Fale -wątek zbiorczy - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-30, 23:47   #691
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Fale -wątek zbiorczy

To i ja poproszę o pomoc Czy to falki czy raczej nie kwalifikują się pod kręcone? Jaki typ kręconych jeśli już? Po przeczeniu szczotką przy suszeniu, zostają proste jak drut i sama już nie wiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10313777_1453472308232594_1532898398774542393_n.jpg (81,6 KB, 124 załadowań)
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 10:20   #692
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Fale -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
To i ja poproszę o pomoc Czy to falki czy raczej nie kwalifikują się pod kręcone? Jaki typ kręconych jeśli już? Po przeczeniu szczotką przy suszeniu, zostają proste jak drut i sama już nie wiem
Ciężko stwierdzić, bo są zaniedbane. Szczotka przy suszeniu to kiler dla ewentualnych loków. Na pewno przydałaby się im solidna porcja nawilżenia i delikatniejsze traktowanie. Poczytaj sobie podwieszone wątki - pigułkę i FAQ. Na pewno może być lepiej.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 11:26   #693
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Fale -wątek zbiorczy

Rilla: zdjecie jest z sierpnia, w lutym je scielam do brodu i od tamtego czasu dbam - maski, oleje, mycie omo, bardzo odzyly Ale sa jeszcze tak krotkie (z tyli mam boba golonego maszynka bo byly najbardziej zniszczone) ze ciezko je zakrecic na dlugosci paru centymetrow :p Stad stare zdjecie, bo na nim widac jak sie naturalnie ukladaja

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez 201605161428
Czas edycji: 2014-05-31 o 11:34
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 12:07   #694
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Fale -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Rilla: zdjecie jest z sierpnia, w lutym je scielam do brodu i od tamtego czasu dbam - maski, oleje, mycie omo, bardzo odzyly Ale sa jeszcze tak krotkie (z tyli mam boba golonego maszynka bo byly najbardziej zniszczone) ze ciezko je zakrecic na dlugosci paru centymetrow :p Stad stare zdjecie, bo na nim widac jak sie naturalnie ukladaja

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pokaż Po kilku latach wśród kręconych mam już wprawne oko Nawet z boba da się z reguły coś wycisnąć. Ja sobie zafundowałam takowego na zimę i w sumie fajnie się układały, ale rosną jak wściekłe i już są do ramion. Póki co dam im chyba spokój, niech się hodują.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 17:11   #695
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Fale -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Pokaż Po kilku latach wśród kręconych mam już wprawne oko Nawet z boba da się z reguły coś wycisnąć. Ja sobie zafundowałam takowego na zimę i w sumie fajnie się układały, ale rosną jak wściekłe i już są do ramion. Póki co dam im chyba spokój, niech się hodują.
Wrzucę jutro fotkę jak umyję, bo obecnie są pociągnięte na szczotce do prostowania
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 17:42   #696
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Fale -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Wrzucę jutro fotkę jak umyję, bo obecnie są pociągnięte na szczotce do prostowania
Koniecznie bez szczotki Ewentualnie spróbuj pougniatać lekko na żel, będzie można zobaczyć, jakie są ich "naturalne skłonności".
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 13:00   #697
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Fale -wątek zbiorczy

Po myciu ugniatane rękami z odrobiną gumy. Zostawione samym sobie do wyschnięcia. Przeżywam szok widząc jak beznadziejny mają skręt

Zdjęcia z pierwszego etapu po ścięciu i jak już trochę odrosły. Boże, one chyba serio nie leżały nawet koło kręconych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN6806.jpg (62,6 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN6805.jpg (97,1 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN6819.jpg (92,4 KB, 82 załadowań)

Edytowane przez 201605161428
Czas edycji: 2014-08-15 o 00:13
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-01, 14:20   #698
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Fale -wątek zbiorczy

Spokojnie, widać, że będzie lepiej.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 17:50   #699
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Fale -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Spokojnie, widać, że będzie lepiej.
Myślę, że one są przeciwieństwem teorii, że im krótsze tym skręt mocniejszy. Im dłuższe rosną, tym ładniej im ten skręt chwyta.
Widzę, że się znasz więc zapytam: czy to podchodzi pod kręcone włosy, czy raczej proste ze skłonnością do puszenia? Czy to w ogóle jakiś typ falek?
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 18:48   #700
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Fale -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Myślę, że one są przeciwieństwem teorii, że im krótsze tym skręt mocniejszy. Im dłuższe rosną, tym ładniej im ten skręt chwyta.
Widzę, że się znasz więc zapytam: czy to podchodzi pod kręcone włosy, czy raczej proste ze skłonnością do puszenia? Czy to w ogóle jakiś typ falek?
Wg mnie to fale, w tej chwili 2b, później może będzie 2c. Dla fal to charakterystyczne, że potrzebuja długości, żeby skręt się objawił w pełnej krasie. Koniecznie pielęgnuj dalej, a będą bardzo ładne.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 22:20   #701
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Fale -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Wg mnie to fale, w tej chwili 2b, później może będzie 2c. Dla fal to charakterystyczne, że potrzebuja długości, żeby skręt się objawił w pełnej krasie. Koniecznie pielęgnuj dalej, a będą bardzo ładne.
Dziękuję za pomoc
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 09:52   #702
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Fale -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Myślę, że one są przeciwieństwem teorii, że im krótsze tym skręt mocniejszy. Im dłuższe rosną, tym ładniej im ten skręt chwyta.
Widzę, że się znasz więc zapytam: czy to podchodzi pod kręcone włosy, czy raczej proste ze skłonnością do puszenia? Czy to w ogóle jakiś typ falek?
Fale, fale tak maja. Potrzebuja dlugosci. Moje, obciete na krotko w ogole nie ujawniaja skretu. Zaczynaja sie spiralkowac dopiero po 10-15 cm. Zapuszczaj i pielegnuj.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 04:52   #703
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Fale -wątek zbiorczy

Cześć! Ostatnio zauważyłam że moje włosy są coraz mniej proste, ba! Nie tylko puszenie jak wcześniej ale zauważyłam regularne falki ale tylko na spodniej warstwie włosów, myślicie że da się coś zrobić żeby i wierzchnia warstwa się sfalowała?
Raz próbowałam ugniatania z żelem ale nic ładnego mi nie wyszło, chcę jeszcze popróbować bo wolałabym falki od niby prostych ale wywijających się i puszących. Dodaje zdjęcia, schły naturalnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy1.jpg (40,2 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (42,2 KB, 51 załadowań)
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 08:53   #704
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Fale -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
Cześć! Ostatnio zauważyłam że moje włosy są coraz mniej proste, ba! Nie tylko puszenie jak wcześniej ale zauważyłam regularne falki ale tylko na spodniej warstwie włosów, myślicie że da się coś zrobić żeby i wierzchnia warstwa się sfalowała?
Raz próbowałam ugniatania z żelem ale nic ładnego mi nie wyszło, chcę jeszcze popróbować bo wolałabym falki od niby prostych ale wywijających się i puszących. Dodaje zdjęcia, schły naturalnie.
Wygladaja faktycznie jakby sie chcialy lekko falowac. Nie czesalas ich na sucho?
Sprobuj po myciu nalozyc odzywke bez splukiwania, lekko przeczesac wlosy grzebieniem z szeroko rozstawionymi zebami i tak zostawic do wyschniecia. Czasem luzne fale nie potrzebuja stylizatora, a dobry leave-in. Ewentualnie jaka lekka pianka moglaby sie sprawdzic.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 18:29   #705
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Fale -wątek zbiorczy

A moim zdaniem te proste są ładniejsze przy tej długości, mam podobną. Wydobywanie falek niezbyt mi się tu podoba, ale co kto lubi
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 19:55   #706
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Fale -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Fale, fale tak maja. Potrzebuja dlugosci. Moje, obciete na krotko w ogole nie ujawniaja skretu. Zaczynaja sie spiralkowac dopiero po 10-15 cm. Zapuszczaj i pielegnuj.
mam tak samo. teraz niestety są długości do połowy szyi, wycieniowane od połowy (niestety zauważyłam, że trochę nieumiejętnie), ale jakoś muszę to przeżyć, upinać i zapuszczać. Ost. czasami używam prostownicy, aby jakoś wyglądały , kiedy mam je rozpuszczone. No i nie chcą na razie się falować, są nijakie; zobaczymy z czasem..
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 00:07   #707
Lilith_75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: Fale -wątek zbiorczy

Cześć Dziewczyny, jestem nowa i trafiłam tu przypadkiem, szukając czegoś na puszące się włosy. Im dłużej czytam tym bardziej otwierają mi się oczy i zastanawiam się czy ja przypadkiem na siłę nie prostuję włosów, które nie mają na to ochoty? Do grzechów głównych mogę zaliczyć czesanie na sucho kilka razy dziennie i silikony, zastanawiałam się też nad ścięciem ich do brody - wtedy z reguły nie sprawiają kłopotu... Mogę prosić o pomoc?


włosy.jpg
Lilith_75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 17:07   #708
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Fale -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lilith_75 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, jestem nowa i trafiłam tu przypadkiem, szukając czegoś na puszące się włosy. Im dłużej czytam tym bardziej otwierają mi się oczy i zastanawiam się czy ja przypadkiem na siłę nie prostuję włosów, które nie mają na to ochoty? Do grzechów głównych mogę zaliczyć czesanie na sucho kilka razy dziennie i silikony, zastanawiałam się też nad ścięciem ich do brody - wtedy z reguły nie sprawiają kłopotu... Mogę prosić o pomoc?


Załącznik 5757292
Zdecydowanie włosy mają ochotę się pofalować. Jeśli masz ochotę te fale pogłębić, przeczytaj podwieszone wątki.
Z takiego ABC - zadbaj o dobre nawilżenie, grzebień nie będzie Ci tak często potrzebny. Możesz spróbować na początek Garniera avocado, to łatwo dostępna, bardzo porządna odżywka. Możesz też zdecydować się na cieniowanie u fryzjera, skręt powinien się ładnie uwypuklić.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 22:54   #709
cuksa
Raczkowanie
 
Avatar cuksa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 65
GG do cuksa
Dot.: Fale -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lilith_75 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, jestem nowa i trafiłam tu przypadkiem, szukając czegoś na puszące się włosy. Im dłużej czytam tym bardziej otwierają mi się oczy i zastanawiam się czy ja przypadkiem na siłę nie prostuję włosów, które nie mają na to ochoty? Do grzechów głównych mogę zaliczyć czesanie na sucho kilka razy dziennie i silikony, zastanawiałam się też nad ścięciem ich do brody - wtedy z reguły nie sprawiają kłopotu... Mogę prosić o pomoc?


Załącznik 5757292
tak i na moje oko to na pewno nie są włosy proste, a jak nie sa proste to moga byc lekko falowane, falowane a moze nawet z czasem podkręcą się. Myślę również, jak poprzedniczka o cieniowaniu, mozesz sprobowac wgniatac jakies żele lub kremy do stylizacji lokow na mokre wlosy i popatrzec jak beda się układały. Napewno wiedza z zakresu pielęgnacji takich włosów np mycie odzywką. Miałam takie włosy w podstawówce jak je na siłe rozczesywałam. Potem zostawilam je same sobie pewnego lata i odkryłam, że mam falująco-kręcone włosy.
Powodzenia!
__________________
wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639811


Odpisz u mnie
cuksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 01:10   #710
Lilith_75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: Fale -wątek zbiorczy

Ślicznie dziękuję za odpowiedzi, spróbuję rozczesywać włosy bez Tangle Teezer"a i spróbuję myć je odżywką. Zdjęcia które wklejacie są naprawdę motywujące a jutro biegnę po Garniera z avokado
Lilith_75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 23:52   #711
olivetshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: Fale -wątek zbiorczy

Dziewczyny, a co powiecie na moje włosy? Też zawsze myślałam, że jestem posiadaczką prostych, ale kilka tygodni temu mnie oswieciło - włosy, które się puszyły po myciu, ujarzmione tylko przez prostownice, zwyczajnie chciały sobie trochę pofalować . W ruch poszły oleje, szampony bez SLS i maski. Zrobiłam żel z siemienia i zauważyłam, że fajnie ten skręt podkreśla. Długa droga przede mną jeszcze, ale chyba te nijakie moje włosy da się polubić - a naturę zwyczajnie oswoić
Co myślicie? To fala?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140922_130239.jpg (55,6 KB, 63 załadowań)

Edytowane przez olivetshka
Czas edycji: 2014-09-26 o 01:28
olivetshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 13:53   #712
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Fale -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olivetshka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co powiecie na moje włosy? Też zawsze myślałam, że jestem posiadaczką prostych, ale kilka tygodni temu mnie oswieciło - włosy, które się puszyły po myciu, ujarzmione tylko przez prostownice, zwyczajnie chciały sobie trochę pofalować . W ruch poszły oleje, szampony bez SLS i maski. Zrobiłam żel z siemienia i zauważyłam, że fajnie ten skręt podkreśla. Długa droga przede mną jeszcze, ale chyba te nijakie moje włosy da się polubić - a naturę zwyczajnie oswoić
Co myślicie? To fala?
Zdecydowanie fale Pielęgnuj, a będą piękne.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 09:08   #713
olivetshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: Fale -wątek zbiorczy

Jejku, super fajnie usłyszeć w końcu, że to jest skręt, bo wszyscy, którzy mnie znają zdziwieni - "bo jak to? Zawsze proste były" (nieważne, że spuszone).
Musze poczytać więcej o pielęgnacji fal, bo ciągle mam problem z nieczesaniem ich na drugi dzień. Przyzwyczajenia
kupiłam jakiś czas temu szczotkę z włosia dzika, ale chyba nie użyje, no bo jak teraz? Raz kiedyś przeczesalam i jak piorun w miotłe - puch niesamowity.
Fajnie tak odkrywać siebie na nowo Pozdrowionka!
olivetshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-28, 17:44   #714
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Fale -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez szaroburaem Pokaż wiadomość
utrwalajace loki kosmetyki to jedno, ale podstwą sa dobrze zakrecone loki i zdrowie włosów. u mnie hitem jest lokówka automatyczna xxx, która tworzy piekne, błyszczace loki w mgnieniu oka i sa tak trwale, ze nie musze niczym utrwalac - trzymaja sie cały dzień

lokówka i zdrowie włosów nie idą w parze

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2019-04-28 o 21:54 Powód: Reklama w cytacie.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 11:38   #715
Finka2L
Raczkowanie
 
Avatar Finka2L
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Finlandia
Wiadomości: 238
Dot.: Fale -wątek zbiorczy

Jeśli mogę to chętnie do Was dołączę, bo mam włosy falowane typ 2a. Ciężko je pielęgnować i stylizować, bo bardzo trzeba uważać, żeby nie obciążyć. Cały czas się uczę jak o nie dbać.Zauważyłam, że źle wyglądają po wszelakich oblepiaczach i przeszłam na metodę CG tyle, że nie myję skalpu odżywkami, bo mi to nie służy. Stosuję odzywki myjące od długości lub delikatne szampony, niedawno też lekko je wycieniowałam i rzeczywiście falują lepiej, ale niestety lubią się kołtunić i puszyć. Także podczytuję Was, będe się udzielać i ciągle się uczę jak o te moje włosiska dbać.
Finka2L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-19, 11:46   #716
VegeKaro
Raczkowanie
 
Avatar VegeKaro
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 198
Dot.: Fale -wątek zbiorczy

Falowane, jak reanimujecie włosy na drugi dzień po umyciu?
VegeKaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-19 11:46:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:54.