizmu gwarantowane, a nawilżenie naszej skóry z pewnością się poprawi. Dziennie nasz organizm traci 1,5l wody, uzupełniajmy ją więc.

Ważne jest również by nie słodzić napoi. Jedna mała łyżeczka cukru to 40kcal! Same odstawienie cukru będzie wielkim osiągnieciem. Propozycje na urozmaicenie wody:

- woda z dodatkiem cytryny/jabłkowa

Po czwarte, nie jedzmy po 18. A konkretnie do 4 godzin przed snem. Nasz organizm nie trawi wtedy zjedzonego smakołyku i zostawia nam go w postaci odłożonego tłuszczu na naszym ciele. Przecież tego nie chcemy. Gdy przyzwyczaimy się do jadania kolacji o 18 czy 19, to nie będzie dla nas już żadnym wysiłkiem, ale jedynie nawykiem. Pamiętajmy też by zawsze zjadać śniadanie, nie żałować sobie porcji i dostarczyć wtedy organizmowi dużo energii. W przeciwnym razie po upływie godziny zaczniemy podjać, a to wiąże się z podwójnym błędem. Może dopaść nas nawet niestrawność.



Ciekawe zamiany :



chleb biały -> chleb waza, chleb żytni, lub pełnoziarnisty

bułka pszenna -> bułka żytnia, bogata w wiele ziaren

kolorowe soki i napoje -> woda i wszelkie herbaty

słodycze i przekąski -> owoce, warzywa, jogurty z musli/suszonymi owocami

słodkie ciasta i torty z kremami -> ciasto drożdżowe

Na takiej „diecie” zrzucimy zbędne kilogramy. Powodzenia i wytrwałości!
__________________
Testuje Therm Line Forte
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598112
anullka1918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 21:55   #32
Nieziemska Izis
Raczkowanie
 
Avatar Nieziemska Izis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 191
GG do Nieziemska Izis Send a message via Skype™ to Nieziemska Izis
Dot.: Na powitanie wiosny żegnamy tłuszczyk:)

Cytat:
Napisane przez anullka1918 Pokaż wiadomość
ja wybralam spaghetti z owocami morza


Zaintrygowałaś mnie. Co to jest za sprzęt i jak na nim można ćwiczyć?
__________________
64 kg 14.11.2012
58,2 kg 27.04.2013
56 kg ?
wzrost 168 cm
Nieziemska Izis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 12:53   #33
anullka1918
Raczkowanie
 
Avatar anullka1918
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 47
Dot.: Na powitanie wiosny żegnamy tłuszczyk:)

a to jest leg magic czwiczy sie na nich miesnie ud

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------


dzisiaj jestem milo zaskoczona...cos mnie tknęło rano i założyłam koszulkę która omijałam z daleka bo bylo widac w niej wszystkie moje fałdeczki...i co widze... całkiem przyzwoicie już w niej wygladam boczki mi się zmniejszyły...uhuhu :P
skoro po tak krótkim czasie u mnie juz cos widac to co bedzie później?
Szczerze to podchodziłam do tego sceptycznie ale teraz jestem zmotywowana jak nigdy dotąd


Jeśli macie jakieś skuteczne ćwiczonka na uda to poproszę
__________________
Testuje Therm Line Forte
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598112
anullka1918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 12:56   #34
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Na powitanie wiosny żegnamy tłuszczyk:)

Cytat:
Napisane przez anullka1918 Pokaż wiadomość

Po czwarte, nie jedzmy po 18. bzdura
A konkretnie do 4 godzin przed snem. juz lepiej


słodkie ciasta i torty z kremami -> ciasto drożdżowe to bardzo mnie interesuje. jak ciasto drożdzowe? przecież to mąka drożdze i tłuszcz... chyba że coś mnie ominęło...

__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 15:28   #35
anullka1918
Raczkowanie
 
Avatar anullka1918
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 47
Dot.: Na powitanie wiosny żegnamy tłuszczyk:)

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
drożdże zawierają bardzo wiele witamin i minerałów. Kluczowe dla odchudzania (i nie tylko) są w tym przypadku witaminy z grupy B, bardzo cenne białka, oraz pierwiastki typu chrom, cynk, magnez, żelazo i kilka innych. Każdy kto kiedykolwiek się odchudzał wie, że wzbogacenie diety o chrom redukuje nieco apetyt (chrom wpływa na gospodarkę cukrami). W efekcie przystopowania łaknienia chudniemy. I… w tym celu warto sięgnąć po drożdże. Najlepiej piwowarskie, które są drożdżami szlachetniejszymi i nie wymagającymi specjalnego przygotowania do spożycia. Żywe drożdże, tj. drożdże piekarskie, trzeba wcześniej sparzyć.
__________________
Testuje Therm Line Forte
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598112
anullka1918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 08:37   #36
anullka1918
Raczkowanie
 
Avatar anullka1918
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 47
Dot.: Na powitanie wiosny żegnamy tłuszczyk:)

Witam was moje drogie kobietki...
Dzisiaj jestem poza domem a mianowicie siedze na zajeciach w szkole... a taki ładny dzionek dzisiaj a ja muszę tu kwitnąć...



Żeby nie skusić się na jakaś szybka przekąskę w ciągu dnia przygotowałam sobie zestaw przekąsek zapakowanych w woreczki strunowe a mianowicie ćwiartki jabłka, marcheweczke pokrojoną i orzechy



takim sposobem dotrwam do pory obiadowej
__________________
Testuje Therm Line Forte
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598112
anullka1918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 09:30   #37
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Na powitanie wiosny żegnamy tłuszczyk:)

czyliii ciasto drozdzowe i piwo sa ok? byłoby cudnie;]

dobrze wiedziec ale nie skusze sie na picie drozdzy jak czesc zalogowanych tu osob bleee

u jak pieknie przygotowane przekaski! grats!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-17, 10:01   #38
anullka1918
Raczkowanie
 
Avatar anullka1918
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 47
Dot.: Na powitanie wiosny żegnamy tłuszczyk:)

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
czyliii ciasto drozdzowe i piwo sa ok? byłoby cudnie;]

dobrze wiedziec ale nie skusze sie na picie drozdzy jak czesc zalogowanych tu osob bleee

u jak pieknie przygotowane przekaski! grats!
hehe no ja tez sie nie skusze na picie drozdzy...no coz ale jakas czesc tego artykulu byla interesujaca i wkleiłam go tutaj...co nie znaczy ze sie do niego stosuje
__________________
Testuje Therm Line Forte
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598112
anullka1918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 07:06   #39
anullka1918
Raczkowanie
 
Avatar anullka1918
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 47
Dot.: Na powitanie wiosny żegnamy tłuszczyk:)

Witam was kobietki
Juz jestem po 2 tableteczkach i sniadanku...Wczoraj sie zwazylam u ciotki i zatkalo mnie ale musze to zweryfikowac i zwaze sie w osrodku zdrowia maja tam nie zawodna wage ta u mojej ciotki to cos szalala...najpierw pokazywala 5,4kg i cos fixowala....

No nic dzisiaj mam zalatany dzionek...buziolki
__________________
Testuje Therm Line Forte
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598112
anullka1918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 06:57   #40
anullka1918
Raczkowanie
 
Avatar anullka1918
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 47
Dot.: Na powitanie wiosny żegnamy tłuszczyk:)

Dzien dobry kobietki...
Ja juz po 2 tableteczkach porannych i czekam az bede mogla zjesc snaiadanko...hehe dzisiaj w menu mam 2 wafle ryzowe(jeden z chudym serkiem i świeżą rzodkiewką a drugi z szyneczka z indyka)
Ogarnę domek wyszykuje się i śmigam na miasto pozałatwiać wszystko...ach no i kupić sobie kremik w rossmanie Kumpela zaczęła używać i jest zadowolona z efektów i przede wszystkim widać już je po paru dniach...



Jako dyplomowana kosmetyczka mogę z czystym sercem ten kosmetyk polecić
__________________
Testuje Therm Line Forte
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598112

Edytowane przez anullka1918
Czas edycji: 2012-03-21 o 06:58
anullka1918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 11:07   #41
emilka773
Rozeznanie
 
Avatar emilka773
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 938
Dot.: Na powitanie wiosny żegnamy tłuszczyk:)

ja ja z pewnością spróbuję lubię takie wynalazki
__________________
Testuję Therm Line Forte
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598358
Wsparcie mile widziane
emilka773 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 18:29   #42
anullka1918
Raczkowanie
 
Avatar anullka1918
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 47
Dot.: Na powitanie wiosny żegnamy tłuszczyk:)

Cytat:
Napisane przez emilka773 Pokaż wiadomość
ja ja z pewnością spróbuję lubię takie wynalazki
Emilko kremik jest rewelacyjny polecam
__________________
Testuje Therm Line Forte
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598112
anullka1918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 08:32   #43
anullka1918
Raczkowanie
 
Avatar anullka1918
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 47
Dot.: Na powitanie wiosny żegnamy tłuszczyk:)

Dzien dobry kobietki...
Juz po 2 tableteczkach i śniadanku...i delektuje sie zielona herbata z jasminem odstawiłam całkowicie cukier i juz nawet nie słodzę herbaty z czego jestem mega zadowolona
Na szczęście dzisiaj mam wolne od szkoły
__________________
Testuje Therm Line Forte
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598112
anullka1918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 12:41   #44
anullka1918
Raczkowanie
 
Avatar anullka1918
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 47
Dot.: Na powitanie wiosny żegnamy tłuszczyk:)

Ale za to niedziela,niedziela będzie dla nas


Juz dawno po sniadanku jestem mega zla bo musialam zawiesic cwiczonka...niestety kolano sie odezwalo a drugiej operacji nie zniose Nie mam pomyslu jakie cwiczenia moglabym robic zeby nie bolalo
Za to humorek poprawiam sobie herbatkami ktore kupilam w naszej herbaciarni...Zieloną z jaśminem , Czerwona z Kombuchą i Yerbę z żurawiną i truskawką Uwielbiam
Dzisiaj na obiadek pierś z kurczaka w ziołach i warzywa na parze

A po obiadku spacerek oczywiście
__________________
Testuje Therm Line Forte
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598112
anullka1918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 09:11   #45
anullka1918
Raczkowanie
 
Avatar anullka1918
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 47
Dot.: Na powitanie wiosny żegnamy tłuszczyk:)

Troszkę mnie tu nie było a wszystko przez to ze mam urwanie głowy... jakaś masakra...
musze sie nawet przyznac ze mam malo czasu na jedzenie...ale staram sie usiasc chociaz 5 minut przy obiadku itp..
Ale spadki są już bardziej widoczne...wiele rzeczy mam mocno za luźne ale przy kąpaniu się pomierzę i wam wszystko tu napisze

Mam cicha nadzieje ze do konca m-ca wszystko sie unormuje
__________________
Testuje Therm Line Forte
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598112
anullka1918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 23:18   #46
anullka1918
Raczkowanie
 
Avatar anullka1918
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 47
Dot.: Na powitanie wiosny żegnamy tłuszczyk:)

Hey kobietki
Troszke mnie tu nie bylo ale niestety nie mialam jak
A wiec tak:
Dietka jest...nie jem ziemniakow, chleba, slodyczy i nie slodze i dobrze mi z tym Za to sa warzywa w kazdej postaci owoce itp...na zameldowanie na stale przyjely wafle ryzowe a ze nie trawie czystego blonnika raz dziennie na drugie sniadanie jem "Granole"


nadal mam problemy z kolanem aczkolwiek zbliżają się święta i tak się nagimnastykowałam żeby wysprzątać mieszkanie na błysk ze szok

Parę wpisów wcześniej napisałam ze stosuje krem z Bielendy na ujędrnienie Postanowiłam zamieścić moją opinie na ten temat :
A wiec tak produkt naprawdę można uznać za dobry. Może i nie wyszczupla sylwetki, ale z pewnością skóra po nim staje się bardziej gładka i elastyczna. Celulit jest mniej widoczny, jednak po dłuższym czasie skora przyzwyczaja się do kosmetyku i nijako działa...W porównaniu z kosmetykami z Clareny ten wypadł bledziutko Wiec nie ma sobie za dużo obiecywać... Następny w kolejce stoi kremik z Farmony


Zostalo mi 10 dni i Bienvenue à la France
__________________
Testuje Therm Line Forte
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598112
anullka1918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 09:33   #47
Mila Rejczella
Raczkowanie
 
Avatar Mila Rejczella
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn/Ryn
Wiadomości: 220
Dot.: Na powitanie wiosny żegnamy tłuszczyk:)

Cytat:
Napisane przez anullka1918 Pokaż wiadomość
Hey kobietki
Troszke mnie tu nie bylo ale niestety nie mialam jak
A wiec tak:
Dietka jest...nie jem ziemniakow, chleba, slodyczy i nie slodze i dobrze mi z tym Za to sa warzywa w kazdej postaci owoce itp...na zameldowanie na stale przyjely wafle ryzowe a ze nie trawie czystego blonnika raz dziennie na drugie sniadanie jem "Granole"


nadal mam problemy z kolanem aczkolwiek zbliżają się święta i tak się nagimnastykowałam żeby wysprzątać mieszkanie na błysk ze szok

Parę wpisów wcześniej napisałam ze stosuje krem z Bielendy na ujędrnienie Postanowiłam zamieścić moją opinie na ten temat :
A wiec tak produkt naprawdę można uznać za dobry. Może i nie wyszczupla sylwetki, ale z pewnością skóra po nim staje się bardziej gładka i elastyczna. Celulit jest mniej widoczny, jednak po dłuższym czasie skora przyzwyczaja się do kosmetyku i nijako działa...W porównaniu z kosmetykami z Clareny ten wypadł bledziutko Wiec nie ma sobie za dużo obiecywać... Następny w kolejce stoi kremik z Farmony


Zostalo mi 10 dni i Bienvenue à la France
Tak sobie Cię podczytuję przy śniadanku i co widzę że też spożywasz Granole - ja akurat jem teraz zielone
Tak trzymać i życzę spadków
__________________

Turbo
Fire
tydzień 18/20

Mój blog: http://milarejczella.blogspot.com

Mila Rejczella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 09:57   #48
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Na powitanie wiosny żegnamy tłuszczyk:)

Cytat:
Napisane przez Mila Rejczella Pokaż wiadomość
Tak sobie Cię podczytuję przy śniadanku i co widzę że też spożywasz Granole - ja akurat jem teraz zielone
Tak trzymać i życzę spadków
te zielone są cudowne!!!!!!
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 15:19   #49
anullka1918
Raczkowanie
 
Avatar anullka1918
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 47
Dot.: Na powitanie wiosny żegnamy tłuszczyk:)

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość
te zielone są cudowne!!!!!!
Tez myślę ze te zielone są mega truskawkowe i czekoladowe nie przypadły mi do gustu
__________________
Testuje Therm Line Forte
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598112
anullka1918 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 13:25   #50
anullka1918
Raczkowanie
 
Avatar anullka1918
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 47
Dot.: Na powitanie wiosny żegnamy tłuszczyk:)

Witam Kobietki
Pomimo ze swieta byly bardzo krotkie i tak oczuwam ze ciut przytylam...ale pomimo pokusy nie ruszylam ciasta no ale niestety salatka ziemniaczana mnie skusila... od chleba sie odzwyczailam i kawalek chlebka ze swieconki spowodowal straszny bol brzucha
a tak to zaraz jakis obiadek zrobic i pakowanko bo jutro wyjazd do Francji:lov e:
__________________
Testuje Therm Line Forte
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598112
anullka1918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 20:41   #51
lena5_1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 20
Dot.: Na powitanie wiosny żegnamy tłuszczyk:)

Witam wszystkich

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Sprawdzam czy wszystko działa

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Bardzo proszę o głosy
Z góry dziękuję!
__________________
Wybrałam kuszącą Lady Berry!
lena5_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 14:50   #52
dylik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 22
Dot.: Na powitanie wiosny żegnamy tłuszczyk:)

ja też bym chętnie sprobowała z tymi tabletkami czy ktoś może kliknąć?
[thermline]818711[/thermline]
dylik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 23:20   #53
aanemone
Raczkowanie
 
Avatar aanemone
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 160
GG do aanemone
Dot.: Na powitanie wiosny żegnamy tłuszczyk:)

oo ja też się zakochałam w granolach wsypuję sobie do jogurtu naturalnego i wcinam śniadaniowo (: pozdrawiam!
__________________
'and if the sky falls, mark my words, we'll catch mocking bird' <gwiżdże melodyjnie>

aanemone jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:50.