Kuchenne rewolucje Magdy Gessler - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-04, 13:58   #1
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001

Kuchenne rewolucje Magdy Gessler


Witam
W sobotę obejrzałam jeden z odcinków "Kuchennych rewolucji" - powiem szczerze, że nie jestem do końca przekonana, że 4 dni to wystarczająca ilość czasu do zmiany baru z małymi dochodami na restaurację przynoszącą duże zyski.

Co uważacie o programie? O sposobie wprowadzania zmian przez panią Magdę?

Pomyślałam, że może niektóre z was mieszkają niedaleko tych restauracji, może kiedyś tam były, może kiedyś zajrzą? Może napiszecie, czy faktycznie, zmiany są wprowadzone na dłuższą metę, czy jak tylko kamery się wycofały, to wszystko wróciło do pierwotnego stanu?
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 14:04   #2
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Jestem fanką tego programu w wersji amerykańskiej z Gordonem jako prowadzącym, więc obejrzałam kiedyś jeden z odcinków polskiej wersji. No i niestety - nie przepadam za panią Gessler, według mnie nie sprawdza się w roli prowadzącej. Sama idea programu jest bardzo fajna, ale zgadzam się z tym, że 4 dni to za mało - chyba ze telewidzowie widzą tylko 4 dni a całość trwa trochę więcej.
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 14:05   #3
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Ogólnie widzę, ze pani Magda zna się na tym, co robi, ale żeby w 4 dni z upadającej knajpki zrobić obleganą restaurację? Trochę w to nie dowierzam.. Nie mniej jednak program fajnie mi się ogląda Chętnie odwiedziłabym jedną z restauracji "odratowaną" przez panią Magdę
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 14:21   #4
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Wiecie, nawet jeśli wracają do starych nawyków to już reklama zrobiona i klienci pozyskani. Oglądałam kiedyś w DD TVN parę z bodajże pierwszego odcinka, i mówili że tuż po emisji posypały się rezerwacje i zamówienia na x czasu do przodu.
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 14:28   #5
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Polska wersja jest nieudaną próbą kopii Gordona. Obejrzałam jeden odcinek i byłam rozczarowana. Gordon jednak ma większą wiedze, umiejętności, "pazur". Znów program który w założeniu miał być tak "fajny" jak zagranicą a wyszedł do .
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 14:29   #6
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Jestem fanką tego programu w wersji amerykańskiej z Gordonem jako prowadzącym, więc obejrzałam kiedyś jeden z odcinków polskiej wersji. No i niestety - nie przepadam za panią Gessler, według mnie nie sprawdza się w roli prowadzącej. Sama idea programu jest bardzo fajna, ale zgadzam się z tym, że 4 dni to za mało - chyba ze telewidzowie widzą tylko 4 dni a całość trwa trochę więcej.
też lubię oglądać ten program z Gordonem i byłam bardzo ciekawa jak wypadnie jego polska wersja 4 dni to dla mnie też mało, żeby zmienić wystrój, menu restauracji i czasami myślenie niektórych właścicieli

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
Wiecie, nawet jeśli wracają do starych nawyków to już reklama zrobiona i klienci pozyskani. Oglądałam kiedyś w DD TVN parę z bodajże pierwszego odcinka, i mówili że tuż po emisji posypały się rezerwacje i zamówienia na x czasu do przodu.
no właśnie, bo o to chodzi, ludzie lubią nowości i chęć zobaczenia jak ten lokal prezentuje się "po przemienie". jakby Pani Gessler zawitała do jakiegoś lokalu w Kielcach to też bym pewnie do niego poszła - właśnie z czystej ciekawości
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 14:30   #7
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
Wiecie, nawet jeśli wracają do starych nawyków to już reklama zrobiona i klienci pozyskani. Oglądałam kiedyś w DD TVN parę z bodajże pierwszego odcinka, i mówili że tuż po emisji posypały się rezerwacje i zamówienia na x czasu do przodu.
Bo potem spotykają się znajomi i jest chwalenie się "wiesz, ostatnio byłam na imieninach XYZ, robiła w tej restauracji w której była Magda Gessler"
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 14:36   #8
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

i od razu jakie poważanie się ma

z innej beczki - Jamajka poszedł klik
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 14:42   #9
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Jestem fanką tego programu w wersji amerykańskiej z Gordonem
Yup, też to uwielbiałam

A w polskiej wersji wkurza mnie ta chamska, siermiężna reklama sponsora - producenta przypraw.

Sam program wydaje mi się mocno montowany i mało wiarygodny. Chociaż dwa tygodnie temu był odcinek o restauracji z mojego miasta. Mogłabym pójść i sprawdzić czy i na ile sie tam cokolwiek zmieniło. Ale nie pójdę, bo choć knajpa może i odmieniona, to personel pozostał ten sam. A już wiem jak od kulis wyglądała ich praca (zwłaszcza przed "przemianą"). To ja podziękuję
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 14:42   #10
BlueRoses
Rozeznanie
 
Avatar BlueRoses
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Różany ogród
Wiadomości: 978
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Polska wersja jest nieudaną próbą kopii Gordona. Obejrzałam jeden odcinek i byłam rozczarowana. Gordon jednak ma większą wiedze, umiejętności, "pazur". Znów program który w założeniu miał być tak "fajny" jak zagranicą a wyszedł do .
dokladnie , Gordon jest super ale Gessler pozerka
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
BlueRoses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 14:55   #11
elskede
Rozeznanie
 
Avatar elskede
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 720
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

a mi sie podoba, nie wiem na ile naprawde to pomaga danej restauracji, ale idea jest ok
__________________

elskede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 15:09   #12
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

a czy te restuaracje coś za to płacą? tzn za samą jej pracę>? bo jak rozumiem jak się zmienia wnętrze i wystrój to za wszystko płaci właściciel resturacji. (choć raz widziałam jak to ona wyłożyła swoje pieniądze i im chyba pożyczyła).

i tak samo dla mnie dziwne trochę jest, że restarauacja wcześniej jest pusta, klientów prawie zero a po przemianie cała resturacja zapełniona. Ci ludzie mają wtedy jedzenie za darmo czy ta reklama zmiany jest aż tak idealna ?
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 15:10   #13
naatt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 92
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

mieszkam w Gdańsku i kiedyś byłam w gdańskiej Panoramie (restauracja była chyba w 2 odcinku) przed przybyciem tam pani Gessler i powiem, że jedzenie mi smakowało i wcale nie było takie złe jak mówiono.
naatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 15:14   #14
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
a czy te restuaracje coś za to płacą? tzn za samą jej pracę>? bo jak rozumiem jak się zmienia wnętrze i wystrój to za wszystko płaci właściciel resturacji. (choć raz widziałam jak to ona wyłożyła swoje pieniądze i im chyba pożyczyła).

i tak samo dla mnie dziwne trochę jest, że restarauacja wcześniej jest pusta, klientów prawie zero a po przemianie cała resturacja zapełniona. Ci ludzie mają wtedy jedzenie za darmo czy ta reklama zmiany jest aż tak idealna ?
Nie, ja myślę, że właściciel nic nie płaci Sponsor chyba kasę wykłada. Właściciel sprzedaje swój wizerunek
A ci goście, to są chyba ci zwabieni w czasie promocji - po tym jak właściciele wychodzą do ludzi, rozdają jakieś pierdoły (jak ostatnio pierogi), ulotki i zapraszają na otwarcie na konkretny termin i godzię. Ale cholera wie jak to tam naprawdę jest - może to krewni i znajomi królika
Tym bardziej, że jak Gessler wraca za tydzień sprawdzić co tam słychać po przemianie, to zawsze i tak są pustki w tych lokalach
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 15:16   #15
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Lubię oglądnąć ten program, ale średnio wierzę w to, że nagle właściciele będą mieli taaaaaaaaaaaki zysk w swoich odnowionych restauracjach..

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Nie, ja myślę, że właściciel nic nie płaci Sponsor chyba kasę wykłada. Właściciel sprzedaje swój wizerunek
A ci goście, to są chyba ci zwabieni w czasie promocji - po tym jak właściciele wychodzą do ludzi, rozdają jakieś pierdoły (jak ostatnio pierogi), ulotki i zapraszają na otwarcie na konkretny termin i godzię. Ale cholera wie jak to tam naprawdę jest - może to krewni i znajomi królika
Tym bardziej, że jak Gessler wraca za tydzień sprawdzić co tam słychać po przemianie, to zawsze i tak są pustki w tych lokalach
A no właśnie.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 15:17   #16
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

oglądam to. ona czasami tak niewyraźnie mówi że ja nic nie rozumiem ;]
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 15:17   #17
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

program ten nie dorasta do pięt do oryginału
ona ma taką nieciekawą osobowość i jakoś nie chce mi się wierzyć że ma kilkanaście własnych cudnych restauracji, a może ktoś był w jej restauracji i padł na kolana z zachwytu
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 15:27   #18
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Nie, ja myślę, że właściciel nic nie płaci Sponsor chyba kasę wykłada. Właściciel sprzedaje swój wizerunek
A ci goście, to są chyba ci zwabieni w czasie promocji - po tym jak właściciele wychodzą do ludzi, rozdają jakieś pierdoły (jak ostatnio pierogi), ulotki i zapraszają na otwarcie na konkretny termin i godzię. Ale cholera wie jak to tam naprawdę jest - może to krewni i znajomi królika
Tym bardziej, że jak Gessler wraca za tydzień sprawdzić co tam słychać po przemianie, to zawsze i tak są pustki w tych lokalach
dlatego się zaczełam zastnawiam, mają za darmo, może rodzina\znajomi jak piszesz. bo właśnie jak ona przyjeżdza to już tych tłumow nie ma.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 15:30   #19
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
program ten nie dorasta do pięt do oryginału
ona ma taką nieciekawą osobowość i jakoś nie chce mi się wierzyć że ma kilkanaście własnych cudnych restauracji, a może ktoś był w jej restauracji i padł na kolana z zachwytu
Mama mojej znajomej byla, podobno nic szczegolnego, ale sporo ludzi podchodzi i robi sobie zdjecie przed wejsciem
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 15:32   #20
Lulu Mortese
Zadomowienie
 
Avatar Lulu Mortese
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 088
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Na pewno po emisji programu w tv przez jakiś czas będzie się pojawiać trochę ludzi, tak choćby z ciekawości, ale wg mnie to nie wypali na dłuzszą metę.
Lulu Mortese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 15:59   #21
brandyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 175
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Ja też jestem "fanką" tego programu. Mi tam Pani Gessler przypadła do gustu Ale fakt4 dni to za mało. Ciekawa jestem czy po tych 4 dniach w restauracji tez są takie tłumy ...
brandyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 16:04   #22
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
ona ma taką nieciekawą osobowość i jakoś nie chce mi się wierzyć że ma kilkanaście własnych cudnych restauracji, a może ktoś był w jej restauracji i padł na kolana z zachwytu
Ma własne, cudne restauracje Byłam, jadłam, na kolana mnie nie rzuciło ale przyznaję, że dobre. Poza tym te jej restauracje mają wspólny mianownik: wystój, który mi sie akurat podoba.
Ona jest dosyć znaną restauratorką, zaliczyła pare porażek, ale ogólnie jest na szczycie

Programu nie oglądałam.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 16:29   #23
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Ja oglądam Gordona. Widziałam jeden odcinek na tvn u brata i prawie zasnęłam. Zero emocji,oczekiwania itp. Gordona jest o wiele lepsze,ten konkurs,obstawianie kto wygra,krzyki,wulgaryzmy.. .Widziało się,że to nie jest ustawione i ładniejsze potrawy.
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 16:35   #24
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez aga696 Pokaż wiadomość
Ja oglądam Gordona. Widziałam jeden odcinek na tvn u brata i prawie zasnęłam. Zero emocji,oczekiwania itp. Gordona jest o wiele lepsze,ten konkurs,obstawianie kto wygra,krzyki,wulgaryzmy.. .Widziało się,że to nie jest ustawione i ładniejsze potrawy.
Ale tu nie chodzi o Piekielną kuchnię Był jeszcze taki program, w którym on właśnie tak "restaurował" restauracje jak Gessler. Na ostrzu noża sie to chyba nazywało
A piekielnej nie lubię - głównie przez chamstwo prowadzącego właśnie.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 16:37   #25
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ale tu nie chodzi o Piekielną kuchnię Był jeszcze taki program, w którym on właśnie tak "restaurował" restauracje jak Gessler. Na ostrzu noża sie to chyba nazywało
Kuchenne koszmary Ja oglądałam na którymś BBC, chyba Lifestyle.

Edytowane przez lilypad
Czas edycji: 2010-05-04 o 16:38
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 16:38   #26
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Kuchenne koszmary Ja oglądałam na którymś BBC, chyba Lifestyle.
O! Dokładnie tak
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 16:43   #27
Monifash34
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 235
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Polska wersja jest nieudaną próbą kopii Gordona. Obejrzałam jeden odcinek i byłam rozczarowana. Gordon jednak ma większą wiedze, umiejętności, "pazur". Znów program który w założeniu miał być tak "fajny" jak zagranicą a wyszedł do .
Zgadzam się.
Też obejrzałam jeden odcinek i się rozczarowałam.
Zdecydowanie wolę sobie pooglądać orginał.
__________________
Monika
Monifash34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 16:44   #28
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

uwielbiam wersję Gordona, nie mogłam nie obejrzeć polskiej wersji. na początku Gessler bardzo mnie irytowała, ale przyzwyczaiłam się do jej stylu i już mnie tak nie razi.

jest sztuczna, przeklinanie w jej wydaniu jest nienaturalne. nie podoba mi się jak 'demoluje' restauracje. np. zrywa zasłony razem z karniszami zamiast je zdjąć. może myśli, ze to takie super medialne i rozrywkowe jest. ktoś powinien ją wyprowadzić z błędu.

program to bez wątpienia świetna reklama dla lokali. czytałam na paru blogach, że na drugi dzień po emisji mają u siebie tłumy. tak było na pewno z Panoramą w Gdańsku. ludzie czekali na stoliki (niedzielny obiad).

chociaż ja wychodzę z założenia, że jeśli właściciele i pracownicy nie sprzątali kuchni/sali, to żaden program tego nie zmieni. sanepid, zmykamy interes i do widzenia, ewentualnie.
bardziej przekonują mnie te miejsca, w których nie było syfu i 2letniego kurzu.
dlatego raczej nie wybrałabym się do takiego lokalu, nawet odmienionego.

Edytowane przez 2016070150903
Czas edycji: 2010-05-04 o 16:47
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 16:47   #29
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
program to bez wątpienia świetna reklama dla lokali. czytałam na paru blogach, że na rugi dzień po emisji mają u siebie tłumy. tak było na pewno z Panoramą w Gdańsku. ludzie czekali na stoliki (niedzielny obiad).
Serio ? A ja do tego w moim mieście nie chcę pójść - zadziałało to na mnie wręcz odwrotnie Jakaś dziwna jestem
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 16:52   #30
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Sławnego Gordona nie oglądałam więc nie mam porównania
Dla mnie M. Gessler w swoim fachu zna się na rzeczy. Ale nie wierzę, że wszystko jest zorganizowane w 4 dni. Tak samo jak te programy, typu: wyremontuj mi dom w tydzień.. czy jakoś tak - też tak naprawdę w tydzień robione nie były. Tzw. magia telewizji
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-10 19:23:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.