Wyjazd do USA zakupy :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-17, 20:50   #1
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475

Wyjazd do USA zakupy :)


Witajcie, jadę na jakiś czas do USA i chciałam was zapytać co wart kupić? Ogólnie wiem ze ciuchy i elektronika, ale nie zamierzam wrócić z walizka tshirtow. Chciałabym coś ponadczasowego i co posłuży na dłużej niekoniecznie z typowo babskich tematów. Nie mam kogo podpytać i wogole, szukałam info na necie ale żadnych konkretów.
Czy znacie jakieś warte zaufania sklepy internetowe? Może zamiast biegać po centrum handlowym warto zamówić coś do hotelu i już? Czy bezpiecznie jest zamawiać np na amazonie? To jedyne co przychodzi mi do głowy :/ ale czy to jakoś specjalnie okazyjne?
Myślałam tez o perfumach, warto kupić w jakiejś drogerii (znacie jakies?) czy lepiej na lotnisku?
I bardzo ważne pytanie czy lecąc na dłużej nie będę miała problemu z lekami i suplementami które biorę? Niektóre są w słoiczku zwykle kapsułki z proszkiem, boje się mieć kłopoty.!
Będę wdzięczna wam za rady i odpowiedzi
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 19:22   #2
NinaZgor
Raczkowanie
 
Avatar NinaZgor
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 324
Dot.: Wyjazd do USA zakupy :)

No bez jaj ciesz się podróżą, zyskaj jak najwięcej, a shopping zrób online z Polski (czy z kraju na terenie którego przebywasz). Może trochę się naczekasz na paczkę, ale polecam bardziej konstruktywnie zaplanować wyjazd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaZgor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 00:37   #3
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: Wyjazd do USA zakupy :)

To właśnie robię ale myśle ze jedno drugiemu nie przeszkadza. W trakcie chodzenia po NY warto coś kupić ale szczerze nienawidzę grzebienia w ciuchach! Mimo wszystko nadal czekam na rady! N mam ostatni moment żeby zamówić coś online z dostawa do hotelu!
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 11:29   #4
NinaZgor
Raczkowanie
 
Avatar NinaZgor
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 324
Dot.: Wyjazd do USA zakupy :)

No dobra, żeby nie być złośliwą małpą to chociaż doradzę: warto kupić produkty z jabłkiem na miejscu, jeśli leżą w zakresie Twoich preferencji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaZgor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 19:57   #5
NinaZgor
Raczkowanie
 
Avatar NinaZgor
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 324
Dot.: Wyjazd do USA zakupy :)

Oczywiście mam na myśli macbooka lub iphone'a. Ja akurat sympatyzuję z gwardią androida i windowsa / linuxa lecz wiem, że faktycznie dostaniesz dobrą cenę w Stanach. Chciałaś coś trwałego i niekoniecznie babskiego - voila. Jest to sensowna inwestycja zamiast sterty ciuchów lub perfumków, które szybko wypsikasz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaZgor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 07:06   #6
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: Wyjazd do USA zakupy :)

Dzięki za rade. Próbowałam jabłkowe produkty i niestety nie pasujemy do siebie. Klikam z Androidem i nienawidzę mojego iphona tak naprawdę... nie mój styl nie moja bajka. Mam za to kilka fajnych pocztówek, szyszek z central parku i kilka kamyczków. Kamyki zbieram gdziekolwiek pojadę, pewnie dla niektórych to dziwne ale tak mam... I zgodzę się ze balsamy i psikadelka to nie tedy droga,szukałam czegoś dla siostry ale nic nie wpadli mi w nos wiec nie chciałam przywozić byle czego... Podrzućcie jeszcze , zostało mi 5 dni...
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 08:27   #7
NinaZgor
Raczkowanie
 
Avatar NinaZgor
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 324
Dot.: Wyjazd do USA zakupy :)

Może jakiś aparat fotograficzny z nagrywaniem HD w X K (pod X podstaw najwyższą wersję dostępnej aktualnie technologii, ja zatrzymałam się na wiedzy o 8K bodajże) plus mikrofon. Mogłabyś nagrywać ciekawe vlogi. To też ma sens. Zależy od % podatku w konkretnym stanie, ale pomyśl nad taką opcją jedna rzecz, a porządna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaZgor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-04, 02:09   #8
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: Wyjazd do USA zakupy :)

Tak tak. Tym się zgadzam, już taki sprzęt nabyłam. Ale ciekawe ze wspominasz o blogach, teraz chyba wszyscy to robią , ciekawe kto ogląda skoro wszyscy nagrywają... ja jestem z tych co nie maja nawet fb co dopiero mówić o kręceniu filmów i pokazywaniem się w necie ...
Sprawdziłam dzisiaj victoria secret ale nic specjalnego. Nie wiem czemu się wszyscy zachwycają. Planuje może kupić świeże ciastka typu chip choć cookie ale to w ostatniej chwili. Byłam tez w Noble barns coś Ala nasz Empik ale nie było nic ciekawego. Ogólnie mogę powiedzieć ze nie musimy mieć żadnych kompleksów , wszystko co tu jest można kupić u nas... i do tego taniej. Masa jest sprowadzona. regionów taniej siły roboczej czyli to samo źródło co i u nas. Jak możecie coś podrzucić na ostatnia chwile to śmiało!
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 04:33   #9
NinaZgor
Raczkowanie
 
Avatar NinaZgor
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 324
Dot.: Wyjazd do USA zakupy :)

Nagrywanie np. ciekawych informacji z krajów, w których przebywasz może być pomocne dla innych ja sama nie nagrywam, ale doceniam niektóre wskazówki zaczerpnięte z yt w temacie podróżowania. Zwykłe vlogi faktycznie mogą być mało interesujące. To tylko pomysł może jeszcze inna wizażanka coś podpowie. Miłego wyjazdu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaZgor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-04 04:33:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.