Jelly Bear Hair-żelki na włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-16, 10:18   #1
szuulej
Raczkowanie
 
Avatar szuulej
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 55

Jelly Bear Hair-żelki na włosy


Cześć!
Używała któraś z Was żelki-witaminy na włosy: Jelly Bear Hair?
Jakie wrażenia, opinie, odczucia?

Ja stosowałam je przez miesiąc (jedno opakowanie) i jakby ktoś był ciekawy, to mogę podzielić się swoją opinią
__________________
www.heyhoou.pl

Zapraszam na moją stronę internetową!

bloguję, choruję na cukrzycę, czytam książki, kocham kosmetyki
szuulej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-20, 10:22   #2
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Jelly Bear Hair-żelki na włosy

tak, stosowałam a raczej męczyłam, bo za każdym razem było mi nie dobrze, na włosy nie wiele pomogły
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 14:06   #3
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Jelly Bear Hair-żelki na włosy

Miałam ochotę je wyprobować,ale nie maja zbyt przychylnych opinii.Już lepiej zainwestowac kase w biotebal-ten przynajmniej działa.Mnie po nim w ogole nie wypadaja włosy.
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 08:48   #4
Malin2233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1
Dot.: Jelly Bear Hair-żelki na włosy

Ja rowniez stosowalam zelki i jestem bardzo zadowolona z efetow. Nie dosc ze sa pyszne to dodatkowo poprawily stan moich wlosow. Trzeba pamietac by te zelki jesc po posilkach, nie na pusty zoladek!
Malin2233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 08:53   #5
szuulej
Raczkowanie
 
Avatar szuulej
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 55
Dot.: Jelly Bear Hair-żelki na włosy

też nie brałam ich na pusty żołądek, bo faktycznie biorąc na pusty było mi trochę niedobrze czasami

Sent from my SM-G930F using Wizaz Forum mobile app
__________________
www.heyhoou.pl

Zapraszam na moją stronę internetową!

bloguję, choruję na cukrzycę, czytam książki, kocham kosmetyki
szuulej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 14:16   #6
Bella_Italiano
Przyczajenie
 
Avatar Bella_Italiano
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 4
Dot.: Jelly Bear Hair-żelki na włosy

Piękne , zdrowe włosy... Marzenie każdej z nas prawda? Dla mnie już nie marzenie, a rzeczywistość, bo dziś mogę się nimi szczycić. Ale może od początku. Jeszcze nie tak dawno temu bo ok. 2 lata wcześniej była moda na koloryzację ombre. Oczywiście mnie również ten trend pochłonął. Czym prędzej poszłam do fryzjera i uraczyłam moje włosy. Niestety fryzjerka nie znała się na rzeczy, po rozjaśnieniu moje włosy były suche jak nigdy dotąd. Zostały po prostu spalone przy rozjaśnianiu. Potem było już tylko gorzej, co zrobić żeby chociaż trochę polepszyć wygląd swoich włosów? Oczywiście wyprostować! Przecież wtedy je wygładzimy, nie będą tak napuszone oraz będą się od razu lepiej prezentować. Każda z nas rzecz jasna wie, że to błędne koło, bo włosy w rzeczywistości są coraz słabsze, kruszą się i wypadają. Tak również wyglądało to w moim przypadku. Któregoś dnia powiedziałam sobie stop, nie może tak dalej być, muszę zacząć wreszcie prawidłowo dbać o wygląd moich włosów. W ten sposób poprzez internet trafiłam na Jelly Bear Hair, żelki na włosy dla dorosłych. Muszę przyznać, że mnie jako łakomczucha niezmiernie ucieszyła sama forma suplementu. Każdy chyba woli przyjmować smaczne żelki, a nie zwykłe tabletki, o których często zapominamy. Od początku postanowiłam kupić zestaw na 3 miesięczną kurację, zazwyczaj tyle należy stosować suplementy, aby uzyskać najlepszy efekt. Pierwsze rezultaty były widoczne już po pierwszych tygodniach stosowania, na szczotce nie zostawiałam już garści włosów, zaobserwowałam również, że nie są tak matowe jak były wcześniej. A to był dopiero początek! Ale czego innego mogłam się spodziewać, w końcu jeden żelek zawiera aż 12 składników odżywczych, w tym biotynę, cynk i selen, a także niacynę i witaminę A, dbające także o zdrowie skóry głowy. W następnych tygodniach włosy stały się grubsze i mocniejsze. Wiedziałam, że będę polecać ten suplement wszystkim z problemami jak moje. Dlatego też przychodzę do was dzisiaj z moją opinią o żelkach-cud. Z czystym sercem mogę je polecić osobom, które nie są zadowolone z wyglądu i zdrowia swoich włosów. Smaczna forma żelek sprawi, że nie zapomnicie o przyjmowaniu ich dwa razy dziennie, musicie uwierzyć mi na słowo ;-)


Wady:
  • Cena żelków


Zalety:
  • Świetne działanie na kondycję włosów i skóry głowy
  • Szybko widoczne rezultaty
  • Wysyłka do wielu krajów
  • Mnóstwo witamin w jednym żelku
Bella_Italiano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-01 14:16:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.