Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski, cz.2. - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-18, 11:39   #4321
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Możecie mi streścić, o co chodzi z Giertychem? Nie miałam dostępu do mediów przez ostatni tydzień.



Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Co myślicie o organizowaniu koncertu na 100 urodziny papieża w Wadowicach podczas gdy w Polsce szaleje koronawirus, za pasem kolejny lockdown, służba zdrowia ledwie zipie, ludzie znów tracą pracę i ogólnie niewesoło? Załącznik 7730278

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

Dla mnie spoko.
Tzn - nie wiem, kto tam ma grać i śpiewać, ale artyści to jedna z tych grup, które maja w dobie pandemii najbardziej przerąbane. Za coś muszą żyć. Jeśli serio będzie kolejny lockdown, to tym bardziej, bo wtedy już w ogóle nic nie zarobią.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 11:42   #4322
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 11:44   #4323
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wlasnie ciekawe, czy by padlo...
Wczoraj byly mistrzostwa swiata w polmaratonie w Gdyni, ludzie biegli ramie w ramie... ok czy nie ok
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 11:47   #4324
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Co myślicie o organizowaniu koncertu na 100 urodziny papieża w Wadowicach podczas gdy w Polsce szaleje koronawirus, za pasem kolejny lockdown, służba zdrowia ledwie zipie, ludzie znów tracą pracę i ogólnie niewesoło? Załącznik 7730278

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Myślę to samo co o koncercie Dawida Podsiadło, który odbędzie się za tydzień w Toruniu i o setkach innych koncertów, które też się odbędą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 14:26   #4325
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Wyrak nie zgodzę się z tym jak nazywasz osoby z organizacji prozwierzecych sama od lat w takich działam, chociaż jesteśmy (rodzina od pokoleń) ze skrajnej prawicy, ale to nie przeszkadza nam bronić interesów zwierząt i ogólnie wszystkiego co dotyczy przyrody. Na interwencje były wysyłane tylko najbardziej doświadczone osoby, ludzie którzy wiele lat zajmują się zwierzętami i mają o nich wiedzę, nie pierwszy lepszy gość z ulicy. Myślę, że policja wie o wiele mniej na temat zwierząt niż pracownicy schronisk czy takich organizacji, a czekanie na nich i ich działania to ho ho.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Np. nasz łowczy miejski to taka menda społeczna, że brak słów i komuś takiemu dają prawo do decydowania o losie zwierząt, a nie np. ludziom którzy własne duże pieniądze i działkę budowlaną wpakowali w ostoje dla zwierząt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 14:48   #4326
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Oczywiście, że warto.
Chodziło mi raczej o czas, bo wydaje mi się, że właśnie zaczęło się polowanie na czarownice.
A kiedy jest dobry czas? W czasie jakiejkolwiek kampanii wyborczej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 16:17   #4327
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ciekawe, komu Giertych tak bardzo nadepnął na odcisk.



A cisza jest, bo chyba wszyscy jesteśmy zmęczeni kolejną aferą w wykonaniu polskich polityków et consortes (cytując klasyka).
Komukolwiek by nie nadepnął, ten ktoś ma mój głos wsparcia.
Bo ciągle pamiętam pomysły Giertycha kiedy był w koalicji u władzy. received_800145730820151.jpg

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-18, 18:53   #4328
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Co myślicie o organizowaniu koncertu na 100 urodziny papieża w Wadowicach podczas gdy w Polsce szaleje koronawirus, za pasem kolejny lockdown, służba zdrowia ledwie zipie, ludzie znów tracą pracę i ogólnie niewesoło? Załącznik 7730278

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Uważam, że nawet bez koronawirusa kult papieża polaka jest niesmaczny w świetle ukrywania pedofilii i pora się z nim pożegnać.

Ale wiem, że sobie mogę pomarzyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

A jeśli chodzi o koronę, to dałabym sobje siana że wszystkimi obostrzeniami nie licząc masek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 20:11   #4329
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Wyrak nie zgodzę się z tym jak nazywasz osoby z organizacji prozwierzecych sama od lat w takich działam, chociaż jesteśmy (rodzina od pokoleń) ze skrajnej prawicy, ale to nie przeszkadza nam bronić interesów zwierząt i ogólnie wszystkiego co dotyczy przyrody.
Na interwencje były wysyłane tylko najbardziej doświadczone osoby, ludzie którzy wiele lat zajmują się zwierzętami i mają o nich wiedzę, nie pierwszy lepszy gość z ulicy. Myślę, że policja wie o wiele mniej na temat zwierząt niż pracownicy schronisk czy takich organizacji, a czekanie na nich i ich działania to ho ho.
Wiesz, jesli ktos sie wlamuje na prywatna posesje i wypuszcza norki na pewna smierc, to na moj szacunek nie zasluguje.
Natomiast jestem jak najbardziej za tym, zeby zwierzetom, czy hodowlanym, czy innym zapewnic jak najlepszy byt
W ogole to masakra, ze nieraz skrajna lewica zagrabila sobie monopol na szeroko pojeta ekologie, pozniej sa kwiatki jak 'polski' Greenpeace zachowujacy sie jak agentura wplywu niemieckiego lobby przemyslowego


Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
[/COLOR]Np. nasz łowczy miejski to taka menda społeczna, że brak słów i komuś takiemu dają prawo do decydowania o losie zwierząt, a nie np. ludziom którzy własne duże pieniądze i działkę budowlaną wpakowali w ostoje dla zwierząt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wlasnie o to chodzi, jak zdarzy sie lowczy menda, tak i sa lachmyci prozwierzecy. Nie zamierzalem uogolniac i oczywiscie, rozne przypadki sa w roznych miejscach

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Komukolwiek by nie nadepnął, ten ktoś ma mój głos wsparcia.
Bo ciągle pamiętam pomysły Giertycha kiedy był w koalicji u władzy. Załącznik 7730290

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
W innym temacie ktos przyznawal racje Korwinowi nt krotkiej pamieci wyborcow, ale widze pamietaja daleko rozne rzeczy Spektrum jakie zaliczyl Giertych to ogole hardkor tak btw

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Uważam, że nawet bez koronawirusa kult papieża polaka jest niesmaczny w świetle ukrywania pedofilii i pora się z nim pożegnać.

Ale wiem, że sobie mogę pomarzyć.
W jakim sensie, JPII ukrywal ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 00:56   #4330
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Komukolwiek by nie nadepnął, ten ktoś ma mój głos wsparcia.
Bo ciągle pamiętam pomysły Giertycha kiedy był w koalicji u władzy. Załącznik 7730290

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Mój też.
Dość dobrze pamiętam nawet teraz nie do pobicia wybitne inicjatywy "geniusza" od edukacji narodowej o nazwach amnestia maturalna i mundurki.
Przecież Giertych to xxx nie adwokat a całą szumną "kancelarię" zbudował na zaciekłej obronie Tuska i jego dworu przed wyrokami sądowymi. A Sławek Neumann bardzo obrazowo streścił,że kto jest z nami ten może być i xxx,ale i tak go będą bronić.
Najlepsi są betonowi fanatycy Tuska z GW.Już uznali,że Kaczyński pożyczył trochę Noviczoka od Putina i Romka otruli. Kiedyś takie intelektualne popisy były na stronach internetowych Gazety Polskiej czy Sieci. Niniejszym GW dołączyła do internetowego ścieku...
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2020-10-20 o 17:59 Powód: słownictwo
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 01:19   #4331
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
Mój też.
Dość dobrze pamiętam nawet teraz nie do pobicia wybitne inicjatywy "geniusza" od edukacji narodowej o nazwach amnestia maturalna i mundurki.
Przecież Giertych to xxx nie adwokat a całą szumną "kancelarię" zbudował na zaciekłej obronie Tuska i jego dworu przed wyrokami sądowymi. A Sławek Neumann bardzo obrazowo streścił,że kto jest z nami ten może być i xxx ,ale i tak go będą bronić.
Najlepsi są betonowi fanatycy Tuska z GW.Już uznali,że Kaczyński pożyczył trochę Noviczoka od Putina i Romka otruli. Kiedyś takie intelektualne popisy były na stronach internetowych Gazety Polskiej czy Sieci. Niniejszym GW dołączyła do internetowego ścieku...
Szczerze, to oni wszyscy są dla mnie po jednych pieniądzach. Ryją pod sobą wzjemnie byle tylko korytka nie puścić. POPiS.

Co nie zmienia faktu, że jesli Giertych faktycznie narobił przekrętów i zostanie mu to dowiedzione to powinien iść siedzieć. Choć wątpię, że pójdzie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2020-10-20 o 18:01
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-19, 02:11   #4332
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Kaczor pewnie szaleje ze złości xD Tyle zachodu z reformą sądownictwa i nawet nie może sobie biedny wsadzić do pierdla kogo mu się tylko spodoba. Ale coś czuję, że nie podda się tak łatwo. Ciekawe, kiedy wygrzebią jakiegoś haka na tę sędzinę.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 05:34   #4333
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
Mój też.
Dość dobrze pamiętam nawet teraz nie do pobicia wybitne inicjatywy "geniusza" od edukacji narodowej o nazwach amnestia maturalna i mundurki.
Przecież Giertych to xxx nie adwokat a całą szumną "kancelarię" zbudował na zaciekłej obronie Tuska i jego dworu przed wyrokami sądowymi. A Sławek Neumann bardzo obrazowo streścił,że kto jest z nami ten może być i xxx,ale i tak go będą bronić.
Najlepsi są betonowi fanatycy Tuska z GW.Już uznali,że Kaczyński pożyczył trochę Noviczoka od Putina i Romka otruli. Kiedyś takie intelektualne popisy były na stronach internetowych Gazety Polskiej czy Sieci. Niniejszym GW dołączyła do internetowego ścieku...
Taaa, to jest najlepsze. Lata darcia łacha z sekty smoleńskiej, z teorii Macierewicza, z brzozy, a tu proszę: Kaczyński wynajął płatnych trucicieli na Romka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2020-10-20 o 18:00 Powód: cytat
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 07:35   #4334
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Tymczasem stadion narodowy ma być przebudowany na szpital. Rozumiem, że części biurowe tego kompleksu, a nie ze na płycie i koronie będą stawiane namioty? Późną jesienią i zimą.
Proponuję wobec tego jeszcze świątynię Opatrzności Bożej, sejm i senat, redakcję na Czerskiej i tą telewizyjną na Wiertniczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 07:43   #4335
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
Mój też.
Dość dobrze pamiętam nawet teraz nie do pobicia wybitne inicjatywy "geniusza" od edukacji narodowej o nazwach amnestia maturalna i mundurki.
Przecież Giertych to xxx nie adwokat a całą szumną "kancelarię" zbudował na zaciekłej obronie Tuska i jego dworu przed wyrokami sądowymi. A Sławek Neumann bardzo obrazowo streścił,że kto jest z nami ten może być i xxx,ale i tak go będą bronić.
Najlepsi są betonowi fanatycy Tuska z GW.Już uznali,że Kaczyński pożyczył trochę Noviczoka od Putina i Romka otruli. Kiedyś takie intelektualne popisy były na stronach internetowych Gazety Polskiej czy Sieci. Niniejszym GW dołączyła do internetowego ścieku...]
Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Taaa, to jest najlepsze. Lata darcia łacha z sekty smoleńskiej, z teorii Macierewicza, z brzozy, a tu proszę: Kaczyński wynajął płatnych trucicieli na Romka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najpierw mowa o toksynach, kilka dni pozniej Giertych sie produkuja juz na twitterze, Lazarz normalnie

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Szczerze, to oni wszyscy są dla mnie po jednych pieniądzach. Ryją pod sobą wzjemnie byle tylko korytka nie puścić. POPiS.

Co nie zmienia faktu, że jesli Giertych faktycznie narobił przekrętów i zostanie mu to dowiedzione to powinien iść siedzieć. Choć wątpię, że pójdzie.
Wlasnie ta narracja kompletnie nie trzyma sie kupy w starciu z rzeczywistoscia, pisalem juz o tym, to jeszcze raz wrzuce, bo roznica pomiedzy PO a PiS jest ogromna i zasadanicza:

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Edit - tak bardziej systemowo, to mnie to nie dziwi, bo moja ocena sytuacji jest taka, ze zarowno PO i PiS sa podobnie nieudolne, ale PO jest/bylo duzo bardziej skorumpowane, stad PiS stac chocby na 500+ itp. bez katastrofy budzetowej; kolejny aspekt, gdzie jest roznie, to taki ze PO mialo postawe poddancza w stosunku do EU, a PiS jest bardziej nastawiony na interes PL. Te dwie roznice maja bardzo duze skutki.
Inna sprawa, ze zepsucie PiSu wladza postepuje w przyspieszajacym tempie i jesli sie mocno nie ogarna, to przerna nastepne wybory mocno.
Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Kaczor pewnie szaleje ze złości xD Tyle zachodu z reformą sądownictwa i nawet nie może sobie biedny wsadzić do pierdla kogo mu się tylko spodoba. Ale coś czuję, że nie podda się tak łatwo. Ciekawe, kiedy wygrzebią jakiegoś haka na tę sędzinę.
No to juz jest takie podejscie, ze blisko poziomu "otruty neurotoksynami".
Wymiar sprawiedliwosci w PL abstrahujac od Giertycha takie absurdy jakie maja miejsca, to ciezko nie odebrac, ze niektorym sedziom chyba sie wydaje, ze sa politykami opozycji. Dopatrywanie sie w kazdym niewygodnym wyroku "sedziow pisowcow" a w kazdym wygodnym orzeczeniu/decyzji, dzielnej obrony od naciskow politycznych, zakarawa na jakas manie.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2020-10-20 o 17:59 Powód: cytat
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 09:03   #4336
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 09:04   #4337
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Tymczasem stadion narodowy ma być przebudowany na szpital. Rozumiem, że części biurowe tego kompleksu, a nie ze na płycie i koronie będą stawiane namioty? Późną jesienią i zimą.
Proponuję wobec tego jeszcze świątynię Opatrzności Bożej, sejm i senat, redakcję na Czerskiej i tą telewizyjną na Wiertniczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



No właśnie od rana sie zastanawiam jak to ma niby wyglądać.
Ale myslałam ze łóżka będą na płycie właśnie, tylko jakoś to okryją żeby ciepło trzymało (? jak?)

No ale zasadniczo, nie wyobrażam sobie tego.
To jest za duże, kurna, ile km dziennie by musiała obsługa wyrabiać.
Na skuterach by musieli jezdzic miedzy pacjentami.


czemu nie przejmą za jakiś czynsz, jakiegoś hotelu, z windami, małymi pokojami, żeby dla chorych jakieś ludzkie warunki były?
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 09:11   #4338
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
No właśnie od rana sie zastanawiam jak to ma niby wyglądać.
Ale myslałam ze łóżka będą na płycie właśnie, tylko jakoś to okryją żeby ciepło trzymało (? jak?)

No ale zasadniczo, nie wyobrażam sobie tego.
To jest za duże, kurna, ile km dziennie by musiała obsługa wyrabiać.
Na skuterach by musieli jezdzic miedzy pacjentami.


czemu nie przejmą za jakiś czynsz, jakiegoś hotelu, z windami, małymi pokojami, żeby dla chorych jakieś ludzkie warunki były?
Liczy się skala. Medialność. Hotel tak ładnie się nie sprzeda jak wojskowe namioty na płycie Narodowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

I tak jest lepiej niż sądziłem. Obawiałem się, że PiS oglosi wybudowanie jakiegoś wielgachnego szpitala w miesiąc czy innej kosztownej bzdury. Aby przyćmić Chiny. Aby pokazać prawdziwą skalę i rozmach!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 12:17   #4339
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Szczerze, to oni wszyscy są dla mnie po jednych pieniądzach. Ryją pod sobą wzjemnie byle tylko korytka nie puścić. POPiS.

Co nie zmienia faktu, że jesli Giertych faktycznie narobił przekrętów i zostanie mu to dowiedzione to powinien iść siedzieć. Choć wątpię, że pójdzie.
On nie pójdzie siedzieć. To nie o to chodzi.Plan maximum to pozbawienie go prawa wykonywania zawodu,a plan minimum to zawieszenie na jak najdłużej w obowiązkach.Chcą go odciąć od kasy a nie od wolności.Czarnecki i Krauze to zasłona dymna,cała afera ma uderzyć tylko i wyłącznie w mecenasa.I to już się udało.
Oby skończył tak jak po przyspieszonych wyborach w 2007r. - na śmietniku historii.
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-19, 12:35   #4340
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Teraz za to mamy ministra edukacji jak znalazł na ciężkie czasy. Będzie bronić tradycyjnych wartości i krzewić patriotyzm.
Tak, ambitnym młodym ludziom wali się świat, a minister dalej swoje.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 12:49   #4341
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Teraz za to mamy ministra edukacji jak znalazł na ciężkie czasy. Będzie bronić tradycyjnych wartości i krzewić patriotyzm.
Tak, ambitnym młodym ludziom wali się świat, a minister dalej swoje.
A co, ma zmienic poglady bo jest ciezko Z tego co widzialem, to stwierdzil, ze jego pierwszym wyzwaniem jest ogranizacja pracy szkol i uczelni w dobie koronawirusa
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 13:07   #4342
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
A co, ma zmienic poglady bo jest ciezko Z tego co widzialem, to stwierdzil, ze jego pierwszym wyzwaniem jest ogranizacja pracy szkol i uczelni w dobie koronawirusa



Fajnie że się za to biorą.
Może zdążą na kolejną pandemię.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 13:14   #4343
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Fajnie że się za to biorą.
Może zdążą na kolejną pandemię.
Wiesz, polska scena od sciany do sciany to masakra w podejsciu do pandemii:
- PiS - wojenki koalicyjne, 5ta dla zwierzat, 0 zrobione zeby przygotowac sluzbe zdrowia na jesien czy podniesc mozliwosci testowania
- KO - proba zakladania nowego ruchu przez Trzaska, wojenki samorzadwcow z KO z centrala z PiS; w sprawach bardziej ogolnych - zarzadanie kanalizacja i studzienkami burzowymi, zatrudnianiem kierowcow w duzym miescie niestety przekracza ich kompetencje Nie mowiac o pandemiach, bo przy H1N1 nie kojarze by cokolwiek zrobili
- reszta opozycji, szeroko pojeta lewica - walka o prawa pana Margot do kasowania pieniazkow od naiwniakow na zbiorkach za historie o przesladowaniu; wzglednie korzenie sie nie wiadomo za co po smierci Georga Floyda
- Konfa - latanie bez maseczek i golenie brody JKM na koniec pandemii


Gdyby nie to, ze klasa polityczna w krajach, gdzie jest demokracja od wiekow i elity nie byly mordowane, jest jeszcze gorsza, to by sie szlo zalamac
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 14:32   #4344
Sariah
Raczkowanie
 
Avatar Sariah
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 499
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
A co, ma zmienic poglady bo jest ciezko Z tego co widzialem, to stwierdzil, ze jego pierwszym wyzwaniem jest ogranizacja pracy szkol i uczelni w dobie koronawirusa


Najlepiej jakby po prostu zmienił swoją funkcję na np. żadną. Bo trzeba byc hardo naiwnym aby sądzić, że system edukacji który nie został ogarnięty przez ludzi kompetentniejszych od Czarnka w czasach spokoju zostanie ogarniety przez tego imbecyla w czasach pandemii. I że nie skonczy sie jak zwykle na zwalaniu całego ciężaru problemu na uczniów i nauczycieli na zasadzie "radźcie sobie jakoś". Gdyby mialo byc inaczej to juz w kwietniu/maju wydalibysmy grube miliony na przygotowanie systemu pracy zdalnej na nadchodzący wtedy rok.

Edytowane przez Sariah
Czas edycji: 2020-10-19 o 14:34
Sariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 14:45   #4345
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Sariah Pokaż wiadomość



Najlepiej jakby po prostu zmienił swoją funkcję na np. żadną. Bo trzeba byc hardo naiwnym aby sądzić, że system edukacji który nie został ogarnięty przez ludzi kompetentniejszych od Czarnka w czasach spokoju zostanie ogarniety przez tego imbecyla w czasach pandemii. I że nie skonczy sie jak zwykle na zwalaniu całego ciężaru problemu na uczniów i nauczycieli na zasadzie "radźcie sobie jakoś". Gdyby mialo byc inaczej to juz w kwietniu/maju wydalibysmy grube miliony na przygotowanie systemu pracy zdalnej na nadchodzący wtedy rok.
A co to za różnica czy pandemia czy nie?
W ogóle mnie dziwi kupowanie jakiegos oprogramowania, licencji aby uczniowie mogli się łączyć i miec z belfrem telekonfę.
No ludzie... To tak ciężko zapytać choćby programistów jak się organizuje pracę zdalną?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 17:18   #4346
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Jeszcze w temacie Romka na chwilę:

IMG_20201019_180956.jpg



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 17:24   #4347
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Sariah Pokaż wiadomość


Najlepiej jakby po prostu zmienił swoją funkcję na np. żadną. Bo trzeba byc hardo naiwnym aby sądzić, że system edukacji który nie został ogarnięty przez ludzi kompetentniejszych od Czarnka w czasach spokoju zostanie ogarniety przez tego imbecyla w czasach pandemii. I że nie skonczy sie jak zwykle na zwalaniu całego ciężaru problemu na uczniów i nauczycieli na zasadzie "radźcie sobie jakoś". Gdyby mialo byc inaczej to juz w kwietniu/maju wydalibysmy grube miliony na przygotowanie systemu pracy zdalnej na nadchodzący wtedy rok.
Facet ma doktorat z prawa, jest/byl wykladowca. Na jakiej podstawie piszesz, ze jest imbecylem Chyba, ze zeby byc wg Ciebie "imbecylem", wystarczy miec poglady, ktorych nie lubisz, ale jesli tak, to by byly bardzo waskie horyzonty myslowe

Czarnek jest doktorem prawa, byl/jest wykladowca. Ma doswiadczenie na szczeblu samorzadowym i w parlamencie. Kto niby "kompetentniejszy" ogarnial MEN w IIIRP ?

Nie mam pojecia, jakim ministrem bedzie Czarnek, ani niewiadomo jakis nadzieji, ale fala hejtu jaka sie na niego wylewa za poglady swiadczy tylko o hejterach jak na razie
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 17:29   #4348
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Jeszcze w temacie Romka na chwilę:

Załącznik 7730344



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo to zła córka była.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 17:55   #4349
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
A co to za różnica czy pandemia czy nie?
W ogóle mnie dziwi kupowanie jakiegos oprogramowania, licencji aby uczniowie mogli się łączyć i miec z belfrem telekonfę.
No ludzie... To tak ciężko zapytać choćby programistów jak się organizuje pracę zdalną?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdybyś prowadził własną firmę, to byś wiedział, że to nie działa tak, że pytasz znajomego Wieśka programistę jak coś zrobić, tylko musisz zakupić usługę i ją rozliczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 19:06   #4350
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Facet ma doktorat z prawa, jest/byl wykladowca. Na jakiej podstawie piszesz, ze jest imbecylem
Duda z tego co wiem też ma doktorat z prawa i też był wykładowcą. A mysle, że też na spokojnie mogłabym powiedziec, że jest moim zdaniem imbecylem, który w ogóle nie nadaje sie do pełnionej przez siebie funkcji. Tak samo Krystyna Pawłowicz i zapewne kilku innych, wiec nie wiem dlaczego czyjeś wyksształcenie miałoby z marszu robić z niego ideał którego nie wolno krytykować na podstawie dotychczasowych dookonań. Zwłaszcza, że minister edukacji a doktor prawa to dwie kompetencje odległe o lata świetlne.
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-31 15:38:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.