Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-16, 12:07   #1771
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Kurcze, nigdzie nie mogę dostać tego starego All Hours w "moim" kolorze.
Bo przetrzebili już te resztki co zostały, trudno już znaleźć jasne, a jakiego szukasz odcienia?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-18, 20:50   #1772
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Byłam dzisiaj przelotem w Sephorze i zmacałam nowa palete Huda, ja dla mnie brzydka, drobiny, blysk razy tysiac i kilo brokatu, zlote odcienie na zywo to paskudny zolty. Lubie blysk, ale wyrafinowany, a w tej palecie jest tani, kiczowaty. Jak Rose Quartz byla sztosem, tak ta jest niewypałem, ale oczywiscie to tylko moje zdanie

Macalam tez palete Hourglass, ale byl tester tylko Tiger, dla mnie za ciemna, za mocne odcienie ale ogolnie ladna, jak ktos ma ciemna cere to bedzie zadowolony mysle.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2022-10-18 o 20:52
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-19, 18:27   #1773
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Padłam ze śmiechu patrząc jake to "nowosci" Sephora rzucila z Pata na stronie - Bridgerton 2 No straszna nowosc Bylam pewna, ze nowej swiatecznej nie wrzuca teraz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-20, 00:18   #1774
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Padłam ze śmiechu patrząc jake to "nowosci" Sephora rzucila z Pata na stronie - Bridgerton 2 No straszna nowosc Bylam pewna, ze nowej swiatecznej nie wrzuca teraz

Ojtam, ojtam jedynie pół roku obsuwy a swoją droga to myślałam ze może w końcu w tym roku kupię tę dużą świąteczną paletę ale nie podoba mi się chyba pierwsza 2 lata temu była najlepsza, trochę żałuje ze wtedy nie wzięłam. Piątki całkiem fajne ale jakoś nie przekonują mnie na tyle żebym chciała kupić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-20, 08:33   #1775
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Padłam ze śmiechu patrząc jake to "nowosci" Sephora rzucila z Pata na stronie - Bridgerton 2 No straszna nowosc Bylam pewna, ze nowej swiatecznej nie wrzuca teraz
Hehehe... a mothership 10 nadal nie ma

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj przelotem w Sephorze i zmacałam nowa palete Huda, ja dla mnie brzydka, drobiny, blysk razy tysiac i kilo brokatu, zlote odcienie na zywo to paskudny zolty. Lubie blysk, ale wyrafinowany, a w tej palecie jest tani, kiczowaty. Jak Rose Quartz byla sztosem, tak ta jest niewypałem, ale oczywiscie to tylko moje zdanie

Macalam tez palete Hourglass, ale byl tester tylko Tiger, dla mnie za ciemna, za mocne odcienie ale ogolnie ladna, jak ktos ma ciemna cere to bedzie zadowolony mysle.
Ja nad tą Hudą myślałam ale bardziej z chciejstwa, potem poszłam po rozum do głowy - nigdy nie byłam zadowolona z jej kosmetyków
no i planuję nowa natashę a one sa dość podobne - kupiłam już trio do policzków i szminkę i jestem zadowolona, teraz czekam na jakiegoś boxa i kupie cienie

Houglas tiger opakowanie najcudowniejsze, aż mi się buzia śmieje jak używam ale faktycznie jak kupić z oryginalnym środkiem to sa mega za ciemne - ja mam z tym najjaśniejszym i jestem bardzo zadowolona

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Tak mi się spodobał kalendarz cult beauty, że zaczęłam kminić nad może jakimiś beauty boxami - polecacie jakieś?
Myślałam o lookfantastic - czy na nie wchodza jakieś kody/cebule?
A może polecacie inne?
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-20, 10:50   #1776
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Hehehe... a mothership 10 nadal nie ma

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------



Ja nad tą Hudą myślałam ale bardziej z chciejstwa, potem poszłam po rozum do głowy - nigdy nie byłam zadowolona z jej kosmetyków
no i planuję nowa natashę a one sa dość podobne - kupiłam już trio do policzków i szminkę i jestem zadowolona, teraz czekam na jakiegoś boxa i kupie cienie

Houglas tiger opakowanie najcudowniejsze, aż mi się buzia śmieje jak używam ale faktycznie jak kupić z oryginalnym środkiem to sa mega za ciemne - ja mam z tym najjaśniejszym i jestem bardzo zadowolona

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Tak mi się spodobał kalendarz cult beauty, że zaczęłam kminić nad może jakimiś beauty boxami - polecacie jakieś?
Myślałam o lookfantastic - czy na nie wchodza jakieś kody/cebule?
A może polecacie inne?
Przy ich tempie, to na swieta moze X rzuca, jak sie wyrobia

Huda ma niektore rzeczy w swoim asortymencie naprawde dobre, ale z cieniami jakos mi nie po drodze, procz wlasnie zeszlorocznymi moze.

Mnie opakowanie akurat obojetne, przez chwile myslalam nad najjasniejsza, ale nowe sa tylko trzy odcienie, bieda, na dodatek 3 z nich to pudry, ktore juz mialam i sie pozbylam, roze kolorystycznie to nie do konca to, co lubie, a dla nowego rozswietlacza jednego szkoda tyle $, reasumujac, gdyby kosztowala pol ceny to moze, chociaz w przeszlosci zbywalam wszystkie te palety jakie mialam, wiec nie wiem czy to bylby sens ponownie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-20, 11:18   #1777
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Tak mi się spodobał kalendarz cult beauty, że zaczęłam kminić nad może jakimiś beauty boxami - polecacie jakieś?
Myślałam o lookfantastic - czy na nie wchodza jakieś kody/cebule?
A może polecacie inne?
Ja mam goodiebox. I sama nie mogę siebie zrozumieć, kilka razy chciałam zrezygnować, przy otwieraniu pudełka zazwyczaj mam takie "meh, ok, zużyję sie". Natomiast jak już zacznę używać, to zazwyczaj jest "o matko, jakie to dobre! Działa! Widzę różnicę!".
Znalazłam kilka świetnych kosmetyków, na ktore kompletnie nie zwróciłabym uwagi, bo jednak z kolorówką nie jest mi pod drodze. Mam zazwyczaj bardzo szczątkowy makijaż, głównie mineralny. Pielęgnacji szukam wśród polskich firm i mam kilka ulubionych. A tutaj większość jest skandynawska, zawyczaj totalnie mi nie znana, a często okazuje się bardzo dobra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Na asos podobno jest -20% na wszystko, w tym charlotte

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-20, 11:34   #1778
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie opakowanie akurat obojetne, przez chwile myslalam nad najjasniejsza, ale nowe sa tylko trzy odcienie, bieda, na dodatek 3 z nich to pudry, ktore juz mialam i sie pozbylam, roze kolorystycznie to nie do konca to, co lubie, a dla nowego rozswietlacza jednego szkoda tyle $, reasumujac, gdyby kosztowala pol ceny to moze, chociaz w przeszlosci zbywalam wszystkie te palety jakie mialam, wiec nie wiem czy to bylby sens ponownie
Ja też zbyłam wszystkie wcześniejsze wersje ale w tym roku opakowanie mnie za serduszko chwyciło

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ja mam goodiebox. I sama nie mogę siebie zrozumieć, kilka razy chciałam zrezygnować, przy otwieraniu pudełka zazwyczaj mam takie "meh, ok, zużyję sie". Natomiast jak już zacznę używać, to zazwyczaj jest "o matko, jakie to dobre! Działa! Widzę różnicę!".
Znalazłam kilka świetnych kosmetyków, na ktore kompletnie nie zwróciłabym uwagi, bo jednak z kolorówką nie jest mi pod drodze. Mam zazwyczaj bardzo szczątkowy makijaż, głównie mineralny. Pielęgnacji szukam wśród polskich firm i mam kilka ulubionych. A tutaj większość jest skandynawska, zawyczaj totalnie mi nie znana, a często okazuje się bardzo dobra.
[/URL]
Patrzyłam na goodiebox ale jakoś te marki kosmetyków, które u nas nie są dostępne mnie zniechęciły.
Chyba pójdę w LF tylko musze jakieś kody przydybać

kojarzycie może kiedy będzie kolejny goody bag z Cult Beauty? to sa moje ulubione
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-20, 11:43   #1779
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Ja też zbyłam wszystkie wcześniejsze wersje ale w tym roku opakowanie mnie za serduszko chwyciło

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------



Patrzyłam na goodiebox ale jakoś te marki kosmetyków, które u nas nie są dostępne mnie zniechęciły.
Chyba pójdę w LF tylko musze jakieś kody przydybać
Mnie właśnie cieszy to, że poznaję nowe marki. Często eko, z certyfikatami, poszanowaniem praw itp. Nie kręcą mnie popularne, "mejnstrimowe", które na reklamę wydają więcej niż na badania czy surowce

A co do kodów na LF, to na YT jest dziewczyna Pondi, która bardzo często informuje o takich zniżkach. Może zerknij do niej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-20, 13:52   #1780
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Ojtam, ojtam jedynie pół roku obsuwy a swoją droga to myślałam ze może w końcu w tym roku kupię tę dużą świąteczną paletę ale nie podoba mi się chyba pierwsza 2 lata temu była najlepsza, trochę żałuje ze wtedy nie wzięłam. Piątki całkiem fajne ale jakoś nie przekonują mnie na tyle żebym chciała kupić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
"Jedynie", no tak Po pol roku, to zapominam ze cos bylo nowego
Tez miałam takie odczucia, co do tej palety duzej swiątecznej, ale im dłuzej się jej w necie przygladam, tym jednak zaczyna mi sie podobać
Ta sprzed 2 lat lubie namniej, bardzo suche te cienie niektore, ciemne kolory, prawde mowiac to mi ona lezy i nie pamietam kiedy uzywalam ostatni raz, ale nie pytaj, czemu jej nie zbylam, bo tego sama nie moge pojąć
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 17:35   #1781
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Hej! Szukam jakiegoś fajnego cienia do powiek, który będzie świetnie wyglądać na zdjęciach na własnym ślubie może być klasyczna forma, może jakiś w kremie czy płynie? Odcień szampański, beżowy itp.
Co byście poleciły?

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kasiunia788742
Czas edycji: 2022-10-25 o 17:43
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-25, 18:25   #1782
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Hej! Szukam jakiegoś fajnego cienia do powiek, który będzie świetnie wyglądać na zdjęciach na własnym ślubie może być klasyczna forma, może jakiś w kremie czy płynie? Odcień szampański, beżowy itp.
Co byście poleciły?

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Bobbi Brown ma takie cienie w sztyfcie, jeden z nich ma właśnie szampański odcień. Bardzo je lubię, bo nie potrzebują bazy - wyglądają subtelnie, elegancko i długo się utrzymują na powiekach.

Wysłane z mojego SM-F926B przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 09:12   #1783
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Dzięki, sprawdzę

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-28, 17:00   #1784
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Czy trzeba wpisać jakiś kod do Douglasa zeby uzyskać 20% w promocji na halloween. Nigdzie go nie mogę znaleźć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-29, 09:21   #1785
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Czy trzeba wpisać jakiś kod do Douglasa zeby uzyskać 20% w promocji na halloween. Nigdzie go nie mogę znaleźć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HALLOWEEN od 199 zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

A nie to do Sephory przepraszam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-29, 11:17   #1786
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Czy trzeba wpisać jakiś kod do Douglasa zeby uzyskać 20% w promocji na halloween. Nigdzie go nie mogę znaleźć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korzystaj z okazji i daj się skusić na gorące nowości i sprawdzone bestsellery od światowych marek! Skompletuj koszyk i odbierz aż:
20% rabatu z kodem: BW20

Psst.. Twój ulubiony produkt jest już przeceniony poniżej 20%? Nie szkodzi, wpisz kod a my wyrównamy rabat do 20%.

Oferta obowiązuje wyłącznie online do 31.10.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-30, 08:19   #1787
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-30, 18:05   #1788
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Poużywałam korektora Charlotte Tillbury i musze powiedzieć ze wygląda pod oczami super i go nie widac co mnie bardzo cieszy... niestety opakowanie doprowadza mnie do szału-zostawiam go tylko z włożoną nakrętką bo za nic nie moge go otworzyć jak mam ręce w kremie czy w podkładzie
Także love/hate 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-30, 18:55   #1789
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Poużywałam korektora Charlotte Tillbury i musze powiedzieć ze wygląda pod oczami super i go nie widac co mnie bardzo cieszy... niestety opakowanie doprowadza mnie do szału-zostawiam go tylko z włożoną nakrętką bo za nic nie moge go otworzyć jak mam ręce w kremie czy w podkładzie
Także love/hate 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z dwojga złego lepiej, że wkurza opakowanie, a nie efekt pod oczami
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-31, 16:44   #1790
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z dwojga złego lepiej, że wkurza opakowanie, a nie efekt pod oczami
Prawda z tym, że czasem rezygnuję z użycia bo nie moge otworzyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-31, 20:28   #1791
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Prawda z tym, że czasem rezygnuję z użycia bo nie moge otworzyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fakt, opakowanie przekombinowane. Ja chyba najbardziej lubię formę tubki we wszystkim - w bazach, korektorach i nawet fluidach. Nie wiedzieć czemu producenci tego rodzaju opakowań nie preferują
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 12:31   #1792
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Dziewczyny czy robią w douglas jakąś zniżkę na koniec roku, która działa na wszystko? Nie dostałam kuponu urodzinowego w tym roku i nie dostanę, bo się okazało, że są dwie karty jedna wirtualna i druga fizyczna i ja nie miałam ich połączonych, a warunkiem dostania kuponu urodzinowego jest zrobienie zakupów w sklepie stacjonarnym (chyba że są połączone te karty) w ciągu ostatniego pół roku. Niestety w ostatnim czasie kupuje u nich tylko przez neta. Nie wiem kto wymysla te zasady, ale jestem wkurzona i bez zniżki nic od nich nie kupię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 16:21   #1793
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Ja mam chyba dwa te kody w Douglasie, musiałabym poszukać, ale nie wiem, czy wchodzą na wszystko. Co potrzebujesz?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 18:16   #1794
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja mam chyba dwa te kody w Douglasie, musiałabym poszukać, ale nie wiem, czy wchodzą na wszystko. Co potrzebujesz?
Tusz do rzęs od toma forda. Tylko chciałam skorzystać z podwójnej zniżki, bo mam na koncie uzbierane sporo punktów za zakupy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 09:28   #1795
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Tusz do rzęs od toma forda. Tylko chciałam skorzystać z podwójnej zniżki, bo mam na koncie uzbierane sporo punktów za zakupy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Niestety, kod mój już się znieważnił dosłownie dwa dni temu Gdzieś dostałam drugi, ale nie mogę go teraz wykopać...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 11:14   #1796
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Niestety, kod mój już się znieważnił dosłownie dwa dni temu Gdzieś dostałam drugi, ale nie mogę go teraz wykopać...
Szkoda . Jeśli uda Ci się znaleźć ten drugi to daj mi proszę znać. Dziekuje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-04, 10:36   #1797
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Czy Single Days w Sephorze sa tylko on line czy stacjonarnie tez?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-04, 12:57   #1798
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Czy Single Days w Sephorze sa tylko on line czy stacjonarnie tez?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I tu i tu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-04, 13:06   #1799
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I tu i tu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-07, 17:30   #1800
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy robią w douglas jakąś zniżkę na koniec roku, która działa na wszystko? Nie dostałam kuponu urodzinowego w tym roku i nie dostanę, bo się okazało, że są dwie karty jedna wirtualna i druga fizyczna i ja nie miałam ich połączonych, a warunkiem dostania kuponu urodzinowego jest zrobienie zakupów w sklepie stacjonarnym (chyba że są połączone te karty) w ciągu ostatniego pół roku. Niestety w ostatnim czasie kupuje u nich tylko przez neta. Nie wiem kto wymysla te zasady, ale jestem wkurzona i bez zniżki nic od nich nie kupię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak je połączyć? W sumie w aplikacji też mam jakby dwie i też kupuję głównie online i też uzbierałam punkty więc mogłabym wykorzystać na coś od TF
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.