Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-09, 15:47   #1
eskamoro
Raczkowanie
 
Avatar eskamoro
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 47

Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?


Czesc dziewczyny.

Czy uzywalyscie moze króregoś z tych odcieni jasnego blondu? jezeli tak to na jakich wlosach? ( naturalnych, farbowanych, rozjasnianych; ciemnych, jasnych, balejazu, pasemkach? ). jaki był efekt ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg garnier belle 110.jpg (35,6 KB, 672 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg garnier belle 111.jpg (35,4 KB, 650 załadowań)
__________________
eskamoro
eskamoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 16:45   #2
adzi17
Przyczajenie
 
Avatar adzi17
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 11
GG do adzi17
Smile Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

Dołączam sie do pytanka bo kolorek 110 wydaje się być interesujący... Sama mam na głowie bardzo jasny popielaty blond garnier nutreas. Na początku był śliczny popielaty kolorek, ale niestety po kilku myciach szary odcień się sprał. Żeby uzyskać podobny efekt stosuje płukankę
__________________
'Nie mam dosyć odwagi, aby przed złem życia w śmierci szukać zbawienia'
adzi17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 17:17   #3
Fairy Mary
Przyczajenie
 
Avatar Fairy Mary
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: domek z kart
Wiadomości: 26
Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

numer 110 wpada w żółty/złoty,ładny jest 111 wychodzi chłodny odcień,nawet fryzjerka pytała mnie jaka to farba.
__________________
Za siódmą górą, rzeką gdzieś w każdym z nas, pradawnych bajek echo śpiewa w domkach z kart.
Tam pyłek dobrych wróżek kołysze kiedy śpisz, a tu w codziennym trudzie wróżek nie zna nikt.....
Fairy Mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 17:25   #4
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

robilam wloski tym pierwszym kolorem na opakowaniu bylo napisane "ash" wiec wzielam, zafarbowałam i wyszly mi marchewkowo -zolte, mimo ze moje wlosy sa blond

nigdy wiecej sama wlosow nie farbuje a tym bardziej takimi farbami
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 20:53   #5
eskamoro
Raczkowanie
 
Avatar eskamoro
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 47
Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

Cytat:
Napisane przez Fairy Mary Pokaż wiadomość
numer 110 wpada w żółty/złoty,ładny jest 111 wychodzi chłodny odcień,nawet fryzjerka pytała mnie jaka to farba.

jakie masz wlosy? naturalne czy moze rozjasniane? Czy ten odcien 111 wyszedl Ci taki jak na opakowaniu belle colore, czy moze wpada bardzo w szary kolor? Dzisiaj dorwałam w sklepie jeszcze inna serie garniera jest tam rowniez bardzo jasny popielaty blond, ma taki sam nr.(111) ale na zdjeciu jest wyrazny kolor szary, w sumie nie ma sie tam nawet kogo spytac czy to to samo, a miedzy ta seria belle color a tym drugim jest baaardzo duza roznica.
__________________
eskamoro
eskamoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 21:00   #6
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

ja uzywam i chalwe sobie choc nie pokrywaja do konca moich odrostów robia sie ona jakies takie złótawe ale ogolnie sa ok
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 11:06   #7
eskamoro
Raczkowanie
 
Avatar eskamoro
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 47
Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

Dziewczyny postanowiłam, że zaryzykuje i kupie ten odcien belle color nr.111, to teraz mam inne pytanie. tydzien temu fryzjer zrobil mi pasemka ale poraz kolejny wyszly ciemniejsze niz chcialam i teraz chcialabym przeciagnąć po niektorych rozjasnionych pasmach tym wlasnie kolorkiem 111. Co o tym sądzicie? czy kiedy wybiore sie ponownie do fryzjera na 'odrost' nie bedzie problemu z uzyciem rozjasniacza na tych pasemkacha pokrytych farba? (niby rozjasnia sie tylko odrost ale fryzjer zawsze kawalek przeciagnie dalej ) slyszalam też ,ze te farby (napisane na opakowaniu trwala koloryzacja) szybko sie wyplukuja z naturalnych czy to prawda? ...czy z wlosow rozjasnianych tez szybko zejdzie?
__________________
eskamoro
eskamoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-10, 12:11   #8
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

uzywalam nr 111 i kolorek byl ładny, ale u mnie dość szybko żółkł Pasują mi za to farby palette na ktore kobiety czesto sie skarżą. Wszystko zalezy od włosów, naturalnego koloru, musisz próbować. Jednak gdyby u mnie utrzymał się przez 4 tygodnie taki kolor jak po farbowaniu bylabym wierna tej farbie
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 12:26   #9
Fairy Mary
Przyczajenie
 
Avatar Fairy Mary
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: domek z kart
Wiadomości: 26
Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

moje włosy naturalne są w kolorze średniego blondu wiec generalnie zawsze uzyskuję taki blond jak na próbniku.
__________________
Za siódmą górą, rzeką gdzieś w każdym z nas, pradawnych bajek echo śpiewa w domkach z kart.
Tam pyłek dobrych wróżek kołysze kiedy śpisz, a tu w codziennym trudzie wróżek nie zna nikt.....
Fairy Mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 12:31   #10
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

farby trwałe nie zejda całkowicie wypłuka sie kolor i tyle wiec chcac nie chcac dosc wyrazny slad pozostanie inczej gdyby sie wypłukiwaly do reszty to by ni ebylo odrostów ktore sa zmora kazdej osoby farbujacej wlosy
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 16:08   #11
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

Cytat:
Napisane przez eskamoro Pokaż wiadomość
Dziewczyny postanowiłam, że zaryzykuje i kupie ten odcien belle color nr.111, to teraz mam inne pytanie. tydzien temu fryzjer zrobil mi pasemka ale poraz kolejny wyszly ciemniejsze niz chcialam i teraz chcialabym przeciagnąć po niektorych rozjasnionych pasmach tym wlasnie kolorkiem 111. Co o tym sądzicie? czy kiedy wybiore sie ponownie do fryzjera na 'odrost' nie bedzie problemu z uzyciem rozjasniacza na tych pasemkacha pokrytych farba? (niby rozjasnia sie tylko odrost ale fryzjer zawsze kawalek przeciagnie dalej ) slyszalam też ,ze te farby (napisane na opakowaniu trwala koloryzacja) szybko sie wyplukuja z naturalnych czy to prawda? ...czy z wlosow rozjasnianych tez szybko zejdzie?

Z tego co widze oba odcienie sa superrtozjasniające a więc zawieraja rozjasniacz ( przy tego typu frabach jest to mała dawka rozjasniająca o ok 2 tony) tak więc na rozjasnianych włosów ( czyli do pewnego stopnia pozbawionych pigmentu ) po nałożeniu takiej farby , która tez do pewnego stopnia usuwa pigment uzyskamy efekt bardziej rozjasnionych włosów. To reguła. tak więc kolor taki nie zejdzie ( to proste rozjasniony włos ma mało pigmentu , nakładając taki perparat wymywamy jeszcze trochę - efekt jasniejszy włos i już)Dlatego dobrze kombinujesz, że za ciemne pasemka jeszcze się rozjasnia po nałozeniu takiego preparatu i to się nie zmieni ( nie liczac tendencji do żółknięcia włosa co jest juz czyms innym). Faktycznie może to byc problem przy następnym rozjasnianiu odrostów, bo włosy moga się poprostu przepalic, ale generalnie nie zdaża się to częśto, musisłabyś miec bradzo cienkie i zniszczone włosy, poza tym jak juz 0pisałam tego typu farby rozjasniajace mają niezbyt duza moc rozjasniająca ok 2 tonów. Dletego tez użyte na odrosty dają najczęściej żółty odcień .
Sama będąc blondynka do niedawna i posiadając odrosty koloru ciemny blond- jasny braz mogę stiwrdzic, że tego typu farby na rozjasnionych włosach ładnie wyziębiaja kolor, włosy moga być nawet białe przy niektórych preparatach, natomiast z odrostami jest już ciężko ( jak pisałam od żółtawych poprzez ryże odcienie, w zależności od firmy produkujacej farby blond rozjaśniające)
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-12, 22:01   #12
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

Ja kupilam te dwie farby 110 i 111 Te same kolory ,ale z Garnier Color Naturals.Chce je wymieszac i polozyc na wlosy,ale przyznam ,ze sie troche boje.Czy ktoras z Was mieszala moze te dwa odcienie ze soba?
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 15:57   #13
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

Jakby kogos interesowalo Zrobilam tymi dwoma farbami i..efekt JAK DLA MNIE za jasny.Wyszedl prawie bialy ,a ja juz niechce takich jasnych :P Wiecej nier zrobie tym Ale podoba mi sie ogolnie ;D Ładny kolor wyszedl dla tych ktorzy lubia platyne
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 22:52   #14
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

farby tej samej firmy mozna z powodzeniem mieszac pozdrawiam
ps wklej zdjecie jestem ciekawa efektu
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 16:45   #15
patusiek
Rozeznanie
 
Avatar patusiek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 559
Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

szczerze mówiac nie poelcam tych farb. Stosowałam ,,chłodne'' odcienie blondu garniera, miał wyjsc ładny popielaty blond. Co mi wyszło..? Marchewka. Nie wiem czemu.. No chyba , ze to komós nie przeszkadza to jak najbardziej .. z tym, ze kolor garnierautrzymuje sie.. góra 3 tygodnie.. potem to jużsą jakieś plamy rudo-żółte..
patusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 17:00   #16
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

Cytat:
Napisane przez patusiek Pokaż wiadomość
szczerze mówiac nie poelcam tych farb. Stosowałam ,,chłodne'' odcienie blondu garniera, miał wyjsc ładny popielaty blond. Co mi wyszło..? Marchewka. Nie wiem czemu.. No chyba , ze to komós nie przeszkadza to jak najbardziej .. z tym, ze kolor garnierautrzymuje sie.. góra 3 tygodnie.. potem to jużsą jakieś plamy rudo-żółte..

A jaki mialas kolor wyjsciowy?
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 23:07   #17
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 691
Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=224386&page=2

zapraszam do tego watku, tam jest kilka opinii nt koloru 111
ale nie bele colour tylko naturals
__________________
monic167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 13:30   #18
kaha171
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

Hej dziewczyny
Od nie dawna farbuję włosy Garnier 111 kolory wychodzi bardzo ładny tylko odrosty robią mi się rude :/ macie na to jakąś rade??
kaha171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 14:00   #19
sandra966
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

Cytat:
Napisane przez eskamoro Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny.

Czy uzywalyscie moze króregoś z tych odcieni jasnego blondu? jezeli tak to na jakich wlosach? ( naturalnych, farbowanych, rozjasnianych; ciemnych, jasnych, balejazu, pasemkach? ). jaki był efekt ?
Hrj, ja uzylam garnier 111 na rozjasnione wlosy, usunela mi zoltko po rozjasniaczu, ja mam naturalne wlosy bardzo ciemne, wiec musialam je rozjasnic rozjasniaczem, jestem zachwycona!!!W dodatku trafilam na super promocje, za 11.99 zł!
sandra966 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-23, 08:21   #20
light91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomości: 4
GG do light91
Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

A ja mam takie pytanie. Moj naturalny kolor to blond, ale oczywiscie ja chcialam bardziej blond. od lat używałam różnych specyfików, od garnierów po castingi..( z tym, ze balam sie tych najjaśniejszych odcieni jeśli chodzi o farby) Za każdym razem zamiast jasnego blonu wychodzil rudawy blond!!
Teraz malowałam palette c10 i też powiem szczerze, ze nie popisała - zamaist platyny wyszedł słoneczny blond oO. ZAstanawiałam się, czy gdybym przykryła to belle color 111 albo jakąś inną garnierką ( b jasną) to czy nie będzie problemu? Bo słyszałam, że palette jest trudno przykryć.Czy któraś z was miała podobne doświadczenia ??
light91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 11:47   #21
xxxkiniaxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 133
GG do xxxkiniaxxx
Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

Cytat:
Napisane przez eskamoro Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny.

Czy uzywalyscie moze króregoś z tych odcieni jasnego blondu? jezeli tak to na jakich wlosach? ( naturalnych, farbowanych, rozjasnianych; ciemnych, jasnych, balejazu, pasemkach? ). jaki był efekt ?
Szybko żółkną, chodź początkowy efekt jest super. Farba niestety jest mało trwała. Plusem jest też to że nie niszczy tak bardzo włosów jak np Palette
xxxkiniaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 17:38   #22
demonica
Raczkowanie
 
Avatar demonica
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 208
Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

Poniżej fotki po farbowaniu GARNIER COLOR NATURALS 111 - Superjasny popielaty blond... po kilku myciach
Po zafarbowaniu włosy były SIWE... szare, ale po kilku dniach ta siwizna zeszła... Daję plusa za kolor... jednak minus za przesuszenie włosów.
demonica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:50   #23
emilka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

Dziewczyny, gdzie w Warszawie można dostać tą farbę? szukałam po "supermarketach" ale nigdzie nie ma ;/
emilka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 09:13   #24
ivodg4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

Dziewczyny. Od 4 lat farbuje wlosy belle color 110 a tu niespodzianka - wycofana ! Wlosy po tej farbie sa rewelacyjne, jasniutkie , przyzwyczailam sie do takiego koloru i nie chce go zmieniac. Wedlug pani z infolinii garniera odpowiednikiem tego koloru jest Nutrisse 100. Zafarbowalam i niestety ten odcien nie rezswietla tak wlosow jak bc 110. Wlosy wyszly mi jakies takie szare- tragedia. Wiem, ze jesli zmieniam farbe to moze ona jakos dziwnie zadzialac z inna wczesniejsza, ale ten odcien mial byc wg pani z garniera identyczny! Co mam teraz zrobic? Pozdrawiam.
ivodg4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 09:05   #25
milenka1423
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

Cytat:
Napisane przez demonica Pokaż wiadomość
Poniżej fotki po farbowaniu GARNIER COLOR NATURALS 111 - Superjasny popielaty blond... po kilku myciach
Po zafarbowaniu włosy były SIWE... szare, ale po kilku dniach ta siwizna zeszła... Daję plusa za kolor... jednak minus za przesuszenie włosów.
A używałaś rozjaśniacza przed polożeniem farby na włosy ??
milenka1423 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 17:52   #26
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

ma ktoś zdjęcia ?
czy dostanę jeszcze belle color czy tylko tą ''zwykłą'' 111 ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 18:34   #27
jaqulinee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

Cytat:
Napisane przez ivodg4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Od 4 lat farbuje wlosy belle color 110 a tu niespodzianka - wycofana ! Wlosy po tej farbie sa rewelacyjne, jasniutkie , przyzwyczailam sie do takiego koloru i nie chce go zmieniac. Wedlug pani z infolinii garniera odpowiednikiem tego koloru jest Nutrisse 100. Zafarbowalam i niestety ten odcien nie rezswietla tak wlosow jak bc 110. Wlosy wyszly mi jakies takie szare- tragedia. Wiem, ze jesli zmieniam farbe to moze ona jakos dziwnie zadzialac z inna wczesniejsza, ale ten odcien mial byc wg pani z garniera identyczny! Co mam teraz zrobic? Pozdrawiam.
mam ten sam problem,tylko ze ja zawsze farbowalam bell color 111 ,zafarbowalam nutrisse tak jak powiedzieli w garnierze ale wyszedl mi zólty a tamten wychodził popielaty... znalazlas moze odpowiednik bell color? a farbowalas moze color naturals?

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
ma ktoś zdjęcia ?
czy dostanę jeszcze belle color czy tylko tą ''zwykłą'' 111 ?
belle color juz chyba nigdzie nie ma, a na pewno jej nie produkuja, 111 jest i z nutrisse creme i z color naturals
jaqulinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 10:47   #28
ivodg4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

Belle color wycofano w Polsce, ja farbuje bc 110 i zamawiam internetowo z Niemiec , bo tam jest dostepna. (Zadna inna typu bc 111 czy nutrisse 100 mi nie pasuje, wiec nie kombinuje bo mam dosyc kombinacji).
ivodg4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 19:58   #29
vici17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

Witam,dzisiaj kupiłam 110 i czekam na efekt,właśnie położyłam ją na włosy,mieszkam w Anglii i tu ta farba jest dostępna .
vici17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 13:18   #30
kwiatusszek25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: Garnier belle color nr 110 i 111 czy któraś używała?

Witam
A jak zamawiasz farbę belle color 110 na jakiej stronie internetowej? I jak cenowo to wychodzi?
Pozdrawiam
Asia
kwiatusszek25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.