Zmarszczki nastolatki zniszczona cera - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-11, 23:01   #31
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: nie mam juz pomysłu co zrobić z moją cerą, pomocy :(

być może nie dostarczasz z pozywieniem wszystkich witamin i substancji potrzebnych organizmowi. (z racji iz bycie wegetarianinem w dzisiejszych czasach jest kłopotliwe i ciężkie do utrzymania równowagi organizmowi)
Być może masz problem z tarczycą? zbadaj hormony

Korzystaj z dobroczynnych funkcji produktów spożywczych:
maseczka z miodu, jogurtu, z marchewki utartej na papkę, mycie twarzy ziołami.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 06:02   #32
agens
Raczkowanie
 
Avatar agens
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 54
Dot.: nie mam juz pomysłu co zrobić z moją cerą, pomocy :(

a jakiś krem na zimę? lekki a jednocześnie zapewniający ochronę przed mrozem... są takie cuda?
agens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 13:48   #33
difference
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Serce Mazur
Wiadomości: 8
Dot.: nie mam juz pomysłu co zrobić z moją cerą, pomocy :(

Dobrze nawilża i w ogóle nie zapycha żel hialuronowy do nabycia na BU Sama mam problem z zapychaniem i ten specyfik uważam za cud. Powodzenia.
difference jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 14:55   #34
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 025
Dot.: nie mam juz pomysłu co zrobić z moją cerą, pomocy :(

A ja bym radziła zainteresować się trochę biochemią kosmetyczną i samemu spróbować zrobić odpowiedni krem myślę, że chociażby na mazidłach znajdziesz odpowiednie do tego produkty. Moja trądzikowa cera dopiero uspokoiła się po takich mieszankach.
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 08:06   #35
agens
Raczkowanie
 
Avatar agens
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 54
Dot.: nie mam juz pomysłu co zrobić z moją cerą, pomocy :(

difference - spróbuję, dzięki
bluesky49 - hm zaciekawił mnie Twój wpis - możesz napisać coś więcej? jak się w ogóle zabrać za coś takiego?
reshinka - jak na razie byłam trzy razy i usłyszałam trzy zupełnie sprzeczne opinie na temat mojej cery i sposobu pielęgnacji, aczkolwiek wypróbowałam to co mi panie poleciły i bez efektu... na oczyszczanie pójdę, raz byłam i niestety było to oczyszczanie mechaniczne i zastosowaniem prądu br.....
agens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 23:42   #36
enigma_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7
Dot.: nie mam juz pomysłu co zrobić z moją cerą, pomocy :(

Cytat:
Napisane przez reshinka Pokaż wiadomość
A próbowałaś może peelingu kawitacyjnego....to jest bezbolesne i szybko widać efekty, no i skóra się nie łuszczy tak jak po kwasach
Polecem! Super sprawa! Ja mam taki sam problem ze skórą jak Ty, na dodatek mam nadczynność tarzycy więc możliwości korzystania z odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych mam jeszcze bardziej ograniczoną. Wybrałam się do salonu i pani kosmetyczka dobrała mi kosmetyki i zabiegi do skóry. Na drugi dzień zrobiłam peeling kawitacyjny i byłam w SZOKU! Piękna skóra no i co najważniejszy ani najmniejszego zaczerwienienia czy podrażnienia.
enigma_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 03:58   #37
agens
Raczkowanie
 
Avatar agens
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 54
Dot.: nie mam juz pomysłu co zrobić z moją cerą, pomocy :(

brzmi zachęcająco na pewno się wybiorę dzięki
agens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-25, 23:06   #38
enigma_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7
Dot.: nie mam juz pomysłu co zrobić z moją cerą, pomocy :(

Cytat:
Napisane przez reshinka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy peeling jest wskazany we wszystkich przypadkach. Rozwiązaniem jest albo konsultacja z dermatologiem, albo rozmowa z kosmetyczką. W salonie do którego chodzę dopierają zabiegi pod rodzaj skóry, na prawdę fajna sprawa szczególnie dla osób, które nie mają pojęcia co mogłyby "ze sobą zrobić".
A rozmawiałaś ze swoją kosmetyczką na temat peeling kawitacyjnego? Na pewno Ci doradziła czy możesz się poddać zabiegowi czy nie. Jeśli salon do, którego chodzisz jest naprawdę dobry warto zapytać o ten peeling bo nie każdy salon potrafi to prawidłowo zrobić.
enigma_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 06:58   #39
agens
Raczkowanie
 
Avatar agens
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 54
Dot.: nie mam juz pomysłu co zrobić z moją cerą, pomocy :(

Taki peeling wykonują w salonie, w któym byłam kiedyś na jakiś zabiegach masująco-nawilżających (dostałam zaproszenie w prezencie). Nie wiem, cyzm mnie nawilżała, ale nie doszłam nawet do domu kiedy na moim nosie pojawił się cudowny pryszcz ale może to przypadek. Po Świętach będę tam dzwonić i się umówiję. Ale zauważyłam, że t ekosmetyczki u których byłam nie chcą poleać konkretnych kosmetyków, też tak jest u Was?
agens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 23:43   #40
enigma_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7
Dot.: nie mam juz pomysłu co zrobić z moją cerą, pomocy :(

Cytat:
Napisane przez agens Pokaż wiadomość
Taki peeling wykonują w salonie, w któym byłam kiedyś na jakiś zabiegach masująco-nawilżających (dostałam zaproszenie w prezencie). Nie wiem, cyzm mnie nawilżała, ale nie doszłam nawet do domu kiedy na moim nosie pojawił się cudowny pryszcz ale może to przypadek. Po Świętach będę tam dzwonić i się umówiję. Ale zauważyłam, że t ekosmetyczki u których byłam nie chcą poleać konkretnych kosmetyków, też tak jest u Was?
Ja akurat nie mogę narzekać. Od kiedy kuzynka poleciła mi bardzo fajny salon, chodzę tylko tam. Głównie na zabiegi antycellulitowe, Pani kosmetyczka nie tylko świetnie doradziła mi zabiegi ale i także kosmetyki. Jestem bardzo zadowolona szczególnie, że w Warszawie jest tam mnóstwo salonów i potrzeba dużo czasu na znalezienie dobrego i nie z kosmicznymi cenami.
enigma_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 11:29   #41
loveletters
Raczkowanie
 
Avatar loveletters
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 182
Dot.: nie mam juz pomysłu co zrobić z moją cerą, pomocy :(

Myślę, że jeśli objawy bardzo Cię niepokoją, powinnaś wybrać się nie tylko do dermatologa.
Zostało to już zasugerowane, ale chciałabym powtórzyć, że na Twoim miejscu zbadałabym poziom testosteronu i progestegonu, oraz czy Twoja tarczyca funkcjonuje prawidłowo.
__________________
Pomagamy pieskom!!!
http://www.pustamiska.pl/
Twoje kliknięcie może uratować życie zwierzaka!!!
Dziękuję!
Zapraszam do poczytania moich recenzji na KWC!
loveletters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 04:02   #42
agens
Raczkowanie
 
Avatar agens
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 54
Dot.: nie mam juz pomysłu co zrobić z moją cerą, pomocy :(

Sprawę tarczycy przemyślałam i będę ją badać po nowym roku. na razie leżę plackiem z L4
agens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 13:17   #43
loveletters
Raczkowanie
 
Avatar loveletters
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 182
Dot.: nie mam juz pomysłu co zrobić z moją cerą, pomocy :(

Cytat:
Napisane przez agens Pokaż wiadomość
Sprawę tarczycy przemyślałam i będę ją badać po nowym roku. na razie leżę plackiem z L4

hej, główka do góry
__________________
Pomagamy pieskom!!!
http://www.pustamiska.pl/
Twoje kliknięcie może uratować życie zwierzaka!!!
Dziękuję!
Zapraszam do poczytania moich recenzji na KWC!
loveletters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 11:43   #44
morelka37
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 85
Wink Zmarszczki

Koleżanka ostatnio zauważyła że jej twarz nie wygląda dobrze,widać oznaki starzenia czyli pomarszczenie się pojawiło jeszcze nie tak widoczne ale jednak widać co można na to zaradzić ,dodam ze nie jest jeszcze stara bo nie ma jeszcze nawet 40 lat
morelka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 15:29   #45
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Zmarszczki

Cytat:
Napisane przez morelka37 Pokaż wiadomość
dodam ze nie jest jeszcze stara bo nie ma jeszcze nawet 40 lat
no sorry, a kobieta po 40. to chodzący trup??
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 16:27   #46
morelka37
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 85
Dot.: Zmarszczki

Cytat:
Napisane przez ygerna Pokaż wiadomość
no sorry, a kobieta po 40. to chodzący trup??
Nie o to chodzi ,jeśli uwazasz tak to dla ciebie moze być trup ,tu chodzi o konkretny przypadek ,nie każdy starzeje się w tym samym czasie ,więc się nie zrozumieliśmy
morelka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 18:27   #47
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Zmarszczki

wcale tak nie uważam, bo kobieta 40letniamoże wyglądac lepiej niż nie jedna dwudziestolatka
to taka złośliwość była
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 20:50   #48
morelka37
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 85
Dot.: Zmarszczki

Cytat:
Napisane przez ygerna Pokaż wiadomość
wcale tak nie uważam, bo kobieta 40letniamoże wyglądac lepiej niż nie jedna dwudziestolatka
to taka złośliwość była
To złośliwa z ciebie bestia jest
Ale może ktoś mi odpowie najlepiej by się przydała opinia dermatologa,chyba będzie mozna się dowiedzieć więcej
morelka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 07:33   #49
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Zmarszczki

Cytat:
Napisane przez morelka37 Pokaż wiadomość
Koleżanka ostatnio zauważyła że jej twarz nie wygląda dobrze,widać oznaki starzenia czyli pomarszczenie się pojawiło jeszcze nie tak widoczne ale jednak widać co można na to zaradzić ,dodam ze nie jest jeszcze stara bo nie ma jeszcze nawet 40 lat
Dobrać porządne kremy przeciwzmarszczkowe (KWC) i regularnie stosować Jak jest więcej kasy - zaszaleć u kosmetyczki.

Ja mam 33 lata i już od kilku lat stosuję kremy przeciwzmarszczkowe, żeby pomóc skórze. Oczywiście są to kremy w miarę dopasowane do wieku, nie stosuję takich dla pań po 50-tce

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez morelka37 Pokaż wiadomość
Ale może ktoś mi odpowie najlepiej by się przydała opinia dermatologa,chyba będzie mozna się dowiedzieć więcej
Ale czego więcej?
Są jakieś dodatkowe kłopoty ze skórą? Trądzik, naczynka itp.?

Może podaj dokładniejszy wiek koleżanki? Jeżeli jest 30+ to powinna już stosować odpowiednie kremy i maseczki, żeby zapobiegać zmarszczkom.

Problem ze zmarszczkami jest w sumie podobny do tego z rozstępami - lepiej zapobiegać niż "leczyć". Ciężko się pozbyć zmarszczek, które już są. Lepiej robić tak, żeby im utrudnić powstawanie
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 09:01   #50
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Zmarszczki

Cytat:
Napisane przez morelka37 Pokaż wiadomość
To złośliwa z ciebie bestia jest
a jaak

ja przekroczyłam 20. ale np już ze 3 lata używam kremu pod oczy...oczywiście nie przeciwzmarszczkowego tylko nawilżającego

tenny dobrze gada- lepiej zapobiec zawczasu niz potem rozpaczać nad zmarszczkami
__________________


Edytowane przez ygerna
Czas edycji: 2011-05-02 o 09:02
ygerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 11:45   #51
morelka37
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 85
Dot.: Zmarszczki

Cytat:
Napisane przez ygerna Pokaż wiadomość
a jaak

ja przekroczyłam 20. ale np już ze 3 lata używam kremu pod oczy...oczywiście nie przeciwzmarszczkowego tylko nawilżającego

tenny dobrze gada- lepiej zapobiec zawczasu niz potem rozpaczać nad zmarszczkami
Dobrze mówić temu kto ich jeszcze nie ma ,bo jak są to uwazacie że należy zapobiegać .Macie tu konkretne pytanie i nie dajecie rady odpowiedzieć a cóż dopiero radzić .Na pewno nie wiecie co to znaczy dla tej kobiety.

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez tennyo4 Pokaż wiadomość
Dobrać porządne kremy przeciwzmarszczkowe (KWC) i regularnie stosować Jak jest więcej kasy - zaszaleć u kosmetyczki.

Ja mam 33 lata i już od kilku lat stosuję kremy przeciwzmarszczkowe, żeby pomóc skórze. Oczywiście są to kremy w miarę dopasowane do wieku, nie stosuję takich dla pań po 50-tce

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------



Ale czego więcej?
Są jakieś dodatkowe kłopoty ze skórą? Trądzik, naczynka itp.?

Może podaj dokładniejszy wiek koleżanki? Jeżeli jest 30+ to powinna już stosować odpowiednie kremy i maseczki, żeby zapobiegać zmarszczkom.

Problem ze zmarszczkami jest w sumie podobny do tego z rozstępami - lepiej zapobiegać niż "leczyć". Ciężko się pozbyć zmarszczek, które już są. Lepiej robić tak, żeby im utrudnić powstawanie
Kobieta ma 39 lat i w ciągu miesiąca jej skóra bardzo się zmieniła czyli postarzała,miała gładką twarz aż tu nagle pojawiły sie oznaki starzenia ,twarz zrobiła się jak gąbka z takimi dziurkami .Obwinia za to wpływ warunków w których pracowała a mianowicie robiła sól do jaskiń solnych a potem zobaczyła te zmiany na jej twarzy .Czy starośc mogła przyjśc tak nagle .Z tej soli powstawały ściany dla kuracjuszy.Nie wiem jak jej pomóc
morelka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 12:40   #52
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Zmarszczki

Cytat:
Napisane przez morelka37 Pokaż wiadomość
Kobieta ma 39 lat i w ciągu miesiąca jej skóra bardzo się zmieniła czyli postarzała,miała gładką twarz aż tu nagle pojawiły sie oznaki starzenia ,twarz zrobiła się jak gąbka z takimi dziurkami .Obwinia za to wpływ warunków w których pracowała a mianowicie robiła sól do jaskiń solnych a potem zobaczyła te zmiany na jej twarzy .Czy starośc mogła przyjśc tak nagle .Z tej soli powstawały ściany dla kuracjuszy.Nie wiem jak jej pomóc
To nie mogłaś tak od razu napisać? Nie podajesz pełnej informacji a potem zdziwienie, że nikt nie umie pomóc

Wg mnie jest tak - sól jest silnie higroskopijna tzn. wyciąga wodę z otoczenia. Prawdopodobnie spowodowała bardzo silne odwodnienie skóry i stąd takie nagłe pogorszenie i ujawnienie się zmarszczek.

Moja rada:
1. silnie nawilżające kremy (np. z mocznikiem) ile tylko skóra przyjmie
2. wskazane zabiegi nawilżające i odżywcze u kosmetyczki
3. nawilżanie od wewnątrz - np. preparatami z wiesiołka czy ogórecznika
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 13:43   #53
morelka37
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 85
Dot.: Zmarszczki

Cytat:
Napisane przez tennyo4 Pokaż wiadomość
To nie mogłaś tak od razu napisać? Nie podajesz pełnej informacji a potem zdziwienie, że nikt nie umie pomóc

Wg mnie jest tak - sól jest silnie higroskopijna tzn. wyciąga wodę z otoczenia. Prawdopodobnie spowodowała bardzo silne odwodnienie skóry i stąd takie nagłe pogorszenie i ujawnienie się zmarszczek.

Moja rada:
1. silnie nawilżające kremy (np. z mocznikiem) ile tylko skóra przyjmie
2. wskazane zabiegi nawilżające i odżywcze u kosmetyczki
3. nawilżanie od wewnątrz - np. preparatami z wiesiołka czy ogórecznika
Ta sól całkiem wysuszyła jej twarz ,stała się taka jakby druga warstwa skóry się pomarszczonej pojawiła .Najlepiej jak ten pył z tej soli osiadał na twarzy powodował swędzenie w tych miejscach i rzezbił jakby takie bruzdy i mocno twarz była zaczerwieniona ,teraz już zrezygnowała z tej pracy z tą solą jak tylko zauważyła ,kupowała kremy i pillingi do twarzy ale nie pomogło .Nie wiem czy jej juz tak nie zostanie .Dziewczyna jest załamana .Spróbuje moze jeszcze twoich rad ,przekazę jej moze te kremy co podałaś z tym mocznikiem bo ona używała ze śluzu ślimaka z kolagenem takiego kremu.
morelka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 14:20   #54
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Zmarszczki

Cytat:
Napisane przez morelka37 Pokaż wiadomość
Ta sól całkiem wysuszyła jej twarz ,stała się taka jakby druga warstwa skóry się pomarszczonej pojawiła .Najlepiej jak ten pył z tej soli osiadał na twarzy powodował swędzenie w tych miejscach i rzezbił jakby takie bruzdy i mocno twarz była zaczerwieniona ,teraz już zrezygnowała z tej pracy z tą solą jak tylko zauważyła ,kupowała kremy i pillingi do twarzy ale nie pomogło .Nie wiem czy jej juz tak nie zostanie .Dziewczyna jest załamana .Spróbuje moze jeszcze twoich rad ,przekazę jej moze te kremy co podałaś z tym mocznikiem bo ona używała ze śluzu ślimaka z kolagenem takiego kremu.
Przede wszystkim musi do problemu podejść kompleksowo - sam krem nie pomoże. Konieczna jest pomoc od środka.
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 14:31   #55
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Zmarszczki

Cytat:
Napisane przez morelka37 Pokaż wiadomość
Ta sól całkiem wysuszyła jej twarz ,stała się taka jakby druga warstwa skóry się pomarszczonej pojawiła .Najlepiej jak ten pył z tej soli osiadał na twarzy powodował swędzenie w tych miejscach i rzezbił jakby takie bruzdy i mocno twarz była zaczerwieniona ,teraz już zrezygnowała z tej pracy z tą solą jak tylko zauważyła ,kupowała kremy i pillingi do twarzy ale nie pomogło .Nie wiem czy jej juz tak nie zostanie .Dziewczyna jest załamana .Spróbuje moze jeszcze twoich rad ,przekazę jej moze te kremy co podałaś z tym mocznikiem bo ona używała ze śluzu ślimaka z kolagenem takiego kremu.
Jak długo stosowała zanim stwierdziła, że kremy nie pomagają?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 14:32   #56
morelka37
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 85
Dot.: Zmarszczki

Cytat:
Napisane przez tennyo4 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim musi do problemu podejść kompleksowo - sam krem nie pomoże. Konieczna jest pomoc od środka.
Czyli co masz na myśli jej samopoczucie i psychikę czy może jakieś witaminy dla organizmu Tenny Bo wiadomo nie od dziś że witaminy są pomocne a jak ich brak to robią sie różne historie tego typu .Ale tu wpływ miał napewno czynnik zewnętrzny.
morelka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 14:34   #57
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Zmarszczki

Cytat:
Napisane przez morelka37 Pokaż wiadomość
Czyli co masz na myśli jej samopoczucie i psychikę czy może jakieś witaminy dla organizmu Tenny Bo wiadomo nie od dziś że witaminy są pomocne a jak ich brak to robią sie różne historie tego typu .Ale tu wpływ miał napewno czynnik zewnętrzny.
Ty tak serio? Czy koleżanka problemy z psyche też ma?

Myślę o witaminach i składnikach mineralnych, o czym pisałam już wyżej sugerując preparaty wiesiołka / ogórecznika. Skóra musi mieć się z czego regenerować.
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 14:42   #58
morelka37
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 85
Dot.: Zmarszczki

Cytat:
Napisane przez tennyo4 Pokaż wiadomość
Ty tak serio? Czy koleżanka problemy z psyche też ma?

Myślę o witaminach i składnikach mineralnych, o czym pisałam już wyżej sugerując preparaty wiesiołka / ogórecznika. Skóra musi mieć się z czego regenerować.
Dobre rady dajesz przekarze ,jednak moze ktoś jeszcze się wypowie .A co cię tak dziwi przecież po takim czymś mozna mieć dół ,dlatego miedzy innymi mnie się zwierzyła więc chcę jej pomóc,takie coś na psychikę też wpływa .Nasze samopoczucie w duzej mierze zalezy od naszego wygladu.
morelka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 23:44   #59
morelka37
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 85
Dot.: Zmarszczki

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Jak długo stosowała zanim stwierdziła, że kremy nie pomagają?
Miesiąc z tego slimaka smarowała i nic
morelka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 20:05   #60
Mikolaj121212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Czy to są zmarszczki?

Nie wiem czy to są już zmarszczki, ale pojawiają sie przy każdym uśmiechu, nawet tym najmniejszym...Czy to są zmarszczki? Proszę o odpowiedź

Zdjęcie w linku ---> http://imageshack.us/photo/my-images...cie0230du.jpg/
Mikolaj121212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.