AMILIE Mineral Cosmetics - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-25, 20:30   #2311
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dziewczyny, w którą formułę i kolor celować? Mam drażliwą cerę z zaczerwienieniami, która pod tymi bardziej wysuszającymi minerałami lubi się spiąć i przetłuścić (AM we wszystkich możliwych formułach warzy się na mnie mniej lub bardziej, poza tym nie znalazłam dla siebie idealnego odcienia).

Kolorystycznie jestem blada i neutralna, bardzo pobijam wszelkie różowe, pomarańczowe i zielonkawe tony w podkładach
Nadmiar żółtego też robi mi źle (np gama sunny AM).

Testuję Pixie amazon gold w odcieniu creamy natural (to jasny, wyważony odcień z niewielkim dodatkiem żółci - ładnie zjada moje zaczerwienienia i ożywia twarz). Szukam jakiejś alternatywy dla pixie, czasem skóra grymasi i dobrze robi mi chwilowa podmiana podkładu. A może polecicie mi coś z innych firm typu Neauty lub Ecolore?
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-25, 21:13   #2312
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Podkład Pixie używam zamiennie z Neauty, podobny dość skład mają. Koniecznie Neauty przetestuj. Świetny jest 😍
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-25, 23:21   #2313
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dzięki w którą formułę celować?
Edit.: Widzę że mają promocję i kliknę chyba od razu biga... Znajdzie się odcień podobny do creamy natural z Pixie? Maksymalnie wyważony z domieszką żółtego pigmentu (ale też nie przesadnie, raczej kremowo-żółty). Waham się między golden ivory, a golden fair. Przyjrzałam się swatchom na Twoim blogu i wydaje mi się, że light jest jaśniejszy od fair ��. Teraz mam zagwozdkę... Przepraszam za offtop
__________________
JESIEŃ

Edytowane przez patrycjazuzanna
Czas edycji: 2018-08-25 o 23:53
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-26, 19:01   #2314
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Przejścia między kolorami są bardzo minimalne (bardzo!), więc śmiało klikaj któryś w ciemno. Wielbię formułę kryjącą (jest identyczna jak z Pixie Amazon Gold).
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 07:39   #2315
dzieckokwiat
Raczkowanie
 
Avatar dzieckokwiat
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 46
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Formuła kryjąca jest dość sucha - wczoraj użyłam jedynie na esencję (praktycznie sucha skóra) i był sciagajacy i trochę szczypiacy. Może wina było dwukrotne mycie twarzy rano co ja rozdrażniło? Dziś nalozylam na zmatowiony filtr i nie czuje nic takiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzieckokwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 11:15   #2316
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez dzieckokwiat Pokaż wiadomość
Formuła kryjąca jest dość sucha - wczoraj użyłam jedynie na esencję (praktycznie sucha skóra) i był sciagajacy i trochę szczypiacy. Może wina było dwukrotne mycie twarzy rano co ja rozdrażniło? Dziś nalozylam na zmatowiony filtr i nie czuje nic takiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie właśnie kryjąca formuła Amilie to jedna z bardziej kremowych, chcę spróbować jeszcze Jojoba, podobno przyjemnie nawilżająca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 11:34   #2317
dzieckokwiat
Raczkowanie
 
Avatar dzieckokwiat
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 46
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

jojobę widziałam dopiero na ulotce od nich dołączonej, ale dla siebie trochę bym się bała że by się tłuściła - jednak mam mieszaną skórę, i łatwiej mi ją nawilżyć opanować kremem pod, niż późnej próbować ogarnąć świecący podkład.

ale.
gdyby tylko moja mama używała - to bym jej podrzuciła - przy dużym pędzlu i mikro wprawy, latwiejszy od drogeryjnych podkładów. od razu o niej pomyślałam
dzieckokwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-12, 15:16   #2318
Deladriedien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 2
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

pomocny temat
Deladriedien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-14, 14:34   #2319
dzieckokwiat
Raczkowanie
 
Avatar dzieckokwiat
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 46
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

coś mi z Amilie nie gra, może przy bardziej neutralnej pogodzie będzie lepiej.
Widzę, że pisałam że suszy mnie ten podkład. Dziś dla odmiany - ciastkuje się strasznie.

Mimo koloru, który wygląda naprawdę dobrze, to no coś mi w nim nie pasuje. Ale mam - więc będę próbowała w dni różne, w różne zestawy go wrzucać, na różne kremy, może kiedyś zagra.
dzieckokwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-14, 19:08   #2320
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Ja zakupiłam dzisiaj próbkę podkładu jojoba, od jutra testy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 16:29   #2321
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

dziewczyny, szukam odcienia dla cery NW15 w MAC (czyli jasna, raczej chłodna) najchętniej jojoba, bo dla osoby początkującej
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-18, 08:00   #2322
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
dziewczyny, szukam odcienia dla cery NW15 w MAC (czyli jasna, raczej chłodna) najchętniej jojoba, bo dla osoby początkującej
Nie wiem czy jojoba jest dobra dla początkujących. U mnie bardziej wybaczający jest podkład kryjący, jak bym go nie nakładała to wygląda dobrze, a do jojoby po 2 użyciach mam mieszane uczucia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-18, 10:28   #2323
Kofeinka13
Przyczajenie
 
Avatar Kofeinka13
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 15
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez dzieckokwiat Pokaż wiadomość
coś mi z Amilie nie gra, może przy bardziej neutralnej pogodzie będzie lepiej.
Widzę, że pisałam że suszy mnie ten podkład. Dziś dla odmiany - ciastkuje się strasznie.

Mimo koloru, który wygląda naprawdę dobrze, to no coś mi w nim nie pasuje. Ale mam - więc będę próbowała w dni różne, w różne zestawy go wrzucać, na różne kremy, może kiedyś zagra.
Ja testowałam latem i też był taki efekt, ale zrzucałam to na pogodę no i to że ja chyba nie umiem w minerały
Kofeinka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-18, 18:41   #2324
dzieckokwiat
Raczkowanie
 
Avatar dzieckokwiat
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 46
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Nie wiem właśnie, może po prostu się nie dopasowalismy - ja i amilie, poki co używam z przyjemnością neauty a amilieybed raz na jakiś czas próbować, a nóż kiedyś zaiskrzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A umiem w mineralne, używam ich często od kilku lat i to kilka różnych firm a nawet własny mix z kolorowki.

Edytowane przez dzieckokwiat
Czas edycji: 2019-01-18 o 18:44
dzieckokwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 15:43   #2325
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Czy jest tu ktoś, kto używa jasnych podkładów w tonacji złotej i dla kogo Sesame jest za pomarańczowe i za ciemne? Czy znaleźliście odpowiedni kolor?

Dumałam na ich stronie, cięzko się połapać, bo opisów nie ma... Zamówiłam Sesame i Ivory w wersji SATIN. Wydawało mi się, że Ivory to tonacja złota (po ich zdjęciu na stronie), a tu zdziwienie. Bardzo jasny (na stronie tak nie wygląda!), do tego zero tonów złotych. Sesame się obawiałam, bo widząc w internecie zdjęcia pojemników/woreczków (tzw real photo) przerażał mnie ten odcień. Jednak gdybym nie spróbowała, to bym się nie przekonała na własnej skórze. I tak oto się potwierdziło, że kolor za ciemny trochę, ale najgorzej z tym odcieniem... Sprawdziłam na dłoni (suchej), sprawdziłam na twarzy (suchej). Kolor pomarańczowy. Obok wstawiłam pasek Annabelle i pasek Neauty Golden Fair (Neauty nie testowałam całotwarzowo jeszcze). Kolor się wyróżniał. Zapytałam firmy, jaki kolor mogę przetestować w takim razie, bo na stronie nie ma podziału... Okazało się, że jest przy linii Coverage, ale tam są odcienie, których nie ma w Satin. Na dodatek, w Jojoba akurat są opisy przy kolorach i tam Sesame określane jest, że ma zimne brązowo-beżowe tony. Także nie wiem, jak mogę się sugerować inną formułą, skoro tam są inne kolory pod tą samą nazwą? Bezsens.

Stwierdzono, że pewnie nałożyłam podkład na rękę z kremem, dlatego wyszedł pomarańczowo. Jednak tak nie było. Nawet na twarz nałożyłam pasek na suchej. Nie wiem tylko, jakie to miałoby odniesienie, bo nigdy nie nakładam mineralów na suchą skórę. Zniechęciło mnie to do firmy, bo nie rozumiem takiego podejścia. Nie chodzi, by przyklaskiwać klientom w byle czym, ale by od razu sugerować, że jego wina i źle widzi?. Sprawdzę kiedyś na całą twarz jak wygląda, ale nie wiem kiedy to nastąpi, bo zwyczajnie nie mam czasu i ochoty by robić makijaż idąc gdzieś a za chwile go zmazując, bo jednak się potwierdzi, że mam pomarańczową twarz. Skoro swatch na policzku to potwierdza, to raczej cudownej przemiany w złoty nie będzie. Podkładów mineralnych trochę miałam (w próbkach itd) i jakoś potrafię ocenić kolory.
Jednak gdyby to się zmieniło (kiedy go sprawdzę), to na pewno dam znać.



Czy znaleźliście jakiś odcień u nich, złoty i jaśniejszy minimalnie od Sesame? Interesuje mnie wersja Satin.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 17:54   #2326
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;86636378]Czy jest tu ktoś, kto używa jasnych podkładów w tonacji złotej i dla kogo Sesame jest za pomarańczowe i za ciemne? Czy znaleźliście odpowiedni kolor?

Dumałam na ich stronie, cięzko się połapać, bo opisów nie ma... Zamówiłam Sesame i Ivory w wersji SATIN. Wydawało mi się, że Ivory to tonacja złota (po ich zdjęciu na stronie), a tu zdziwienie. Bardzo jasny (na stronie tak nie wygląda!), do tego zero tonów złotych. Sesame się obawiałam, bo widząc w internecie zdjęcia pojemników/woreczków (tzw real photo) przerażał mnie ten odcień. Jednak gdybym nie spróbowała, to bym się nie przekonała na własnej skórze. I tak oto się potwierdziło, że kolor za ciemny trochę, ale najgorzej z tym odcieniem... Sprawdziłam na dłoni (suchej), sprawdziłam na twarzy (suchej). Kolor pomarańczowy. Obok wstawiłam pasek Annabelle i pasek Neauty Golden Fair (Neauty nie testowałam całotwarzowo jeszcze). Kolor się wyróżniał. Zapytałam firmy, jaki kolor mogę przetestować w takim razie, bo na stronie nie ma podziału... Okazało się, że jest przy linii Coverage, ale tam są odcienie, których nie ma w Satin. Na dodatek, w Jojoba akurat są opisy przy kolorach i tam Sesame określane jest, że ma zimne brązowo-beżowe tony. Także nie wiem, jak mogę się sugerować inną formułą, skoro tam są inne kolory pod tą samą nazwą? Bezsens.

Stwierdzono, że pewnie nałożyłam podkład na rękę z kremem, dlatego wyszedł pomarańczowo. Jednak tak nie było. Nawet na twarz nałożyłam pasek na suchej. Nie wiem tylko, jakie to miałoby odniesienie, bo nigdy nie nakładam mineralów na suchą skórę. Zniechęciło mnie to do firmy, bo nie rozumiem takiego podejścia. Nie chodzi, by przyklaskiwać klientom w byle czym, ale by od razu sugerować, że jego wina i źle widzi?. Sprawdzę kiedyś na całą twarz jak wygląda, ale nie wiem kiedy to nastąpi, bo zwyczajnie nie mam czasu i ochoty by robić makijaż idąc gdzieś a za chwile go zmazując, bo jednak się potwierdzi, że mam pomarańczową twarz. Skoro swatch na policzku to potwierdza, to raczej cudownej przemiany w złoty nie będzie. Podkładów mineralnych trochę miałam (w próbkach itd) i jakoś potrafię ocenić kolory.
Jednak gdyby to się zmieniło (kiedy go sprawdzę), to na pewno dam znać.



Czy znaleźliście jakiś odcień u nich, złoty i jaśniejszy minimalnie od Sesame? Interesuje mnie wersja Satin.[/QUOTE]

Ja też w Amilie mam duży problem z doborem koloru. W Sesame moim zdaniem wybija pomarańcz... Pamiętam jak go testowałam, od początku widać było że trochę za ciemny, ale jak spojrzałam w lustro po pół godziny to o zgrozo. Biorąc pod uwagę fakt, że mam delikatną urodę - jasna skóra, niebieskie oczy i blond włosy - w Sezamku wyglądałam jak typowa Karyna

Argumentacja firmy trochę słaba, co ma wspólnego fakt, czy nakładałaś na skórę z kremem, czy bez. Ja rozumiem, że wtedy podkład może się inaczej ułożyć i mogą wystąpić różnice kolorystyczne, ale skoro zawsze kładziesz krem pod minerały, to po co sugerować się jego wyglądem na suchej skórze?

Jedynymi odcieniami które mogłyby Cię zainteresować są chyba Golden Fair i Cashmere. Ale nie wiem, czy któryś z nich Ci przypasuje... Bo Golden Fair poziomem jasności przypomina Ivory, a Cashmere może nie do końca grać tonacją (szczególnie, że mam dwie próbki tego koloru z dwóch różnych partii, odległych od siebie czasowo i w jednym woreczku jest ładny, neutralny jasny kolor, a drugi mi na twarzy też lekko pomarańczą wybijał... Pine Nut - kiedyś miałam próbkę i był cudny, ale po pół roku kliknęłam biga i kolor był już jakiś inny więc ciężko doradzić, szczególnie, że Amilie w zależności od formuły ma dostępne różne odcienie i niektóre, które są w jednej gamie, w drugiej już nie występują. Zupełnie nie rozumiem czemu. No ale próbuj, może coś dla siebie znajdziesz, bo ogólnie to fajne minerałki są, szczególnie formuła matująca
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 13:58   #2327
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Tylko odcienia Golden Fair i tak nie widzę w formule Satin. Jeśli jednak kolor byłby tak jasny jak Ivory, to i tak nie mam czego żałować. Nawet gdybym chciała rozjaśniać Sesame, to wybiją te pomarańczowe tony. Z innych formuł interesowała mnie jeszcze tylko Jojoba, ale tam Sesame był opisany jako zimny beżowo-brązowy, więc nie kupowałam próbki za 10zł, skoro potrzebuję złote odcienie.



Też jestem jasna, niebieskie oczy i ponoć włosy ciemny blond. Więc byłaby Karyna 2
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 15:52   #2328
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

e[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;86639747]Tylko odcienia Golden Fair i tak nie widzę w formule Satin. Jeśli jednak kolor byłby tak jasny jak Ivory, to i tak nie mam czego żałować. Nawet gdybym chciała rozjaśniać Sesame, to wybiją te pomarańczowe tony. Z innych formuł interesowała mnie jeszcze tylko Jojoba, ale tam Sesame był opisany jako zimny beżowo-brązowy, więc nie kupowałam próbki za 10zł, skoro potrzebuję złote odcienie.



Też jestem jasna, niebieskie oczy i ponoć włosy ciemny blond. Więc byłaby Karyna 2[/QUOTE]

Hmm, nie wiem czy cokolwiek Ci to da, no ale. Cashmere jest trochę ciemniejszy, nieco bardziej zgaszony i ma więcej złoto-neutralnych, a mniej brzoskwiniowych tonów tylko zauważ, że te próbki są z dwóch różnych formuł, kolory powinny być takie same, ale kto wie... Zresztą żółtek to to i tak nie jest, więc nie wiem czy w ogóle w Amilie dobierzesz sobie kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190326_164715~2.jpg (83,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20190326_164742.jpg (123,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20190326_164738.jpg (114,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20190326_164632.jpg (167,4 KB, 16 załadowań)
__________________
Moja wymianka - klik!

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2019-03-26 o 15:55
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 22:27   #2329
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

hm, chyba kolory juz pouzupełniali mi się zdaje. W formule jojoba na bank odcienie się różnią bo jak wprowadzali gdzies mi taka informacja mignęła. ea robiła recencje ich podładów, kolorów nie pokazywała ale napisała "Odpowiednikiem lubianego i popularnego Golden Fairest z Annabelle Minerals jest Pine Nut, Ivory odpowiada odcieniom ze stopnia Cream (Golden i Sunny), zaś Sesame to bliski przyjaciel Sunny Fair." takżeno
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-28, 15:19   #2330
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
e
Hmm, nie wiem czy cokolwiek Ci to da, no ale. Cashmere jest trochę ciemniejszy, nieco bardziej zgaszony i ma więcej złoto-neutralnych, a mniej brzoskwiniowych tonów tylko zauważ, że te próbki są z dwóch różnych formuł, kolory powinny być takie same, ale kto wie... Zresztą żółtek to to i tak nie jest, więc nie wiem czy w ogóle w Amilie dobierzesz sobie kolor.

Dziękuję
No właśnie tego się obawiałam, bo i tak wygląda na poziom jasności Ivory. Trudno...

Tutaj znalazłam zdjęcia/swatche, akurat widzę, że naturalne światło i bez mnóstwa obróbek jak na większości blogów... Więc powinny być wiarygodnie odwzorowane:
http://www.blondeworld.pl/2018/02/mi...lie-cosmetics/

Faktycznie, w formule kryjącej Ivory wygląda na jasnego żółtka, a w tej Satin już absolutnie nie widzę tam żółtych tonów :/

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
hm, chyba kolory juz pouzupełniali mi się zdaje. W formule jojoba na bank odcienie się różnią bo jak wprowadzali gdzies mi taka informacja mignęła. ea robiła recencje ich podładów, kolorów nie pokazywała ale napisała "Odpowiednikiem lubianego i popularnego Golden Fairest z Annabelle Minerals jest Pine Nut, Ivory odpowiada odcieniom ze stopnia Cream (Golden i Sunny), zaś Sesame to bliski przyjaciel Sunny Fair." takżeno

Jak dla mnie to żaden bliski przyjaciel, jak już to kolega na "cześć". Sunny Fair akurat używam (matującego) i on znalazł się na teście paskowym obok Sesame Satin wlaśnie. Wybił nienaturalną pomarańczą.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2019-03-28 o 15:22
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-28 16:19:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.