Lekki podkład na zimę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-20, 16:09   #1
sunny_me
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 449

Lekki podkład na zimę


Szukam lekkiego podkładu na zimę, efekt kryjący nie jest dla mnie bardzo ważny ponieważ mam ładną cerę, bez niedoskonałości czy trądziku, skóra z tendencją do kruchych naczynek krwionośnych, stosuję głownie kosmetyki nawilżające do cery wrażliwej.
Ważne jest natomiast aby podkład nie zapychał porów i nie tworzył efektu maski. Generalnie od wakacji wogóle nie stosuję żadnego podkładu, no ale chciałam kupić jakiś na mroźne, zimowe dni, dla ochrony buźki. Co polecacie?
__________________
65 F zmieniło moje życie
sunny_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 19:47   #2
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Lekki podkład na zimę

z lekkich to polecam Inglota dla młodej skóry, uzywałam go latem i jest świetny jeśli faktycznie nie ma się żadnych problemów...
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 10:26   #3
czesia00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Wink Dot.: Lekki podkład na zimę

Moim zdaniem firmy specjalizujące się z czymś innym, czyli tak jak Inglot w lakierach do paznokci, nie są dobrym przykładem na rewelacyjne podkłady albo korektory. Są inne firmy, które są liderami na rynku jeśli chodzi o kosmetykę kolorową twarzy.
Dla mnie dobrym podkładem dla idealnej cery suchej jest Xperience MaXfactor. Reklamują go jako lekki ale jednocześnie kryjący, ale nie oszukujmy się, że jesli chcemy większego krycia niedoskonałości to nie możemy używać tzw."kremu". Bo w jaki sposób podkład niewidoczny na buźce ma zniwelować chociażby cienie pod oczami. Jest to nowość w Polsce i firma bada rynek - podejrzewam, że następny podkład będzie udoskonaleniem tego. Cena podkładu w Rossman i Douglass ok 50 zł.
Fajne są podkłady firmy Clinique Perfectly Peal. Kosztują więcej ok 100zł, ale te lżejsze są bardziej wydajne. Podkład lekki, lekko kryjący, buźka się nie świeci, i długo utrzymuje się na twarzy.
czesia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 10:44   #4
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Lekki podkład na zimę

Lekki na zimę? Przy pękających naczynkach? Nie wyobrażam sobie.
Zainwestowałabym w coś treściwszego.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 11:42   #5
sunny_me
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 449
Dot.: Lekki podkład na zimę

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Lekki na zimę? Przy pękających naczynkach? Nie wyobrażam sobie.
Zainwestowałabym w coś treściwszego.
Rzeczywiście mam 3 pęknięte naczynka na twarzy, ale w zasadzie są one niemalże niewidoczne, takie kropeczki.
Myślałam o jakimś dobrym kremie ochronnym na zimę jako baza plus na to dodatkowo jakiś lekki podkład. Myślicie, że to wystarczyłoby czy jednak poszukać czegoś bardziej kryjącego? (mimo wszytsko strasznie nie chciałabym jednak grubej warstwy podkładu na twarzy bo odzwyczaiłam się od stosowania podkładów i widzę różnicę)
__________________
65 F zmieniło moje życie
sunny_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 11:56   #6
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Lekki podkład na zimę

Nie zgadzam się, że Inglot robi tylko dobre lakiery. Świetnym podkładem jest równoważący (w białej tubce, z czarną zakrętką, ładnie pachnie, ok 34 zł). Mam nr 26 dla jasnej cery, ale wybór odcieni jest spory. Lekki, stapia się ze skórą, mam wrażenie, że dopasowuje się do jej koloru, używanie go to dla mnie czysta przyjemność, nie kryje mocno, ale ja nie mam problematycznej cery. Nawilży w zimie (w lecie jednak ze mnie spływał). Teraz zaopatrzę się w Bourjois Healthy Mix - ma być promocja w Rossmannie. Też dobre recenzje.
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 09:42   #7
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Lekki podkład na zimę

Jeżeli nie zależy ci na matującym i mocno kryjącym podkładzie ale na lekkim takim nawilżającym ..to ja na zimę właśnie się w coś takiego zaopatrzyłam. Mam shiny Touch z lirene...nie kryje mocno ale ładnie nawilża moje suche poliki, rozświetla ...i ma filtry ochronne.
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ




Edytowane przez Sweet_Jelly
Czas edycji: 2010-11-22 o 09:43
Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 10:14   #8
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Lekki podkład na zimę

Cytat:
Napisane przez Sorbet Pokaż wiadomość
Teraz zaopatrzę się w Bourjois Healthy Mix - ma być promocja w Rossmannie.
Że tak się wtrącę Od kiedy ma być promocja na ten podkład? Bo co jest to zawsze przegapię albo jestem spłukana :/
Dziękuję z góry za odp
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 10:17   #9
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Lekki podkład na zimę

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Że tak się wtrącę Od kiedy ma być promocja na ten podkład? Bo co jest to zawsze przegapię albo jestem spłukana :/
Dziękuję z góry za odp
No właśnie, kurteczka, przeczytałam o tej promocji na wizażu, ale komuś się coś potentegowało chyba - promocja miała być od 22-go, więc poszłam wczoraj do Rossmanna, a tam... promocja na róż do polików :/ Kupiłam Gosh w Wispolu (jest w promocji za 35 zł).
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 10:19   #10
arquettewska
Rozeznanie
 
Avatar arquettewska
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: Lekki podkład na zimę

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Że tak się wtrącę Od kiedy ma być promocja na ten podkład? Bo co jest to zawsze przegapię albo jestem spłukana :/
Dziękuję z góry za odp
promocja na Healthy mix w Rossmanie jest od 26 listopada będzie w cenie 39,99 .
arquettewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 11:02   #11
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Lekki podkład na zimę

Cytat:
Napisane przez czesia00 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem firmy specjalizujące się z czymś innym, czyli tak jak Inglot w lakierach do paznokci, nie są dobrym przykładem na rewelacyjne podkłady albo korektory. Są inne firmy, które są liderami na rynku jeśli chodzi o kosmetykę kolorową twarzy.
Dla mnie dobrym podkładem dla idealnej cery suchej jest Xperience MaXfactor. Reklamują go jako lekki ale jednocześnie kryjący, ale nie oszukujmy się, że jesli chcemy większego krycia niedoskonałości to nie możemy używać tzw."kremu". Bo w jaki sposób podkład niewidoczny na buźce ma zniwelować chociażby cienie pod oczami. Jest to nowość w Polsce i firma bada rynek - podejrzewam, że następny podkład będzie udoskonaleniem tego. Cena podkładu w Rossman i Douglass ok 50 zł.
Fajne są podkłady firmy Clinique Perfectly Peal. Kosztują więcej ok 100zł, ale te lżejsze są bardziej wydajne. Podkład lekki, lekko kryjący, buźka się nie świeci, i długo utrzymuje się na twarzy.
Powiedzenie, ze Inglot jest firma specjalizujaca sie w lakierach do paznokcie jest chyba troche obrazliwe dla tej firmy.
Ja sama mam zdecydowanie inne doswiadczenei jesli chodzi o ta firme i znam wiele makijazystek, ktore uzywaja wlasnie Inglota jako podstawe dla swojej pracy przy wykonywaniu makijazu.

Sunny me mam taki sam dylat jak ty i przeszukalam w tym tygodniu Wizaz w poszukiwaniu jakiegos podkladu na zime, dla mojej cery naczynkowej.
Na co dzien nie uzywam podkladu, ale skoro idzie zima trzeba zaczac.
Mysle, ze zdecyduje sie na Avene couverage correctour de teint.
Zobacz sama: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...nt.html&next=1
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 10:46   #12
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Lekki podkład na zimę

Cytat:
Napisane przez arquettewska Pokaż wiadomość
promocja na Healthy mix w Rossmanie jest od 26 listopada będzie w cenie 39,99 .

Dziękuję za informację, dzisiaj biegnę i go porywam
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.