Studia chłopaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-28, 14:02   #1
Aga3123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 11

Studia chłopaka


Hej wszystkim wizażankom

Mam pytanie, ostatnio poznałam całkiem fajnego chłopaka, ostatnio w czasie rozmowy dowiedziałam się m.in., że studiował na 3 różnych kierunkach studiów, trochę mnie to zdziwiło, ale nie ma to dla mnie dużego znaczenia.
Temat mnie zaciekawił, więc zapytam, co wy sądzicie o chłopakach, którzy kilkukrotnie zmieniali kierunki studiów lub uczelnie ? Czy przeszkadzałoby to wam spotykać się z kimś takim?
Aga3123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-28, 18:10   #2
Alekto123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 213
Dot.: Studia chłopaka

Jeśli szukasz życiowego partnera, to pytanie czy ma zamiar coś skończyć, czy ma zamiar być wiecznym studentem?
Alekto123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-30, 11:39   #3
Aga3123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 11
Dot.: Studia chłopaka

Cytat:
Napisane przez Alekto123 Pokaż wiadomość
Jeśli szukasz życiowego partnera, to pytanie czy ma zamiar coś skończyć, czy ma zamiar być wiecznym studentem?

Gdy wspomniałaś o wiecznych studentach, to od razu przypomniał mi się Kuba wojewódzki, który robił studia 9 lat albo Lewandowski, który robił 10 hahaha: ale odpowiadając na pytanie, to nie wiem, na ile to świadczy o dojrzałości czy odpowiedzialności faceta, myślę, że jeśli studiuje za swoje pieniądze i sam się utrzymuje, to niech studiuje, ile chce

Patrząc po moim kierunku to tak 1/5 to są tzw. studenci „widmo”, którzy zapisują się tylko dla statusu studenta, poza tym to chyba każda z nas ma koleżankę/kolegę, który zmieniał kierunki lub uczelnię.

Wiem, że dla części moich koleżanek chłopak to „musi mieć magistra”, żeby było z nim, o czym pogadać, jednak jest trochę śmieszne, patrząc ilu z nich, ląduje później na produkcji albo w biedronce.

Kiedy ostatnio remontowałam swoją małą łazienkę i kafelkarz powiedział mi koszt swoich roboczogodzin (bez materiałów), to mało nie zdębiałam i zastanawiałam się, czy sama się tego nie nauczę
Aga3123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-30, 15:32   #4
Alekto123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 213
Dot.: Studia chłopaka

No to inna sytuacja jak ktoś jednocześnie studiuje i pracuje w dobrze płatnym zawodzie. Co innego ktoś taki, a co innego osoba, która zaczyna 5 kierunek i dalej nie wie co chciałaby w życiu robić i żadnej super pracy, umiejętności i perspektyw nie ma.
Alekto123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-30 16:32:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.