Mamusie od dr. Przybycienia - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-13, 13:35   #4681
Marzena_83
Rozeznanie
 
Avatar Marzena_83
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 573
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez Madzziaa11 Pokaż wiadomość
Mamusie, czy któraś z Was była w ciąży na heparynie i acardzie? My jutro zaczynamy 29 tyd. Obecnie acard 75 i neoparin 0,8 (taka dawka ze względu na podejrzenie trombofili - niedobór białka S). Zastrzyki zostają ze mną do końca ciąży plus połóg, ale na temat acardu gin i hematolog maja odmiennie zdanie. Gin każe odstawić w 32 tyg ze względu na serduszko Malutkiej i ryzyko krwotoku, a hematolog kazał brać do końca ciąży... :/ i jestem w kropce,nie wiem kogo słuchać, czy może wyposrodkowac i odstawić 34-36?na dzień dzisiejszy czeka mnie raczej cesarka
Ja w pierwszej ciąży bralam Acard, który ginwkolog w 34tc zamienil na heparyne, właśnie ze względu na serduszko. Teraz biorę tylko heparyne 0,4 profilaktycznie. Ja bym raczej odstawila Acard, może poczytaj jeszcze o tym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie musi być łatwo, chcę tylko, żeby było warto...
Marzena_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 13:46   #4682
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Mnie Przybycien kazał odstawic acard w 9tc, bo miałam krwotoki z nosa.. Miałam brać do końca ciąży. Teraz jestem tylko na neoparinie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 13:53   #4683
Madzziaa11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 305
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez Marzena_83 Pokaż wiadomość
Ja w pierwszej ciąży bralam Acard, który ginwkolog w 34tc zamienil na heparyne, właśnie ze względu na serduszko. Teraz biorę tylko heparyne 0,4 profilaktycznie. Ja bym raczej odstawila Acard, może poczytaj jeszcze o tym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za odpowiedź no właśnie przewertowałam już chyba wszystko co się da.... :/ niektóre z dziewczyn na forach biorą do końca, ale większość odstawia 34-36tyd i jest ok... Strasznie się boję, że już przy końcówce Małej coś się stanie z przeplywami i dojdzie do tragedii a z drugiej strony mąż który boi się o mnie...

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Mnie Przybycien kazał odstawic acard w 9tc, bo miałam krwotoki z nosa.. Miałam brać do końca ciąży. Teraz jestem tylko na neoparinie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A po odstawieniu acardu z Maluszkiem ok? Masz jakieś zaburzenia krzepliwosci?
Madzziaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 15:18   #4684
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez Madzziaa11 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź no właśnie przewertowałam już chyba wszystko co się da.... :/ niektóre z dziewczyn na forach biorą do końca, ale większość odstawia 34-36tyd i jest ok... Strasznie się boję, że już przy końcówce Małej coś się stanie z przeplywami i dojdzie do tragedii a z drugiej strony mąż który boi się o mnie...

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------


A po odstawieniu acardu z Maluszkiem ok? Masz jakieś zaburzenia krzepliwosci?
Wszystko z Małym ok i ze mną.. Skoro Przybycien kazał, to mu ufalam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 13:33   #4685
Tala7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 471
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Moje drogie czy bylybyście zainteresowane spotkaniem face to face ? Nasza klinika będzie wkrótce organizować piknik rodzinny dla swoich pacjentów dla tych którzy walczą i dla tych którym się udało

Mam nadzieję,że się niedługo spotkamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tala7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 18:15   #4686
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Dziewczyny do którego tygodnia ciazy bralyscie besins? Kurczę dr wypisal mi dzisiaj na kartce daty z czego jak mam schodzić ale w momencie gdzie mam napisane juz ostatnia dawke besins czyli 1 x dziennie na noc nie mogę odczytać daty.
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-28, 10:31   #4687
Marzena_83
Rozeznanie
 
Avatar Marzena_83
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 573
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
Dziewczyny do którego tygodnia ciazy bralyscie besins? Kurczę dr wypisal mi dzisiaj na kartce daty z czego jak mam schodzić ale w momencie gdzie mam napisane juz ostatnia dawke besins czyli 1 x dziennie na noc nie mogę odczytać daty.
Mi jak rozpisal, to kojarzę, ze z tej ostatniej tabletki schodzilam ok. tygodnia, w sumie, gdzieś do 16tc bralam leki od niego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie musi być łatwo, chcę tylko, żeby było warto...
Marzena_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-08, 20:48   #4688
jbodziony
Raczkowanie
 
Avatar jbodziony
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Mam podobny problem. Do kiedy braliście Diostinex ? I czy data naxsloiczkh to data ważności czy produkcji? Wyglada na to ze lek kupiony 1,5 roku temu już się przeterminował ?!🤦🏽☠♀️ Justyna
jbodziony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-09, 10:57   #4689
Madzziaa11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 305
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez jbodziony Pokaż wiadomość
Mam podobny problem. Do kiedy braliście Diostinex ? I czy data naxsloiczkh to data ważności czy produkcji? Wyglada na to ze lek kupiony 1,5 roku temu już się przeterminował ?!🤦🏽☠♀️ Justyna
Mi dostinex Doktor kazał odstawić po pozytywnej becie.
Co do daty wydaje mi się, że to data ważności. Koleżanka miała podobna sytuację. Przy następnej wizycie w aptece prosiła chyba o lek z dłuższym terminem
Madzziaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-09, 19:39   #4690
jbodziony
Raczkowanie
 
Avatar jbodziony
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Dzięki Madzia za odpowiedz. Tak myślałam ale chciałam się utwierdzić. Czy któraś jeszcze z was wróciła do dr po drugie dziecko ? My zaczynamy starania o rodzeństwo dla naszego roczniaka
jbodziony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-09, 20:24   #4691
skorpio87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 983
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez jbodziony Pokaż wiadomość
Dzięki Madzia za odpowiedz. Tak myślałam ale chciałam się utwierdzić. Czy któraś jeszcze z was wróciła do dr po drugie dziecko ? My zaczynamy starania o rodzeństwo dla naszego roczniaka
Justyna ja też już byłam u dra, ale najpierw musimy odstawić. Ty już po?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skorpio87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-09, 23:17   #4692
jbodziony
Raczkowanie
 
Avatar jbodziony
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

My w trakcie odstawiania. Teraz najtrudniejsze czyli schodzenie z nocnych karmien . Dostinex pomaga bo hamuje laktację, wczoraj wzięłam 1/2 tabletki i mam mniej pokarmu już . Licze ze szybko nam to pójdzie i bezbolesnie dla szkraba ( to mały cycohilik ). Pozdrawiam i powodzenia
jbodziony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 06:57   #4693
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez jbodziony Pokaż wiadomość
My w trakcie odstawiania. Teraz najtrudniejsze czyli schodzenie z nocnych karmien . Dostinex pomaga bo hamuje laktację, wczoraj wzięłam 1/2 tabletki i mam mniej pokarmu już . Licze ze szybko nam to pójdzie i bezbolesnie dla szkraba ( to mały cycohilik ). Pozdrawiam i powodzenia
Dziewczyny, mam pytanie. Za rok też planuję wrócić po rodzeństwo. Zastanawia mnie tylko kwestia schodzenia z nocnych kamień. Jak to robicie? U mnie wiekoszosc koleżanek 2,3 lata dzieci wstają jeszcze w nocy na jedzenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 08:59   #4694
Madzziaa11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 305
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Dziewczyny, czy któraś z Was rodziła swojego Skarbka przez cc? ile później trzeba odczekać przed staraniem o kolejnego Maluszka?
Ja mam cc 21 czerwca. Spotykam się z różnymi opiniami... Rok, dwa, trzy...
I czy jest tak źle? Mój lekarz prowadzący trochę mnie straszy komplikacjami :/
Madzziaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 09:34   #4695
skorpio87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 983
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

U nas teraz przez te upały to coraz więcej kp a nie mniej, moja cycoholiczka tak doi, że nawet jeszcze okresu nie dostałam a dr mówił, że jajniki śpią jak u staruszki na emeryturze, menopauza

Ja miałam cc, mi mówiła moja dr prowadząca, że musi być minimum 18 miesięcy przerwy pomiędzy cięciami, optymalnie 24.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skorpio87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 09:57   #4696
Madzziaa11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 305
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez skorpio87 Pokaż wiadomość
U nas teraz przez te upały to coraz więcej kp a nie mniej, moja cycoholiczka tak doi, że nawet jeszcze okresu nie dostałam a dr mówił, że jajniki śpią jak u staruszki na emeryturze, menopauza

Ja miałam cc, mi mówiła moja dr prowadząca, że musi być minimum 18 miesięcy przerwy pomiędzy cięciami, optymalnie 24.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za odpowiedź
Madzziaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 11:00   #4697
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez Madzziaa11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was rodziła swojego Skarbka przez cc? ile później trzeba odczekać przed staraniem o kolejnego Maluszka?
Ja mam cc 21 czerwca. Spotykam się z różnymi opiniami... Rok, dwa, trzy...
I czy jest tak źle? Mój lekarz prowadzący trochę mnie straszy komplikacjami :/
Mnie doktor P. mowil, że po porodzie sn mogę wrócić za 6 msc,a po cc za 9 msc.
Szykuje się na powrót po 9 msc. Wtedy będę miała już 39 lat.
Tala wróciła po roku.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Calineczka81
Czas edycji: 2019-06-10 o 11:01
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 12:28   #4698
Madzziaa11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 305
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Mnie doktor P. mowil, że po porodzie sn mogę wrócić za 6 msc,a po cc za 9 msc.
Szykuje się na powrót po 9 msc. Wtedy będę miała już 39 lat.
Tala wróciła po roku.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję ja mam "dopiero" 27 lat, ale patrząc na to, ile czasu musieliśmy czekać i ile przejść po drodze by dotrwac do etapu na którym jesteśmy, to wolę nie czekać długo z następnym Maluchem.
A jak przechodziłyscie cesarke, a właściwie czas po cesarce? Moj lekarz straszy komplikacjami, namawia mnie na poród SN, ale boję się ryzykować pęknięcia macicy po wcześniejszych zabiegach i innych przykrych przejsciach. Mimo wskazań które kwalifikują mnie do cc on jest bardziej za porodem naturalnym. I oczywiście ja głupia, zaczęłam czytać o przeciętnym pęcherzu, endometriozie w bliznie, wrastajacym łożysku w kolejnej ciąży itp. po cc. Jak byłam spokojna, tak teraz zaczynam mieć obawy
Madzziaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 12:36   #4699
skorpio87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 983
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez Madzziaa11 Pokaż wiadomość
Dziękuję ja mam "dopiero" 27 lat, ale patrząc na to, ile czasu musieliśmy czekać i ile przejść po drodze by dotrwac do etapu na którym jesteśmy, to wolę nie czekać długo z następnym Maluchem.
A jak przechodziłyscie cesarke, a właściwie czas po cesarce? Moj lekarz straszy komplikacjami, namawia mnie na poród SN, ale boję się ryzykować pęknięcia macicy po wcześniejszych zabiegach i innych przykrych przejsciach. Mimo wskazań które kwalifikują mnie do cc on jest bardziej za porodem naturalnym. I oczywiście ja głupia, zaczęłam czytać o przeciętnym pęcherzu, endometriozie w bliznie, wrastajacym łożysku w kolejnej ciąży itp. po cc. Jak byłam spokojna, tak teraz zaczynam mieć obawy
Wiele moich koleżanek miało cc kilkukrotnie i nie miały żadnych z tych komplikacji, o których piszesz. Wiadomo, że poród sn jest bardziej naturalny i zdrowy. Gdybym mogła wybierać wybrałabym sn. Ale zdrowie dziecka było ważniejsze, u mnie wskazaniem było położenie pośladkowe. Z tych historii które znam to dziewczyny pomimo wskazań do cc próbowały sn i niestety kończyło się w większości cc. Zależy też jak poważne są to wskazania.
Ja po cc dobrze, operacja brzuszna to wiadomo, że boli, ciężko się podnieść, spiąć mięśnie, trzeba uważać, szwy ciągną. No nie jest to marzenie każdej kobiety na pewno ale w miarę szybko dochodzi się do siebie, nic strasznego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez skorpio87
Czas edycji: 2019-06-10 o 12:39
skorpio87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-10, 12:40   #4700
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez Madzziaa11 Pokaż wiadomość
Dziękuję ja mam "dopiero" 27 lat, ale patrząc na to, ile czasu musieliśmy czekać i ile przejść po drodze by dotrwac do etapu na którym jesteśmy, to wolę nie czekać długo z następnym Maluchem.
A jak przechodziłyscie cesarke, a właściwie czas po cesarce? Moj lekarz straszy komplikacjami, namawia mnie na poród SN, ale boję się ryzykować pęknięcia macicy po wcześniejszych zabiegach i innych przykrych przejsciach. Mimo wskazań które kwalifikują mnie do cc on jest bardziej za porodem naturalnym. I oczywiście ja głupia, zaczęłam czytać o przeciętnym pęcherzu, endometriozie w bliznie, wrastajacym łożysku w kolejnej ciąży itp. po cc. Jak byłam spokojna, tak teraz zaczynam mieć obawy
Pytałam doktora o to czy rodzic sn czy przez cc. Doktor P. doradzał cc. Mój prowadzący jest za sn. Choc przez wzgląd na in vitro decyzję zostawia mnie. Wszytsko też zależy od Małego. Co chwilę układa się poprzecznie.
Też panikuję. Mam endometriozę i boję się endo w bliznie po cc.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 13:17   #4701
Madzziaa11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 305
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez skorpio87 Pokaż wiadomość
Wiele moich koleżanek miało cc kilkukrotnie i nie miały żadnych z tych komplikacji, o których piszesz. Wiadomo, że poród sn jest bardziej naturalny i zdrowy. Gdybym mogła wybierać wybrałabym sn. Ale zdrowie dziecka było ważniejsze, u mnie wskazaniem było położenie pośladkowe. Z tych historii które znam to dziewczyny pomimo wskazań do cc próbowały sn i niestety kończyło się w większości cc. Zależy też jak poważne są to wskazania.
Ja po cc dobrze, operacja brzuszna to wiadomo, że boli, ciężko się podnieść, spiąć mięśnie, trzeba uważać, szwy ciągną. No nie jest to marzenie każdej kobiety na pewno ale w miarę szybko dochodzi się do siebie, nic strasznego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skoro tyle osób przeżyło, to dam radę i ja w takim razie . Ostatnio byłam w szpitalu bo Mała nie ruszała się prawie 5 dni, na ktg były pojedyncze spadki tętna, myślałam, że zawału dostane. Co dopiero jakby podczas porodu zaczęlo spadać tak poważnie i musieli ciąć na szybkości...

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Pytałam doktora o to czy rodzic sn czy przez cc. Doktor P. doradzał cc. Mój prowadzący jest za sn. Choc przez wzgląd na in vitro decyzję zostawia mnie. Wszytsko też zależy od Małego. Co chwilę układa się poprzecznie.
Też panikuję. Mam endometriozę i boję się endo w bliznie po cc.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To widzę, że nie jestem sama z tym problemem. Ale skoro mam już termin to zostanę chyba przy cc. A Ty na kiedy masz termin?
Madzziaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 13:36   #4702
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez Madzziaa11 Pokaż wiadomość
Skoro tyle osób przeżyło, to dam radę i ja w takim razie . Ostatnio byłam w szpitalu bo Mała nie ruszała się prawie 5 dni, na ktg były pojedyncze spadki tętna, myślałam, że zawału dostane. Co dopiero jakby podczas porodu zaczęlo spadać tak poważnie i musieli ciąć na szybkości...

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------


To widzę, że nie jestem sama z tym problemem. Ale skoro mam już termin to zostanę chyba przy cc. A Ty na kiedy masz termin?
Ja mam termin na 5 października. Pewnie wczesniej mi zrobi cc. Sugeruję się tym, co powiedział doktor P. On dał mi wskazanie do cc. I przy niej zostanę. U mnie ostatnie dni też Mały mniej rusza się. Często lubi się układać poprzecznie i wtedy gorzej go czuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 14:52   #4703
Marzena_83
Rozeznanie
 
Avatar Marzena_83
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 573
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Dziewczyny ja jestem świeżo po drugiej cesarce. W dniu pierwszych urodzin córki juz wiedziałam, ze jestem w ciąży, od cesarki do cesarki minęło 20 miesiecy.
Mój lekarz prowadzący namawiał mnie na pierwsza cesarke, ze względów bezpieczeństwa właśnie, druga juz mialam z automatu. Jest to operacja, troche sie do siebie dochodzi, ale źle nie jest.Po drugim cięciu troche gorzej, bo jednak mam to starsze, ale małe jeszcze dziecko i czasem sie zapomne i ja podniose.
Ja karmiłam 8 miesiecy i nie mialam zadnych problemów z odstawieniem, ale im bardziej kumate szkraby tym dłużej schodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie musi być łatwo, chcę tylko, żeby było warto...
Marzena_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 14:55   #4704
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez Marzena_83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja jestem świeżo po drugiej cesarce. W dniu pierwszych urodzin córki juz wiedziałam, ze jestem w ciąży, od cesarki do cesarki minęło 20 miesiecy.
Mój lekarz prowadzący namawiał mnie na pierwsza cesarke, ze względów bezpieczeństwa właśnie, druga juz mialam z automatu. Jest to operacja, troche sie do siebie dochodzi, ale źle nie jest.Po drugim cięciu troche gorzej, bo jednak mam to starsze, ale małe jeszcze dziecko i czasem sie zapomne i ja podniose.
Ja karmiłam 8 miesiecy i nie mialam zadnych problemów z odstawieniem, ale im bardziej kumate szkraby tym dłużej schodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po jakim czasie wróciłaś do doktora P.?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 16:28   #4705
Marzena_83
Rozeznanie
 
Avatar Marzena_83
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 573
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Po jakim czasie wróciłaś do doktora P.?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka po roku, a od wizyty do transferu minął tydzień Tak sie złożyło, ze akurat miałam mieć owulacje i to była błyskawiczna akcja, nawet nie miałam wyników wymazow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie musi być łatwo, chcę tylko, żeby było warto...
Marzena_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 07:57   #4706
jbodziony
Raczkowanie
 
Avatar jbodziony
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cc miałam 5.5.18 i nie było wcale tak tragicznie jak się spodziewałam. Naprawdę do przeżycia. Mi dr mówił żeby odczekać minimum 9 miesięcy z druga ciaza, lekarz prowadząca mówiła o 6 miesiącach . Miłego już 13 i zabieramy się do roboty 😉☺️

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

No wlasnie tak to robię ze proponuje my coś innego do jedzenia picia a jak chce „cycy” to daje. On trochę się złości ze mało jest mleka, tłumacze ze się kończy on sie w końcu poddaje. I tak co pare godzin aż do śniadania . Wstajemy dużo wcześniej bo głodny. Mój syn nie lubi bardzo kaszek i sztucznego mleka co utrudnia sprawę. Ratuje mnie dostinex bo faktycznie hamuje laktację . To dopiero 2 noc odstawiania 🤞🤞🤞🤞
jbodziony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-15, 07:03   #4707
aantkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 169
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Hej,
przepraszam, że śmiecę. Nie jestem już pacjentką dr P ale potrzebuje pilnie prady. Kogo, w Krakowie, polecacie do prowadzenia ciąży bliźniaczej jednojajowej??
aantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 12:25   #4708
skorpio87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 983
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Halooooo czy zagląda tu Zuzka od trojaczków? Jak sytaucja? Mam nadzieję, że wszystko u Was dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skorpio87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 18:28   #4709
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez skorpio87 Pokaż wiadomość
Halooooo czy zagląda tu Zuzka od trojaczków? Jak sytaucja? Mam nadzieję, że wszystko u Was dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zuzka od trojaczkow, to pewnie nie wie, jak się nazywa.
Ja mam problem, żeby jedno ogarnąć. 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 10:33   #4710
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Dziewczyny można ze spokojem stosować w ciąży octanisept? Chodzi mi o zastosowanie do odkazenia rany oraz do psikniecia w okolice intymne przeciw infekcji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-20 21:05:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:35.