Z Rimmel będą Ci tylko zazdrościć.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Rimmel na każdy dzień

Notka

Rimmel na każdy dzień 30 Ambasadorek testuje on-line kosmetyki marki Rimmel i innowacyjną maskarę 1-2-3 LOOKS. Zobacz piękne makijaże, filmy, pomysłowe blogi... Oceń je lub sama przyłącz się do konkursu.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-08-08, 15:07   #1
ilith
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Talking

Z Rimmel będą Ci tylko zazdrościć..


Z Rimmel juz nie będą się z Ciebie śmiać..!
ilith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 16:15   #2
ilith
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Z Rimmel będą Ci tylko zazdrościć..

zapraszam do mnie
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=6971
))

Używałam kosmetyki rimmel przez tydzień tym samym mam juz spore doświadczenie
ZACZYNAMY


Zgodnie z zasadą"dużo i dobrze" użyłam dzisiaj do zrobienia się na tzw lalu takiegoż oto zestawu:
1.Rimmel Lasting FINISH 16hour (103) - na pudełku jest napisane"formuła jest lekka i beztłuszczowa.Nie pozostawia śladów makijażu na ubraniu"Bzdura totalna-formuła lekka to to napewno nie jest. Podczas nakładania miałam wrażenie jakbym sobie nakładała kilo gipsu, trzyma się faktycznie rewelacyjnie więc widocznie "coś za coś". W słońcu nie spływa i nie rozmywa się za co ogromy plus.Czy pozostawia ślady na ubraniu? Nie wiem- wolałam nie sprawdzać )
2.Rimmel stay matte (004) użyłam go tylko troszke bo kolor troche zbyt jasny jak dla mojej cery. Fajnie matuje i generalnie jestem za choć jakbym miała go sama kupować to pewnie wybrałabym coś innego :P
3. Cień rimmel london colour rush odcień niebieski w kącikach oka. Od wewnątrz odcień biały z zestawu Color Rush-Quad Eye Shadow-Zestaw cieni do powiek-Kolor: 009 Urban Beach.Fajnie grają ze sobą te dwa kolorki więc jestem za i prosze niech nikt nie pisze, że źle wygląda to zestawienie bo wiem, że wygląda rewelacyjnie,pięknie,młod o i seksownie.
4.Maskara Rimmel 1-2-3 REWELACJA! Malowałam się na 3 i jestem pod mega dużym wrażeniem.Dotychczas moje serce złowiła maskara Rimmel volume flash i juz pół mojej rodziny jej używa wysłuchując moich opowiadań jaka to ona jest przecudowana ale teraz będziemy musiały rodzinnie te przyzwyczajenia zmienić ! Uścisk dłoni temu kto ją stworzył!!!
5.Na ustach błyszczyk rimmel stay glossy.Drugie zaskoczenie i druga rewelacja. Na początku drażniło mnie to ze czułam jakieś dziwne klejenie na ustach ale teraz nie wychodze bez tego z domu )


I jak wam się podoba/ujdzie czy nie bardzo ?)
ilith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 16:57   #3
Blaiir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 12
Dot.: Z Rimmel będą Ci tylko zazdrościć..

dodalaś pelno zdjęć a tak na prawdę jest kiepska jakość i cieżko dobrze zobaczyć makijaż.
Blaiir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 18:35   #4
glamour1105
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: SŁ.
Wiadomości: 183
Dot.: Z Rimmel będą Ci tylko zazdrościć..

No troszkę...
Mogłabyś dodać z bliska oczko
glamour1105 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Rimmel na każdy dzień


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.