Jaki depilator wybrać?? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-12, 10:41   #91
Allana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 77
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

Witam!
Piszę,bo zdecydowałam się na zakup depilatora Stahlman, pomimo braku otrzymania opini. Teraz jednak moge sie wypowiedziec:
Nie mam porownania,bo nie używałam wcześniej innych, ale ten depilator wydaje mi się bardzo boli. Dość dobrze wyrywa nawet b.krotkie włoski (trzeba czasem powtórzy, ale to chyba normalne), poza tym depilacja nie jest bardzo bolesna. Jeśli chodzi o głośność to chodzi jak malutka suszarka do włosków,w każdym bądź razie nie jest to wielki hałas, da się przy tym nawet pogadać . No i przy tym jest niedrogi,także jeśli któraś nie potrzebuje wielkich udziwnien i nie chce wydawać ogromniastej ilości kasy to mogę go polecić.
Allana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 19:13   #92
zebrawpaskidwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

No wlasnie, ktory...? czy ktosd smi moze powiedziec jaka jest roznica miedzy depilatorami pesetowymi, z dyskami i... sa jeszcze jaies inne? czym to sie rozni????
zebrawpaskidwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 11:56   #93
agnes1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

Witam wszystkich na forum
Używam depilator już od ok 7 lat, mój pierwszy ale jakze niezawodny to byl jakis philips - nr nie pamietam, natomiast pozniej sluzyl mi i nadal sluzy depilator Rowenty z ruchomą nasadką i nasadką masującą (raz może użyta), ma takie małe wypustki żeby masować skórę, dość dobrze depiluje, ale jego minusem jest to, że bardzo szybko sie nagrzewaja dyski i jak juz depiluje 2 noge to az parzy! Moze to dlatego ze juz mam go jakis czas i po prostu sie zuzyl w eksploatacji?!Nie wiem, ale mam juz tego dość.
Bardzo prosiłabym o pomoc jesli chodzi o kupno nowego, zamierzam sie na jakiegos Braun'a. Nogi mam juz przyzwyczajone do depilacji, a wiec nie potrzebuje jakis udziwnien. Ale co jest dla mnie wazne - chcialabym, żeby bylo duzo peset wirujacych oraz zeby byla mozliwosc depilacji bikini i pach. Nie wiem czy sa jakies nasadki (nie golace) ze jest wtedy mniejsze pole depilacji do miejsc bikini i pach? Jesli ktos moglby mi pomoc, bede bardzo wdzieczna
agnes1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 11:32   #94
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

Dziewczyny, też zdecydowałam się na depilator. Teraz tylko pytanie, co lepsze: nasadka masująca czy nasadka lodowa, chłodząca. Czy one rzeczywiście coś dają. Czy ten masaż jest mocny? Różne są opinie i wciąż nie wiem co wybrać.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 12:31   #95
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

ja mam od 6-7 lat brauna silk epil super soft plus

pewnie teraz grosze kosztuje,
używam go co tydzień i czyszczę tylko szczoteczką a działa stale bez zarzutu,
nie wiem, czy warto bawić sie w te nasadki chłodzące itp. -boli tylko za pierwszym razem (jak skurczybyk! uda to parę dni robiłam po kawałku, tak nie mogłam tego przeżyć ) a potem to już luz
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 16:52   #96
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

ja też pomyslałam sob ie o depilatorze bo mam dość codziennego golenia móg tych zadrapań i wogle..
a na ile starcza taka depilacja?
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 18:50   #97
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

myślę, że jeśli chodzi o łydki, też możesz mieć szybko tego dosyć

tydzień jest super, a potem się zaczyna, wyrastają pomału, zanim da się je złapać, trochę mija, nie mogą się przebić przez skórę, wygląda to nieciekawie, po jakimś czasie zaczynają wrastać- i to jest największa bolączka (wydłubywanie wrośniętych włosków, blizenki...)

z depilatora byłam zadowolona krótko, teraz używam go tylko do ud

ale może nie każdy tak ma
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-03, 10:53   #98
agasasuz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

Ja tez wlasnie mysle nad kupnem depilatorka... Nigdy go nie uzywalam, dlatego nie mam pojecia ktory wybrac.. Moze Braun?? Ale ile on kosztuje??
agasasuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 15:40   #99
leangel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 6
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

Hej
Ja kupiłam ostatnio depilator braun silk ...5580. Muszę przyznać to mój pierwszy depilator długo nie mogłam się zdecydować czy kupić czy lepiej stosować maszynki i piankę. Pierwsza depilacja nie była taka straszna jak się obawiałam trochę poszczypało i po krzyku . Jak na razie jestem zadowolona nasadka masująca jest w porządku. "Rękawica" chłodząca nieznacznie zmniejszała efekt szczypania. Ogólne fajna rzecz polecam
leangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 18:21   #100
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

No własnie mówicie tutaj o zaletach depilatora a może pomówimy teraz o jego wadach..ja także zastanawiam się nad kupnem.. pieniązki nawet są mam niestety ciemny zarost na nogach i muszę się latem golić codziennie a co za tym idzie mam poranione nogi bo moja skóra jest wrażliwa i pojawiają się krostki.. próbowałam pasty cukrowej ale jednak działa tylko na bikini chociaż to boli i skąd takie moje zapytanie na ile starcza wam taka depilacja??
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 09:54   #101
agnes1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

Ja mam problem przy wyborze, ponieważ sprzedałam swój stary depilator i borykam sie z wyborem pomiędzy dwoma depilatorami:

1) BRAUN SILK-EPIL X'ELLE 5185 jest na allegro z całym wyposażeniem za 210zł, przesyłam linka do niego
https://ssl.allegro.pl/item212258709...lle_5185_.html

2) BABYLISS MINILISS - depilator z dwoma głowicami golącymi (firma angielska - ma bardzo dobre prostownice, ogólnie sprzet profesjonalny), link do stronki, żeby go zobaczyc to
http://www.babyliss.com/uk/fiche_pro...17&id_gamme=20
ten depilator jest na allegro rowniez, jego cena 199zł.
Jesli ktoś używa któregoś z nich prosze o rade i pomoc w wyborze, bo obydwa wydają sie być super!!!
Z góry dzięki
agnes1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-04, 12:15   #102
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

;]
__________________
D

Edytowane przez Mysia_
Czas edycji: 2007-11-24 o 22:34
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 21:01   #103
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

Cytat:
Napisane przez Mysia_ Pokaż wiadomość
Ten fioletowy depilator z Philipsa miałam, bolało mnie i szczerze mowiac nie usuwał wszystkich włosków. Ale był to jeden z pierwszych depilatorów Philipsa.
Ja jako konsultantka Philipsa moge polecic najnowszy model Satinelle Ice Premium [mamy 3 rodzaje z tych modeli, jeden depilator+golarka, bezprzewodowy, najdzrozszy 500zl -raz 499, raz 599zl] rozowy to depilator + golarka no i niebieski to sam depilator kosztuje ok 400zl. Są naprawde fajne, a ból podczas depilacji jest odczuwalnie mniejszy.
Mysle, ze czasem warto wydac więcej pieniedzy i mieć coś dobrego [ w tym wypadku depilator] na kilka ładnych lat noo i super gładkie nóżki
Pozdrawiam

hmmmmm.. czy naprawdę są "super gładkie", bo jakoś tutaj prawie wszystkie dziewczyny twierdzą żę nie jest to mozliwe?? na ile czasu utrzymuje się ten efekt??
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 21:57   #104
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

__________________
D

Edytowane przez Mysia_
Czas edycji: 2007-11-24 o 22:36
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 15:31   #105
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

Cytat:
Napisane przez Mysia_ Pokaż wiadomość
Hm a dlaczego to nie jest możliwe?
Ja normalnym depilatorem potrafię uzyskać efekt gładkich nóg, więc nie wiem dlaczego miałby byc problem z najnowszym modelem, którego również testowałam. Efekt powinien utrzymać się do 4 tygodni, jednak w moim przypadku nigdy tak nie było. Może to zależy od porostu i rodzaju włosków, a może to taki tylko "pic na wodę".Ja co dwa tygodnie depiluję nogi

czyli efekt gładkich nóg utrzymyje się przez tydzień?? no depilujesz co dwa a muszą trochę podrosnąć aby je wydepilować..??a jaki masz depilator.. bo ja sobie od kilku dni tak przeglądam fora i staram się cosik wybrać bo napaliłam się troszkę, bo mam dość maszynki do golenia
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 11:41   #106
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

sorki, 2 razy mi sie zapisało
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 11:42   #107
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

Cytat:
Napisane przez can't be perfect Pokaż wiadomość
czyli efekt gładkich nóg utrzymyje się przez tydzień?? no depilujesz co dwa a muszą trochę podrosnąć aby je wydepilować..??a jaki masz depilator.. bo ja sobie od kilku dni tak przeglądam fora i staram się cosik wybrać bo napaliłam się troszkę, bo mam dość maszynki do golenia
Tak przez tydzień się utrzymują. Ja mam philipsa satinelle ice, ale nie ten najnowszy, to ten z dodatkową rękawicą, która w środku ma wkładkę żelową [masujesz nią nogę].Zastanawiam się czy w sumie nie lepiej byłoby kupić tego najnowszego. Bo ten który ja mam kosztuje 200-300zł.
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 22:15   #108
Manivea
Przyczajenie
 
Avatar Manivea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

a jak radzicie sobie z wrastaniem wlosków? Bo slyszalam ze po wosku nie wrastaja tak jak po depilatorze, a i tak mialam z tym niezly problem wiec boje sie co to bedzie jak kupie sobie depilator...
Manivea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 13:06   #109
laski_02
Przyczajenie
 
Avatar laski_02
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 19
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

czy bardzo was boli depilowanie nóg? bo moja kuzynka, gdy pierwszy raz depilowała nogi depilatorem to podobno tak ją to bolało że myślała że się posi... z bólu. No ale to było jakieś 7 lat temu. A ja zastanawiam się nad zakupem takiego urządzonka. może teraz depilowanie nóg depilatorem tak nie boli?? co o tym sądzicie? jakie są wasze "wrażenia" po użycia depilatora?

P O M O C Y !!

laski_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-09, 13:12   #110
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

Cytat:
Napisane przez laski_02 Pokaż wiadomość
czy bardzo was boli depilowanie nóg? bo moja kuzynka, gdy pierwszy raz depilowała nogi depilatorem to podobno tak ją to bolało że myślała że się posi... z bólu. No ale to było jakieś 7 lat temu. A ja zastanawiam się nad zakupem takiego urządzonka. może teraz depilowanie nóg depilatorem tak nie boli?? co o tym sądzicie? jakie są wasze "wrażenia" po użycia depilatora?

P O M O C Y !!

7 lat temu a nawet jeszce dawniej jak mialam braun'a silk epil to tez myslalam, ze przy depilacji zrobie kupe.


Traz mam Philipsa http://www.argos.co.uk/static/Produc...er/4423061.htm
i nogi a nawet okolice bikini depiluje bez mrugniecia okiem.

Nie wiem co sie zmienilo ale prownujac tamten moj 1szy depilator do tego to...

wlasciwie nie ma porownania. epilacja wcale nie jest bolesna.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 13:25   #111
laski_02
Przyczajenie
 
Avatar laski_02
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 19
Arrow Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
7 lat temu a nawet jeszce dawniej jak mialam braun'a silk epil to tez myslalam, ze przy depilacji zrobie kupe.


Traz mam Philipsa http://www.argos.co.uk/static/Produc...er/4423061.htm
i nogi a nawet okolice bikini depiluje bez mrugniecia okiem.

Nie wiem co sie zmienilo ale prownujac tamten moj 1szy depilator do tego to...

wlasciwie nie ma porownania. epilacja wcale nie jest bolesna.

Dzięki, naprawde bardzo mi pomogłaś ;*
A jak myślisz czy teraz Braun ma dobre "bezbolesne" depilatory? Bo nie wiem jaki kupić żeby był dobry i nie kosmicznie drogi. No i czy te wszystkie bajery (zestaw Easy Start, rękawica chłodząca itp.) są przydatne
__________________
ona
laski_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 15:52   #112
Kamma1507
Zakorzenienie
 
Avatar Kamma1507
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 276
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

Też interesuje mnie czy depilatory brauna są dobre, a szczególnie interesuje się jednym modelem który zamierzam kupić braun 2270 może któraś z was wie coś na jego temat lub taki posiada pisajcie.....Pozdrowionka ;-)
A tu jest link do opisu o nim
Braun 2270
__________________

[...] Może jutro znów odkryjesz, że życie jest wciąż szalone,
jeśli po prostu się uśmiechniesz."

Kamma1507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 16:31   #113
Independent Women
Zadomowienie
 
Avatar Independent Women
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 597
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

Ja pół roku temu strasznie napalałam się na depilator! Aż w końcu kupiłam depilator brauna za 180zł. Ból na początku był, ale do zniesienia Potem już było coraz lepiej Jednak włosy odrastały szybko zaczęło się wrastanie, nogi po depilacji nie były jedwabiście gładkie (jak po maszynce) no i niestety musiałam ograniczyć depilator... Teraz nogi raczej gole maszynką, bo mam troszkę zadrapań (drapałam miejsca w których widziałam wrośnięte włosy). Depilatora nadal używam do pach, bo faktycznie odrastają słabsze no i oczywiście wolniej niż po maszynce Jednak nie ma mowy o gładkiej skórze przez 3 czy 4 tygodnie Moje paszki są gładkie idealnie tylko przez kilka dni, a potem zaczynają się pojawiam pojedyncze włoski.

Dlatego zanim zakupicie depilator dobrze się zastanówcie. Ja szczerze mówiąc teraz trochę żałuję. Pozdrawiam
__________________
Even the devil wouldn't recognize you! but I do.









Independent Women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 17:37   #114
marcelisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 14
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

Ja niedawno kupiłam depilator Brauna Silk epil Xelle 5275 i szczerze mówiąc nie widzę zbytnio różnicy z moim poprzednim depilatorem-też Braun tylko jakis stary model. Włoski odrosły mi już po kilku dniach a w zasadzie zaczęly wyrastac juz na drugi dzień po depilacji. Gdzie te zapewnienia o 4 tygodniach bez depilacji?
marcelisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 13:07   #115
Basjunja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Question Dot.: Jaki depilator wybrać??

Witam mam depilator Philips Satinelle sensitive.Chcialam go pierwsze wyprobowac zeby zobaczyc czy nie dostane jakiegos uczulenia albo wysypki.W miejscu gdzie wydepilowalam sobie noge pojawily mi sie czerwone plamki.Stad moje pytanie. To normalne za pierwszym razem ?? prosze o szybka odpowiedz i z gory dziekuje
Basjunja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 15:42   #116
Kamma1507
Zakorzenienie
 
Avatar Kamma1507
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 276
Dot.: Jaki depilator wybrać??

To normalne ja za pierwszym razem też się przeraziłam bo pojawiły mi się krostki ale za kilka godzin wszystko znikneło!
__________________

[...] Może jutro znów odkryjesz, że życie jest wciąż szalone,
jeśli po prostu się uśmiechniesz."

Kamma1507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 10:59   #117
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: Jaki depilator wybrać??

ja również mam za każdym razem wysypkę, lepeij sie nie depilować bezposrednio przed randką :P
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 18:25   #118
hitsuji
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 4
GG do hitsuji
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

Ja też korzystam ze starego brauna i nosze się z zamiarem zamiany go na coś nowszego... Najgorsze jest to wrastanie... Czy któraś z Was korzysta może z PHILIPS'a HP 6503?? Jeśli tak poproszę o opinie na jego temat. Pozdrawiam!
hitsuji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 12:39   #119
kamsim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

jestem posiadaczka brauna 5585 i jestem zadowolona. depilacja naprawde malo bolesna, nawet okolic bikini. jedyne co mnie denerwuje to ze sie szybko przegrzewa i musze robic przerwy w trakcie depilacji.
kamsim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 11:06   #120
Minette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: DEPILATOR--Ktory najlepszy???

ja od wczoraj jestem posiadaczką depilatora BRAUN 3170 Solo,
cena 139 zł. Moja koleżanka była z niego zadowolona - goli nogi co 11 dni...
ja natomiast nie jestem zachwycona, po pierwsze strasznie głośno chodzi (ale to najmniejszy problem), usunął jedynie ok. 50 % moich włosków, ale reszta była prawdopodobnie za krótka - wymagana długość to 0,5 mm, depilacja daje jakieś efekty dopiero przy użyciu nasadki golącej, ból nie jest duży...czerwone kropeczki znikają już na następny dzień, trzeba kilkakrotnie przejechać depilatorem pod różnym kątem, tak więc depilacja zajmuje bardzo dużo czasu...niektóre włoski były tylko przycięte a nie wyrwane...
nie wiem, może po prostu muszę zapuścić bardziej te włoski, w miejscach których włoski zostały wyrwane skóra jest gładziutka, szkoda, że nie usuneło mi ich wszystkich...
Minette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-25 14:46:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.