Zatuszować trądzik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-03, 17:49   #1
tasteofspring
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9

Zatuszować trądzik


Moim problemem jest trądzik dość poważny. Zmiany są czerwone i nie wyglądają ładnie. Obecnie używan podkladu z Iwostinu do cery trądzikowej, korektora w z Inglota (tego w małym pudełeczku) i sypkiego pudru z Inglota. Z ogólnego efektu jestem średnio zadowolona ;< Możecie mi polecić jakieś kosmetyki do malowania do cery z poważnym trądzikiem ? Chciałabym, aby niedoskonałości były niewidoczne ale bez efektu maski. Zależy mi też, żeby kosmetyki nie pogorszaly stanu mojej cery, nie zatykały itd. ;> Chciałam się przerzucić na podkład Vichy lub La Roche , ale słyszałam dużo negatywnych opini. podkład, korektor i pudrer polecicie ? ;>
tasteofspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 18:22   #2
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Zatuszować trądzik

MOże minerały albo BB?
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 18:35   #3
eva94
Raczkowanie
 
Avatar eva94
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 199
Dot.: Zatuszować trądzik

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
MOże minerały albo BB?
BB na pewno nic nie zakryje. Ja mam dość poważne przebarwienia na policzkach i używam podkładu maybeline afinitone (nie wiem czy db napisałam) ale nakładany za pomocą lateksowej gąbeczki sprawdza się dobrze. Jeśli masz duże krosty nie spodziewaj się że jakiś podkład sprawi że będziesz wyglądać jakbyś nigdy nie miała trądziku. Bardzo dużym błędem jest nałożenie zbyt dużej ilości podkładu, bo to tylko gorzej podkreśla wszystkie niedoskonałości.
eva94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 18:42   #4
tasteofspring
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Zatuszować trądzik

kremy BB nie są zbyt kryjące ;< czasem używam kremu bb jako baze ale nie kryje on praktycznie nic ;< minerały ? co masz na myśli ...

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

ale przebarwienia masz związane z trądzikiem ? bo chodzi mi tez o to, żeby podkład nie pogorszył sprawy więc raczej wybieram te z apteki niż z drogerii
tasteofspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 18:56   #5
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Zatuszować trądzik

Cytat:
Napisane przez tasteofspring Pokaż wiadomość
kremy BB nie są zbyt kryjące ;< czasem używam kremu bb jako baze ale nie kryje on praktycznie nic ;< minerały ? co masz na myśli ...
Jeden BB drugiemu nierówny. Te nasze BB to faktycznie kremy tonujące, które przy trądziku nic nie zrobią, ale koreańskie BB kremy takie jak Lioele czy Misha kryją dobrze, przy tym maskują zaczerwienienia i dają naprawdę dobry efekt. W czasach, kiedy miałam duży problem z trądzikiem używałam kremu bb lioele, a punktowo w absolutnie minimalnych ilościach nakładałam podkład korygujący dermacol, który ma postać gęstej pasty i jest raczej mocno kryjącym korektorem, niż typowym podkładem.
Minerały też będą ok, ale pod warunkiem, że prawdziwe, a nie niby mineralne fluidy czy pudry, które koło prawdziwych minerałów nawet nie stały
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 19:59   #6
tasteofspring
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Zatuszować trądzik

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Jeden BB drugiemu nierówny. Te nasze BB to faktycznie kremy tonujące, które przy trądziku nic nie zrobią, ale koreańskie BB kremy takie jak Lioele czy Misha kryją dobrze, przy tym maskują zaczerwienienia i dają naprawdę dobry efekt. W czasach, kiedy miałam duży problem z trądzikiem używałam kremu bb lioele, a punktowo w absolutnie minimalnych ilościach nakładałam podkład korygujący dermacol, który ma postać gęstej pasty i jest raczej mocno kryjącym korektorem, niż typowym podkładem.
Minerały też będą ok, ale pod warunkiem, że prawdziwe, a nie niby mineralne fluidy czy pudry, które koło prawdziwych minerałów nawet nie stały
te koreańskie BB można dostać w Polsce ? jak tak to gdzie ? ;> a minerały to możesz podać nazwy konkretne i cos wiecej gdzie można dostać ? bo jakoś nigdy nie słyszałam o tych 'prawdziwych minerałach '
tasteofspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 20:07   #7
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Zatuszować trądzik

Lioele Triple the solution ma MORDERCZE krycie, zobacz na blogu Idalii: http://www.idaliablog.com/2011/09/li...eam-czyli.html - jest do dostania na allegro, sama mam i jestem całkiem zadowolona. A na krostki kup kamuflaż artdeco albo catrice i nakładaj NA podkład, bo jeśli zrobisz to pod, to możesz go zetrzeć w trakcie nakładania podkładu.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-03, 20:22   #8
tasteofspring
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Zatuszować trądzik

Cytat:
Napisane przez Lirriel Pokaż wiadomość
Lioele Triple the solution ma MORDERCZE krycie, zobacz na blogu Idalii: http://www.idaliablog.com/2011/09/li...eam-czyli.html - jest do dostania na allegro, sama mam i jestem całkiem zadowolona. A na krostki kup kamuflaż artdeco albo catrice i nakładaj NA podkład, bo jeśli zrobisz to pod, to możesz go zetrzeć w trakcie nakładania podkładu.
a nie można go dostać inaczej niż przez allegro ? chodzi mi tez o wybranie odcienia... a i nie powoduje on u Cb pogorszenia trądziku itp. ? nie ma efektu maski ? ;>
tasteofspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 20:59   #9
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Zatuszować trądzik

Cytat:
Napisane przez tasteofspring Pokaż wiadomość
a nie można go dostać inaczej niż przez allegro ? chodzi mi tez o wybranie odcienia... a i nie powoduje on u Cb pogorszenia trądziku itp. ? nie ma efektu maski ? ;>
Na all czy w polskich sklepach z azjatyckimi kosmetykami mają duże marże, więc prawdopodobnie przepłacisz. Ja zamawiałam przez ebay albo przez wspólne zakupy bb kremów na wizażu.
Minerały też zamawiałam przez forum
Odcień jest chyba tylko jeden albo dwa, generalnie odcienie są bardziej żółto-naturalne, niż w Polskich podkładach i chyba dzięki temu lepiej maskują zaczerwienienia.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Lirriel Pokaż wiadomość
Lioele Triple the solution ma MORDERCZE krycie, zobacz na blogu Idalii: http://www.idaliablog.com/2011/09/li...eam-czyli.html - jest do dostania na allegro, sama mam i jestem całkiem zadowolona. A na krostki kup kamuflaż artdeco albo catrice i nakładaj NA podkład, bo jeśli zrobisz to pod, to możesz go zetrzeć w trakcie nakładania podkładu.
Ja miałam double solution, nieco mniej kryjący i lżejszy. Triple to już kategoria ciężka i mega kryjąca, ale przez to jest trudniejszy w stosowaniu.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 23:08   #10
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Zatuszować trądzik

BB nie zakryją trądziku? Spójrzcie na to http://www.youtube.com/watch?v=wp5iy5JJqDA

Ja mam BB z Mizona i krycie jest bardzo dobre. Znacznie lepsze od drogeryjnych.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 23:17   #11
izka222
Rozeznanie
 
Avatar izka222
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 724
Dot.: Zatuszować trądzik

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
BB nie zakryją trądziku? Spójrzcie na to http://www.youtube.com/watch?v=wp5iy5JJqDA

Ja mam BB z Mizona i krycie jest bardzo dobre. Znacznie lepsze od drogeryjnych.

Patrząc na miniaturkę myślałam, że to photoshop. Biedna laska. Gdyby nie makijaż, pewnie by nawet nie wyszła z domu.
izka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 19:03   #12
bella_luna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 66
Dot.: Zatuszować trądzik

revlon colorstay do cery tłustej normalnej itd. kryje bardzo dobrze, ale też jest ciężki i taki jakiś 'alkoholowy'.

zawsze możesz iść do jakiejs drogerii, z wcześniej zakupionymi 'słoiczkami', na allegro podobnoć są, i poprosić babke o próbki z testerów np. i wypróbować w domu.
bella_luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 11:04   #13
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Zatuszować trądzik

polecam bardzo annabelle minerals kryjący, na mnie dziala jak photoshop
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.