Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+ - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-22, 11:50   #511
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
Cześć Amazonia, powodzenia w staraniach!!!



Ja we wrześniu poroniłam i nie czuję się jeszcze gotowa na ciążę. Ginekologicznie jest wszystko ok ale psychicznie bardzo się boję. Nie czuję się najlepiej, ciągle jestem słaba i zmęczona. Myślę, że zaczniemy się starać od stycznia, narazie ja i mąż musimy zadbać o swoje zdrowie.
Bardzo mi przykro nie wyobrażam sobie nawet takiej sytuacji to dopiero mój 1cs i jestem nastawiona bardzo pozytywnie natomiast po przeczytaniu kilku wpisów na tych forach zaczynam watpic w to że uda mi się jak przy pierwszym dziecku, za pierwszym podejściem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-22, 12:13   #512
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
Bardzo mi przykro nie wyobrażam sobie nawet takiej sytuacji to dopiero mój 1cs i jestem nastawiona bardzo pozytywnie natomiast po przeczytaniu kilku wpisów na tych forach zaczynam watpic w to że uda mi się jak przy pierwszym dziecku, za pierwszym podejściem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też w pierwszą ciążę zaszłam bez żadnych starań, stwierdziliśmy z mężem że już czas na dziecko, jedna impreza i pyk ciąża. Później długo nie chciałam drugiego a jak doszłam do wniosku że to już to się okazało to nie takie łatwe, udało się w 3 cyklu ale niestety ciąża była pozamaciczna więc skończyło się poronieniem. Wtedy znalazłam to forum, poznałam historie dziewczyn i dotarło do mnie jakie miałam szczęście z pierwszą ciążą bez starań. W grudniu zaszłam w kolejną ciążę tym razem było ok do badań prenatalnych, badania wyszły niejednoznaczne więc zdecydowaliśmy się na dalszą diagnostykę, okropny strach i kolejne przeczytane historie kobiet które musiały podjąć najtrudniejszą decyzję co dalej. W naszym przypadku skończyło się szczęśliwe pod koniec sierpnia urodziłam ślicznego, zdrowego synka . Także o córkę się nie starałam a na synka trzeba było poczekać.
Życzę Ci żeby się szybko udało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Dziewczyny co u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-22, 12:21   #513
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Ja też w pierwszą ciążę zaszłam bez żadnych starań, stwierdziliśmy z mężem że już czas na dziecko, jedna impreza i pyk ciąża. Później długo nie chciałam drugiego a jak doszłam do wniosku że to już to się okazało to nie takie łatwe, udało się w 3 cyklu ale niestety ciąża była pozamaciczna więc skończyło się poronieniem. Wtedy znalazłam to forum, poznałam historie dziewczyn i dotarło do mnie jakie miałam szczęście z pierwszą ciążą bez starań. W grudniu zaszłam w kolejną ciążę tym razem było ok do badań prenatalnych, badania wyszły niejednoznaczne więc zdecydowaliśmy się na dalszą diagnostykę, okropny strach i kolejne przeczytane historie kobiet które musiały podjąć najtrudniejszą decyzję co dalej. W naszym przypadku skończyło się szczęśliwe pod koniec sierpnia urodziłam ślicznego, zdrowego synka . Także o córkę się nie starałam a na synka trzeba było poczekać.
Życzę Ci żeby się szybko udało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Dziewczyny co u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo to tak jest zazwyczaj, że jak bardzo się chce to nie da rady, a Ci którym wszystko jedno lub nie chcą wcale zostają obdarowani

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-22, 22:47   #514
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej, witaj Amazonia. Ja sie staram ale ostatnio jak zmęczona lub nie w nastroju to się nie zmuszam.Najlepiej zdać się na przypadek. U mnie w tym roku było poronienie ale myśle że już doszłam do siebie,emocje zeszły. Teraz skupiam się już na przedswiątecznych przygotowaniach. Robimy z mężem choinke z filcu dla córki aby mogła do niej ozdoby na rzep przyczepiać. Choinka już zrobiona, teraz musze ozdoby dorobić. Do 6 grudnia chcę skończyć bo tu większość już na Mikołaja choinki stroi. Potem będzie czas na książki z klimatem swiątecznym, zawsze się na kilka skusze.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-23, 08:28   #515
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Inez03 Pokaż wiadomość
Hej, witaj Amazonia. Ja sie staram ale ostatnio jak zmęczona lub nie w nastroju to się nie zmuszam.Najlepiej zdać się na przypadek. U mnie w tym roku było poronienie ale myśle że już doszłam do siebie,emocje zeszły. Teraz skupiam się już na przedswiątecznych przygotowaniach. Robimy z mężem choinke z filcu dla córki aby mogła do niej ozdoby na rzep przyczepiać. Choinka już zrobiona, teraz musze ozdoby dorobić. Do 6 grudnia chcę skończyć bo tu większość już na Mikołaja choinki stroi. Potem będzie czas na książki z klimatem swiątecznym, zawsze się na kilka skusze.
Przykro mi, ale najważniejsze że ruszasz dalej i wracasz do gry ja 4.10 odstawiłam tabletki anty które brałam od 10 lat (mam już10 latke w domu) chwile przed odstawieniem zaczęłam brać kwas foliowy, zrobiliśmy podstawowe badania krwi i moczu i tyle z przygotowań. To pierwszy cykl starań nie robie testow owu i nie mierze temp. 27.11 mam wizytę u gina bo nie było wcześniej terminów co ma być to będzie ale nie ukrywam że gol za pierwszym podejściem byłby dla mnie najwspanialszym prezentem na święta
Co do Waszej choinki super pomysł jeszcze o takiej nie słyszałam z chęcią zobaczę jak juz skończycie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-23, 16:37   #516
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
Przykro mi, ale najważniejsze że ruszasz dalej i wracasz do gry ja 4.10 odstawiłam tabletki anty które brałam od 10 lat (mam już10 latke w domu) chwile przed odstawieniem zaczęłam brać kwas foliowy, zrobiliśmy podstawowe badania krwi i moczu i tyle z przygotowań. To pierwszy cykl starań nie robie testow owu i nie mierze temp. 27.11 mam wizytę u gina bo nie było wcześniej terminów co ma być to będzie ale nie ukrywam że gol za pierwszym podejściem byłby dla mnie najwspanialszym prezentem na święta
Co do Waszej choinki super pomysł jeszcze o takiej nie słyszałam z chęcią zobaczę jak juz skończycie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja w pierwszą ciążę też zaszłam zupełnie bezproblemowo, zaraz po odstawieniu pigułek, więc korzystaj bo po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej rzeczywiście płodność bardzo wzrasta. I jest większa szansa na bliźniaki bo jajniki biorą się ostro do roboty
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-23, 20:14   #517
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
Ja w pierwszą ciążę też zaszłam zupełnie bezproblemowo, zaraz po odstawieniu pigułek, więc korzystaj bo po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej rzeczywiście płodność bardzo wzrasta. I jest większa szansa na bliźniaki bo jajniki biorą się ostro do roboty
Bliźniaki nie koniecznie Ale druga dziewczynka marzenie teraz jestem wybredna bo to początek starań Z czasem wszystko jedno.
A tak poza tym tematem to ostatnio przeglądałam w Internecie akcesoria dla niemowląt po 10 letniej przerwie jestem jak to się mówi w tyle za murzynami. Normalnie takie cuda że szok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-23, 21:21   #518
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
Bliźniaki nie koniecznie Ale druga dziewczynka marzenie teraz jestem wybredna bo to początek starań Z czasem wszystko jedno.
A tak poza tym tematem to ostatnio przeglądałam w Internecie akcesoria dla niemowląt po 10 letniej przerwie jestem jak to się mówi w tyle za murzynami. Normalnie takie cuda że szok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja też marzę o drugiej córeczce. A mąż o synku. A tak naprawdę będziemy przeszczęśliwi, niezależnie od płci, żeby tylko było


Ja jestem sceptycznie nastawiona do tych wszystkich akcesoriów dla niemowląt, to trochę tak jak z suplementami diety - jest tego tysiące, na każdą dolegliwość a tak naprawdę służą tylko i wyłącznie do wyciągania kasy od ludzi i nakręcania biznesu. Napewno warto zainwestować w porządny wózek spacerówkę - posłuży nam jakieś 2,5 - 3 lata. I w monitor oddechu - uratował życie synkowi koleżanki. Co do reszty to będę się nad nimi zastanawiać zastanawiać kiedy będzie ku temu okazja tzn, zaawansowana ciąża
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-23, 21:26   #519
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
Ja też marzę o drugiej córeczce. A mąż o synku. A tak naprawdę będziemy przeszczęśliwi, niezależnie od płci, żeby tylko było


Ja jestem sceptycznie nastawiona do tych wszystkich akcesoriów dla niemowląt, to trochę tak jak z suplementami diety - jest tego tysiące, na każdą dolegliwość a tak naprawdę służą tylko i wyłącznie do wyciągania kasy od ludzi i nakręcania biznesu. Napewno warto zainwestować w porządny wózek spacerówkę - posłuży nam jakieś 2,5 - 3 lata. I w monitor oddechu - uratował życie synkowi koleżanki. Co do reszty to będę się nad nimi zastanawiać zastanawiać kiedy będzie ku temu okazja tzn, zaawansowana ciąża
Ja jestem gadżeciara tak więc na pewno wydam pieniądze na coś co długo nie posłuży Ale to siła wyższa. W dodatku jestem maniaczką robienia zdjęć i pod tym kątem też często coś kupuje. Oczywiście wszystko z umiarem bo nie jestem milionerka Ale fakt porządny wózek to podstawa co do monitora oddechu to mój partner powiedział że to będzie pierwszy prezent od Niego dla naszego dziecka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-24, 14:11   #520
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
Przykro mi, ale najważniejsze że ruszasz dalej i wracasz do gry ja 4.10 odstawiłam tabletki anty które brałam od 10 lat (mam już10 latke w domu) chwile przed odstawieniem zaczęłam brać kwas foliowy, zrobiliśmy podstawowe badania krwi i moczu i tyle z przygotowań. To pierwszy cykl starań nie robie testow owu i nie mierze temp. 27.11 mam wizytę u gina bo nie było wcześniej terminów co ma być to będzie ale nie ukrywam że gol za pierwszym podejściem byłby dla mnie najwspanialszym prezentem na święta
Co do Waszej choinki super pomysł jeszcze o takiej nie słyszałam z chęcią zobaczę jak juz skończycie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej, u mnie w domu prawie dwulatka i to ze wgledu na nią ta choinka, już zaczyna fajnie wyglądać ale jeszcze sporo szycia przedemno. Jesli chodzi o gadżety to każdy do tego podchodzi według własnych potrzeb. My staraliśmy się nie szaleć ale troche się kupiło. My kupilismy bujaczek zbyt długo nie był używany ale się przydawał, ja dziecka w maxi cosi w domu nie sadzałam tylko w bujak. Projektor pozytywka nadal służy,córeczka sama włącza. Szybko odstawiony był sterylizator i podgrzewacz bo po dwóch miesiącach już nie chciała córka butli tylko karmiłam. Mieliśmy też laktator ale nie żałuje że kupiliśmy, czułam się pewniej że w kazdej chwili moge użyć bo raz miałam prawie zapalenie piersi a potem czasami zastoje. U mnie niedługo 40 wiec czas goni ale staram sie tym nie stresować.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-24, 16:31   #521
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Inez03 Pokaż wiadomość
Hej, u mnie w domu prawie dwulatka i to ze wgledu na nią ta choinka, już zaczyna fajnie wyglądać ale jeszcze sporo szycia przedemno. Jesli chodzi o gadżety to każdy do tego podchodzi według własnych potrzeb. My staraliśmy się nie szaleć ale troche się kupiło. My kupilismy bujaczek zbyt długo nie był używany ale się przydawał, ja dziecka w maxi cosi w domu nie sadzałam tylko w bujak. Projektor pozytywka nadal służy,córeczka sama włącza. Szybko odstawiony był sterylizator i podgrzewacz bo po dwóch miesiącach już nie chciała córka butli tylko karmiłam. Mieliśmy też laktator ale nie żałuje że kupiliśmy, czułam się pewniej że w kazdej chwili moge użyć bo raz miałam prawie zapalenie piersi a potem czasami zastoje. U mnie niedługo 40 wiec czas goni ale staram sie tym nie stresować.
Każde dziecko jest inne nasz projektor nie był prawie używany natomiast huśtawka/bujak/krzesełko 3w1 bardzo długo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-27, 12:32   #522
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

No i pupa w tym cyklu gin powiedziała że nie było owu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 09:51   #523
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
No i pupa w tym cyklu gin powiedziała że nie było owu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No cóż w "naszym" wieku zdarzają się cykle bezowulacyjne... Ale następny będzie prawdopodobnie owulacyjny więc dzałajcie. Zresztą na wątkach staraczkowych pełno jest historii dziewczyn, którym gin stwierdził cykl bezowulacyjny a jednak właśnie wtedy zaszły w ciążę.
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 13:42   #524
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
No cóż w "naszym" wieku zdarzają się cykle bezowulacyjne... Ale następny będzie prawdopodobnie owulacyjny więc dzałajcie. Zresztą na wątkach staraczkowych pełno jest historii dziewczyn, którym gin stwierdził cykl bezowulacyjny a jednak właśnie wtedy zaszły w ciążę.
No właśnie ja bym sobie dała rękę uciac że była owu bo objawy miałam i jakoś teraz po tej wizycie moje emocje związane że staraniami opadły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-30, 07:26   #525
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
No właśnie ja bym sobie dała rękę uciac że była owu bo objawy miałam i jakoś teraz po tej wizycie moje emocje związane że staraniami opadły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej lekarz też się może mylić, u mnie monitorował cykle i wtedy i tak nie zaszłam. Najlepiej zdać sie na swoje przeczucie i za bardzo nie nakręcac bo to nie pomaga. Ja ide 16 do lekarza na kontrol ,zobaczyc co z tym mięśniakiem u mnie. U mnie dziś w planach pieczenie pierników, zobaczymy jak wyjdzie.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-30, 13:10   #526
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Inez03 Pokaż wiadomość
Hej lekarz też się może mylić, u mnie monitorował cykle i wtedy i tak nie zaszłam. Najlepiej zdać sie na swoje przeczucie i za bardzo nie nakręcac bo to nie pomaga. Ja ide 16 do lekarza na kontrol ,zobaczyc co z tym mięśniakiem u mnie. U mnie dziś w planach pieczenie pierników, zobaczymy jak wyjdzie.

Ja też idę 16 do gina na kontrolę. To będzie 11-12 dzień cyklu więc zobaczymy czy szykuje się ovu
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 14:37   #527
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej to ciekawe jakie wieści usłyszymy, ja już bede napewno po owu. U mnie cykle się skróciły,odkąd biore cardiaspiryne. Mam nadzieje że to dobrze.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-07, 11:13   #528
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej już stroicie domy na święta? Ja już mam prawie choinkę skończono a i inne ozdoby też wystawiłam. Pierniki upieczone czekają. Robię szalik dla męża na drutach tylko nie wiem czy do świąt zdążę 😌.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-07, 13:49   #529
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Ja za świętami jakoś nie przepadam więc nawet o tym nie myślę. Obowiązkowo jest u nas duża, żywa choinka ale to dopiero w ostatnim tygodniu przed świętami mąż kupi. Innych ozdób nie przewiduje, zwłaszcza, że większość świąt spędzamy poza domem, nie zapraszamy gości więc nie ma sensu bawić się w strojenie.
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-09, 08:08   #530
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Inez03 Pokaż wiadomość
Hej już stroicie domy na święta? Ja już mam prawie choinkę skończono a i inne ozdoby też wystawiłam. Pierniki upieczone czekają. Robię szalik dla męża na drutach tylko nie wiem czy do świąt zdążę .
Hej my ruszamy w nadchodzący weekend
Ubieramy choinkę i inne ozdoby pieczemy pierniki i kompletujemy resztę prezentów.
Zdecydowanie święta są lepsze gdy w domu jest dziecko szczególnie takie małe co cieszy się z każdego rozpakowanego prezentu. Bez dzieci święta są inne mniej radości w tym wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-17, 15:58   #531
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Inez03 Pokaż wiadomość
Hej lekarz też się może mylić, u mnie monitorował cykle i wtedy i tak nie zaszłam. Najlepiej zdać sie na swoje przeczucie i za bardzo nie nakręcac bo to nie pomaga. Ja ide 16 do lekarza na kontrol ,zobaczyc co z tym mięśniakiem u mnie. U mnie dziś w planach pieczenie pierników, zobaczymy jak wyjdzie.

Jak tam po wizycie?
Ja miałam bardzo dokładne usg, wszystko wygląda ładnie, jedynie jakaś zgrubienie, które może być mięśniakiem ale ma tylko 17mm, więc narazie nic z tym nie robimy. Dostałam antykoncepcję na 3 miesiące żeby "rozruszać jajniki" i zaraz po odstawieniu mamy się intensywnie starać. Trochę mi nie pasuje, że starania odwleką się o kolejne 3 miechy, z drugiej strony w pierwszą ciąża zaszłam właśnie zaraz po takiej "kuracji" więc chyba się zdecyduję.
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 15:48   #532
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej, jakoś przed świętami umknoł mi ten post, u mnie po wizycie nie bardzo. Następny mięśniak się pojawił i teraz idę do innej ginekolog żeby spytać czy to będzie problem dla ciąży, ta u której byłam nie chciała się wypowiadać, ogólnie trochę się do niej zrazilam. W lutym mam wizytę i zobaczymy. Ostatnio mąż coraz częściej wspomina że fajnie by było mieć drugie, ale ja coś zaczynam wątpić czy się uda. Zobaczymy co lekarz powie. Jak będzie można to spytam o inseminacje.

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Dziewczyny Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, oby był lepszy od poprzedniego!

Jak minęły wam święta? Ja zrobiłam zamiast szalika, komin mężowi bo włóczki mi zabrakło a w sklepie już nie było. Święta były rodzinne i szybko minęły. Po świętach mieliśmy sesje fotograficzno w domu, fajnie wyszły zdiecia, jestem zadowolona. Teraz jeszcze czytam książki świoteczne bo wcześniej za mało czasu było.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 06:09   #533
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Dzień dobry


Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 19:42   #534
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Dobrzy wieczór
Masz rację Inez, oby ten rok był lepszy od poprzedniego! Dla mnie 2019 był naprawdę fatalny pod każdym względem.

Ja zdecydowałam się na antykoncepcję na 3 miesiące, jestem w połowie pierwszego opakowania, marnie się czuję, boli mnie głowa a wieczorami mam napady płaczu...
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 21:32   #535
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cześć dziewczyny.
Samych wspaniałości w tym Nowym roku i oczywiście spełnienia marzeń (II kresek).
Nas bez spiny.po staraniach ostrych nadszedł czas co będzie to będzie. marzenie. Oby się spełniło.
Inez też mieliśmy sesję na koniec roku. Fajnie sobie zrobić taką pamiątkę.
Święta minęły rodzinnie. Od rodziny do rodziny.
Zabuzabu czasem dobrze się wypłakać...tez to czasem przechodzę...tylko to daje ulgę na chwilę..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 10:13   #536
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej

Zabuzabu, może ta antykoncepcja da później efekt. 3 miesiące szybko mino. Ja czasami bym chciała sobie poplakac żeby rozładować emocje ale albo córka jest albo trzeba się powstrzymać bo nie miejsce i czas na to.

Sesje są fajne tylko jak zwykle ciężko się powstrzymać żeby nie wziąsc więcej zdięć, my trochę budżet przekroczylismy, bo fotograf zaproponowała żeby wyjść na ogródek do altany i tam bardziej na luzie wyszły zdiecia. Moja wizyta u lekarza tylko tako korzyść dała że zrobiłam badania i mam witaminę D brać. Przynajmniej wiem czemu zmęczona byłam. Jednak trzeba od jesieni do wiosny brać zastępce słoneczka. U mnie właśnie zaczyna się #. Miłego weekendu, u mnie dużo zaległości w prasowaniu

🙄
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 16:08   #537
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Heej
Jest tu ktoś ?
W tym miesiącu miałam pierwszy raz stymulowany cykl. Wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę duphaston i czekam na okres. Tak właśnie ! Czekam na okres. Złapałam się na tym , że na niego czekamm jakby to było oczywiste , że się nie udało. Skurcze okropne i czuję ból pleców jak przed nadejściem @.
Na początku pokladalam nadzieję w tym cyklu a teraz ... Po prostu czuję , że nic z tego i nie mogę sobie z tym dołem poradzić

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 08:18   #538
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

AnnaLenna a dlaczego odstawiłaś duphaston? Robiłaś betę/test? Z tego co wiem powinno się go brać do momentu przyjścia @, albo odstawić dopiero kiedy jesteś pewna, że nie jesteś w ciąży (beta negatywna). Bóle brzucha i pleców mogą tak samo świadczyć o ciąży jak i o zbliżającej się @.
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 08:43   #539
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Dzień dobry
Lekarz zalecił mi branie tego leku tylko przez 10 dni a później czekać na okres ...albo jego brak

W sumie nie wiem dlaczego przepisał mi to. Zawsze miałam dobre wyniki jeśli chodzi o progesteron.

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 10:03   #540
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Lekarz zalecił mi branie tego leku tylko przez 10 dni a później czekać na okres ...albo jego brak

W sumie nie wiem dlaczego przepisał mi to. Zawsze miałam dobre wyniki jeśli chodzi o progesteron.

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka

No to trzymam kciuki za brak @
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-03 09:40:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.