Witaj górska przygodo!:) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Moje wakacyjne przygody

Notka

Moje wakacyjne przygody Konkurs z nagrodami! Chcemy abyście troszkę powspominały i opisały swoje najlepsze w życiu wakacje, albo najciekawszą, najśmieszniejszą przygodę wakacyjną. Mile widziana oprawa zdjęciowa lub graficzna ;)

Pokaż wyniki sondy: Przeżyłam przygodę wakacyjną, która pozytywnie odmieniła moje życie, bo dzięki niej:
Odnalazłam miłość 2 16,67%
Powiększyłam swoją rodzinę 0 0%
Nawiązałam nowe przyjaźnie 2 16,67%
Poprawiłam swoje stosunki z bliskimi 1 8,33%
Zmieniłam miejsce zamieszkania 1 8,33%
Znalazłam pracę swoich marzeń 0 0%
Poprawiałam swoją sytuację finansową 0 0%
Uwierzyłam w siebie, w swoje możliwości 3 25,00%
Odkryłam w sobie nowe pasje 8 66,67%
Inne 3 25,00%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 12. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia
Stary 2011-06-28, 14:59   #91
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Witaj górska przygodo!:)

Dziękuję za ten wątek! W tym roku jadę w góry, polskie góry po raz pierwszy - zgadnij gdzie będę szukać inspiracji? Ano, tutaj
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 15:22   #92
katryn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 494
Dot.: Witaj górska przygodo!:)

Góry
Bardzo ciekawy wątek
Oczywiście 5*
katryn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 15:32   #93
milena22x
Raczkowanie
 
Avatar milena22x
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 281
Wink Wszystko,co dobre szybko się kończy... Lenka żegna się już:)


ażdy woli, co innego, morze, góry, czy mazury, miasto czy wieś- wszędzie może być pięknie, wszystko zależy od towarzystwa i nastawienia. Kto kocha podróże będzie podróżował, a każda podróż będzie jedyną i niepowtarzalną przygodą. Największą przygodą Lenki jest niewątpliwie przygoda pisarska. Jej pierwsza powieść nie powstałaby, gdyby nie wyjechała w góry. To one stały się dla niej inspiracją i natchnieniem. (zob.#53) . Można powiedzieć, że zmieniły jej życie. Po powrocie z wakacji postanowiła, że będzie pisać książki. I ten nowy cel krok po kroku realizuje. W tym roku znów odwiedzi nasze piękne polskie góry, będzie poszukiwać nowych inspiracji, relaksować się, przeżywać inne, ale z pewnością równie ciekawe przygody. A może wakacyjne podróże również Waszemu życiu nadały nowy kierunek? Jeśli tak, to z pewnością wspomnienia z tych podróży są dla was równie cenne, jak dla niej. Lenka zabrała te wszystkie piękne chwile ze sobą do domu i zachowa na zawsze w pamięci. I jest pewna, że podobne wspomnienia będzie gromadzić przez całe swoje życie.


Pamiątkowe zdjęcie z bernardynem w Szklarskiej Porębie.


Dziękuję wszystkim odwiedzającym wątek za wszystkie miłe słowa Cieszę się, że znalazły się osoby, które z chęcią śledziły mojego mini bloga i zostawiły po sobie ślad. Miesiąc to zdecydowanie za mało na podzielenie się wszystkimi wspomnieniami, dlatego wybrałam te najważniejsze dla mnie, niektóre śmieszne, inne mniej Jest mi bardzo miło, że moje przygody mogły kogoś zaciekawić. Dziękuję za udział w sondzie. Dodałam ją, ponieważ uważam, że najbardziej wartościowe wakacje, to te, które mają największy wpływ na nasze życie. Żałuję, że sonda nie znalazła się w wątku wcześniej, mogłoby wziąć w niej udział więcej osób. Sonda się już zakończyła, więc pora na końcową analizę



Podsumowując wyniki sondy zdecydowana większość zadeklarowała, że odkryła w sobie nowe pasje i to one stały się przyczyną pozytywnych zmian w życiu. Podobnie stało się w moim życiu, napisałam książkę, zaczęłam pisać kolejną Część osób zaznaczało, że uwierzyli w siebie, odważyli się na rzeczy, których wcześniej obawiali się. Są też osoby, które odnalazły miłość Choć niektórzy mogą uważać, że miłość wakacyjna do tych najtrwalszych nie należy, to mimo wszystko prawda jest taka, iż prawdziwa miłość może przydarzyć się właśnie latem…Niewątpliwie podróż wiąże się też z poznawaniem nowych ludzi Często kontakt się urywa, ale zdarzają się przyjaźnie na całe życie. Mam bardzo bliską przyjaciółkę mieszkającą na drugim końcu Polski. Poznałam ją podczas wycieczki szkolnej. Od ponad 10 lat jesteśmy bardzo dobrymi przyjaciółkami, nie wyobrażam sobie, że kontakt miałby się urwać. Warto podróżować, warto odkrywać w sobie nowe talenty, zainteresowania, uwierzyć w siebie, nawiązywać nowe znajomości. Nawet się nie spodziewamy, jaką niespodziankę może nieść ze sobą podróż Za to właśnie kocham wakacje, za to kocham podróże


Dziękuję raz jeszcze wszystkim wizażankom, które razem ze mną wyruszyły w górskie wyprawy. Szkoda, że nasza wakacyjna przygoda już dobiegła końca



Pozdrawiam serdecznie
__________________
Zapraszam do mojego konkursowego wątku o wakacyjnych przygodach


Witaj górska przygodo!



Edytowane przez milena22x
Czas edycji: 2011-06-28 o 15:50
milena22x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 16:57   #94
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Witaj górska przygodo!:)

ale wiesz, nie masz wyjścia, teraz musisz pochwalić się swoimi książkami
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 18:02   #95
mrs_layla
Raczkowanie
 
Avatar mrs_layla
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 271
Dot.: Witaj górska przygodo!:)

Piękne te krajobrazy! Oglądając ma sie wrażenie, jakby się tam było. (5)
mrs_layla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 18:48   #96
milena22x
Raczkowanie
 
Avatar milena22x
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 281
Smile Dot.: Witaj górska przygodo!:)

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
ale wiesz, nie masz wyjścia, teraz musisz pochwalić się swoimi książkami
Jeśli nie znajdę wydawnictwa, które będzie chciało je wydać, wtedy będę w częściach publikować tutaj szkoda, żeby w szufladzie leżały, a tak może ktoś przeczyta


Cytat:
Napisane przez mrs_layla Pokaż wiadomość
Piękne te krajobrazy! Oglądając ma sie wrażenie, jakby się tam było. (5)
Cytat:
Napisane przez katryn Pokaż wiadomość
Góry
Bardzo ciekawy wątek
Oczywiście 5*

Dziękuję
__________________
Zapraszam do mojego konkursowego wątku o wakacyjnych przygodach


Witaj górska przygodo!



Edytowane przez milena22x
Czas edycji: 2011-06-28 o 18:53
milena22x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 18:49   #97
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Witaj górska przygodo!:)

Cytat:
Napisane przez milena22x Pokaż wiadomość
Jeśli nie znajdę wydawnictwa, które będzie chciało je wydać, wtedy będę w częściach publikować tutaj szkoda, żeby w szufladzie leżały, a tak może ktoś przeczyta




Dziękuję
trzymam za słowo
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-28, 18:54   #98
milena22x
Raczkowanie
 
Avatar milena22x
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 281
Smile Dot.: Witaj górska przygodo!:)

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Dziękuję za ten wątek! W tym roku jadę w góry, polskie góry po raz pierwszy - zgadnij gdzie będę szukać inspiracji? Ano, tutaj
To się bardzo cieszę zatem udanego pobytu w górach, na pewno będziesz zachwycona a w które miejsce dokładnie się wybierasz?


---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez julita12344 Pokaż wiadomość
Jaka szkoda, że nigdy nie byłam w górach. Widzę, że fajnie tam było. ładne zdjęcia.
pozdrawiam i zostawiam 5
Jak nie byłaś, to obowiązkowo musisz się kiedyś wybrać, na pewno nie będziesz żałować. Góry są przepiękne, urzekają swym pięknem!
__________________
Zapraszam do mojego konkursowego wątku o wakacyjnych przygodach


Witaj górska przygodo!


milena22x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 22:17   #99
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Witaj górska przygodo!:)

hej bardzo jestem zdziwiona,że nie wygrałaś! szczerze? Twój wątek był najlepszy..ładnie opisany,i bardzo dobrze się prezentował..ale wygrała Francja,i Kanada..cóż
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 23:40   #100
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Witaj górska przygodo!:)

Cytat:
Napisane przez milena22x Pokaż wiadomość
To się bardzo cieszę zatem udanego pobytu w górach, na pewno będziesz zachwycona a w które miejsce dokładnie się wybierasz?
Hmm, kolo Wisniowej, pod Zakopanem, wiesz gdzie to? Glichow sie chyba ta miejscowosc nazywa. Kojarzysz cokolwiek?


Gratuluje karty!
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 23:57   #101
milena22x
Raczkowanie
 
Avatar milena22x
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 281
Smile Dot.: Witaj górska przygodo!:)

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
hej bardzo jestem zdziwiona,że nie wygrałaś! szczerze? Twój wątek był najlepszy..ładnie opisany,i bardzo dobrze się prezentował..ale wygrała Francja,i Kanada..cóż
Dziękuję w sumie to nawet nie liczyłam na wygraną, 'konkurencja' była spora. Ale jest mi smutno, bo miałam trzy faworytki i tu nawet pozwolę sobie wymienić- Undi, Lanessa, Indja i niestety żadna z nich nie znalazła się na podium Ale nie my ocenialiśmy, każdemu podoba się co innego, wygrane wątki są też bardzo fajne Pozdrawiam


---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Hmm, kolo Wisniowej, pod Zakopanem, wiesz gdzie to? Glichow sie chyba ta miejscowosc nazywa. Kojarzysz cokolwiek?


Gratuluje karty!
Nie, nie kojarzę... Ale zaraz poszperam sobie w googlach bo zaciekawiłaś mnie Dziękuję i również gratuluję karty
__________________
Zapraszam do mojego konkursowego wątku o wakacyjnych przygodach


Witaj górska przygodo!


milena22x jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 21:44   #102
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Witaj górska przygodo!:)

uwielbiam Tatry <3 w tym roku pierwszy raz odwiedziłam zakopane i strasznie mi się spoodobało nie moge sie nazwać Tateernikiem ale strasznie strasznie spodobalo mi sie chozenie po górach, dolinach ect..
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 13:52   #103
nowa_wizazystka
Raczkowanie
 
Avatar nowa_wizazystka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 214
Dot.: Witaj górska przygodo!:)

Również kocham nasze polskie góry.Najczęściej wyjeżdżam do Szczawnicy,to jest koło Nowego Targu,będąc tam przewodnik postanowił zabrać grupę na wspinaczkę.Po przepłynięciu tratwą Dunajca na drugi brzeg,zaczęlismy się wspinać na Sokolicę,Było bardzo stromo i troszkę ślisko,teren zalesiony, tak,że przytrzymywaliśmy się tych drzew.Troszke to trwało zanim weszliśmy na sam szczyt.Chociaż strasznie zmęczeni,ale szczęśliwi oglądaliśmy piękną panoramę rozpościerającą się niżej.Chwilę odpoczynku i postanowiliśmy wracać,a ponieważ było ślisko,przewodnik ostrzegał nas bez przerwy,żeby uważać,bo można zjechać bardzo szybko na dół.W pewnej chwili wszyscy stoją,a nasz przewodnik zjeżdża na tyłku,tylko mu głowa odskakuje. Zatrzymał się parę metrów niżej nie wiem jakim cudem,bo dalej już był Dunajec i poobijany,ale żywy nie wiedział co powiedzieć.Bo nas ostrzegał,a sam popełnił jakiś błąd,że bardzo szybko znalazł się na dole.
nowa_wizazystka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moje wakacyjne przygody


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.