Nie rozumiem fenomenu... - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-08-01, 23:12   #1651
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Przyznam ze widok mięsnej budzi we mnie niepokój Generalnie większość potraw wymienionych tutaj jest dla mnie niezjadliwych tj ramen,rosół,kluski ,galaretki czy jakieś podroby.
Widzę, że masz dokładnie taki sam gust kulinarny jak ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 06:31   #1652
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Nie rozumiem fenomenu mediów społecznościowych. Mam konta na większości z nich, ale nigdy mnie to nie wciągnęło. Nie umiem często przeglądać fb, instagrama czy twittera i czerpać z tego przyjemność. You Tube też mnie szybko męczy i po obejrzeniu paru, ciekawych dla mnie, filmików mam już dość. O tik toku nawet nie wspomnę, nie mam tam konta i nie ciągnie mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 06:37   #1653
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez VivelaPologne Pokaż wiadomość
Jeszcze co do rosołu to przypomniał mi się ojciec mojego chłopaka, który robił rosół co niedzielę i zawsze chwalił się, jaki to on ma zarąbisty, superekstra przepis, normalnie najlepszy rosół w galaktyce. Przepis był chyba sekretny, więc nie śmiałam pytać xD

Dopiero niedawno chłopak powiedział mi, że ta "magiczna" zupa jego taty to niewielka ilość mięsa, trochę włoszczyzny i wszystko zaprawione kostką rosołową z Knorra Stwierdziłam, że podziękuję za tę wodę z żółtym proszkiem i makaronem.
Ja w ogóle nie rozumiem fenomenu kostek rosołowych. Sama czasem użyję, ale tylko te z Rossmanna, bo wszystkie inne Knorry, Winiary itp. to dla mnie zło.
Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Nie rozumiem fenomenu mediów społecznościowych. Mam konta na większości z nich, ale nigdy mnie to nie wciągnęło. Nie umiem często przeglądać fb, instagrama czy twittera i czerpać z tego przyjemność. You Tube też mnie szybko męczy i po obejrzeniu paru, ciekawych dla mnie, filmików mam już dość. O tik toku nawet nie wspomnę, nie mam tam konta i nie ciągnie mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też. Mam tylko FB, ale nie jestem tam jakoś bardzo aktywna. Przez kilka miesięcy miałam Twittera, ale usunęłam. Insta i Tik toka nigdy nie miałam i nie zamierzam, a na YT mam zasubskrybowane tylko dwa kanały moich ulubionych zespołów, kanał z lekcjami rosyjskiego i piosenki dla dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 07:04   #1654
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Nie rozumiem fenomenu mediów społecznościowych. Mam konta na większości z nich, ale nigdy mnie to nie wciągnęło. Nie umiem często przeglądać fb, instagrama czy twittera i czerpać z tego przyjemność. You Tube też mnie szybko męczy i po obejrzeniu paru, ciekawych dla mnie, filmików mam już dość. O tik toku nawet nie wspomnę, nie mam tam konta i nie ciągnie mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie jakoś też FB nie wciągnęło, Instagram czy tiktok to zupełnie nie dla mnie forma (zdjęcia, filmiki) a Twitter mnie nie interesuje.
Ja usunęłam FB i założyłam nowe puste konto z którego przeglądam strony firm jesli potrzebuje a nie maja klasycznej strony internetowej.
A usunęłam mój "oficjalny" profil na facebooku bo po paru latach użytkowania okazało się że nikt z moich dodanych znajomych chyba już nie jest moim znajomym w realu, wszystko przeniosło się na sieć, mieszkałam z ludźmi w jednym mieście a oni nie chcieli się spotkać tylko popisać, nie chcieli gadać przez tel. tylko popisać, dziwili się że nie wiem o jakichś sprawach z ich życia czy raz na ruski rok o spotkaniu bo nie informowali o nim tylko liczyli że zauwaze ze utworzyli wydarzenie na FB a ja nie dość że tego nie widziałam to nie klikałam "wezmę udział" no parodia To nie dla mnie, nie dałam rady się dostosować.
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 07:42   #1655
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Mnie jakoś też FB nie wciągnęło, Instagram czy tiktok to zupełnie nie dla mnie forma (zdjęcia, filmiki) a Twitter mnie nie interesuje.
Ja usunęłam FB i założyłam nowe puste konto z którego przeglądam strony firm jesli potrzebuje a nie maja klasycznej strony internetowej.
A usunęłam mój "oficjalny" profil na facebooku bo po paru latach użytkowania okazało się że nikt z moich dodanych znajomych chyba już nie jest moim znajomym w realu, wszystko przeniosło się na sieć, mieszkałam z ludźmi w jednym mieście a oni nie chcieli się spotkać tylko popisać, nie chcieli gadać przez tel. tylko popisać, dziwili się że nie wiem o jakichś sprawach z ich życia czy raz na ruski rok o spotkaniu bo nie informowali o nim tylko liczyli że zauwaze ze utworzyli wydarzenie na FB a ja nie dość że tego nie widziałam to nie klikałam "wezmę udział" no parodia To nie dla mnie, nie dałam rady się dostosować.
łoo dobre ja sie pożegnałam z fejsem zaraz po studiach, jak już nie potrzebowałam wchodzić w różne grupy, konto mam, ale nieaktualizowane od wielu lat, bo nie korzystam, czasem mi sie zdarzalo zerkac czy ktos nie jedzie w jakims kierunku, zeby sie zabrac i to wszystko. Jakos się nie wkręcilam, nie wrzucam zdjęc na zadne media społecznosciowe, chyba nie jestem grupą docelową
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 07:43   #1656
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Nie rozumiem fenomenu mediów społecznościowych. Mam konta na większości z nich, ale nigdy mnie to nie wciągnęło. Nie umiem często przeglądać fb, instagrama czy twittera i czerpać z tego przyjemność. You Tube też mnie szybko męczy i po obejrzeniu paru, ciekawych dla mnie, filmików mam już dość. O tik toku nawet nie wspomnę, nie mam tam konta i nie ciągnie mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mie swojego czasu wciągnął fb, na studiach. To było przydatne do umawiania się ze wszystkimi, dzielenia materiałami, itd. Teraz bardzo mało używam. Przydaje się jednak, bo niestety zauważyłam taki trend, że sporo firm nie ma strony internetowej, tylko profil na fb.
Instagrama mam, na początku trochę mnie wciągnął, teraz nie mam na niego czasu.
Z yt najczęśniej puszczam sobie muzykę i tyle. Obserwuję trochę kanałów, czasem obejrzę jakiś filmik który puszczą, ale nie przesiaduję z nim godzinami.
Twittera mam, założyłam po to, żeby na bieżąco obserwować, co się dzieje w polityce. Niestety wiadomości na różnych stronach były dla mnie niewystarczające, czasem brakowało mi jakichś szczegółów, o wielu rzeczach nie pisano, do tego przeszkadza mi, że prawie wszystkie są stronnicze.
Na tik toku też nie mam konta, nie ciągnie mnie, nie mam takiej potrzeby.
Za to mam dużo komunikatorów, ale to ze względu na pracę.

Edytowane przez ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Czas edycji: 2021-08-02 o 07:44
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 08:22   #1657
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Ja lubię fb, mam konto, wrzucam zdjęcia. Wśród znajomych mam tylko ludzi, których znam w realu.
A dzięki insta poznałam przyjaciółkę.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-02, 08:27   #1658
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Ja lubie insta, codziennie przegladam. Z facebooka korzystam rzadko, jedynie sledze moja grupe sukienkowa i jesli chce sie pozbyc jakichs ubran to tam wlasnie je sprzedaje bo tak jest najszybciej i najlatwiej.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 08:37   #1659
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja lubie insta, codziennie przegladam. Z facebooka korzystam rzadko, jedynie sledze moja grupe sukienkowa i jesli chce sie pozbyc jakichs ubran to tam wlasnie je sprzedaje bo tak jest najszybciej i najlatwiej.
na insta lubie szukac sobie czegos po hasztagach zwlaszcza jak chcę coś obejrzeć w innym wydaniu niż na stronie producenta
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 08:52   #1660
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Nie rozumiem fenomenu mediów społecznościowych. Mam konta na większości z nich, ale nigdy mnie to nie wciągnęło. Nie umiem często przeglądać fb, instagrama czy twittera i czerpać z tego przyjemność. You Tube też mnie szybko męczy i po obejrzeniu paru, ciekawych dla mnie, filmików mam już dość. O tik toku nawet nie wspomnę, nie mam tam konta i nie ciągnie mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie wciągnął tylko Instagram, mam polubione konta związane ze sztuką i z fitnessem . Pozostałych mediów prawie nie używam. Czasem Twittera do czytania wiadomości. Tiktoka nie mam, nie rozumiem fenomenu filmików, dla mnie ogladanie czegoś takiego to strata czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 08:59   #1661
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Ja tam lubię czasami pooglądać sobie jakieś śmieszne rzeczy dla odmóżdżenia. Nie muszę czytać tylko poważnych artykułów, książek itd. Z tego powodu lubię też memy - dla zwykłej rozrywki
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-02, 09:03   #1662
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Nie rozumiem fenomenu dwoch ostatnich "modnych" aplikacji spolecznosciowych - tiktoka i snapchata.
O ile jeszcze ten pierwszy moze posluzyc do ogladania tresci o danej tematyce - wiem ze duzo dermatologow sie tam udziela i robi filmiki o skladach kosmetycznych i produktach w ktore warto inwestowac, o tyle kompletnie nie rozumiem popularnosci (wygaslej juz chyba?) snapchata, nie mam pojecia jak to dziala
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 09:06   #1663
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja tam lubię czasami pooglądać sobie jakieś śmieszne rzeczy dla odmóżdżenia. Nie muszę czytać tylko poważnych artykułów, książek itd. Z tego powodu lubię też memy - dla zwykłej rozrywki
Memy też lubię. Ale jakoś w ogóle nie jestem targetem filmików. Nie chcę mi się rozkminiac, czy w ogóle warto to oglądać i o co w ogóle chodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 09:09   #1664
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem fenomenu dwoch ostatnich "modnych" aplikacji spolecznosciowych - tiktoka i snapchata.
O ile jeszcze ten pierwszy moze posluzyc do ogladania tresci o danej tematyce - wiem ze duzo dermatologow sie tam udziela i robi filmiki o skladach kosmetycznych i produktach w ktore warto inwestowac, o tyle kompletnie nie rozumiem popularnosci (wygaslej juz chyba?) snapchata, nie mam pojecia jak to dziala
ja jeszcze nie odkryłam czym konkretnie jest tiktok i snapchat, kojarze tylko ze na tiktoku są jakieś filmiki, ale jeszcze nie poczulam chęci, żeby się z tym zapoznać snapchata kompletnie nie znam i pewnie nie poznam.
Podejrzewam, ze na tiktoku moglabym znalezc np. filmiki z pomysłami DIY, ale poki co to samo mam na insta
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 09:13   #1665
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
ja jeszcze nie odkryłam czym konkretnie jest tiktok i snapchat, kojarze tylko ze na tiktoku są jakieś filmiki, ale jeszcze nie poczulam chęci, żeby się z tym zapoznać snapchata kompletnie nie znam i pewnie nie poznam.
Podejrzewam, ze na tiktoku moglabym znalezc np. filmiki z pomysłami DIY, ale poki co to samo mam na insta
Bardzo duzo osob publikuje doslownie to samo na insta (reels) i tiktoku
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 09:30   #1666
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Na fb nic nie publikuje, zdjęcia nie wstawiłam od 5 lat chyba. Ogólnie bardzo mnie dziwią osoby, które obszernie relacjonują swoje życie w mediach społecznościowych. Mam taką znajoma, która jak jest na wakacjach to non stop wrzuca relacje, pozowane focie - w stylu ona tylem na tle morza, ona tyłem na tle gór, ona z drinkiem, ona na plaży i tak z tygodniowego wyjazdu jest multum fot i relacji. No nie ogarniam jak można na wakacjach non stop wisieć na fb i wrzucać co się nawinie.
Instagrama nie mam, bo według mnie jest głupi totalnie. No nie wciągnęły mnie media społecznościowe zupełnie.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 09:36   #1667
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Takie coś znalazłam "Ser Mierzwiony, to ser podpuszczkowy 3-krotnie cieńszy od standardowego, będący autorskim wynalazkiem firmy Mlekovita (GK), który spełnia oczekiwania osób, które sera używają do dekoracji potraw, a dopiero później do jedzenia. Pod tym względem jest to jedyny dostawca, który wziął pod uwagę takie wysublimowane potrzeby."

Po prostu nasze potrzeby nie są wysublimowane.

Dla mnie te ser to dramat, nie idzie wyciągnąć w całości ani jednego plasterka tak żeby nie porwać. Nie wiem jak komuś się to udaje do dekoracji


Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Frytki z batatow mocno zyskuja po dodaniu wyrazistych przypraw i/lub sosu dla zneutralizowania slodyczy.
A co do serow, to mam aktualnie w lodowce kawalek truflowego brie i maz za kazdym razem jak otwiera lodowke to marudzi ze mu smierdzi i czy cos sie przypadkiem nie popsulo

Dokładnie. Ja zawsze daję dużo przypraw



Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Majonez to biała nutella. Napisał ktoś kiedyś na wizażu i ja powtarzam. Uwielbiam majonez. Keczup za to mógłby dla mnie nie istnieć.



I żarciki o sałatce kartoflanej u babci z wiaderkiem majonezu.
A wszystkosałatka z majonezem to jest popularna chyba we wszystkim krajach "zaprzyjaźnionych" niegdyś z ZSRR. W Rumunii dodaje się do niej jeszcze mięso np szynkę albo kawałki kurczaka.

Idealne porównanie


Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
A ja nie rozumiem fenomenu burgerów. Za dużo żarcia. Wszystko wylatuje. Nie da się tego zjeść bez paćkania na wszystkie strony. Tam, gdzie byłam, nigdy nie było podane w wersji poziomej, żeby dać do zrozumienia, że to można sztućcami zjeść. Albo oni tego nie chcą jeść sztućcami i wpychają na siłę do ust. Powinni to podawać w zestawie ze śliniaczkiem.

No, nie rozumiem. Zwykłe hamburgery i zapiekanki lepsze.

Jak idę z kimś coś zjeść i towarzystwo zamawia takiego burgera, aż niedobrze mi się robi, jak patrzę jak to jedzą. Jakbym siedziała naprzeciwko małego dziecka, które próbuje samo jeść.

Ja zawsze jem nożem i widelcem, bo inaczej nie da się tego zjeść żeby się nie uwalić


Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Nie rozumiem fenomenu mediów społecznościowych. Mam konta na większości z nich, ale nigdy mnie to nie wciągnęło. Nie umiem często przeglądać fb, instagrama czy twittera i czerpać z tego przyjemność. You Tube też mnie szybko męczy i po obejrzeniu paru, ciekawych dla mnie, filmików mam już dość. O tik toku nawet nie wspomnę, nie mam tam konta i nie ciągnie mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja korzystam, ale np. na fb teraz z grup tematycznych, na insta też głównie jakieś tematyczne profile. Ja najbardziej nie rozumiem wrzucania tam non stop relacji. Dziwi mnie, że komuś nie szkoda na to czasu. Siedzieć i pierdzielić jakieś głupoty albo marnować wakacje. Jeszcze bardziej nie rozumiem durnych filmików przy użyciu tik toka. Np. jak wygląda picie kawy z dzieckiem i bez dziecka. Albo, że ktoś nagrywa jakiś filmik, że np. para tańczy razem do jakieś piosenki i po chwili są zamienieni ciuchami i potem każdy nagrywa to samo. Dla mnie to ani śmieszne ani ciekawe ani nic. Strata czasu, a najlepsze, że to dorośli robią
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 09:36   #1668
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88837568]Na fb nic nie publikuje, zdjęcia nie wstawiłam od 5 lat chyba. Ogólnie bardzo mnie dziwią osoby, które obszernie relacjonują swoje życie w mediach społecznościowych. Mam taką znajoma, która jak jest na wakacjach to non stop wrzuca relacje, pozowane focie - w stylu ona tylem na tle morza, ona tyłem na tle gór, ona z drinkiem, ona na plaży i tak z tygodniowego wyjazdu jest multum fot i relacji. No nie ogarniam jak można na wakacjach non stop wisieć na fb i wrzucać co się nawinie.
Instagrama nie mam, bo według mnie jest głupi totalnie. No nie wciągnęły mnie media społecznościowe zupełnie.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
moim zdaniem na kazdym jednym portalu tego typu jest to samo i można oglądać i totalne głupoty i wartościowe rzeczy, zależy co kto ma ochotę, bo to nie portal jest głupi tylko niektórzy użytkownicy
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 09:40   #1669
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
moim zdaniem na kazdym jednym portalu tego typu jest to samo i można oglądać i totalne głupoty i wartościowe rzeczy, zależy co kto ma ochotę, bo to nie portal jest głupi tylko niektórzy użytkownicy
No niby tak, ale według mnie w SM jest jednak więcej ludzi głupich i podłych. Pod każdym jednym postem gównoburze, obrzucanie się gnojem, wyzwiska. Mnie to osobiście przygnębia tj. Ta świadomość, źe tyle dziwnych i paskudnych ludzi chodzi po tym świecie. Sm to dla mnie takie szambo, z którego czasem można wyłowić coś wartościowego, ale większość to śmierdzący ściek.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-02, 09:43   #1670
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Przyznam ze widok mięsnej budzi we mnie niepokój Generalnie większość potraw wymienionych tutaj jest dla mnie niezjadliwych tj ramen,rosół,kluski ,galaretki czy jakieś podroby.

Też nie lubię ramenu.


Trochę wstyd i hańba, ale trudno W ogóle my się z japońską kuchnią niespecjalnie rozumiemy niestety.


A galareta to dziecko szatana i sernika z rodzynkami.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 09:45   #1671
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Jeszcze bardziej nie rozumiem durnych filmików przy użyciu tik toka. Np. jak wygląda picie kawy z dzieckiem i bez dziecka. Albo, że ktoś nagrywa jakiś filmik, że np. para tańczy razem do jakieś piosenki i po chwili są zamienieni ciuchami i potem każdy nagrywa to samo. Dla mnie to ani śmieszne ani ciekawe ani nic. Strata czasu, a najlepsze, że to dorośli robią
mi instagram cyklicznie proponuje Rubików na stronie głównej i wiecznie to są jakieś filmiki taneczne, nie rozumiem w ogóle o co chodzi i po co ludzie coś takiego nagrywają?

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88837587]No niby tak, ale według mnie w SM jest jednak więcej ludzi głupich i podłych. Pod każdym jednym postem gównoburze, obrzucanie się gnojem, wyzwiska. Mnie to osobiście przygnębia tj. Ta świadomość, źe tyle dziwnych i paskudnych ludzi chodzi po tym świecie. Sm to dla mnie takie szambo, z którego czasem można wyłowić coś wartościowego, ale większość to śmierdzący ściek.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

może, nie wiem, bo ja sie nawet nie zagłębiam w komentarze, oglądam tylko interesujące mnie zdjęcia
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 09:50   #1672
837577522c61f12fd19d26721bfa89a63d19e6ec_63eec3821f71b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 768
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Też nie lubię ramenu.


Trochę wstyd i hańba, ale trudno W ogóle my się z japońską kuchnią niespecjalnie rozumiemy niestety.
No co Ty? Żadnego ramenu? Nic Ci nie smakuje?

Ale jak to?!

Czy to przez dietę?
837577522c61f12fd19d26721bfa89a63d19e6ec_63eec3821f71b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 10:05   #1673
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 756
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88837587]No niby tak, ale według mnie w SM jest jednak więcej ludzi głupich i podłych. Pod każdym jednym postem gównoburze, obrzucanie się gnojem, wyzwiska. Mnie to osobiście przygnębia tj. Ta świadomość, źe tyle dziwnych i paskudnych ludzi chodzi po tym świecie. Sm to dla mnie takie szambo, z którego czasem można wyłowić coś wartościowego, ale większość to śmierdzący ściek.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
Szczerze mówiąc akurat na instagramie to baaaardzo rzadko na coś takiego trafiam. A na fb często nie wchodzę w komentarze. Tak samo zresztą jak pod różnymi artykułami w "tradycyjnych" serwisach w internecie.

Nie rozumiem za to filmów o niczym na youtube, komu się to chce oglądać.
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 10:06   #1674
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
łoo dobre ja sie pożegnałam z fejsem zaraz po studiach, jak już nie potrzebowałam wchodzić w różne grupy, konto mam, ale nieaktualizowane od wielu lat, bo nie korzystam, czasem mi sie zdarzalo zerkac czy ktos nie jedzie w jakims kierunku, zeby sie zabrac i to wszystko. Jakos się nie wkręcilam, nie wrzucam zdjęc na zadne media społecznosciowe, chyba nie jestem grupą docelową
No serio to już były przegięte aukcje typu przypadkowe minięcie się na mieście ze znajomą i "Fenenna a czemu nie byłaś u mnie na Andrzejkach?" Ja na to że nic o imprezie nie wiedzialam, ona że no przecież było wydarzenie na FB No kurde może i je widziałam wśród masy innych ale no bez jaj co miałam zgłosić że będę? Tak o bez żadnego sygnału że ktoś mi to proponuje bo chce mojego towarzystwa? To wydarzenie widziało pewnie z kilkuset innych jej znajomych i do kogo było skierowane?
I takich sytuacji było naprawdę sporo, ze zwykłego wyjścia po pracy na spacer ludzie robili wydarzenia ale nikt jakoś do mnie (i jak się domyślam do innych bezpośrednio też) nie napisał "hej, chcesz się przejść na jakąś kawę?" a potem depresyjna relacja na FB że smutny taki samotny spacerek, nikt nie dołączył. No nie dołączył bo może jakoś tak głupio gdy nie wiadomo o czyje towarzystwo Ci chodzi...ehh.
A moje usunięcie konta zauważyła tylko 1 osoba i napisała mi że szkoda że nie napisałam jej wprost że chce zerwać kontakt...eee nie chciałam zrywać kontaktu tylko zlikwidowałam profil na necie to takie wielkie coś?

I fb przydał mi się najbardziej właśnie na studiach, do śledzenia zmian na zajęciach,.wymieniania się jakimiś informacjami związanymi z nauką
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 10:07   #1675
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

[1=695d786c3492781c3fd020c 39a3abf990173eddf_6577a2b 887a02;88837639]Szczerze mówiąc akurat na instagramie to baaaardzo rzadko na coś takiego trafiam. A na fb często nie wchodzę w komentarze. Tak samo zresztą jak pod różnymi artykułami w "tradycyjnych" serwisach w internecie.

Nie rozumiem za to filmów o niczym na youtube, komu się to chce oglądać. [/QUOTE]Też nie widzę czegos takiego na Instagramie. Ale tak jak pisałam, nie śledzę mądrości celebrytow, tylko raczej konta ze sztuką czy fotografią i tam w komentarzach są najczęściej same zachwyty nad czyimś zdjęciem itd.
Na FB wolę nie czytać komentarzy, żeby nie psuć sobie nerwow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 10:11   #1676
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Też nie lubię ramenu.


Trochę wstyd i hańba, ale trudno W ogóle my się z japońską kuchnią niespecjalnie rozumiemy niestety.


A galareta to dziecko szatana i sernika z rodzynkami.
Ja ramen akurat lubię, ale od dziecka nie lubię gotowanego mięsa z zupy. W sumie żadnego: ani wołowiny, ani kurczaka, gotowana kaczka działa na mnie pawiotwówczo. W domu na szczęście TŻ mięso z rosołu (lub innej zupy, którą ugotuję, bo wywary na mięsie akurat bardzo lubię i cenię) zjada ze smakiem.
Raz za granicą byłam na eleganckiej kolacji chińsko-węgierskiej, kuchnia była zdecydowanie chińska. Jedno z dań zawierało gotowane w wywarze kacze mięso, zjadłam kawałeczek przez grzeczność(gospodarze mocno zachęcali do jedzenia i picia, odmowa byłaby nietaktem), popijając dużą ilością wina i starając się nie myśleć o tym.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 10:13   #1677
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

[1=695d786c3492781c3fd020c 39a3abf990173eddf_6577a2b 887a02;88837639]Szczerze mówiąc akurat na instagramie to baaaardzo rzadko na coś takiego trafiam. A na fb często nie wchodzę w komentarze. Tak samo zresztą jak pod różnymi artykułami w "tradycyjnych" serwisach w internecie.

Nie rozumiem za to filmów o niczym na youtube, komu się to chce oglądać. [/QUOTE]

Też tego nie widzę na insta, ale ja przeglądam profile podróżnicze, fotograficzne i powiedzmy z rękodziełem, tam jest małe pole do popisu.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 10:18   #1678
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

[1=837577522c61f12fd19d267 21bfa89a63d19e6ec_63eec38 21f71b;88837604]No co Ty? Żadnego ramenu? Nic Ci nie smakuje?

Ale jak to?!

Czy to przez dietę?[/QUOTE]


Niestety.


A jako że właściwie to byłam wielką fanką Naruto za czasów młodości (i dalej bardzo lubię ) i od tego się zaczęła moja japońska przygoda, to niespecjalnie wiem, jak się pozbierać z taką ułomnością.


Wiele lat łudziłam się, że to te polskie podróby słabe są. Ale nie, w Japonii też mi nie smakowało. :rycze-samrkam:
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 10:27   #1679
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 756
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88837643]Też nie widzę czegos takiego na Instagramie. Ale tak jak pisałam, nie śledzę mądrości celebrytow, tylko raczej konta ze sztuką czy fotografią i tam w komentarzach są najczęściej same zachwyty nad czyimś zdjęciem itd.
Na FB wolę nie czytać komentarzy, żeby nie psuć sobie nerwow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;88837652]Też tego nie widzę na insta, ale ja przeglądam profile podróżnicze, fotograficzne i powiedzmy z rękodziełem, tam jest małe pole do popisu.[/QUOTE]
Ja właśnie śledzę podobne, to wszystko zależy od tematyki i trochę też od zasięgu. Z drugiej strony kiedyś szukałam czegoś na forum elektryków i tam też niezłe burze widziałam, a tematyka wydawałoby się nudna.
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 10:44   #1680
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Nie rozumiem fenomenu...

Ja insta i fb lubię, bez messengera ciężko byłoby mi się kontaktować z ludźmi. FB sprawdzam tylko pod kontem czy ktoś znajomy coś wrzucił albo czy jest jakiś nowy post na profilach, które mnie interesują (studiowe, pracowe, jakieś konkretne wydarzenia). Nie czytam żadnych wojen w komentarzach, szkoda czasu. Na Instagramie przeglądam to co wrzucili ludzie których obserwuje, bo to co proponują mi w lupce to jakieś dziwne rzeczy. Sama też czasem coś wrzucę.
Nie jestem w stanie pojąć fenomenu tiktoka. To jest dla mnie tak głupia i niezrozumiała aplikacja, nie widzę opcji żebym kiedykolwiek ją pobrała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-22 14:32:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.