Pomarańczka się w trawce zaplątała :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-08, 11:32   #1
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Talking

Pomarańczka się w trawce zaplątała :D


Witajcie kochane

Ponieważ pogoda paskudna to postanowiłam rozweselić sobie dzień robiąc taki właśnie makijaż Czułam się w nim niezwykle energicznie Mam nadzieje, że komuś się spodoba i zrozumcie- ja po prostu uwielbiam kolorki i kolorowe kreski

Kosmetyki widać na zdjęciu Nr pigmentu z Inglota to 56 , róż z L'oreala to Papaja

Miłego oglądania i komentowania

Zapomniałam dodać, że usta w wersji do noszenia miały kolor beżowy, ale do zdjęć dodałam pomarańczowy cień
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html

Edytowane przez Monikonsa89
Czas edycji: 2010-11-08 o 20:36
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 11:39   #2
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

Moniś oko pięknie wycieniowane. Technicznie jak zwykle perfect. Podobają mi się te zieloności. Natomiast ja nie przepadam za kolorowymi kreskami i ja bym ten pomarańcz dała na dolną powiekę a na górnej tylko czarną krechę bym zrobiła. No ale to byłby wtedy makijaż w moim a nie w twoim stylu
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 11:52   #3
ssylvkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ssylvkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 755
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

Zagbubiona pomaranczka pieknie sie ukryła w tej trawce. Fajna kombinacja widze ze dzis obydwie mamy opcje na-zielen niedlugo wstawie jak nie zaopomne Pozdrawiam S.
ssylvkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 11:54   #4
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Moniś oko pięknie wycieniowane. Technicznie jak zwykle perfect. Podobają mi się te zieloności. Natomiast ja nie przepadam za kolorowymi kreskami i ja bym ten pomarańcz dała na dolną powiekę a na górnej tylko czarną krechę bym zrobiła. No ale to byłby wtedy makijaż w moim a nie w twoim stylu
Kasieńko dziękuje za tak obszerną opinię kochana

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez ssylvkaa Pokaż wiadomość
Zagbubiona pomaranczka pieknie sie ukryła w tej trawce. Fajna kombinacja widze ze dzis obydwie mamy opcje na-zielen niedlugo wstawie jak nie zaopomne Pozdrawiam S.
Sylvusiu dziękuje Właściwie to tak napisałam jakbym ten makijaż miała dziś, a miałam go wczoraj ale pogoda była równie paskudna więc trzeba było się rozweselić I czekam na Twoją zieleń!!
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 12:14   #5
tanyya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 435
GG do tanyya
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

miałam w dzieciństwie koszulkę - zieloną z pomarańczowymi rękawami i uwielbiałam ją, choć zestawienie kolorystyczne było dość nietypowe a teraz widzę je w Twoim makijażu i jestem zachwycona - kolory pięknie współgraja, a wykonanie jak zwykle jest perfekcyjne wyglądasz jak moja ulubiona koszulka
__________________
Wizażystka, stylistka, doradca kosmetyczny. Zapraszam na mojego bloga:

www.make-up-charm.blogspot.com
tanyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 12:29   #6
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

Cytat:
Napisane przez tanyya Pokaż wiadomość
miałam w dzieciństwie koszulkę - zieloną z pomarańczowymi rękawami i uwielbiałam ją, choć zestawienie kolorystyczne było dość nietypowe a teraz widzę je w Twoim makijażu i jestem zachwycona - kolory pięknie współgraja, a wykonanie jak zwykle jest perfekcyjne wyglądasz jak moja ulubiona koszulka
ojej kochana Twoje słowa mnie rozczuliły Dziękuje Od dziś będę Twoją koszulką
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 14:46   #7
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

Bardzo mi się podoba oko i kreseczka Muszę przyznać,że rozwala mnie twój perfekcjonizm, kreski jak od linijki i te rzeczy Że też Ci się chce to wszystko tak dokładnie robić, musisz mieć dużo czasu
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 14:55   #8
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

Oczka bardzo fajne kolorowe, aczkolwiek usta mi się grają
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 15:42   #9
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

Hmm... Ja stoję murem z tylkokasią. Technicznie - bajka. Ale już chyba gdzieś Ci kiedyś pisałam, że kolorowe krechy na kolorowym cieniu to nie mój styl...
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 15:54   #10
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podoba oko i kreseczka Muszę przyznać,że rozwala mnie twój perfekcjonizm, kreski jak od linijki i te rzeczy Że też Ci się chce to wszystko tak dokładnie robić, musisz mieć dużo czasu
kochana cieszy mnie ogromnie Twoja opinia Hehe jestem perfekcjonistką i nawet jeśli muszę bardzo wcześnie wstać to jestem gotowa się poświęcić Czego się nie robi dla urody

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Oczka bardzo fajne kolorowe, aczkolwiek usta mi się grają
dziękuje Silluś Widziałam takie kolczyki w Bijou Brigitte jak Ty masz wzór w avatarze od razu pomyślałam o Tobie!

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Hmm... Ja stoję murem z tylkokasią. Technicznie - bajka. Ale już chyba gdzieś Ci kiedyś pisałam, że kolorowe krechy na kolorowym cieniu to nie mój styl...
No tak, nie Twój ale mój Dziękuje Martusiu
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 16:21   #11
Bartessa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 3 023
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

makijaz jak od profesjonalistki - chodzi o wykonanie, acz kolwiek przesadzony moim zdaniem
Bartessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 16:22   #12
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
kochana cieszy mnie ogromnie Twoja opinia Hehe jestem perfekcjonistką i nawet jeśli muszę bardzo wcześnie wstać to jestem gotowa się poświęcić Czego się nie robi dla urody

Ja osobiście uważam,że nie ma sensu siedzieć godzinę i malować kreski czy rozcierać każdy cień skoro z normalnej odległości międzyludzkiej nie widać takich szczegółów,ale podziwiam Cię
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 18:31   #13
shikutaka
Raczkowanie
 
Avatar shikutaka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 44
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

Lubię Twoje makijaże.
Ale w tym nie podobają mi się usta, takie mdłe i dziwne. I ta pomarańczowa kreska, trochę nie współgra. Nie mniej tak jak i większość podziwiam talent.
__________________

"Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami."
shikutaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 19:18   #14
__aska_
Zadomowienie
 
Avatar __aska_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 324
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

Moniś oczka super, kreseczki miodzio
Ale usta nie przypadły mi do gustu
__________________
Nie pozwalam na kopiowanie i rozpowszechniania moich zdjęć
__aska_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 19:39   #15
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

Ale pozytywny makijaż koleżanko, jak dla mnie na 6
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 19:44   #16
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

Cytat:
Napisane przez Bartessa Pokaż wiadomość
makijaz jak od profesjonalistki - chodzi o wykonanie, acz kolwiek przesadzony moim zdaniem
dziękuje

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Ja osobiście uważam,że nie ma sensu siedzieć godzinę i malować kreski czy rozcierać każdy cień skoro z normalnej odległości międzyludzkiej nie widać takich szczegółów,ale podziwiam Cię
hehe ja tam nie rozcieram długo cieni ani nie rysuje długo kresek ok 10 min Kochana inni nie widzą ale ja widzę taka obsesja

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez shikutaka Pokaż wiadomość
Lubię Twoje makijaże.
Ale w tym nie podobają mi się usta, takie mdłe i dziwne. I ta pomarańczowa kreska, trochę nie współgra. Nie mniej tak jak i większość podziwiam talent.
Dziękuje ślicznie Hehe usta tylko na potrzeby zdjęcia ponieważ chciałam by pomarańczowy kolor ust współgrał z kreską

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez __aska_ Pokaż wiadomość
Moniś oczka super, kreseczki miodzio
Ale usta nie przypadły mi do gustu
dziękuje Asieńko

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
Ale pozytywny makijaż koleżanko, jak dla mnie na 6
dziękuje kochana
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 21:17   #17
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
dziękuje Silluś Widziałam takie kolczyki w Bijou Brigitte jak Ty masz wzór w avatarze od razu pomyślałam o Tobie![COLOR="Silver"]
Miło mi, że o mnie pomyślałaś a kolczyków pewnie nie kupiłaś
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 21:20   #18
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

Hmmm, może na początek to co mi się nie podoba: usta - zupełnie mi się nie widzą; i policzki - jakieś takie dziwnie błyszczące, ale nie zdrowo tylko tak... sama nie wiem, trochę jakby tłuste?
Natomiast zieleń super (nie jestem tylko przekonana, czy dobrze wyglądasz z tak grubo podkreśloną dolną powieką - ale pamiętam, że była już chyba o tym mowa kiedyś?). Co do kreski - no jest perfekcyjna, a czy kolor pasuje? Nie umiem stwierdzić. Raz patrzę i mi się podoba a za chwilę patrzę i mówię: "nieee, przecież ta kreska tu jak pięść do oka pasuje", więc w sumie nie wiem
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 01:27   #19
mayaismo
Raczkowanie
 
Avatar mayaismo
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 103
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

!!!

Świetne zestawienie kolorów...Zielony i pomarańczowy..Kurcze normalnie szoku doznałam jak fajnie to wygląda.Mam nadzieję że się nie obrazisz jak jutro spróbuję tego zestawienia ,zainspirowana Twoją pracą?
Bardzo fajny pomysł

Jak dla mnie trochę za dużo świecidełek na policzkach, ale reszta jak najbardziej świetna.No zakochałam się w tym zestawieniu... Jest 2:26 w nocy a ja najchętniej bym wstała i zaczęła się malować haha zrobiłabym to gdyby nie to że ktoś mi tu smacznie już śpi
mayaismo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 19:48   #20
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Miło mi, że o mnie pomyślałaś a kolczyków pewnie nie kupiłaś
hehe nie

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Hmmm, może na początek to co mi się nie podoba: usta - zupełnie mi się nie widzą; i policzki - jakieś takie dziwnie błyszczące, ale nie zdrowo tylko tak... sama nie wiem, trochę jakby tłuste?
Natomiast zieleń super (nie jestem tylko przekonana, czy dobrze wyglądasz z tak grubo podkreśloną dolną powieką - ale pamiętam, że była już chyba o tym mowa kiedyś?). Co do kreski - no jest perfekcyjna, a czy kolor pasuje? Nie umiem stwierdzić. Raz patrzę i mi się podoba a za chwilę patrzę i mówię: "nieee, przecież ta kreska tu jak pięść do oka pasuje", więc w sumie nie wiem
dziękuje Dee za tak obszerną opinię

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez mayaismo Pokaż wiadomość
!!!

Świetne zestawienie kolorów...Zielony i pomarańczowy..Kurcze normalnie szoku doznałam jak fajnie to wygląda.Mam nadzieję że się nie obrazisz jak jutro spróbuję tego zestawienia ,zainspirowana Twoją pracą?
Bardzo fajny pomysł

Jak dla mnie trochę za dużo świecidełek na policzkach, ale reszta jak najbardziej świetna.No zakochałam się w tym zestawieniu... Jest 2:26 w nocy a ja najchętniej bym wstała i zaczęła się malować haha zrobiłabym to gdyby nie to że ktoś mi tu smacznie już śpi
dziękuje kochana, cieszy mnie to co piszesz A świecidełka nie błyszczały się tak mocno na policzkach, ponadto nie widać, że mam lekko pomarańczowy kolor różu na polikach, dlatego proszę wziąć poprawkę że to nie był tylko sam brokat
I maluj się tak śmiało, chętnie zobaczę !!
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 23:38   #21
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

Moniś Mnie również gryzą się usta Ich kolor Mi coś nie pasuje , ale oczko jak najbardziej Mi pasuje
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 06:14   #22
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
Moniś Mnie również gryzą się usta Ich kolor Mi coś nie pasuje , ale oczko jak najbardziej Mi pasuje
dziękuje Ollemku Wpadaj częściej bo tęskno za Tobą!
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 10:29   #23
anulka002
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 39
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

Na temat techniki się nie wypowiadam , ponieważ się nie znam ale dziewczyny już powiedziały wszystko co trzeba ze jest perfekt itd. Natomiast jezeli chodzi o makijaz i jego odbiór to nie obraź się ale jest okropny i ty w nim równie okropnie wyglądasz, jak z wiejskiego odpustu kolory są kompletnie nietwarzowe, obrysowanie całego okaz zielonym cieniem wygląda tragicznie a do tego ta pomarańczowa kreska...natomiast rozumiem ze miał to byc tylko makijaz rozweselający i nigdzie w nim nie wyszłaś, jeżeli tak to w imię ćwiczenia techniki i poprawienia sobie nastroju jestem w stanie go zaakceptowac pozdrawiam serdecznie
anulka002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 11:04   #24
curlygirl84
Raczkowanie
 
Avatar curlygirl84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 35
GG do curlygirl84
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

A mi się bardzo podoba Taki optymistyczny. Uwielbiam zieleń na oczach. W ogóle fajne te cienie z Inglota, muszę sobie takie sprawić, bo moimi cieniami nie potrafię niestety uzyskać tak intensywnych kolorków
A usta są świetne Ciekawy kolor uzyskałaś Napisałaś, że to za sprawą cienia? Dobrze zrozumiałam?
__________________
Bądź Słodką Kotką, a nie Szarą Myszką! - blog dla kobiet, które chciałyby olśniewać, ale nie wiedzą jak to osiągnąć... www.kotka-nie-myszka.info
curlygirl84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 15:32   #25
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

Cytat:
Napisane przez anulka002 Pokaż wiadomość
Na temat techniki się nie wypowiadam , ponieważ się nie znam ale dziewczyny już powiedziały wszystko co trzeba ze jest perfekt itd. Natomiast jezeli chodzi o makijaz i jego odbiór to nie obraź się ale jest okropny i ty w nim równie okropnie wyglądasz, jak z wiejskiego odpustu kolory są kompletnie nietwarzowe, obrysowanie całego okaz zielonym cieniem wygląda tragicznie a do tego ta pomarańczowa kreska...natomiast rozumiem ze miał to byc tylko makijaz rozweselający i nigdzie w nim nie wyszłaś, jeżeli tak to w imię ćwiczenia techniki i poprawienia sobie nastroju jestem w stanie go zaakceptowac pozdrawiam serdecznie
mam kompletnie inną opinię niż Ty ale dziękuje Ci za Twoją

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez curlygirl84 Pokaż wiadomość
A mi się bardzo podoba Taki optymistyczny. Uwielbiam zieleń na oczach. W ogóle fajne te cienie z Inglota, muszę sobie takie sprawić, bo moimi cieniami nie potrafię niestety uzyskać tak intensywnych kolorków
A usta są świetne Ciekawy kolor uzyskałaś Napisałaś, że to za sprawą cienia? Dobrze zrozumiałam?
witam Cie bo nie kojarzę Cie z żadnego z moich wątków Dziękuje za tak miłe słowa Kolor ust uzyskałam używając pomarańczowego cienia z palety Manly i bezbarwnego błyszczyka
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 15:38   #26
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

oczko jak najbardziej mi się podoba, choć do kreski nie umiem się do końca przekonać....niby taki jasny akcent, ładniutki i w ogóle ale coś mi nie pasi natomiast usta zdecydowanie niee co do błyszczących policzków to ja akurat jestem na tak, ja mam taką suchą mordkę, że moje są jak papier więc lubię jak się świecą
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 15:40   #27
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
oczko jak najbardziej mi się podoba, choć do kreski nie umiem się do końca przekonać....niby taki jasny akcent, ładniutki i w ogóle ale coś mi nie pasi natomiast usta zdecydowanie niee co do błyszczących policzków to ja akurat jestem na tak, ja mam taką suchą mordkę, że moje są jak papier więc lubię jak się świecą
dziękuje Asieńko Fajnie, że jesteś
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 18:16   #28
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

oczka piekne jak zawsze,fachura!
a usta dalabym takie nude
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 12:49   #29
Bukairyjek
Raczkowanie
 
Avatar Bukairyjek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

Ty wiesz Kochana, że mi się zawsze podoba;* oczka wspaniale, kreseczka mi się bardzo spodobała, policzki fajnie iskrzą a usteczka- co prawda pasują do policzków, ale ja bym zrobiła mniej intensywne ale to pewnie kwestia tego, że mam pogląd jak stara baba - że skoro usta podkreślam, to oczy już delikatniej i odwrotnie
__________________
Koniec z hodowlą tłuszczu!
75, 74, 73, 72, 71, 70, 69, 68,8 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60....
było, jest, będzie
Bukairyjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 11:52   #30
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Pomarańczka się w trawce zaplątała :D

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
oczka piekne jak zawsze,fachura!
a usta dalabym takie nude
dziękuje Emi Fajnie, że w końcu jesteś

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Bukairyjek Pokaż wiadomość
Ty wiesz Kochana, że mi się zawsze podoba;* oczka wspaniale, kreseczka mi się bardzo spodobała, policzki fajnie iskrzą a usteczka- co prawda pasują do policzków, ale ja bym zrobiła mniej intensywne ale to pewnie kwestia tego, że mam pogląd jak stara baba - że skoro usta podkreślam, to oczy już delikatniej i odwrotnie
dziękuje kochana
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.