czy umarli odwiedzają swoje domy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-01, 12:04   #1
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika

czy umarli odwiedzają swoje domy?


Pytam się o to bo boję się spać . Wogóle boje się duchów a teraz jestem w takiej sytuacji że jeszcze bardziej się boję.

Czy spotkaliście sami z tym że zmarli przychodzą do domów w których mieszkali albo czy słyszeliście jak ktoś o tym opowiadał? Czy oni się objawiają ludziom (domownikom, z którymi kiedyś mieszkali), tzn że ludzie mogą ich zobaczyć? Co o tym myslicie?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 12:13   #2
morwa74
Rozeznanie
 
Avatar morwa74
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 523
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Ja osobiście wierzę w życie poza grobowe i w to że zmarli opiekują się swoimi bliskimi niejednokrotnie przekonałam się o tym.Gdy w moim życiu ma się wydarzyć jakaś nieprzyjemna sytuacja zawsze śni mi się moja babcia wtedy wiem że czekają mnie trudne dni.A mnie odwiedza(tak mi się wydaje)mój zmarły synek często słyszę jak w pokoju obok u drugiego dziecka chroboczą zabawki...może same się obsuwają tego nie wiem...
__________________
Bywa nieraz, że czasem stoimy w obliczu prawdy dla, której brakuje słów... JP
morwa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 12:16   #3
ajali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Az mi ciarki po plecach przeszly Nie spotkalam się jeszcze z takimi zjawiskami.
ajali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 12:29   #4
Diorissimo
Zadomowienie
 
Avatar Diorissimo
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 097
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Ja wierzę, że dusze zmarłych schodzą na ziemię.
Często czuję taką duchową obecność mojego dziadka i ojca mojego TŻ - nie ma ich ciałem, ale są sytuacje w których wydaje mi się, że są obok
A może to tylko wyobraźnia
Diorissimo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 12:38   #5
Darin
Rozeznanie
 
Avatar Darin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 984
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Moja koleżanka opowiadała mi ze kiedys widziała w nocy w oknie odbicie swojego tragicznie zmarłego wujka. On po prostu patrzył się w jadno miejsce a potem zniknął. Dodam jeszcze ze spała wtedy w jego domu bo to było po pogrzebie :/
__________________
"Poczuj mój wdzięk, mój wdzięk
mą wiarę - w każdą część ... "
Darin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 12:46   #6
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Ech, dziewczyny, myślę, że Gothika nie takiej odpowiedzi oczekiwała, skoro boi się spać Swoją drogą, Gothika, potrafię sobie wyobrazić jak się czujesz, bo ja sama często jak zasypiam, boję się, żeby jakiegoś ducha czy czegoś innego nie zobaczyć. Wiem, że to głupie, ale jak ktoś się nasłucha historii o duchach, to potem tak ma Więc jeśli jeszcze nie wchodziłaś na "Straszny wątek" na Wizażu to tego nie rób, nie polecam
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 12:52   #7
Darin
Rozeznanie
 
Avatar Darin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 984
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

hehe, Joey ma racje . Nie wchodz na "straszny wątek" bo bedziesz miała jeszcze większe jazdy. Ja jak sobie go poczytałam to nie spałam do rana
__________________
"Poczuj mój wdzięk, mój wdzięk
mą wiarę - w każdą część ... "
Darin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-01, 12:55   #8
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

ja własnie się boję spać..,chociaż nie, spać się nie boję tylko się boję w nocy przechodzić przez mieszkanie bo myślę że mogę coś zobaczyć. A się tego strasznie boję, ja umrę na zawał jak zobaczę! A właśnie jestem teraz w takiej sytuacji że myślę że to jest możliwe, chociaż tego bardzo nie chcę!
Ale czy widziałyście czy tylko słyszałyście? I czy to było w domach tych zmarłych, no.

Ja kiedyś słyszałam ducha, chociaż nie wiem czyjego, słyszałam a nawet czułam jego dotyk, i się boję że mam predyspozycje do tego by zobaczyć!
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 12:57   #9
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Ja natomiast wierzę, że ludzie po śmierci zostawiają "coś" po sobie.Nie sądzę, żeby to była czysta postać ducha tylko magnetyczne przywiązanie człowieka do miejsca po śmierci
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 12:57   #10
*~An!@~*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 1 898
GG do *~An!@~*
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Nie wierzę w to i moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak DUCH. To po prostu bujna wyobraźnia i przecinek (bo czemu zawsze mui być "I KROPKA"?) . Dodaję, że to tylko moje zdanie .
__________________
"Dry your eye
Soulmate dry your eye
'cause soulmates never die"
Placebo "Sleeping With Ghosts"

*~An!@~* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 12:57   #11
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

ja nawet nie mam zamiaru wchodzić na ten wątek po godz 21.00! I dlatego go zakładam w dzień.
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-01, 13:08   #12
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Kolega mojego TŻ w ta noc w która zaksztusił się wymiocinami i dostała zawału serca:http://zdrowo.info.pl/serce.html i zmarł to przyszedł w nocy się z nim porzegnać TŻ mówił że słyszał jego śmiech tak jakby chodził u niego po domu.
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png

Edytowane przez śliweńka
Czas edycji: 2014-12-04 o 10:42
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 13:20   #13
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Człowiek ma siłe, o której nie wie
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 13:31   #14
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

gothika-słońce jestem tak jak Ty z gatunku strachulcowatego,na dodatek też moje obawy wiążą się z przeczuciem owych "predyspozycji"
setki osób nie poruszają różne straszne opowieści-na mnie działają po prostu zbyt sugestywnie i zaraz sobie jakieś głupoty wyobrażam

garść moich porad: zostawiaj włączone gdzieś światło,nie chodź po domu nocami i przed zaśnięciem włącz cicho radyjko żeby nie słyszeć tego co możesz usłyszeć a nie chciałabyś

powiem Ci,że moje niepokoje ustają zawsze ale to absolutnie zawsze, gdy zajrze na cmentarz(mam niedaleko)do najbliższej rodziny
może więc te "lęki" wynikają tylko z jakiejś tęsknoty i smutku,który wyje w moim sercu ?
modlitwa nad grobem ukochanego dziadka,prababci czy cioci zawsze przynosi ukojenie-dobrze zasypiam,nie śnię koszmarów i nie mam dziwnych jazd
w ogóle czuję wielkie przywiązanie do mojego dziadka, ktory zmarł gdy miałam jakieś 5 lat często zwracam się do niego w myslach gdy mi ciężko i prosze przy okazji by mnie nie przestraszał
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 13:37   #15
słodka-chwila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 268
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

od dzieciństwa wierzę w duchy, życie pozagrobowe etc. nawet rozmowa na 'te tematy' budzi we mnie strach. całkiem niedawno przeczytałam calusieńki 'straszny wątek' i to dopiero był extremal heh, moja wyobraźnia zaczęła działać i nieprzyjemnie było... :-/ na szczęście nigdy nie widziałam żadnego ducha i tych innych zjaw.. chyba bym umarła na miejscu!
słodka-chwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 13:41   #16
madzik_pl
Raczkowanie
 
Avatar madzik_pl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 61
Send a message via Skype™ to madzik_pl
Arrow Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Wierzę w takie sytuacje, jednak nigdy mi się taka nie przytrafiła (ufff na szczęście). Może dobrym pomysłem jest modlitwa za najblizszych zmarłych z rodziny? Może ona ukoi Twoje lęki.
Trzymaj się cieplutko
__________________

madzik_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 13:44   #17
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Kiedyś ksiądz pow żeby odgonić duchy i szatana trzeba mówić Alleluja jak sie bałam i słyszałam jakies szmery to tak mówiłam.
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 13:48   #18
Rock_Fanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 413
GG do Rock_Fanka
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Wierzę w takie sytuacje,ale nigdy mi się taka nie przytrafiła
__________________
I’m gonna live my life
I can’t ever run and hide
I won’t compromise
Cos I’m living now
I’m gonna close my eyes
I can’t watch the time go by
I won’t keep it inside
Just freak out and let it go

Rock_Fanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 13:49   #19
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Cytat:
Napisane przez gothika
ja własnie się boję spać..,chociaż nie, spać się nie boję tylko się boję w nocy przechodzić przez mieszkanie bo myślę że mogę coś zobaczyć. A się tego strasznie boję, ja umrę na zawał jak zobaczę! A właśnie jestem teraz w takiej sytuacji że myślę że to jest możliwe, chociaż tego bardzo nie chcę!
Ale czy widziałyście czy tylko słyszałyście? I czy to było w domach tych zmarłych, no.

Ja kiedyś słyszałam ducha, chociaż nie wiem czyjego, słyszałam a nawet czułam jego dotyk, i się boję że mam predyspozycje do tego by zobaczyć!
Kurczę, ja też tak mam, że boję się, że coś zobaczę, i dostanę zawału. Ale zawsze powtarzam sobie to, co słyszałam mnóstwo razy - że to niemożliwe umrzeć ze strachu. (Chyba?)

Poza tym, nie wiem co Ci mogę poradzić. Mi, tak jak Karierze85, często pomaga pomodlenie się za wszystkich zmarłych, wtedy mam jakąś taką pewność, że mnie żaden duch nie będzie straszyć.

Poza tym, nie martw się - skoro już raz Ci się coś nadprzyrodzonego Ci się przytrafiło, to małe są szanse, że znowu coś Ci się przydarzy. I wg mnie nie masz "predyspozycji". Bo tak: zauważyłam, że jak przychodzi do opowiadania dziwnych historii, to każdy ma najczęściej maksymalnie jedną prawdziwą sytuację, która się jemu przydarzyła. (Ja też.) Czasem też opowiada o czymś, co przytrafiło się komuś z jego otoczenia. W każdym razie - powiedzmy, że statystycznie każdy raz w życiu doświadcza czegoś niewytłumaczalnego. W takim razie, skoro Ty (i ja) już mamy to za sobą, to małe są szanse, że znowu coś dziwnego się przydarzy, skoro jedna rzecz się przytrafiła.

Matko, jak to śmiesznie brzmi, tak jak to wyartykułowałam Ale autentycznie zawsze mnie to pocieszało.

Trzymaj się.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-01, 14:01   #20
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

No to co mam mówić ja?
Mój blok stoi w miejscu gdzie kiedyś Hitlerowcy roztrzeliwali Polaków. Jest nawet tablica, która informuje o tym wydarzeniu z przeszłości. (O zgrozo ta tablica spadła kiedyś na dziecko i zabiła go na miejscu).
Ostatnio też bardzo się boję spać, a chodze koło 3-4, że usłysze jakiś szmer, czy coś innego. Najgorsze, że już tak ufnie zasypiam, a tu np meble, czy sprzęty tak tykocą (nie wiem jak to wytłumaczyć, ale to jest normalne , taki pojedyńczy dźwięk, szczególnie komputery po wył tak mają). Wtedy ślepia robią mi się takie i serce wali jak oszalałe.
Jak jeszcze żył mój piesek, to czasami dziwnie się patrzył w korytarz i uciekał do siostry do łóżka i za cholere nie chcial z niego wyjść. A dodam, że normalnie piesek nie może spać w pościeli i zawsze wiedział, ze nie może.

Raz moja siostra nawet została na ferie z pieskiem, to powiedziała, że nigdy już sama nie zostanie. Wtedy zapraszała wszystkie koleżanki, żeby u niej spały.
Ja nic dziwnego nie widziałam, ale myśle, że strach i wyobraźnia mogą zrobić swoje.
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 14:10   #21
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Cytat:
Napisane przez BaByCaKe
Najgorsze, że już tak ufnie zasypiam, a tu np meble, czy sprzęty tak tykocą (nie wiem jak to wytłumaczyć, ale to jest normalne , taki pojedyńczy dźwięk, szczególnie komputery po wył tak mają).
Ufff...strasznie się cieszę, że to jest NORMALNE, bo mój komputer też to robi czasami. Tzn. wydaje ten pojedynczy dzwięk.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 14:12   #22
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

noo co do tych dźwięków to ja też mam- trudno o "zapis foniczny" ale spróbuję..
chodzi o takie..

"PDIĄĄKK.."
jak jakas sprężyna czy coś
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 14:26   #23
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

U mnie taki odgłos jest w TV albo monitorze jak jest wyłączony.
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 14:28   #24
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Cytat:
Napisane przez BaByCaKe
No to co mam mówić ja?
Mój blok stoi w miejscu gdzie kiedyś Hitlerowcy roztrzeliwali Polaków. Jest nawet tablica, która informuje o tym wydarzeniu z przeszłości. (O zgrozo ta tablica spadła kiedyś na dziecko i zabiła go na miejscu).
Ostatnio też bardzo się boję spać, a chodze koło 3-4, że usłysze jakiś szmer, czy coś innego. Najgorsze, że już tak ufnie zasypiam, a tu np meble, czy sprzęty tak tykocą (nie wiem jak to wytłumaczyć, ale to jest normalne , taki pojedyńczy dźwięk, szczególnie komputery po wył tak mają). Wtedy ślepia robią mi się takie i serce wali jak oszalałe.
Jak jeszcze żył mój piesek, to czasami dziwnie się patrzył w korytarz i uciekał do siostry do łóżka i za cholere nie chcial z niego wyjść. A dodam, że normalnie piesek nie może spać w pościeli i zawsze wiedział, ze nie może.

Raz moja siostra nawet została na ferie z pieskiem, to powiedziała, że nigdy już sama nie zostanie. Wtedy zapraszała wszystkie koleżanki, żeby u niej spały.
Ja nic dziwnego nie widziałam, ale myśle, że strach i wyobraźnia mogą zrobić swoje.

Mój kot czasem robi takie oczy jakby ducha widział.
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 14:29   #25
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

dżwięki sprzętów domowych to normalka, moja szafka pod telewizorem zawsze wydaje takie pojedycze skrzypnięcie, czajnik zawsze musi pstryknąć, i inne śmieszne bądź straszne dżwięki jakos tam się pojawiają... nie ma to jednak nic wspólnego z duchami....

co do zmarłych..... hm....... ja nie wierze w coś takiego że duchy wracają do swoich domów... no może jak zobacze to uwierze
W każdym razie mój dziadek, który zmał 9 lat temu W DOMU /w którym mieszkaliśmy i mieszkamy nadal/ jeszcze się nie pojawił...
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 14:36   #26
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Dziewczyny, dajcie na luz, ja mieszkam sama
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 14:46   #27
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

co do zwierząt to rzeczywiście ja wierzę że one coś więcej czasami widzą;

z tym włączaniem światła to też tak robię ale ile można; jakie rachunki później będą
albo boję się że zobaczę w lustrze, tak jak jest w filmach

tak się boję że nawet miałam wątpliwości czy zakłądać ten wątek, że to może jakoś wywołać duszę z zaświatów

tak tu oczka puszczam ale ja tak na poważnie dziewczyny

ja za bardzo z tą osobą związana nie byłam, ale nie wiem czy to ją odsunie od chęci przyjścia
a modlić się - to nie wiem czy to pomoże bo ja nie wierzę w boga
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 14:51   #28
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

o boże, ja bym nie mogła , nie potrafiłabym sama mieszkać , i jak tu obejrzeć horror? przecież samemu nie można
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 14:53   #29
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Cytat:
Napisane przez gothika
albo boję się że zobaczę w lustrze, tak jak jest w filmach

tak się boję że nawet miałam wątpliwości czy zakłądać ten wątek, że to może jakoś wywołać duszę z zaświatów

tak tu oczka puszczam ale ja tak na poważnie dziewczyny

ja za bardzo z tą osobą związana nie byłam, ale nie wiem czy to ją odsunie od chęci przyjścia
to nie myśl o tym w ogóle
takie intensywne myślenie w końcu spowoduje, że bedzie Ci sie wydawać że COŚ widziałaś albo słyszałaś....
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 14:54   #30
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Gothika, wiem co czujesz, ja do dziś czuję obecność osoby z którą byłam przez pewien czas w związku-zginął w wypadku samochodowym kilka dni przed 1 listopada zeszłego roku.
Co parę od tamtej pory dni budzę się około 4 nad ranem, po czym odmawiam zdrowaśkę i zasypiam z powrotem.
A teraz pisząc to-niesamowite-uświadomiłam sobię że ten wypadek był właśnie nad ranem i może dlatego ta godzina 4 rano tak mnie męczy?

Pomyśl sobie, że przecież nic złego tej osobie nie zrobiłaś, więc dlaczego miałaby Cię nękać czymś nieprzyjemnym?
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.