Stosowne ubranie na impreze dla vip - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-19, 19:40   #1
live199
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 26

Stosowne ubranie na impreze dla vip


Witam
chcialam sie poradzic w sprawie imprezy dla vipow.nigdy nie bylam na takiej imprezie z kolei na zaproszeniu pisze,ze obowiazuja stroje wieczorowe.bedzie cala smietanka towarzyska miasta oraz dyrektorzy bankow itp.impreza jest w ten czwartek.zastanawiam sie nad kreacja.czy ktos moze mi doradzic jak wyglada kobieta na takiej imprezie.myslalam o malej czarnej,jednak zastanawiam sie nad kolorem paznokci(czy wypada np.do malej czarnej pomalowac paznokcie na czerwony kolor)?czy lepiej isc na taka impreze z wlasnym facetem czy moze isc sama?mam isc z kolezanka i jej facetem albo pojdziemy same,jednak nie wiem jak sie zachowac w takiej sytuacji...co wypada a co nie?
live199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 20:28   #2
mindiar
Raczkowanie
 
Avatar mindiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 306
Dot.: Stosowne ubranie na impreze dla vip

Jak pracowałam w ekskluzywnym hotelu widziałam,jak kobiety ubierają się na takie wyjścia. One stawiały po pierwsze na klasyke - moze 1 na 10 miała coś wyróżniającego się. Odpowiednia byłaby sukienka do połowy kolana w kolorze czarnym lub beżowym bez rękawów,ale nie na ramiączkach, albo z krótkim rękawem i np. bufkami,ale nie rozbudowanymi mocno. Do tego kryjące rajstopy czarne,albo ładnie dobrane do karnacji brązowe (to jest wazne-dobrze dobrane) ale bez mega połysku, bo to straszna tandeta. Szpilki odpowiednie będą na platformie. Do czarnej beż albo ciemny fiolet, do beżowej czarne. Najwieżniejsza jest chyba biżuteria. Kolczyki i wisiorek, sam naszyjnik, albo kolczyki i bransoletka. Dopełnieniem powinna być torebka kopertowa, wskazana szalona lub wyróżniająca się i perfumy. To tworzy strój. Oczywiście poza najważniejszym czyli fryzurą,ładnie wykonanym,starannym,trwał ym makijażem i pomalowanymi paznokciami. Co do paznokci, to ciemne bordo jest ok i nabłyszczacz na nie,zeby wygladalo to z klasa. Czerwone bym odpuściła. Jeżeli jest to służbowa impreza to zazwyczaj bez osoby towarzyszacej, chyba,ze jest inny zwyczaj,pisany albo nie pisany.
__________________
Far away ... !
mindiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 21:50   #3
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Stosowne ubranie na impreze dla vip

Mindiar ma rację - najlepiej postawić na bezpieczną klasykę zarówno w ubiorze jak i makijażu Ożywić całość jakimiś dodatkami przy czym pamiętać żeby zachować równowagę - nie przesadzać i nie obwieszać się dodatkami. Jak sukienka ma jakieś detaliki/delikatne zdobienia na górze to darować sobie wisiorki i założyć wkrętki i bransoletę itd.
Nie stawiałabym na czerwony ale tak samo jak mindiar - jakiś ciemny bordo albo klasyczny frencz.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 10:54   #4
live199
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 26
Dot.: Stosowne ubranie na impreze dla vip

Dziewczyny kupilam suknienke do kolan w kolorze sliwkowym.jakie kupic rajstopy,jaki kolor?jaki kolor paznokci?ratunku...jest to towarcie fantasyparku ,impreza zamknieta dla vipow-wladze miasta,dyrektorzy bankow itp.
live199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 20:24   #5
mindiar
Raczkowanie
 
Avatar mindiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 306
Dot.: Stosowne ubranie na impreze dla vip

Ciemna śliwka sukienka? Paznokcie wg mnie w tym wypadku czarne lub french. Rajstopy czarne kryjące i czarne buty,ale bez zadnego ostrego noska, tylko okrągły czubek. Ewentualnie dobrze dobrane rajstopy w odcieniu Twojej karnacji i bez tego połysku i buty w podobnej tonacji co sukienka. Rajstopy w kolorze skóry kupować najlepiej z gatty, bo maja spory wybór, a te bez dodaktu tego świecidełka mają super jakość i fakture. Sporo kolorów tez jest, wiec wybierzesz cos z 20 Den. Masz dodatki i torebkę? Na jaka fryzure się zdecydowałaś?
__________________
Far away ... !
mindiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 23:31   #6
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Stosowne ubranie na impreze dla vip

ja bym wybrała tak jak Ty "mała czarna " i do tego czerwone paznokcie i oczywiście z facetem;D
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 12:52   #7
mindiar
Raczkowanie
 
Avatar mindiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 306
Dot.: Stosowne ubranie na impreze dla vip

Tak,tylko,że jak wnioskuje to spotkanie służbowe i jeżeli nie jest się zaproszonym z osoba towarzysząca, to sie jej nie bierze, to to malo profesjonalnie wyglada. Nikogo z reszta nie interesuja w pracy uklady osobiste, a przynajmniej nie powinny Ja sobie nie przypominam,abym szla na impreze sluzbowa z facetem.
__________________
Far away ... !
mindiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 16:10   #8
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Stosowne ubranie na impreze dla vip

Cytat:
Napisane przez mindiar Pokaż wiadomość
Tak,tylko,że jak wnioskuje to spotkanie służbowe i jeżeli nie jest się zaproszonym z osoba towarzysząca, to sie jej nie bierze, to to malo profesjonalnie wyglada. Nikogo z reszta nie interesuja w pracy uklady osobiste, a przynajmniej nie powinny Ja sobie nie przypominam,abym szla na impreze sluzbowa z facetem.
Więc idź z koleżanką z pracy
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.