Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-27, 20:03   #571
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez intermanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a po ilu zabiegach zauważyłyście jakiekolwiek efekty/wypadanie włosków?
Kilka postów wyżej pisałyśmy o tym. To sprawa dosyć indywidualna, ale już po piewszym użyciu można zaobserwować.
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 14:02   #572
YourDesire
Raczkowanie
 
Avatar YourDesire
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 230
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Detektor karnacji ma chyba każde urządzenie.
Okularów nie używam, ale zamykam oczy lub odwracam głowę gdy "strzelam", bo błysk jest mocny.
Robię głębokie bikini, choć niby w instrukcji napisali, że urządzenie jest tylko do zwykłego bikini.
Asiulka nie boisz się, że mogą być jakieś efekty uboczne skoro w instrukcji urządzeń IPL są przeciwskazania do depilacji bikini głębokiego?

Sama się nad tym zastanawiam, od kilku dni jestem posiadaczką depilatora BaByliss IPL i nie wiem czy robić czy nie robić? Boje się że mogą być później jakieś skutki uboczne - ginekologiczne. Poza tym jeśli miałabym depilować tylko wzgórek łonowy a resztę mechanicznie, to trochę się to mija z celem...

W moim zestawie były okulary ochronne i w nich wykonuje zabieg, rozumiem że większość z Was wykonuje bez? W lumei nie ma okularków z tego co się orientuje
YourDesire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 14:36   #573
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez YourDesire Pokaż wiadomość
Poza tym jeśli miałabym depilować tylko wzgórek łonowy a resztę mechanicznie, to trochę się to mija z celem...
Dlaczego mija się z celem? Zawsze to mniej odrastających włosków i mniej "zabawy" maszynką. Wiadomo, lepiej jak całość wolniej odrasta, ale moim zdaniem lepsze to niż nic. Ja tak właśnie robię.

Ja nie używam okularów, to dosyć nowy "wymysł". Myślę, że raczej dla przyciągnięcia klientów, choć mogę się mylić. Jak pisałam wcześniej, ja zamykam oczy i odwracam głowę.
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 16:27   #574
YourDesire
Raczkowanie
 
Avatar YourDesire
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 230
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Hmmm, nie wiem co o tym myśleć. Chyba będę się trzymała zaleceń z instrukcji...

A co do okularów to znalazłam coś takiego :
"Długość fali świetlnej emitowanej i najpowszechniej wykorzystywanej w terapii przez urządzenia IPL to zakres od 420nm – 1200nm. Niestety cały ten zakres promieniowania jest szkodliwy dla ludzkiego wzroku. Zdolność skupiająca promieni przez soczewkę oka, sprawia, że szerokie pasmo fali jest koncentrowane do małej plamki i przepuszczane w głąb na siatkówkę. Skupione światło działa niezwykle destrukcyjnie i punktowo na dany obszar strukturalny siatkówki. Dlatego też ochrona wzroku przeciwko szkodliwemu światłu IPL jest tak niezwykle ważna.
Fale świetlne wyzwalane przez urządzenia IPL mieszczą się również w ramach będących granicą widzialności przez ludzkie oko oraz w bliskiej podczerwieni, która jest już zupełnie dla nas niewidoczna. Ponieważ nie dostrzegamy tego rodzaju światła, przestają występować odruchy bezwarunkowe, jak ruchy głową, czy mruganie, więc naturalna ochrona wzroku przeciwko szkodliwemu światłu IPL nie występuje. Mruganie i ruchy głową stanowią często wystarczającą barierę przed szkodliwym promieniowaniem. Brak mrugania sprawia iż światło w całej swej mocy dociera do oka i poprzez podgrzewanie jego struktur, takich, jak siatkówka oraz rogówka i tęczówka, jest w stanie upośledzić zdolność widzenia."

Przy testach urządzeń IPL też dziewczyny komentowały że zaleca się okulary. Nie są one chyba drogie, tak mi się wydaje
YourDesire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 00:50   #575
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez YourDesire Pokaż wiadomość
Asiulka nie boisz się, że mogą być jakieś efekty uboczne skoro w instrukcji urządzeń IPL są przeciwskazania do depilacji bikini głębokiego?
Nie boję się, bo w gabinetach robi się depilację głębokiego bikini i to znacznie silniejszą dawką dżuli.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 10:52   #576
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Dziewczyny a czy ma któraś z Was Depilator Beurer IPL 7500 SatinSkin Pro ?
Dostałam od tż na gwiazdkę, kupił w promocji za połowę rynkowej ceny . Póki co robiłam raz na nogi i bikini.

I jak dobrze widzę to na bikini troszkę się przerzedziło ale póki co nie minęły jeszcze dwa tygodnie bo w nowy rok testowałam.

Pachy czekają ponieważ tam używałam cały czas depilatora - jak myślicie zaniechać efekty i ogolić czy dalej używać depilatora? Włosków jest mało i mam spokoj zawsze na ok dwa tyg.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 08:01   #577
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Pachy czekają ponieważ tam używałam cały czas depilatora - jak myślicie zaniechać efekty i ogolić czy dalej używać depilatora? Włosków jest mało i mam spokoj zawsze na ok dwa tyg.
Odpisałam w drugim wątku, ogólnie, ja bym się przerzuciła na IPL, zawsze możesz wrócić do depilowania jeśli efekty Ciebie nie zadowolą.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-12, 09:43   #578
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Hej, jestem od niedawna posiadaczką remingtona. Czy któraś z was używa okularów ? Czy mozecie jakieś polecić?
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 21:29   #579
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Dziewczynki i jak z efektami po dłuższym czasie?


Mam niemały dylemat, bo nie wiem co wybrać: remington czy braun...


Zdecydowana byłam już na zakup Remingtona 6780, ale weszłam na youtube i przeraziłam się hałasem, czy on rzeczywiście jest taki głośny?
__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 08:09   #580
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Chłodzenie hałasuje, ale jakoś mi to nie przeszkadza.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 15:38   #581
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Chłodzenie hałasuje, ale jakoś mi to nie przeszkadza.
Dziękuję za odpowiedź Kupiłam 6780, po testach na pewno się odezwę
__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-10, 08:28   #582
syla8888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

a mogłaby któraś z Was skopiować czy zamieścić jakoś warunki tej gwarancji 5 lat na Remingtona 6780 bowiem ciekawi mnie czy to na pewno jest tak pięknie że gwarantują w tym czasie wymianę lampy itp. bo jak próbowałam znaleźć na stronie warunki gwarancji to oczywiście nie ma i sądzę że też nie ma po co do nich pisać
syla8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 17:44   #583
izikx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Hej! Właśnie planuję zakup remingtona 6780 i też chciałam spytać o gwarancję - jak to jest? Czy po przekroczeniu tych magicznych 150000 błysków w czasie trwania gwarancji urządzenie jest do wyrzucenia? Czy jednak przyjmą reklamację? i jeszcze jedno- mam na ciele dużo pieprzyków czy pokrycie ich białą kredką do oczu załatwi sprawę? będę mogła po nich normalnie "strzelać"? Co jaki czas robicie sobie "sesję" kiedy włosy już nie odrastają w sensie tak dla podtrzymania? Pozdrawiam!
izikx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 18:25   #584
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

A więc, przyszedł do mnie Remington 6780 i jestem po pierwszych testach, oczywiście póki co nie jestem w stanie nic powiedzieć. Depilowałam wczoraj nim nogi na 5 i bikini na 2...jesssuuu jak to boli, nie wiem czy będę w stanie to robić na większej mocy. Dzisiaj włosy zaczęły już odrastać i w okolicach bikini mam jedną wielką masakrę...


Mam przeogromną nadzieję, że to urządzonko będzie na mnie działało, niestety zwykły depilator u mnie nie wchodzi w grę, włosy mi straszliwie wrastają, mam cała skórę w czerwonych kropkach i wszystko swędzi...najgorzej z bikini, zresztą taki sam efekt przynosi wosk i maszynka, z tym że po maszynce włosy rosną już tego samego dnia, a na drugi dzień w dotyku jest nieprzyjemny 'jeż'. Dlatego teraz modle się, by za 2 tygodnie te przeklęte włosy zaczeły wypadać
__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.

Edytowane przez Caraxa
Czas edycji: 2018-02-11 o 18:26
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 07:06   #585
YourDesire
Raczkowanie
 
Avatar YourDesire
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 230
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez Caraxa Pokaż wiadomość
A więc, przyszedł do mnie Remington 6780 i jestem po pierwszych testach, oczywiście póki co nie jestem w stanie nic powiedzieć. Depilowałam wczoraj nim nogi na 5 i bikini na 2...jesssuuu jak to boli, nie wiem czy będę w stanie to robić na większej mocy. Dzisiaj włosy zaczęły już odrastać i w okolicach bikini mam jedną wielką masakrę...
Nie wiem jak jest w remingtonie ale w moim urządzeniu zwiększa się moc z zabiegu na zabieg, a ty odrazu aż 5?! Ja robiłam wczoraj 4 zabieg na poziomie 4 mocy, a 1 zabieg testowy na 1 żeby zobaczyć czy nie ma żadnego uczulenia... Póki co po 4 zabiegach efektów żadnych...


Co do gwarancji, ponieważ pracuje w elektromarkecie i trochę to mniej więcej ogarniam, to powiem wam że moim zdaniem to wygląda tak:
Masz urządzenie z lampą która ma 150 000 błysków i np ma 5 letnią gwarancje to obejmuje ona działanie tego urządzenia przez 5 lat i wykorzystanie tych 150 000 błysków, jeśli wykorzystasz je szybciej to gwarancja tego nie obejmuje, bo ten dokument daje ci gwarancje że urządzenie będzie sprawne przez okres 5 lat i wytworzy 150 000 błysków...


Ponadto 150 000 błysków powinno wam dziewczyny starczyć na ok 20 lat także się nie przejmujcie tak :P
YourDesire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 07:41   #586
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Jeśli chodzi o warunki gwarancji, to najlepiej przeczytać co tam napisali, ale pewnie ciężko by było wypstrykać te 150 tysięcy błysków.

Małymi pieprzykami się nie przejmuję, większe omijam.

Raczej takiego zupełnie "nie odrastają" nie będzie, czasem mam okres, że jest bardziej łyso, wtedy depiluję, gdy robi się włosów za dużo no i mam czas.

Ja od początku robiłam na 5, im większa moc, tym efekty będą lepsze. Pierwsze depilacje są najgorsze, gdy włosy są gęste i grube, potem robi się coraz lepiej. No i warto wpasować się w dobry moment cyklu, bo koło okresu bardziej boli.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 11:41   #587
julijja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 9
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

A jak u was z wrastaniem włosków? Zastanawiam się nad IPL ze względu na straszne wrastanie na nogach i pod pachami (teraz robię depilatorem wszystko). No masakra jakaś, z każdą depilacją mam coraz gorzej Druga sprawa to nawet po depilatorze dość szybko odrastają mi włoski, więc nie wiem czy IPL wtedy też nie będzie wymagał bardzo częstego używania?
julijja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 18:22   #588
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez YourDesire Pokaż wiadomość
Nie wiem jak jest w remingtonie ale w moim urządzeniu zwiększa się moc z zabiegu na zabieg, a ty odrazu aż 5?! Ja robiłam wczoraj 4 zabieg na poziomie 4 mocy, a 1 zabieg testowy na 1 żeby zobaczyć czy nie ma żadnego uczulenia... Póki co po 4 zabiegach efektów żadnych...
Ja nie widzę nic złego w tym, że nogi depilowałam na 5, skoro nie było to dla mnie bardzo bolesne, oczywiście czułam 'ukłucia' ale nie jakoś strasznie...w przeciwieństwie do bikini
Oczywiście zabieg testowy robiłam dzień wcześniej, tak jak w instrukcji zalecali, po 24 godzinach było wszystko ok i dopiero wtedy podeszłam do pierwszej serii.
Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Ja od początku robiłam na 5, im większa moc, tym efekty będą lepsze. Pierwsze depilacje są najgorsze, gdy włosy są gęste i grube, potem robi się coraz lepiej. No i warto wpasować się w dobry moment cyklu, bo koło okresu bardziej boli.
Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej i dobrze wiedzieć z tym cyklem, a za dwa tygodnie wcześniej chyba obłożę się lodem
Cytat:
Napisane przez julijja Pokaż wiadomość
A jak u was z wrastaniem włosków? Zastanawiam się nad IPL ze względu na straszne wrastanie na nogach i pod pachami (teraz robię depilatorem wszystko). No masakra jakaś, z każdą depilacją mam coraz gorzej Druga sprawa to nawet po depilatorze dość szybko odrastają mi włoski, więc nie wiem czy IPL wtedy też nie będzie wymagał bardzo częstego używania?
To ja właśnie mam ten problem...najgorzej na bikini i bardzo liczę, że przestaną mi te moje nieszczęsne włochy wrastać
__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.

Edytowane przez Caraxa
Czas edycji: 2018-02-12 o 18:24
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 20:42   #589
vivik
Raczkowanie
 
Avatar vivik
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 195
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Ja jestem na decyzji o kupnie depilatora ale zastanawiam się nad jednym i może doradzicie. Lepiej wybrać taki który sam ustawia moc czy taki z którym można trochę oszukać i zmienić moc depilacji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vivik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-20, 07:35   #590
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Ja sobie nie wyobrażam, że urządzenie za mnie decyduje jak mam się depilować tym bardziej że są dni gdy nie ma problemu, mogę robić na maxie, a czasem boli nie do wytrzymania. To nie jest żadne oszukiwanie, bo każdy ma inną tolerancję bólu i jest w stanie wytrzymać depilację z innym poziomem mocy.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 10:31   #591
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Dziewczyny ile miałyście zabiegów do upragnionej gładkości, tak, że robiłyście już tylko zabiegi przypominające? Ja jestem po 5 zabiegu i włosy są słabsze, na nogach jakby się przerzedzały ale pachy i bikini są nie do ruszenia :/ mam jasną cerę i ciemne włosy a mimo to efekty są na razie marne. Teraz robię co miesiąc - bo tak było napisane w instrukcji, że po 3 zabiegu już tylko co miesiąc nie co 2 tygodnie. Może powinnam nadal robić co 2 tygodnie? Jak to jest u Was?
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 07:46   #592
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Powiem tak, ja na pachy zrobiłam 7 zabiegów laserem o mocy 20-30 większej niż mój IPL, a nadal trochę włoków mi odrasta. Raczej licz się z tym, że na domowym IPL nigdy nie osiągniesz "upragnionej gładkości".
No i bym się nie sugerowała instrukcją, tylko robiła tak jak widzisz że potrzeba. W remingtonie pozwalają robić zabiegi nawet co tydzień.

Z bikini walczę ponad pół roku i zabiegi czasem co tydzień robię, a nadal sporo włosów rośnie, choć mam wrażenie, że są delikatniejsze.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-06, 15:13   #593
vivik
Raczkowanie
 
Avatar vivik
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 195
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Ja sobie nie wyobrażam, że urządzenie za mnie decyduje jak mam się depilować tym bardziej że są dni gdy nie ma problemu, mogę robić na maxie, a czasem boli nie do wytrzymania. To nie jest żadne oszukiwanie, bo każdy ma inną tolerancję bólu i jest w stanie wytrzymać depilację z innym poziomem mocy.
A w tych które same ustawiają moc jest możliwość recznej zmiany?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vivik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 07:54   #594
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez vivik Pokaż wiadomość
A w tych które same ustawiają moc jest możliwość recznej zmiany?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie trzeba sprawdzać konkretne modele. Dziewczyna pisała o swoim (nie pamiętam jaka firma i który z dwóch wątków) że u niej nie da się wymusić ręcznie.
Ja nie za bardzo rozumiem sens takiego automatycznego ustawiania, bo ustawianie ręczne nie jest kłopotliwe.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-11, 13:08   #595
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Powiem tak, ja na pachy zrobiłam 7 zabiegów laserem o mocy 20-30 większej niż mój IPL, a nadal trochę włoków mi odrasta. Raczej licz się z tym, że na domowym IPL nigdy nie osiągniesz "upragnionej gładkości".
No i bym się nie sugerowała instrukcją, tylko robiła tak jak widzisz że potrzeba. W remingtonie pozwalają robić zabiegi nawet co tydzień.

Z bikini walczę ponad pół roku i zabiegi czasem co tydzień robię, a nadal sporo włosów rośnie, choć mam wrażenie, że są delikatniejsze.
No właśnie w moim było ze pierwsze 3 zabiegi co 2 tygodnie a kolejne co miesiąc- wydaje mi się to za rzadko. Wg potrzeby tzn jak-co tydzień? Nie będzie jakiś powikłań w związku z tak częstym robieniem?
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-13, 08:34   #596
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez intermanka Pokaż wiadomość
No właśnie w moim było ze pierwsze 3 zabiegi co 2 tygodnie a kolejne co miesiąc- wydaje mi się to za rzadko. Wg potrzeby tzn jak-co tydzień? Nie będzie jakiś powikłań w związku z tak częstym robieniem?
Jak miałam natchnienie i mi się spieszyło (koszmarne bikini) to robiłam nawet częściej niż raz w tygodniu, choć tego nie zalecają, ale nic się nie działo. Czyli jak masz czas i chęci, to nawet ten raz w tygodniu możesz robić.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 11:21   #597
anushka_roy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Jak miałam natchnienie i mi się spieszyło (koszmarne bikini) to robiłam nawet częściej niż raz w tygodniu, choć tego nie zalecają, ale nic się nie działo. Czyli jak masz czas i chęci, to nawet ten raz w tygodniu możesz robić.
Nie użyłem żadnego z nich. Ale kilka miesięcy temu przed ślubem przeczytałem kilka recenzji na temat urządzeń do usuwania włosów i kupiłem tria 4x. Działa dobrze i dał mi bardzo dobry wynik. Ale nie używaj go na częściach prywatnych, jak mówi lekarz.
anushka_roy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 20:39   #598
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

pachy i łono to sa miejsca mocno dyktowane hormonami i tam beda te włosy oporniejsze, mi po kilkudziesieciu uzyciach czesc włosow na bikini nie odrosła wcale- mam place gołe, ale czesc rosnie ale to i tak jest super sprawa ze sa takie domowe maszyny
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 12:17   #599
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Ale pachy to mi pięknie łapie, Tylko bikini nie. Ja mam raczej wrażenie, że to nie kwestia hormonów, tylko barwnika w skórze, bo na "zwykłym" bikini włosy w miarę nieźle znikają, a na głębokim, gdzie skóra jest troszkę brązowawa, idzie znacznie gorzej.
Domowa maszyna to słabe efekty i duża czasochłonność, ale też uważam, że to super sprawa, bo na gabinety z laserem to jestem za biedna.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 01:36   #600
anushka_roy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Ale pachy to mi pięknie łapie, Tylko bikini nie. Ja mam raczej wrażenie, że to nie kwestia hormonów, tylko barwnika w skórze, bo na "zwykłym" bikini włosy w miarę nieźle znikają, a na głębokim, gdzie skóra jest troszkę brązowawa, idzie znacznie gorzej.
Domowa maszyna to słabe efekty i duża czasochłonność, ale też uważam, że to super sprawa, bo na gabinety z laserem to jestem za biedna.
Tak, masz całkowitą rację.
anushka_roy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-06 13:22:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:38.