Mamy wrześniowe 2021 cz. 2 - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-08-17, 12:38   #421
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Wczoraj chyba z pięć razy odwiedziłam toaletę, waga wskazuje 0,9 kg mniej niż przy ostatniej wizycie u mojego gina. A w apce ciążowej dziś takie rzeczy: "Your due date is approaching, and your body might already be sending signals that the baby is ready to come out. These signals include loose bowl movement and slight weight loss."
Hmmm


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-17, 12:40   #422
emes1454
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 56
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Super, gratuluję dużo zdrówka Wam życzę, odpoczywajcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
emes1454 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-17, 12:53   #423
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Avokado2021 Pokaż wiadomość
Michiru, dobrze, że hemoglobinka podrosla, kciuki, żeby się udało uniknąć szpitala.

U nas słabo generalnie, mąż zerwał achillesa w piątek więc mam teraz dwójkę dzieci, z tym w brzuchu to trójkę, A ta z nich najgorszy. Na szczęście przyjęli to dziś do szpitala i jutro mają robić zabieg. Będziemy spokojniejsci, że już po ale rehabilitację zapowiada się kilka miesięcy- najpierw gips, potem orteza A następnie rehabilitacja.

Czarno to widzę w komplecie że mną po cc i nasza turbo 3 latka.

Z przygotowaniami jesteśmy w lesie jeszcze

Któraś z Was mówiła o jakiejś zniżce przy zakupie testu na SMA. Nie mogę znaleźć tego postu albo coś sobie zmyslilam. To też niewykluczone. Pamięć i koncentracja leżą i kwiczą. Jeśli coś wiecie o zniżce/ łodzie to dajcie proszę znać.

Pogadałam z położna że pobierze mi to na wizycie patronazowej. Podobno w szpitalu tego nie zrobią więc nie biorę do szpitala.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Sale ja mam w ciąży co chwilę jakieś sensacje na buzi A na plecach to już w ogole. Bardzo mi się cera pogorszyła w ciąży i włosy i paznokcie. W ogóle nie dostrzegam uroków ciąży w zakresie urodowym. W pierwszej ciąży cerę miałam extra więc w sumie nie wiem od czego to zależy.

Ojej, dużo zdrowia dla męża. Oby noga szybko doszła do zdrowia a Ty lepiej jakaś pomoc sobie już umów jakby się akcja zaczęła


Cytat:
Napisane przez zwyklylogin Pokaż wiadomość
Część wczoraj o 22odeszly mi wody.

A dziś o godzinie 00:15 swiat przywitała Tola(37+1). Wazy 2890g, 52cm, 10 punktów distala. Zrobili CC tak jak miało być, ale lekarz powiedział że siłami natury by było ciężko bo rączka była przy głowie i owinięta pepowina. Odezwę się jak nabiore sił
Jejku mamy pierwszą dzidzie !!! Gratulacje !!! Dochodz teraz do siebie, niunia pewnie zdrowa jak dychę dostała


[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88859028]W liceum, w okresie dojrzewania miałam trądzik i teraz mi zostało tak, że przed @ wyskakiwał jakiś okropny nieproszony gość, teraz już się uspokoiło

Spokojnie, jeszcze masz dwa dni do wizyty, ale fakt faktem lepiej być gotowym na szpital, ale też bez niepotrzebnego nakręcania się



Hej ojejejejeje witamy Tolę! gratuluję Wam ogromnie dobrze, że jesteście już razem! Odpoczywaj i ładuj baterie

Właśnie otrzymałam zakupy od pH Doctor z kosmetykami, które zamówiłam sobie w ramach prezentu urodzinowego, także już nie mogę się doczekać aż wykoncze swoje kremy i będę ich używać

Ale informacja o porodzie u zwyklylogin normalnie mnie pobudziła

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Ja tak samo!!! Zaraz sobie pomyślałam że jeszcze mam torbę niedopakowaną jeszcze
Jeszcze dziś zabrakło mi papryki do słoików i poszłam na piechtę do lidla w sumie niedaleko mam Ok 10 min ale co jak odejdą wody w takim lidlu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-17, 13:09   #424
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Ja tak samo!!! Zaraz sobie pomyślałam że jeszcze mam torbę niedopakowaną jeszcze
Jeszcze dziś zabrakło mi papryki do słoików i poszłam na piechtę do lidla w sumie niedaleko mam Ok 10 min ale co jak odejdą wody w takim lidlu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja się teraz co chwila łapię na tej samej myśli, dzisiaj na szybciocha poleciałam do biedry (od wczoraj wieczora miałam taaaaaaaką ochotę na pasztet ) i już oczyma wyobraźni widziałam jakieś dziecko, które krzyczy "mamo mamo, a ta pani się posikała"

Tym z Was z początku września życzę mimo wszystko spokojnego startu w domowym zaciszu A za nas w drugiej połówce trzymajcie kciuki, żebyśmy jeszcze się dokulały do 37+0.

Swoją drogą, dziś na grupie FB wyczytałam, że długie nogi u dziecka zawyżają szacowaną wagę na USG, a nasz maluch zapowiada się na takiego pajęczaka, więc może okaże się mniejszy niż zakładamy. Tylko jak przez takie szacunki nie będę miała szansy na poród w wodzie, a on się urodzi poniżej 4000 g, to

Za tydzień na weekend przyjeżdża szwagierka i zrobimy dla Stasia karuzelę z pomponików Ona chyba się na ten projekt cieszy bardziej niż ja
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-17, 13:13   #425
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez zwyklylogin Pokaż wiadomość
Część wczoraj o 22odeszly mi wody.

A dziś o godzinie 00:15 swiat przywitała Tola(37+1). Wazy 2890g, 52cm, 10 punktów distala. Zrobili CC tak jak miało być, ale lekarz powiedział że siłami natury by było ciężko bo rączka była przy głowie i owinięta pepowina. Odezwę się jak nabiore sił
Ogromne gratulacje!!!! jak na ten tydzień ciąży, to wcale nie jest drobinką! Jesteście u nas pierwsze, dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Aczkolwiek u mnie już 1,5cm rozwarcia, więc też muszę być w gotowości byleby dotrwać do soboty, ajć!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-17, 13:39   #426
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Ja się teraz co chwila łapię na tej samej myśli, dzisiaj na szybciocha poleciałam do biedry (od wczoraj wieczora miałam taaaaaaaką ochotę na pasztet ) i już oczyma wyobraźni widziałam jakieś dziecko, które krzyczy "mamo mamo, a ta pani się posikała"

Tym z Was z początku września życzę mimo wszystko spokojnego startu w domowym zaciszu A za nas w drugiej połówce trzymajcie kciuki, żebyśmy jeszcze się dokulały do 37+0.

Swoją drogą, dziś na grupie FB wyczytałam, że długie nogi u dziecka zawyżają szacowaną wagę na USG, a nasz maluch zapowiada się na takiego pajęczaka, więc może okaże się mniejszy niż zakładamy. Tylko jak przez takie szacunki nie będę miała szansy na poród w wodzie, a on się urodzi poniżej 4000 g, to

Za tydzień na weekend przyjeżdża szwagierka i zrobimy dla Stasia karuzelę z pomponików Ona chyba się na ten projekt cieszy bardziej niż ja
Ja przez szacowaną za niską wagę małej też nie będę mogła rodzić do wody zapewne, a jak ona się urodzi z normalną wagą 3kg.... A to w sumie moja ostatnia szansa na poród do wody. No ale cóż, wolałabym żeby rzeczywiście z taką wagą się urodziła niż z hipotrofią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-17, 13:43   #427
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Ja przez szacowaną za niską wagę małej też nie będę mogła rodzić do wody zapewne, a jak ona się urodzi z normalną wagą 3kg.... A to w sumie moja ostatnia szansa na poród do wody. No ale cóż, wolałabym żeby rzeczywiście z taką wagą się urodziła niż z hipotrofią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

:O A to ze zbyt niską wagą też nie można? Na Ligocie mówią tylko, że nie można powyżej 4 kg, ale w sumie to brzmi też logicznie, że zbyt mała waga też jest przeciwwskazaniem... To w takim razie trudno się wstrzelić w te widełki, jak to tylko tyle, co paczka cukru
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-17, 13:49   #428
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez zwyklylogin Pokaż wiadomość
Część wczoraj o 22odeszly mi wody.

A dziś o godzinie 00:15 swiat przywitała Tola(37+1). Wazy 2890g, 52cm, 10 punktów distala. Zrobili CC tak jak miało być, ale lekarz powiedział że siłami natury by było ciężko bo rączka była przy głowie i owinięta pepowina. Odezwę się jak nabiore sił

Gratulacje! zdrówka
to pierwsze dzieciątko tutaj?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Ja byłam wczoraj na wizycie a mam 37+5. Waga córki oszacowana na 3800g . Doktorek pomagał ręka brzuch i mówi, ze jemu się wydaje, ze może byc nawet trochę większa . Mam wyznaczone cc na 26 sierpnia. Lekko ponad tydzień jeszcze. Ale brzuch mi rozsadza. Mam pełno rozstępów.
A i u mnie wyszły bakterie w moczu i jestem na antybiotyku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Ogromne gratulacje!!!! jak na ten tydzień ciąży, to wcale nie jest drobinką! Jesteście u nas pierwsze, dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Aczkolwiek u mnie już 1,5cm rozwarcia, więc też muszę być w gotowości byleby dotrwać do soboty, ajć!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Teraz już się „posypią „dzieciaczki
Kciuki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-17, 13:57   #429
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
:O A to ze zbyt niską wagą też nie można? Na Ligocie mówią tylko, że nie można powyżej 4 kg, ale w sumie to brzmi też logicznie, że zbyt mała waga też jest przeciwwskazaniem... To w takim razie trudno się wstrzelić w te widełki, jak to tylko tyle, co paczka cukru
I jeszcze z dokładnością szacowania najczęściej +/- pół kilo

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Ja byłam wczoraj na wizycie a mam 37+5. Waga córki oszacowana na 3800g . Doktorek pomagał ręka brzuch i mówi, ze jemu się wydaje, ze może byc nawet trochę większa . Mam wyznaczone cc na 26 sierpnia. Lekko ponad tydzień jeszcze. Ale brzuch mi rozsadza. Mam pełno rozstępów.
A i u mnie wyszły bakterie w moczu i jestem na antybiotyku.
O matko
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-17, 14:09   #430
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
I jeszcze z dokładnością szacowania najczęściej +/- pół kilo



O matko




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-17, 14:11   #431
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Gratulacje! zdrówka
to pierwsze dzieciątko tutaj?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Ja byłam wczoraj na wizycie a mam 37+5. Waga córki oszacowana na 3800g . Doktorek pomagał ręka brzuch i mówi, ze jemu się wydaje, ze może byc nawet trochę większa . Mam wyznaczone cc na 26 sierpnia. Lekko ponad tydzień jeszcze. Ale brzuch mi rozsadza. Mam pełno rozstępów.
A i u mnie wyszły bakterie w moczu i jestem na antybiotyku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------




Teraz już się „posypią „dzieciaczki
Kciuki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ale duża dziewczynka! To szczęście dla mamy, że cc
Dziękuję za kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-17, 14:35   #432
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Ale duża dziewczynka! To szczęście dla mamy, że cc
Dziękuję za kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No właśnie ogólnie mi ginek proponował cc bez wskazań większych. No i tak mi wypisał skierowanie zeby to cc było. Ale wczoraj na wizycie powiedział, ze nikt nie będzie już ryzykował porodu SN przy tak dużym dziecku i po jednej cesarce już i mogę mieć pewność na kolejne cc. Hehe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Śmiejemy się w domu, ze pierwsza córka była malutka bo 2400g to druga nadrobi za nią dwa razy Ale będę miała od razu ciężko dźwigać hehe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

No i chyba z torby mogę wyjąc ubranka na 56 a zostawić na 62


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-17, 14:55   #433
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ojustyna Pokaż wiadomość
Miałam dziś tylko GBS pobrać a zrobił mi lekarz normalną wizytę, szacunkowo 2535g przy 35+4, a ja już obstawiałam że w brzuchu noszę klocuszka 5 kg niestety robią mi się żylaki tam gdzie ich być nie powinno no i trochę mnie postraszył że te moje problemy z oddychaniem nie są takie normalne i jak będzie gorzej to iść do szpitala, dziecko rośnie a ja nie, waga od początku lipca ani drgnęła, chyba pośladki mi się do przodu przemieściły bo brzuszek jak piłka krąglutki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurcze, współczuję żylaków, ale z drugiej strony, dobrze że dopiero teraz Ci się pojawiły, a nie wcześniej. Ostatnio spotkałam się z koleżanką, która ma termin na połowę listopada i tak jej wywaliło żylaki, że dosłownie wszędzie ma, a na koniec spotkania pokazywała mi (kazała dotykać ) jak jej wywaliło żyłę w pachwinie

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Wczoraj chyba z pięć razy odwiedziłam toaletę, waga wskazuje 0,9 kg mniej niż przy ostatniej wizycie u mojego gina. A w apce ciążowej dziś takie rzeczy: "Your due date is approaching, and your body might already be sending signals that the baby is ready to come out. These signals include loose bowl movement and slight weight loss."
Hmmm


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo pocieszające ze strony apki

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Ojej, dużo zdrowia dla męża. Oby noga szybko doszła do zdrowia a Ty lepiej jakaś pomoc sobie już umów jakby się akcja zaczęła




Jejku mamy pierwszą dzidzie !!! Gratulacje !!! Dochodz teraz do siebie, niunia pewnie zdrowa jak dychę dostała




Ja tak samo!!! Zaraz sobie pomyślałam że jeszcze mam torbę niedopakowaną jeszcze
Jeszcze dziś zabrakło mi papryki do słoików i poszłam na piechtę do lidla w sumie niedaleko mam Ok 10 min ale co jak odejdą wody w takim lidlu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Matko niby 10 minut to nic, ale z drugiej jednak to siedzi w głowie w razie w ja jestem w pogotowiu i możesz do mnie pisać

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Ja się teraz co chwila łapię na tej samej myśli, dzisiaj na szybciocha poleciałam do biedry (od wczoraj wieczora miałam taaaaaaaką ochotę na pasztet ) i już oczyma wyobraźni widziałam jakieś dziecko, które krzyczy "mamo mamo, a ta pani się posikała"

Tym z Was z początku września życzę mimo wszystko spokojnego startu w domowym zaciszu A za nas w drugiej połówce trzymajcie kciuki, żebyśmy jeszcze się dokulały do 37+0.

Swoją drogą, dziś na grupie FB wyczytałam, że długie nogi u dziecka zawyżają szacowaną wagę na USG, a nasz maluch zapowiada się na takiego pajęczaka, więc może okaże się mniejszy niż zakładamy. Tylko jak przez takie szacunki nie będę miała szansy na poród w wodzie, a on się urodzi poniżej 4000 g, to

Za tydzień na weekend przyjeżdża szwagierka i zrobimy dla Stasia karuzelę z pomponików Ona chyba się na ten projekt cieszy bardziej niż ja
Hahaha wyobraźnią robi swoje

Ja będę za Was trzymać kciuki

A masz projekt tej karuzeli? Zaintrygowałaś mnie tym pomysłem i chciałabym zobaczyć jak to wygląda

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Aczkolwiek u mnie już 1,5cm rozwarcia, więc też muszę być w gotowości byleby dotrwać do soboty, ajć!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurcze, to też musisz uważać na siebie i kciuki żebyś wytrzymała do soboty!

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Gratulacje! zdrówka
to pierwsze dzieciątko tutaj?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Ja byłam wczoraj na wizycie a mam 37+5. Waga córki oszacowana na 3800g . Doktorek pomagał ręka brzuch i mówi, ze jemu się wydaje, ze może byc nawet trochę większa . Mam wyznaczone cc na 26 sierpnia. Lekko ponad tydzień jeszcze. Ale brzuch mi rozsadza. Mam pełno rozstępów.
A i u mnie wyszły bakterie w moczu i jestem na antybiotyku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------




Teraz już się „posypią „dzieciaczki
Kciuki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pierwsze wątkowe dziecko

To duża dziewczyna się zapowiada

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
No właśnie ogólnie mi ginek proponował cc bez wskazań większych. No i tak mi wypisał skierowanie zeby to cc było. Ale wczoraj na wizycie powiedział, ze nikt nie będzie już ryzykował porodu SN przy tak dużym dziecku i po jednej cesarce już i mogę mieć pewność na kolejne cc. Hehe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Śmiejemy się w domu, ze pierwsza córka była malutka bo 2400g to druga nadrobi za nią dwa razy Ale będę miała od razu ciężko dźwigać hehe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

No i chyba z torby mogę wyjąc ubranka na 56 a zostawić na 62


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To dobrze, że gin nie robił problemów ze skierowaniem na CC

Chyba musisz przepakować torbę i wyjąć te mniejsze

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-17, 15:40   #434
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88859481]A masz projekt tej karuzeli? Zaintrygowałaś mnie tym pomysłem i chciałabym zobaczyć jak to wygląda [/QUOTE]

Proszę bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 237084828_359168039011294_2176970836379296783_n.jpg (62,8 KB, 59 załadowań)
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-17, 16:14   #435
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Ogarnęłam ubranka na wyjście. Wrzuciłam na pranie w wysokiej temperaturze poszpitalny ręcznik - jak wyschnie, to z powrotem do torby dopakuję i prawie wszystko będzie...

W ogóle, nosi mnie trochę. Nawet wzięłam się na raty za prasowanie ubranek, chociaż miałam tego nie robić
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-17, 16:35   #436
Avokado2021
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 126
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Jeju ile tu się od rana wydarzyło... Zwykły login gratuluje!!! Zdrówka i szybkiego powrotu do domku!

To chyba wypadałoby torby poszukać i zacząć pakowanie, jakby coś.

U nas mężowi dziś zsxyli to ścięgno, przed nim długa rehabilitacja ale mam nadzieję, że będzie dobrze.

Zamówiłam test na SMA i pieluchy huggies bo była promka na allegro A one bardzo dobrze wypadły w teście uokik ( przy starszej używamy pampersa, które wypadły bardzo slabo).
Avokado2021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-17, 16:43   #437
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Ogarnęłam ubranka na wyjście. Wrzuciłam na pranie w wysokiej temperaturze poszpitalny ręcznik - jak wyschnie, to z powrotem do torby dopakuję i prawie wszystko będzie...

W ogóle, nosi mnie trochę. Nawet wzięłam się na raty za prasowanie ubranek, chociaż miałam tego nie robić
Na naszej szkole rodzenia położna mówiła, że wicie gniazda to nieodłączny sygnał zbliżającego się porodu

Cytat:
Napisane przez Avokado2021 Pokaż wiadomość
Jeju ile tu się od rana wydarzyło... Zwykły login gratuluje!!! Zdrówka i szybkiego powrotu do domku!

To chyba wypadałoby torby poszukać i zacząć pakowanie, jakby coś.

U nas mężowi dziś zsxyli to ścięgno, przed nim długa rehabilitacja ale mam nadzieję, że będzie dobrze.

Zamówiłam test na SMA i pieluchy huggies bo była promka na allegro A one bardzo dobrze wypadły w teście uokik ( przy starszej używamy pampersa, które wypadły bardzo slabo).
Będzie dobrze z Achillesem, mój tata miał naderwane obydwa (nie naraz :P), był dobrze po 50. i spokojnie się udało to wyprowadzić. Szkoda tylko, że na te upały czeka go gips albo orteza :/

Ktoś mi od paru godzin stuka i puka za ścianą, brzmi, jakby skuwał jakiś tynk, bo co jakiś czas jest taki dźwięk osypywania się. Co brzmi trochę niepokojąco, jak się siedzi po drugiej stronie, bo ciągle mam schiza, że to u nas coś się rozwala I chyba ktoś w bloku smaży cebulkę, bo tak pięknie pachnie, że aż skręca
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-17, 16:45   #438
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Na naszej szkole rodzenia położna mówiła, że wicie gniazda to nieodłączny sygnał zbliżającego się porodu
Pytanie, na ile to wicie gniazda, a na ile skutek uziemienia w łóżku od czwartku
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-17, 16:49   #439
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Proszę bardzo
Ale słodkie

Cytat:
Napisane przez Avokado2021 Pokaż wiadomość
Jeju ile tu się od rana wydarzyło... Zwykły login gratuluje!!! Zdrówka i szybkiego powrotu do domku!

To chyba wypadałoby torby poszukać i zacząć pakowanie, jakby coś.

U nas mężowi dziś zsxyli to ścięgno, przed nim długa rehabilitacja ale mam nadzieję, że będzie dobrze.

Zamówiłam test na SMA i pieluchy huggies bo była promka na allegro A one bardzo dobrze wypadły w teście uokik ( przy starszej używamy pampersa, które wypadły bardzo slabo).
To oby rehabilitacja pomogła

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Na naszej szkole rodzenia położna mówiła, że wicie gniazda to nieodłączny sygnał zbliżającego się porodu



Będzie dobrze z Achillesem, mój tata miał naderwane obydwa (nie naraz :P), był dobrze po 50. i spokojnie się udało to wyprowadzić. Szkoda tylko, że na te upały czeka go gips albo orteza :/

Ktoś mi od paru godzin stuka i puka za ścianą, brzmi, jakby skuwał jakiś tynk, bo co jakiś czas jest taki dźwięk osypywania się. Co brzmi trochę niepokojąco, jak się siedzi po drugiej stronie, bo ciągle mam schiza, że to u nas coś się rozwala I chyba ktoś w bloku smaży cebulkę, bo tak pięknie pachnie, że aż skręca
Matko, najgorzej, ja pamiętam jak u nas Sąsiedzi z klatki obok robili remont, to nawet w wigilię po 6 rano wiercili i miałam wrażenie, że zaraz przebija się nam do mieszkania

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Pytanie, na ile to wicie gniazda, a na ile skutek uziemienia w łóżku od czwartku
Hahaha chyba dzisiejsza wiadomość od zwyklylogin też na nas tak trochę podziałała


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-17, 17:27   #440
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88859658]Hahaha chyba dzisiejsza wiadomość od zwyklylogin też na nas tak trochę podziałała [/QUOTE]

W sumie u mnie co chwilę coś tak działa. Torbę do końca ogarniałam w 36+0, bo była kwestia słabych przyrostów i się bałam, że stwierdzi pogorszenie przepływów i każe mi zostać w szpitalu. I w sumie dobrze, że miałam spakowaną, bo do szpitala trafiłam cztery dni później, chociaż z zupełnie innych powodów... A kolejnego dnia miałam w sali dziewczynę z późniejszym ode mnie terminem i regularnymi skurczami.

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Mężu miał mi kupić śmietanę 18%. Do pomidorów.

...kupił laną śmietankę, taką co to do kawy albo ewentualnie zupy można dodać. A ja usłyszałam, że trzeba było się precyzyjniej wyrażać i trzy razy to podkreślić, bo jemu się śmietana 18% tylko z jednym kojarzy
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-17, 17:31   #441
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Mężu miał mi kupić śmietanę 18%. Do pomidorów.

...kupił laną śmietankę, taką co to do kawy albo ewentualnie zupy można dodać. A ja usłyszałam, że trzeba było się precyzyjniej wyrażać i trzy razy to podkreślić, bo jemu się śmietana 18% tylko z jednym kojarzy
Jakbym mojego widziała
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-17, 17:40   #442
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Myślę, że zwykły login postawiła nas wszystkie na równe nogi, zupełnie bez ostrzeżenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-17, 19:41   #443
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Myślę, że zwykły login postawiła nas wszystkie na równe nogi, zupełnie bez ostrzeżenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma co się dziwić to już ten czas że może się zaczynać, szczególnie dla tych z terminem na początek miesiąca.
Ja mam jutro równo 37+0 i wizytę na 14.15, ciekawe co mi powie, pewnie na kolejną każe za tydzień przyjść.
Jeszcze bym mogła z dwa tygodnie z porodem poczekać chociaż momentami ciężko, Bobo jak się rozepchnie po bebechach to aż potrafi zaboleć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-17, 19:49   #444
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Ja teraz mam same wizyty u ginekologów xD
Jutro jadę do poradni przy szpitalu, w którym byłam te dwie doby - bo mi w wypisie zlecili kontrolę. W poniedziałek mam u tego szpitalnego, u którego od połowy mam kontrole w związku z przepływami. A zaraz potem w środę u mojego prowadzącego
W sumie nastawiałam się mocno na wrzesień, ale tak teraz sobie myślę, że jakby młody postanowił wyjść w przyszłym tygodniu, to byłoby całkiem spoko xD
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-17, 19:59   #445
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

zwyklylogin gratulacje 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-17, 20:46   #446
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Nie ma co się dziwić to już ten czas że może się zaczynać, szczególnie dla tych z terminem na początek miesiąca.
Ja mam jutro równo 37+0 i wizytę na 14.15, ciekawe co mi powie, pewnie na kolejną każe za tydzień przyjść.
Jeszcze bym mogła z dwa tygodnie z porodem poczekać chociaż momentami ciężko, Bobo jak się rozepchnie po bebechach to aż potrafi zaboleć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dziś 38+0 i jakoś mi się teraz zaczęło wydawać, że to jednak za wcześnie... Po dzisiejszej wizycie mam oczywiście plamienia, a przy tym maluch musi być naprawdę nisko, czuję spory ucisk gdy stoję.

Theali, ciekawe co Ci powiedzą, bo jak dotąd u Ciebie nic nie zwiastowało porodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Avokado, dużo zdrowia dla męża!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-17, 20:50   #447
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Theali, ciekawe co Ci powiedzą, bo jak dotąd u Ciebie nic nie zwiastowało porodu
No nic, jedynie tyle, że szyjka jest dość miękka, ale mam wrażenie, że całą ciążę była miękka. Ale przy tym nadal długa (w czwartek przy przyjęciu do szpitala 3,6 cm), zamknięta i jestem na 90% pewna, że nadal nieustawiona w osi kanału. Mogłoby się powoli coś zacząć ruszać
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-17, 21:03   #448
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
No nic, jedynie tyle, że szyjka jest dość miękka, ale mam wrażenie, że całą ciążę była miękka. Ale przy tym nadal długa (w czwartek przy przyjęciu do szpitala 3,6 cm), zamknięta i jestem na 90% pewna, że nadal nieustawiona w osi kanału. Mogłoby się powoli coś zacząć ruszać
W sumie znam osobiście przypadek, gdzie od "nic nie rokuje" przeszło od razu do skurczy porodowych, więc dla każdego to też trochę inaczej wygląda... Ale na pewno fajnie mieć już jakieś rozwarcie "w gratisie", czego Ci życzę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-17, 21:10   #449
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Avokado2021 Pokaż wiadomość
Jeju ile tu się od rana wydarzyło... Zwykły login gratuluje!!! Zdrówka i szybkiego powrotu do domku!

To chyba wypadałoby torby poszukać i zacząć pakowanie, jakby coś.

U nas mężowi dziś zsxyli to ścięgno, przed nim długa rehabilitacja ale mam nadzieję, że będzie dobrze.

Zamówiłam test na SMA i pieluchy huggies bo była promka na allegro A one bardzo dobrze wypadły w teście uokik ( przy starszej używamy pampersa, które wypadły bardzo slabo).
Zdrówka dla męża na pewno będzie ok, najważniejsze że szybko się tym zajęli. Ja miałam zapalenie ścięgna Achillesa będąc nastolatką i tylko dlatego, że było to źle poprowadzone, a ścięgno w żaden sposób nie unieruchomione i nic nie było robione przez 11 miesięcy poza przepisywaniem różnych maści to mam je na stałe jakby uszkodzone, a w zasadzie wystawione na uszkodzenia bo mam tam jakby zanik mięśnia i ścięgno bezpośrednio wyczuwalne pod skórą. Kiedyś mi to tłumaczyli, na jakiej zasadzie, ale to już minęło tyle lat, że ja już nie pamiętam co dokładnie jest tam nie tak. Dlatego dobrze, że szybko miał zabieg i będzie miał odpowiednią rehabilitację

Mam wyniki badania moczu. Znowu jest coś nie tak, szczególnie dziwne że tym razem ciężar właściwy jest poniżej normy. Słabo to jakoś wygląda, miałam nadzieję, że będzie bez zarzutu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-17, 21:30   #450
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Mam wyniki badania moczu. Znowu jest coś nie tak, szczególnie dziwne że tym razem ciężar właściwy jest poniżej normy. Słabo to jakoś wygląda, miałam nadzieję, że będzie bez zarzutu.
A nie piłaś więcej niż zwykle? Mój prowadzący stwierdził, że jeżeli nie ma dodatkowych podstaw do podejrzewania niewydolności nerek, to nieco obniżonym ciężarem właściwym nie ma co się przejmować, zwłaszcza jeśli faktycznie spożycie płynów jest duże (u mnie rzeczywiście było, jak mi to wyszło poza normą).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-07 13:25:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.