Mamy wrześniowe 2021 - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-14, 20:11   #3091
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88704691]O ten catering brzmi interesująco, jakie będziesz mieć posiłki?

Ja mieszkam na czwartym piętrze, bez windy, więc doskonale rozumiem Twój dzisiejszy wysiłek, brawo [/QUOTE]

Piąteczka. To znaczy ja na trzecim od wejścia budynku, ale praktycznie czwartym względem parkingu i zejścia do parku
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-14, 23:24   #3092
tlenekcynku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 170
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja dzisiaj mialak wizytę i przytyłam już 7 kg od początku ciazy musze to jakoś zahamować, bo jak tak dalej pójdzie to wyczuwam toczenie się.
Z drugiej strony nie widzę po sobie żebym przytyla... no ale te 7 kg gdzieś się musiało podziać przecież laski co jecie, żeby nie tyc jak słonice?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tlenekcynku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-15, 09:48   #3093
monissskaa
Zadomowienie
 
Avatar monissskaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 100
Wyślij wiadomość przez ICQ do monissskaa GG do monissskaa
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Piąteczka. To znaczy ja na trzecim od wejścia budynku, ale praktycznie czwartym względem parkingu i zejścia do parku
Tak samo piątka 4 piętro bez windy w dodatku kawalerka 26 m kw. Nic nie mam jeszcze nie mam gdzie tego trzymać nie wiem jak to będzie jak dziecko się urodzi.

Ja schudłam 6 kg na początku ciąży teraz,przystałam 3 kg ale nadal jest na minusie jeśli chodzi o wagę z przed ciąży 🤯.

Właśnie skończyłam robić tort dla znajomych 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
lu. sSs
?> ? > > > ?

Odkrywam w SOBIE talenty kulinarne.!
monissskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-15, 09:52   #3094
Avokado2021
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 126
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Chętnie się dowiem też. 🤣bo u mnie jeszcze więcej na plusie A dopiero 21 tydzień skonczony🙃 ja wczoraj po robocie ogarnęłam sprzątanie tak z grubsza i prasowanie. Dziś siedzie sama z małą, tz w robocie A chce w międzyczasie ( tzn. Kiedy jej puszczę bajke) zrobić parę tematów do roboty. Bo jeszcze ten tydzień i urlop. Byle dożyć do. Czy wy też macie tak że przed urlopem zapierdziel bo trzeba tematy powypychac. I po powrocie też bo wszystko czeka? Niby jest zastępstwo ale wiadomo jak to działa. Ja od zawsze tak miałam i w tej robocie i w poprzednich;( I wyjeżdżamy już w przyszła sobotę także nie dość że w robocie za☠☠☠☠☠☠☠ to jeszcze po nocach będę musiała te pakowania jakoś ogarnac😁
Avokado2021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-15, 09:54   #3095
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Piąteczka. To znaczy ja na trzecim od wejścia budynku, ale praktycznie czwartym względem parkingu i zejścia do parku
Hi5

Cytat:
Napisane przez tlenekcynku Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj mialak wizytę i przytyłam już 7 kg od początku ciazy musze to jakoś zahamować, bo jak tak dalej pójdzie to wyczuwam toczenie się.
Z drugiej strony nie widzę po sobie żebym przytyla... no ale te 7 kg gdzieś się musiało podziać przecież laski co jecie, żeby nie tyc jak słonice?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz w sumie będzie coraz więcej owoców i warzyw sezonowych to może to?

Cytat:
Napisane przez monissskaa Pokaż wiadomość
Tak samo piątka 4 piętro bez windy w dodatku kawalerka 26 m kw. Nic nie mam jeszcze nie mam gdzie tego trzymać nie wiem jak to będzie jak dziecko się urodzi.

Ja schudłam 6 kg na początku ciąży teraz,przystałam 3 kg ale nadal jest na minusie jeśli chodzi o wagę z przed ciąży .

Właśnie skończyłam robić tort dla znajomych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hi5, dacie radę a macie w planach zmianę mieszkania, czy jeszcze nie?

Ja dzisiaj kupiłam spódnice plisowaną i sukienkę w House, akurat na lato

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-15, 14:11   #3096
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja dziś byłam u kosmetyczki, po mikrodermabrazji mam buzię jak pupcia niemowlęcia Dobrze mi to zrobiło.

Co do jedzenia, to ja się nie będę wypowiadać, bo od początku ciąży konsumuję za dziesięcioro i mam już lekko +7 kg. Jak patrzę na siebie w lustrze, to nie mogę uwierzyć, że tak mi brzuch wywaliło, materiał na przepuszczanie we wszystkich kolejkach jak się patrzy

Małżonek za to od ponad godziny sterczy w kolejce do szczepienia, oczywiście zapisują niby na godzinę i wołają po nazwisku, ale kolejka jest na kilkadziesiąt osób i lekko półtorej godziny obsuwy.

Czy Wy też macie taki dziurawy mózg? Zmienialiśmy dziś pościel, bo za cholerę nie mogłam sobie przypomnieć, kiedy ostatnio to robiłam, i przy wstawianiu prania okazało się, że nie mamy ani jednego czystego prześcieradła Czeka nas pranie na cito i spanie na jakimś kocu :P
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-15, 15:05   #3097
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Sale to ja mam tak samo, pójdę np do salonu i nie pamiętam po co przyszłam schodziłam się dzisiaj po sklepach, aż mnie nogi bolą ostatnio chciałam umówić się do fryzjerki u rodziców w mieście, ale nie miała wolnego terminu, a Ty umawialaś się dużo wcześniej do kosmetyczki?

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-15, 15:16   #3098
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88706023]Sale to ja mam tak samo, pójdę np do salonu i nie pamiętam po co przyszłam schodziłam się dzisiaj po sklepach, aż mnie nogi bolą ostatnio chciałam umówić się do fryzjerki u rodziców w mieście, ale nie miała wolnego terminu, a Ty umawialaś się dużo wcześniej do kosmetyczki?

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Z ponad miesiąc, ale ja zawsze się tak umawiam, bo to popularny salon i ciężko z terminami Zwłaszcza jak się chce godziny popołudniowe.
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-15, 15:27   #3099
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Z ponad miesiąc, ale ja zawsze się tak umawiam, bo to popularny salon i ciężko z terminami Zwłaszcza jak się chce godziny popołudniowe.
Też właśnie myślę napisać do fryzjerki we Wrocławiu, u której byłam ostatnio, to może za miesiąc mnie przyjmie

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-15, 15:50   #3100
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88704691]O ten catering brzmi interesująco, jakie będziesz mieć posiłki?

Ja mieszkam na czwartym piętrze, bez windy, więc doskonale rozumiem Twój dzisiejszy wysiłek, brawo

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Ja też na 4 bez windy wszystko byłoby dobrze, gdyby nie noszenie dzieciaków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Rany odkąd ściągnęłam paznokcie nie mogę ich ogarnąć, łamią się i co tydzień musze na nowo malować bo tak odpryskuje.
A Wy ściągacie paznokcie czy zostawiacie?




Rozumiem, pytań bo mi się ostatnio tez przytyło ale lekarka nic nie mówiła


Zamawiałam stad: https://allegro.pl/oferta/tablica-ma...ori-8652118089


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja nie robię na razie, maluję normalnym lakierem po ciąży jak będę miała czas się za siebie wziąć to idę zrobić, ale żele hybryda u mnie się trzyma niewiele dłużej niż zwykły lakier i w ogóle mi nie utwardza, więc zupełnie do nie opłaca w moim przypadku.
Fajna ta tablica ja będę Leośkowi kupować na roczek w przyszłym miesiącu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez tlenekcynku Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj mialak wizytę i przytyłam już 7 kg od początku ciazy musze to jakoś zahamować, bo jak tak dalej pójdzie to wyczuwam toczenie się.
Z drugiej strony nie widzę po sobie żebym przytyla... no ale te 7 kg gdzieś się musiało podziać przecież laski co jecie, żeby nie tyc jak słonice?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem na diecie wątrobowej info jeszcze zmodyfikowanej pod siebie, więc wiesz.... Mało rzeczy mogę jeść. I tak się cieszę, że dobijam do wagi sprzed ciąży staraj się nie jeść aż tylu obciążających kalorycznych rzeczy, a więcej warzyw i owoców. Choć wiem że jak się ma ochotę to się ma ochotę i tyle Jane ciąży ze starszakiem miałam ochotę non stop na mizerię i mc donaldsa aż dziw że przytyłam wtedy tylko 17kg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Ja dziś byłam u kosmetyczki, po mikrodermabrazji mam buzię jak pupcia niemowlęcia Dobrze mi to zrobiło.

Co do jedzenia, to ja się nie będę wypowiadać, bo od początku ciąży konsumuję za dziesięcioro i mam już lekko +7 kg. Jak patrzę na siebie w lustrze, to nie mogę uwierzyć, że tak mi brzuch wywaliło, materiał na przepuszczanie we wszystkich kolejkach jak się patrzy

Małżonek za to od ponad godziny sterczy w kolejce do szczepienia, oczywiście zapisują niby na godzinę i wołają po nazwisku, ale kolejka jest na kilkadziesiąt osób i lekko półtorej godziny obsuwy.

Czy Wy też macie taki dziurawy mózg? Zmienialiśmy dziś pościel, bo za cholerę nie mogłam sobie przypomnieć, kiedy ostatnio to robiłam, i przy wstawianiu prania okazało się, że nie mamy ani jednego czystego prześcieradła Czeka nas pranie na cito i spanie na jakimś kocu :P
To się nazywa kalafior ciążowy ja gdzieś upchnęłam jesienią otulacz bambusowy i teraz nie mogę go znaleźć i mi szkoda, bo to od lenny lamb i tego wzoru chyba już nie ma dostępnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Ja dziś pięknie, a jak super bez maski wyjść zabrałam dzieciaki na spacer i na plac zabaw. Opanowały piaskownicę, Leo nie chciał do domu wracać miało padać a nie pada, jakbym wiedziała to poszłabym gdzieś dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-15, 15:51   #3101
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88706066]Też właśnie myślę napisać do fryzjerki we Wrocławiu, u której byłam ostatnio, to może za miesiąc mnie przyjmie

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Właśnie też powinnam iść do fryzjera, bo ostatnim razem byłam w styczniu, zanim zrobiłam test ciążowy xD Ale średnio mi się chce, nie lubię fryzjerów. Tak jak do kosmetyczki bym mogła chodzić codziennie i uwielbiam te wszystkie zabiegi i miziania, tak za oddawaniem swoich włosów w cudze ręce bardzo nie przepadam. Na szczęście mam bardzo zdrowe, końcówki w ogóle się nie rozdwajają, no i na razie nie farbuję, więc nie muszę być jakoś superregularna z tym. Pewnie umówię się tylko na podcięcie, jak już będę na L4.

Aaa moja kosmetyczka mnie pochwaliła, że mam bardzo ładną cerę teraz Więc chyba coś jest w tym przesądzie, że syn dodaje urody

Edytowane przez sale_girl
Czas edycji: 2021-05-15 o 15:59
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-15, 17:51   #3102
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Dziś się trochę napracowaliśmy bo sądziliśmy kwiatki na balkonie i czyściliśmy balkon po zimie i pierwszy obiad na balkonie zaliczony, teraz czekam tylko na ciepłe dni

Stosujecie jakieś samoopalacze? Zawsze się smarowałam bo nie przepadam za opalaniem się teraz w ciąży podobno nie wszystkie się nadają

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88706066]Też właśnie myślę napisać do fryzjerki we Wrocławiu, u której byłam ostatnio, to może za miesiąc mnie przyjmie

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Wow aż tak?
Ja byłam wczoraj na podcinaniu końcówek a zapisałam się tydzień wcześniej, ale to u mnie na osiedlu.


Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
[/COLOR]Ja nie robię na razie, maluję normalnym lakierem po ciąży jak będę miała czas się za siebie wziąć to idę zrobić, ale żele hybryda u mnie się trzyma niewiele dłużej niż zwykły lakier i w ogóle mi nie utwardza, więc zupełnie do nie opłaca w moim przypadku.
Fajna ta tablica ja będę Leośkowi kupować na roczek w przyszłym miesiącu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja miałam właśnie żele, a ściągnęłam bo u mojej kosmetyczki tak 2h minimum się siedzi i myśle przy dziecku nie będę miała na to czasu
Przynajmniej pamietam jak w pracy dziewczyny zazdrościły mi paznokci ale mówili że 2 h to luksus


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-15, 18:03   #3103
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Dziś się trochę napracowaliśmy bo sądziliśmy kwiatki na balkonie i czyściliśmy balkon po zimie i pierwszy obiad na balkonie zaliczony, teraz czekam tylko na ciepłe dni

Stosujecie jakieś samoopalacze? Zawsze się smarowałam bo nie przepadam za opalaniem się teraz w ciąży podobno nie wszystkie się nadają




Wow aż tak?
Ja byłam wczoraj na podcinaniu końcówek a zapisałam się tydzień wcześniej, ale to u mnie na osiedlu.





Ja miałam właśnie żele, a ściągnęłam bo u mojej kosmetyczki tak 2h minimum się siedzi i myśle przy dziecku nie będę miała na to czasu
Przynajmniej pamietam jak w pracy dziewczyny zazdrościły mi paznokci ale mówili że 2 h to luksus


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pamiętaj że to nie tylko Twoje dziecko wszystko jest kwestią dogadania, myślę że jak raz na 3tyg TŻ ogarnie dziecko żeby kobieta wyskoczyła na paznokcie czy gdziekolwiek indziej to się nic nie stanie. Należy nam się. Ja bardziej patrzę na kwestię finansową, bo przy 3 dzieci i ja bez pracy to zaczęłam wszystko przeliczać inaczej wciąż bym chodziła na te paznokcie, a tak to tnę wydatki gdzie mogę dopóki nie będziemy mieli stabilnej sytuacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-15, 18:11   #3104
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Pamiętaj że to nie tylko Twoje dziecko wszystko jest kwestią dogadania, myślę że jak raz na 3tyg TŻ ogarnie dziecko żeby kobieta wyskoczyła na paznokcie czy gdziekolwiek indziej to się nic nie stanie. Należy nam się. Ja bardziej patrzę na kwestię finansową, bo przy 3 dzieci i ja bez pracy to zaczęłam wszystko przeliczać inaczej wciąż bym chodziła na te paznokcie, a tak to tnę wydatki gdzie mogę dopóki nie będziemy mieli stabilnej sytuacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Myśle że na bank by ogarnął, tylko czy ja będę w stanie zostawić dziecko
Rozumiem paznokcie żelowe tanie nie są, ja na szczęście mam je bezkosztowo tzn rozliczam się tak barterem za moją prace dla kosmetyczki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kghyt
Czas edycji: 2021-05-15 o 18:15
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-15, 18:35   #3105
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Dziś się trochę napracowaliśmy bo sądziliśmy kwiatki na balkonie i czyściliśmy balkon po zimie i pierwszy obiad na balkonie zaliczony, teraz czekam tylko na ciepłe dni

Stosujecie jakieś samoopalacze? Zawsze się smarowałam bo nie przepadam za opalaniem się teraz w ciąży podobno nie wszystkie się nadają




Wow aż tak?
Ja byłam wczoraj na podcinaniu końcówek a zapisałam się tydzień wcześniej, ale to u mnie na osiedlu.





Ja miałam właśnie żele, a ściągnęłam bo u mojej kosmetyczki tak 2h minimum się siedzi i myśle przy dziecku nie będę miała na to czasu
Przynajmniej pamietam jak w pracy dziewczyny zazdrościły mi paznokci ale mówili że 2 h to luksus


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja używam balsamu brązującego z Ziaji (linia cupuacu), nie znoszę tych zapaszków tradycyjnych samoopalaczy ;P

Zgadzam się z Michiru, pazy i czas dla siebie nam się należą ;D Mnie mąż obiecał, że zrobi wszystko, żebym mogła szybko na nie wrócić, chociaż i tak realnie obstawiam, że zrobię sobie dopiero na Święta. No chyba, że też będzie krucho z kasą, ostatnio moja paznokciara podrożała i teraz będzie stówka na to odpływała. Jak sobie pomyślę, że zaczynałyśmy od 60...
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-15, 19:53   #3106
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja nie używam samoopalaczy, ale poratuję się chusteczkami z daxy na nogi, a resztę opalę zapewne powoli w trakcie trwania sezonu

Ważyłam się i jestem +0.5kg na plusie w stosunku do wagi sprzed ciąży ciekawe jak będzie dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-15, 21:16   #3107
zwyklylogin
Rozeznanie
 
Avatar zwyklylogin
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 557
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88704691]O ten catering brzmi interesująco, jakie będziesz mieć posiłki?

Ja mieszkam na czwartym piętrze, bez windy, więc doskonale rozumiem Twój dzisiejszy wysiłek, brawo

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Jutro wrzuce fotki posilkow z dzisiejszego dnia...ale az 5 posilkow to dla mnie za duzo...bo ze trzy z nich to jadlam na dwie tury....ja ogolnie jestem typem, ktory szybko wypelnia zaladek małą iloscia...wiec wiele nie zjadam.......musze pokombinowac....bo jest na nich napisane by zjesc tego samego dnia najlepiej(robione sa w nocy..by trafily do mnie przed sniadaniem)..chyba bede zamawiac je na co drugi dzien.

tlenekcynku no ja Ci nie pomoge bo robie wszystko by przytyc
sale_girl TAK!! mózg ciazowy mam zdecydowanie! Wchodze nie w te drzwi, zapominam po co przyszlam,gadam glupoty..na prostownice mowie suszarka...mąz ogolnie ma ubaw ze mnie
zwyklylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-15, 21:37   #3108
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Myśle że na bank by ogarnął, tylko czy ja będę w stanie zostawić dziecko
Rozumiem paznokcie żelowe tanie nie są, ja na szczęście mam je bezkosztowo tzn rozliczam się tak barterem za moją prace dla kosmetyczki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie właśnie niechęć w zostawieniu malucha była wybitnie silna, właściwie dopóki nie zaczęliśmy rozszerzać diety godzinka spoko, ale dłużej mi się nie uśmiechało, mimo że mąż super ogarniał
Moje paznokcie to i tak - zawsze jak najkrótsze możliwe i maźnięte odżywką, ale u fryzjera też byłam ostatnio w styczniu... I to widać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Z samoopalaczy to do ciała mi się nic nie chce używać, bo samo szybciutko łapie słońce na spacerach, ale na twarz i szyję, jako że używam SPF, czasem aplikuję tonik brązujący z Resibo, jest jak najbardziej godny polecenia i bezpieczny w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 10:36   #3109
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Właśnie też powinnam iść do fryzjera, bo ostatnim razem byłam w styczniu, zanim zrobiłam test ciążowy xD Ale średnio mi się chce, nie lubię fryzjerów. Tak jak do kosmetyczki bym mogła chodzić codziennie i uwielbiam te wszystkie zabiegi i miziania, tak za oddawaniem swoich włosów w cudze ręce bardzo nie przepadam. Na szczęście mam bardzo zdrowe, końcówki w ogóle się nie rozdwajają, no i na razie nie farbuję, więc nie muszę być jakoś superregularna z tym. Pewnie umówię się tylko na podcięcie, jak już będę na L4.

Aaa moja kosmetyczka mnie pochwaliła, że mam bardzo ładną cerę teraz Więc chyba coś jest w tym przesądzie, że syn dodaje urody
Ja muszę podciąć końcówki, bo jednak raz n jakiś czas potrzebują odświeżenia, bo moje mają tendencję do falowania się ja kilka lat temu byłam bardzo wkręcona w temat włosów i pielęgnacji, także bardzo lubię ten temat, ale ciężko właśnie znaleźć mi fajnego fryzjera :/

U siebie też zauważyłam poprawę w cerze

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Dziś się trochę napracowaliśmy bo sądziliśmy kwiatki na balkonie i czyściliśmy balkon po zimie i pierwszy obiad na balkonie zaliczony, teraz czekam tylko na ciepłe dni

Stosujecie jakieś samoopalacze? Zawsze się smarowałam bo nie przepadam za opalaniem się teraz w ciąży podobno nie wszystkie się nadają




Wow aż tak?
Ja byłam wczoraj na podcinaniu końcówek a zapisałam się tydzień wcześniej, ale to u mnie na osiedlu.





Ja miałam właśnie żele, a ściągnęłam bo u mojej kosmetyczki tak 2h minimum się siedzi i myśle przy dziecku nie będę miała na to czasu
Przynajmniej pamietam jak w pracy dziewczyny zazdrościły mi paznokci ale mówili że 2 h to luksus


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O proszę, to teraz można odpoczywać na balkonie w przyjemnym otoczeniu

Ja nie stosuje, dawno temu zaliczyłam wpadkę z plamami i jakoś zraziłam się

U mnie na osiedlu jest jedna fryzjerka, u której byłam, ale ostatnio zrobiła mi taką grzywkę, że nie chciała się potem fajnie układać i spinalam ją cały czas a potem poszłam do innej fryzjerki we Wrocławiu, ale cenowo trochę dla mnie sporo jest :/ ale z drugiej chodzę dwa razy w roku do fryzjera

Żele miałam na ślubie i bardzo mi się podobały, ale jakoś nie chce mi się chodzić do kogoś, bo mam swój zestaw do hybryd

Wczoraj było pięknie, a dzisiaj tak szaro buro za oknem

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-16, 15:26   #3110
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

W piątek miałam polówkowe u innego lekarza, 20t4d, płeć potwierdzona, mały waży 316g i niestety mamy pępowinę dwynaczyniowa, z córka tez ja mieliśmy i na szczęście byla to wada izolowana, mam nadzieję że teraz będzie tak samo. Musimy tylko baczniej mierzyć przepływy. Trochę mnie to zmartwiło, 17 czerwca mam echo serca płodu. Umówiłam się też na szczepienie Pfizerem wraz z mężem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Dziś się trochę napracowaliśmy bo sądziliśmy kwiatki na balkonie i czyściliśmy balkon po zimie i pierwszy obiad na balkonie zaliczony, teraz czekam tylko na ciepłe dni

Stosujecie jakieś samoopalacze? Zawsze się smarowałam bo nie przepadam za opalaniem się teraz w ciąży podobno nie wszystkie się nadają




Wow aż tak?
Ja byłam wczoraj na podcinaniu końcówek a zapisałam się tydzień wcześniej, ale to u mnie na osiedlu.





Ja miałam właśnie żele, a ściągnęłam bo u mojej kosmetyczki tak 2h minimum się siedzi i myśle przy dziecku nie będę miała na to czasu
Przynajmniej pamietam jak w pracy dziewczyny zazdrościły mi paznokci ale mówili że 2 h to luksus


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Polecam mgielke brazujaca z Lirene, zero smug i plam. Po 2 dniach opalenizna fajna i równa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 17:03   #3111
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
W piątek miałam polówkowe u innego lekarza, 20t4d, płeć potwierdzona, mały waży 316g i niestety mamy pępowinę dwynaczyniowa, z córka tez ja mieliśmy i na szczęście byla to wada izolowana, mam nadzieję że teraz będzie tak samo. Musimy tylko baczniej mierzyć przepływy. Trochę mnie to zmartwiło, 17 czerwca mam echo serca płodu. Umówiłam się też na szczepienie Pfizerem wraz z mężem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Polecam mgielke brazujaca z Lirene, zero smug i plam. Po 2 dniach opalenizna fajna i równa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki, żeby i tym razem wszystko było ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 17:10   #3112
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
W piątek miałam polówkowe u innego lekarza, 20t4d, płeć potwierdzona, mały waży 316g i niestety mamy pępowinę dwynaczyniowa, z córka tez ja mieliśmy i na szczęście byla to wada izolowana, mam nadzieję że teraz będzie tak samo. Musimy tylko baczniej mierzyć przepływy. Trochę mnie to zmartwiło, 17 czerwca mam echo serca płodu. Umówiłam się też na szczepienie Pfizerem wraz z mężem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Polecam mgielke brazujaca z Lirene, zero smug i plam. Po 2 dniach opalenizna fajna i równa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki, żeby i tym razem było dobrze

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 18:34   #3113
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ostatnio u fryzjera byłam w styczniu 2020 :/. Potem już przez pandemię nie, dwa razy robiłam sobie baleyage w domu ostatni we wrześniu. Także mammega odrost (wlosy mi ciazy mi ściemniały prawie do czerni.... Plus siwe ). Narazie fryzjera nie planuję. Ale tak... Bez fryzjera czasem jest hardcorowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 19:00   #3114
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja farbuję na jednolity kolor i jeszcze w większości mam włosy związane, bo mały chce je szarpać, więc w sumie braku fryzjera aż tak nie odczuwam ale moje końcówki wołają już o pomstę do nieba. Ostatnio byłam na podcięciu w sierpniu albo wrześniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 19:36   #3115
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Ja farbuję na jednolity kolor i jeszcze w większości mam włosy związane, bo mały chce je szarpać, więc w sumie braku fryzjera aż tak nie odczuwam ale moje końcówki wołają już o pomstę do nieba. Ostatnio byłam na podcięciu w sierpniu albo wrześniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja podcielam sama . Z przodu wyszło super, z tyłu poprosiłam męża to wyrównał. Ja też zdecydowanie większość czasu w kitce więc idzie przetrzymać.jedyne co to tych siwych mi wyrzuciło. Przed pierwsza ciąża nie miałam wcale a teraz to już niestety sporo. Przy naturalnym ciemnym kolorze widać sporo. Ale w sumie to naturalny baleyage

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 20:34   #3116
zwyklylogin
Rozeznanie
 
Avatar zwyklylogin
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 557
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Dziewczyny a jak teraz dbacie o higiene jamy ustnej?czuje w buzi te zmienione PH ze wzgledu na ciąze..wiec ciagle myje zeby ;P lub plucze plynem...uzywam ten co mialam przed ciązą - Oral B
Stosujecie jakis konkretny plyn do plukania jamy ustnej?nie wiem czy wolno nam uzywac jakikolwiek...lub czy jakies sa bardziej wskazane
zwyklylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 20:47   #3117
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cześć dziewczyny! Nie dam rady Was nadrobić! Mam nadzieje, ze u Was wszystko ok i u Waszych maluszków . My na majówkę byliśmy w gościach w Łodzi a wczoraj wyprawiliśmy urodziny naszej córki (2 latka), wiec cały maj na pełnych obrotach.

U mnie ciśnienie narazie się uformowało, mam nadzieje, ze tak zostanie.

Dalej mamy problem z imieniem dla drugiej córki masakra.

Pochwałę się tortem jaki zrobiłam dla córeczki IMG_9593.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 21:09   #3118
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Nie dam rady Was nadrobić! Mam nadzieje, ze u Was wszystko ok i u Waszych maluszków . My na majówkę byliśmy w gościach w Łodzi a wczoraj wyprawiliśmy urodziny naszej córki (2 latka), wiec cały maj na pełnych obrotach.

U mnie ciśnienie narazie się uformowało, mam nadzieje, ze tak zostanie.

Dalej mamy problem z imieniem dla drugiej córki masakra.

Pochwałę się tortem jaki zrobiłam dla córeczki Załącznik 7748850


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cudo!!! Jaka zdolna mama!
Macie jakieś pomysły na imię i problem z decyzją czy kompletnie nic?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 21:23   #3119
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Cudo!!! Jaka zdolna mama!
Macie jakieś pomysły na imię i problem z decyzją czy kompletnie nic?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dzięki
Mam jakieś typy, ale nic mnie nie przekonuje
Klara, Agata, Kalina ta krótka lista się ciagle zmienia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 22:19   #3120
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez zwyklylogin Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak teraz dbacie o higiene jamy ustnej?czuje w buzi te zmienione PH ze wzgledu na ciąze..wiec ciagle myje zeby ;P lub plucze plynem...uzywam ten co mialam przed ciązą - Oral B
Stosujecie jakis konkretny plyn do plukania jamy ustnej?nie wiem czy wolno nam uzywac jakikolwiek...lub czy jakies sa bardziej wskazane
Podobno płyn do płukania ok jeśli bez fluoru. Jak ze wszystkim trzeba w ciąży uważać.
U mnie niestety codziennie wymioty więc i z jamą ustną mam spore problemy, ciągle jakaś infekcja. Jutro mam też teleporadę w tej sprawie....;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-10 16:08:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.